Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۳ بهمن ۴, شنبه

آیا نازیستهای آلمان با مزدوران رژیم ایران همکاری میکنند اگر نمیکنند چرا این خانم جاسوس رژیم ایران توانسته است از راه مدرسه با یک بچه 9 ساله ارتباط بر قرار کنندو اطلاعات خانواده اش ازش بخواهند و آنهم با آگاهیی کامل هم اداره پلیس آن شهر و هم با آگاهیی کامل اداره جوانان آن شهر.


لینک دوم م در باره مزدور اطلاعاتی در آلمان
آیا نازیستهای آلمان با مزدوران رژیم ایران همکاری میکنند اگر نمیکنند چرا این خانم جاسوس رژیم ایران توانسته است از راه مدرسه با یک بچه 9 ساله ارتباط بر قرار کنندو اطلاعات خانواده اش ازش بخواهند و آنهم با آگاهیی کامل هم اداره پلیس آن شهر و هم با آگاهیی کامل اداره جوانان آن شهر.
این مامور اطلاعاتی بر اساس وب بلاگ خودش در ناحیه 2 خرم آباد فعالیت نموده اند و عضو زنان فرهنگی بسیج بوده اند  در یک وب بلاگ چیزهای سرهمبندی نموده اند که اینجا مگذارم

و یکی از کثیفترین کارهای که تا بحال ندیده بودم و نشنیده بودم اینجا شنیدم اجازه دادن معلم به خانم جاسوس رژیم ایران تا با بچه 9 ساله حرف بزنند و این خانم جاسوس با بچه تنها حرف نزده است بلکه بچه را تحریک نموده است تا برادر کوچکش را بکشد و فرار کنندو این مزدور در یکی از ایستگاه های اتوبوس منتظرش باشد تا با خودش برش دارد و به برد این گفته ی خود 

بچه میباشد.
چیزهای که خودم شاهد آن هستم وادار نمودن این بچه 9 ساله توسط خانم مزدور اطلاعاتی  در آلمان تا نامه های مادرش را بدزد و این باره کودک با زبان خودش توضیح میدهند منتپر باشید
 و این مزدور درب کلاس مدرسه را زده اند گویا میخواهند با بچه 9 ساله حرف بزنند و بچه را به جای امن تر میبرده بودند خانم جاسوس ولایت فقیه که خود را مسیحی معرفی نموده اند و در آن جا انگشت کرده تو کون این بچه 9 ساله که این کار تنها کار بسیجی مسیجیهای موجی میباشد که  بچه 9 ساله خودش با زبان خودش اعلام میکنندو در این باره منتظر باشید که صدای بچه را به این زودی منتشر میشود.

