Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۰ آذر ۲۲, سه‌شنبه

اعدام انقلابی یک زن محنتزده کورد توسط باند مهتدی بخش ایرانی اتحادیه میهنی کردستاناعدام انقلابی یک زن محنتزده کورد توسط باند مهتدی بخش ایرانی اتحادیه میهنی کردستان
اینبار یک زن محنتزده کورد توسط باند مهتدی بخش ایرانی اتحادیه میهنی کردستان  قربانی شد به این سبب که از عملکرد 
سیاستهای مهتدی در یک نشست انتقاد کرده بود  اعدام انقلابی شد
ماجرای زنی که در اردوگاه کومله ، کمی کشته شد
اینبار به داخل فرستاده نشدند بلکه در اردوگاهای خود توسط  این باند دست به قتلها میزنند  اگر راهی وجود داشت به داخل فرستاده میشدند و در طی یک اطلاعیه اعلام میکردند که آنها خودسرانه به داخل رفته اند و هیچ ربطی به کومه له ندارند  آقایان اطلاعاتی بفرمائید آنها در اطراف مریوان هستند بکشیدشان.


این دختر محنتزده کورد که در عکس دیده میشود توسط خانزاده مهتدی بر اساس تئوری ماتریالیستی خانزادهای کورد کشته و به قتل رسیده است در چند ماه گذشته گفتند یک جاسوس پیدا کرده اند در داخل کومه له که یک دروغ محض بیش نبود یک نوجوان کورد را به قتل رساندند خانزاده مهتدی یک دزد خطرناکی میباشد باید ملت کرد خیلی هشیار باشند هم دزد و کینه توز و هم میخواهد دوران زمان پدریش را زنده کند که با میخ گوش مردان کرد را به دیوار میکوبیده بود مزدور شاهنشاهی بوده حالا این مهتدی و باندش که اسم کومه له به خود نهاده است در اصل بخش ایرانی اتحادیه میهنی کردستان میباشد دست به اعدام انقلابی زده و میخواهد افکار عمومی را وارونه وبه بی راهه به برد
اما خبرهای ضد و نقیضی منتشر می شود ، یک جا میخوانی که مرد در حال تمیز کردن اسلحه اش بوده و دو گلوله به طور تصادفی از اسلحه در رفته و هر دو هم به زن اصابت می کنند و زن را می کشد.
در جای دیگر میخوانی که مرد در حال تمرین تیر اندازی به سمت دیگری بوده ، و دو گلوله کمانه می کنند و به زن اصابت می کنند و زن جان میدهد.
و بعد هم کومله بیانیه ای میدهد ، به خانواده ی زن ـ یلدا ـ تسلیت می گوید ، و بعد هم خط ونشانی برای همه ی دشمنانش که دارند از این بابت سوئ استفاده می کنند می کشد و ختم قائله را اعلام می کند.
و میبینی که طفلکی ها کومله ی کوردسان بد جوری در عذاب افتادند.
هر کسی که یک بار هم اسلحه در دست گرفته باشد ، و مغز خر نخورده باشد ، می فهمد که به فرض محال ـ اگر طرف نه یک تیرانداز حرفه ای بلکه مثلا به جای بیل و کلنگ تفنگ به دستش داده باشند ـ یک گلوله در تفنگ در هنگام تمیز کردن اسلحه مانده باشد و از اسلحه در برود ، میشود توجیه اش کرد ، ولی دو گلوله را هر گز از تفنگی که در حال تمیز شدن باشد در نمیرود.
اگر آقا در حال تمرین باشد ، آنهم به سوی دیگر ، یک گلوله به فرض محال می شود کمانه کند و به کسی بخورد . ولی این که دو گلوله کمانه کنند و به همان کس بخورند ، جزو غیر ممکن هاست.
این توجیه ات که مرغ پخته را هم به خنده می اندازد ، می شود توضیحات حزب کومله ی کوردستان .
پس کومله ی کوردستان ایران بدجوری برای ماله کشی روی این قتل به زحمت افتاده .
حالا مسئله این است که قتلی صورت گرفته ، که با این اوضاع و اوصاف و این تلاشی که دارند در جهت ماست مالی اش می کنند شک را به یقین نزدیک تر می کنند که عمدی است ، ولی میگویند غیر عمد است ، حال آنکه حتی قتل غیر عمد هم قتل است . یک تسلیت و تاریخجه ی شرکت او و بعد شاخ و شانه کشیدن برای" دشمن " دیگر چه صیغه ای است ؟ این زن که در عملیات یا به دست پاسداران جمهوری اسلامی کشته نشده . به دست همسرش ، مردی که با او زندگی می کرد کشته شده. تسلیت و تمام ؟


قتلی صورت گرفته ، روال انسانی و منطقی این جریان این می بود که قاتل به جرم قتل ، عمد یا غیر عمد ، به مقامات سپرده شود ، و مسئله در تحقیقات پلیس روشن شود ، و بعد هم  قاتل ، عمد یا غیر عمد ، مجازات شود.کومله مگر یک حزب سیاسی نیست ؟ نه پلیس است و نه قانونگذار است که خودش میبرد و میدوزد و مسئله را تصادف ارزیابی کند و بعد هم تسلیت بگوید و خلاص ؟؟؟
این که کومله تلاش دارد با یک تسلیت و توضیح مسئله را ختم کند برای چیست ؟
در این فکر ها بودم و در حال بحث با چند دوست در فیس بوک که دیدم خانم طلوعی مرا به بحثی در صفحه ی فیس بوک خودش دعوت کرد و جملاتی را در آنجا از قول مردان کورد خواندم که فکر میکردم عمرن به چشم ببینم .
صحبتی که خانم طلوعی در استاتوس خود در فیس بوک مطرح کرد خیلی منطقی بود. او نوشت :
باید بدور از جنجالهای سیاسی و اختلافات احزاب، فهمید کە جریان قتل یلدای جوان در اردوگاه کوملە مهتدی چی بودە. اما استدلال کمانە کردن دو گلولە ماستمالی عاقلانەای نیست. مردم بە سادگی با چنین استدلالی قانع نمیشن بلکە شک و گمانها بیشتر میشە. بجای این استدلالها ،کمیتەای از افراد مستقل تحقیق کنن وحقیقت معلوم بشە و اگر خطایی بودە پس باید گروه مزبور بهش اعتراف کنە و جبران کنە و نذارە تکرار بشە. اگە هم خطایی نبودە باید ثابت بشە و این مسئلە هم بە عنوان یک ابزار سیاسی برای رقابت و جنگ مخالفین سیاسی مورد استفادەی سیاسی قرار نگیرە. مسئلە زن کشی در کوردستان عراق مسئلەای بسیار جدیست و زن کشی در احزاب کوردستان ایران توجیه پذیر نیست. طرفین سیاسی ماجرا باید بجای تبلیغات سیاسی مسئلە را صادقانە ریشە یابی و ریشەکن کنند. این شتر نباید امکان خوابیدن در خانە دیگران رو پیدا کنە.

و البته خیلی از این مردان به رویا طلوعی عزیز بابت این که فارسی می نویسد و ما فارس ها را هم در این مسئله که از نظر آنها یک مسئله ی داخلی کورد است دخالت میدهد بشدت انتقاد می کردند .  
منابع خبر سایت زنانها

خانم مهشید من یکی از پیشمرگان قدیم کومه له هستم و سالها وقتی در خاک ایران بودیم صدها بار با ج.ا جنگیدم منافع برابری زن و مرد بودم و برایش مبارزه کرده ام خود کشی و تیر در رفتن و زدن رفیق خود بارها در میان ما روی داده اما کمانه کردن دو تیر در حین پاک کردن اسلحه یک دروغ محض بیش نیست .من با خانم طلوعی موافقم که باید به مخاطبان خودشان احترام بگذارند حقیقت را به مردم بگویند با این کار فقط بیشتر ابرو ریزی میکنند پیش از این که من هر قظاوتی بکنم دنبال حقایق ماجرا هستم و در هر حالت باید این کار را بشدت محکوم کرد