آبرو ریزی بیشتر از این نمیشه برای امنیت بچه های آسیب دیده در این کشورهای به قول خودشان اروپایی که در باره رفا بچه و آرامش بچه خیلی سخنهای زیادی بر زبان می آورند لاکن اینجا بچه با زبان خودش میگویئد خانم فلان به من سر میزند و میگوید از طرف پدرت آمده ام و سپس به بچه میگوید دوست دارید انگشت بکنم تو کونت و بچه را به این آسانی آلوده میکنند تا برای خبر چینی آسانتر کار کنند برای مزدوران برون مرزی وزارت اطلاعات.
روزی دیگر از بچه نامه های مادرش میخواهند و یا پاسپورت همسر مادرش و یا پاسپورت برادر کوچکش که از ناپدری بچه 9 ساله میباشند.
این خانم که مزدور رژیم ایران هستند ادعا میکنند که همسرش عضو سابق سازمان مجاهدین خلق ایران بوده و در حال حاضر در ایران بر سر میبرند و به این خانم مزدور کمک مالی میکنند و خود این خانم جاسوس ادعا میکنند که شوهرشان عضو یک نهاد مهم در دولت ایران میباشند و دارای اقتصاد خوبی هستنذ  و هر ماه پول برای این م.ه. س میفرستند .
وزارت اطلاعات رژیم ایران به اعزام عوامل خود به اروپا تحت عنوان پناهنده برای نفوذبه درون  مخالفان، جمع آوری اطلاعات از آن‌ها و زمینه سازی برای اقدامات تروریستی ادامه می‌دهد.
یکی از آخرین نمونه‌ها اعزام مزدوری به نام عیسی آزاده به فرانسه است که جزییات ارتباطات او با وزارت اطلاعات سال گذشته در اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضد تروریسم به تاریخ 4 اسفند 1392 افشا شد. مزدور مزبور در دیماه 1391 از لیبرتی به هتل مهاجر در بغداد، که تحت کنترل وزارت اطلاعات است، رفت و از طریق یک پاسدار سرتیپ نیروی تروریستی قدس با نام مستعار سجاد که مسئولیت هتل مهاجر را به عهده دارد و دو دژخیم دیگر به نامهای موسوی و حسینی از مأموران سفارت رژیم در بغداد به خدمت وزارت اطلاعات درآمد و سپس به ایران برده شد تا تحت آموزش‌های مشابه «مسعود دلیلی» راهنمای قتل عام 10 شهریور در اشرف قرار گیرد.
بخشی از این اعزامیها زنانی هستند که قبلا توسط وزارت اطلاعات آموزشهای لازم را دیده اند و زیر نظر مستقیم سپاه قدس  تدارکات لازم را در اختیار میگیرند و تحت عنوان زنان هوشمند در داخل ایران شناخته شده اند . و این زنان توسط دولت احمدینژاد سازماندهی شدند که در ناحیه 2 خرم آباد بخشی از این زنان فعالیت داشته اند و بر اساس اطلاعات رسیده این زنان آموزش دیده اند که  بعدها به خارج از کشور اعزام بشوند و چند نفر از این زنان اطلاعاتی به کشور آلمان اعزام شده اند و یکی از آنها با نام مهوش سالی چگنی کشف شده است البته خانم مهوش سالی چگنی مزدور اطلاعاتی تنها نیستند بلکه یک تیم مخصوص هستند و قبل از دست زدن به هر کاری در شهر کلن آلمان با هم مینشینند و با هم مشورت میکنند کار این خانمهای اطلاعاتی بیشتر برای نفوذ در داخل کلساهای این کشور میباشد و تا به آسانی کسانی که تغیر دین میدهند زیر نظر این مزدوران اطلاعاتی باشد که چیز بدی در مورد دولت ایران در داخل کلیساها بیان نکنند و اگر کردند و یا چیزی در باره ایران گفتند در جا به وزارت اطلاعات گزارش بشود توسط این زنان اطلاعاتی .
و این زنان در سال 2013 تعدادی از این زنان به خارج اعزام شده اند. که مهوش سالی چگنی در ماه مارس 2013 وارد آلمان شده اند و خود را نیز مسیحی معرفی میکنند ولی در اصل این ماموریت دارند در آلمان.
در آبان 1389 دختر این مزدورکه با یک مأمور اطلاعات به نام محسن آستانی ازدواج کرده بود به اشرف رفته و با شرکت در نمایش‌ها و سنگ پراکنی های مزدوران به مجاهدان اشرفی خواستار بازگشت پدرش به ایران شده بود.
عیسی آزاده پس از قبول بردگی وزارت بد نام در هتل مهاجر بغداد به همراه سر دژخیمان سجاد و موسوی و حسینی به همکاری تمام عیار با رژیم از جمله تهدید و تطمیع افراد تازه وارد برای تن دادن به مزدوری اطلاعات آخوندی پرداخت. او با کمک دستیار افغانی مارتین کوبلر به نام دورانی به فرستادن پیغام‌های وزارت اطلاعات برای برخی از ساکنان لیبرتی مبادرت کرد که با افشاگری و شدیدترین اعتراض آن‌ها مواجه و در همان زمان علنی شد.