فرق میان فتوای کمونیستی و فتوای اسلامی چیست؟
این کادر که در اصل ساکن منطقه مرزی ایران و عراق میباشد و ساکن دهکدهای مرزی بوده است یکدنده خودرا کرمانشاهی معرفی نمود و برای مردم کرمانشاه خط و نشان کشید و حتی یهودیان این استان و یارسانیان استان کرمانشاه را علنا تهدید نمودکه کویا در استان کرمانشاه یهودی افراطی و یارسانی افراطی وجود دارند دقیقا حرفهای احمدینژاد را داشت تکرار میکرد نام این آقای علی محمد قنبری میباشد که در اردوگاه التاش که با باندهای کومه له کارهای که شده بود بد یا خوب زیاد وارد جزئیاتش نمیشوم در صورت دریافت پاسخ همه چیز منتشر میشود .
ما در یک عصر تکنولوژی و پیشرفت هستیم باید بر مبنای باور به آزادی بیان باور به عقائد گوناگون و بخصوص مردم یارسان که دفترها و کتابهای دینی این مردمان به زبان کردی بوده و یکی از اصیلترین مردمانی هستند که ریشه و اصلیت خویش را فراموش نکرده اند و برای حفاظت از فرهنگ و آداب و آئین کردی خیلی قربانی داده اند در راه کردستان اما دوستانی که امروز ادعای این میکنند که میخواهند با افراطی یارسانی مبارزه کنند صدها بار و در طول عمرشان روبه قبله نماز خواهنده اند و در برابر اسلام و اعراب سر فرود آورده اند بارها تسلیم شده اند و از هویت ملی و فرهنگی خویش بدور بوده اند حالا هم که به کمونیست روی آورده اند باز دارند به هویت ملی و فرهنگی خویش پشت میکنند و آنچه جنبه انسانی میباشد در مکاتب کمونیستی استفاده نکرده اند کمونیست یعنی انسان بودن در اصل اما این مردمان ما کورکورانه از این مکتب انسانی استفاده میکنند و از بخش غیر استانداردی این مکتب استفاده میکنند که کهنه شده است جوابگوی امروزی توش نیست و وجود ندارد و نمیتواند جوابگوی جامعه به طور کلی بدهد این هم نوعی پشت کردن به هویت انسانی و ملی خویش میباشد روی آورده اند متاسفانه بنوعی حالت درویش مانند در آمده اند که هر کسی درویش باندی شده است که مثل دراویش شیخ فلان و دراویش شیخ فلان هر شیخی برای خودش چند دراویش دارند احزاب کردی ما هم بر اساس شیخ و دراویش حرکت میکنند اما با نام و اسمی جدید تحت نام حزب سیاسی در اصل اگر حرکات و رفتار آقایان در نظر گرفته بشود همان شیخ و دراویشی است که برای ارشادکردن دور و بر دهکدهای مسلمان نشین در حرکت بودند به خودشون سیخ میزندن تیغ قرت میدادند و به سر و کله خود میزدند دیوانوار سر و کله اشان تکان میدادند بله احزاب سیاسی ما هم در همان چهارچوب میبینم و بس.
آقای قنبری در این گفتگو تی چند باری پیاپی تکرار میکرد ما آنقدر کادر را پرورش داده ایم که حد و حساب ندارند که میتوانند تا عمق شهرها نفوذ کنند و صدام وار خمینی وار سرکوب کنند منتقدین ما را منظور کادر همین است.
دوباره در یک گفتار دیگر گفت ما باید با یارسانی افراطی یهودی افراطی و اسلام افراطی مبارزه کنیم . من نمیدانم این یارسانی افراطی کجا بوده اند کجا هستند مثل اینکه این آقای ترورهای اسلامی را به یاران برچسب بدهند؟ یا اینکه این آقا توسط اربابش آموزش داده شده است با ارعاب امام زمانیش فتوا را صادر کند.
بگذرم از این تکنیک امروزی همه چیز را افشا میکند فکر نکنید وقتیکه به کردستان سفرهای میکنید کسی نمیداند که برای معامله و خانه خریدن سرهای هم به داخل ایران زده میشود من بر اساس روانکاوی این حرفها را مورد تحلیل قرار دادم مطابق بود با حرفهای احمدینژاد دور هم نیست که پیرو راه و روش ایشان نباشند.
یکی از کادرهای آقای مهتدی در گفتگو با یک رادیو کردی در سوئد مردم کرمانشاه را تهدید نمود گویا این آقایان کادرهای مهمی برای حفاظت از شهر کرمانشاه آموزش داده اند  که صدای هر مخالفی را خفه خواهند کرد اما اگر این حرف را بخوبی ترجمه کنید نوعی تهدید است که ما کادر زیاد داریم و کادرهای ما بر کرمانشاه سایه خواهند افکند و در عین مردمانی که طبق مرام  عمل نکنند این آقایان دورو توسط کادرهای آنها سرکوب میشود وقتیکه حرفهای ایشان را گوش میکردم به یاد حرفهای سپاه پاسداران افتادم به یاد حرفهای معمر قذافی افتادم به یاد حرفهای صدام حسین افتادم که تهدید میکرد که کشور اسرائیل را میسوزاند. این عضو بخش ایرانی اتحادیه میهنی کردستان  باند آقای مهتدی شاید منظورش کادرهای باشد که اول به داخل ایران فرستادها میشدند و بعدش اطلاعات و جا و مکان آنها را برای وزارت اطلاعات ارسال میکردند و آنها را به دام رژیم می انداختند و جانشان میگرفتند شاید منظور این آقا آنها باشد
شاید هم منظور این آقایان همان جوان کرمانشاهی باشد که با ضرب پولهای که از کمون شهر کارلستاد دریافت میکردند به کسی دیگر .پول دادند و یک جوان کرمانشاهی را به قتل رساندند بنام منوچهریا همان کادرهای که مثل کاک سعدی سنه و یارانش که به دام وزارت اطلاعات انداختند و جانشان گرفتند؟
با تشکر ساموئیل کرماشانی 2011/12/14
---------------------------------------------
هادی عامری تروریست و سرکرده گروه بدر نیروی قدس از همراهان مالکی در سفر به آمریکا


مالکی در سفر به آمریکا و برای ملاقات با پرزیدنت اوباما شماری از تروریستها و مزدوران فاشیسم دینی حاکم بر ایران را به همراه خود برده است. یکی از این افراد هادی عامری، سرکرده گروه بدر سپاه پاسداران است که هم اکنون وزیر ترابری مالکی است.
هادی عامری که اسم کامل او هادی فرحان عبدالله العامری (ابوحسن عامری) است در طول چند دهه در صدها رشته عملیات تروریستی شرکت داشته است. همسر وی ایرانی است و فرزندانش در ایران زندگی می‌کنند. یک خانه در شهرک مفتح تهران دارد که محل اقامت سازمانی فرماندهان نیروی قدس و قرارگاه رمضان سپاه است. عامری در زمان جنگ ایران و عراق در گردانهای نیروی زمینی سپاه بود. وی پس از آن که