در همین خصوص نماینده ساکنان در روز 27 ژانویه 2013 به یونامی نوشت: مسعود دورانی یکی از افراد کوبلر به یکی از ساکنان مراجعه کرده و پیام «یک مأمور اطلاعات ملایان به نام عیسی آزاده» را به او داده است. «چیزی که خشم و سرخوردگی ساکنان را به شدت برانگیخته است». نایب رئیس پارلمان اروپا و رئیس کمیته بین المللی در جستجوی عدالت نیز در همان روز در نامه یی به دبیرکل ملل متحد از اینکه کارمند یونامی «پیام یکی از افرادی که قبلاً لیبرتی را ترک کرده و هم اکنون در خدمت وزارت اطلاعات رژیم ایران قرار دارد» را به یکی از ساکنان لیبرتی منتقل کرده به شدت اعتراض کرد.
سپس گشتاپوی آخوندی یک پاسپورت ایرانی به شماره 16359085 با تاریخ 24 بهمن 1391 برای این مزدور صادر و در آبان 1392 او را برای «توجیه و آموزش» در باره مأموریت‌های جدید به ایران برد. اما حضور وی در ایران را به طور کامل مخفی نگه داشت و حتی او را از بسیاری از بستگانش پنهان کرد تا در توطئه‌های بعدی در صورت لزوم مدعی شوند که به طور مستقیم از عراق به اروپا رفته است. این مزدور، اطلاعات اماکن مختلف لیبرتی را در اختیار دژخیمان قرار داده و به طور مشخص در طراحی حملات موشکی به لیبرتی شرکت داشته است.
وزارت اطلاعات پس از تکمیل توجیهات و آموزش‌ها، این مزدور را به طور مخفیانه به فرانسه فرستاد تا با کسب پناهندگی در این کشور مأموریت‌های محوله را انجام دهد. طبق دستورالعمل وزارت اطلاعات او تا اطلاع ثانوی و گرفتن پناهندگی از ارتباط و تماس با سایر مزدوران رژیم در خارج از کشور منع شده است.
همچنانکه در اطلاعیه 4 اسفند 1392 کمیسیون امنیت آمده است فرد بریده یی که به هتل مهاجر می‌رود، پس از طی مراحل اولیه به اتاق‌هایی در طبقات 2 و 3 و 4 فرستاده می‌شود، اما مواردی مانند مسعود دلیلی، که برای مقاصد جنایتکارانه کاندیدا می‌شوند به محلهای ویژه دیگری منتقل می‌شوند.
مزدور دلیلی در شبیخون 10 شهریور به اشرف راهنمای مهاجمان بود و به همین خاطر توانستند در فاصله زمانی کوتاه 52 تن از مجاهدان را به شهادت رسانده و 7 تن را به گروگان بگیرند. در پایان مهاجمان برای پاک کردن آثار جنایت، خود او را هم به قتل رسانده و صورتش را برای پنهان کردن هویتش سوزاندند.
فرستادن مأمورانی مانند عیسی آزاده به اروپا در حالی است که رژیم آخوندی نه تنها خوشحالی خود را از تراژدی 7 ژانویه پاریس پنهان نمی‌کند بلکه دولت فرانسه را تهدید می‌کند برای «حفظ امنیت، تغییر سیاست فرانسه در قبال سوریه ضروری است» (تسنیم، خبرگزاری نیروی قدس- 8 ژانویه 2015). انصار حزب الله، باند وابسته به خامنه ای در روز 14 ژانویه ضمن «هزاران تبریک» به مناسبت کشتار پاریس نوشت: اجرای این «کیفر مشروع» که «از ماه‌ها قبل طراحی» شده بود «ربطی به عمل تروریستی و داعش ندارد» و سؤال کرد آیا «عادلانه است حکم فلان محکمه پیروزی غرب لازم الاجرا باشد اما حکم (امام) جعفر صادق بر زمین بماند؟» (یا لثارات- 24 دی 1393).
فرستادن این قبیل مزدوران به فرانسه از جانب اطلاعات آخوندها و نیروی قدس سپاه پاسداران هیچ هدفی جز جاسوسی و زمینه سازی و تدارک تروریسم علیه پناهندگان ایرانی ندارد. در همین رابطه مقاومت ایران در اطلاعیه 26 دی 1391 اعزام یک مزدور دیگر به نام قربانعلی حسین نژاد به فرانسه را به اطلاع عموم رساند که در فروردین 1391 خود را به مأموران استخبارات عراق تسلیم کرده و به استخدام وزارت اطلاعات رژیم در آمد که عکس‌ها و فیلم‌های آن در همان زمان منتشر شد.
کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت ایران با یادآوری ترور دکتر کاظم رجوی، محمد حسین نقدی و بسیاری دیگر از پناهندگان ایرانی ضمن هشدار نسبت به توطئه‌های رژیم آخوندی علیه مخالفان و طرح‌های جاسوسی و تروریستی این رژیم، قویاً از دولت‌های فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی می‌خواهد تا مصوبه شورای اتحادیه اروپا در آوریل 1997 درباره مأموران اطلاعاتی رژیم ایران را به اجرا گذاشته و مزدوران اعزامی نیروی قدس و گشتاپوی منفور دینی را از خاک خود اخراج کنند

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر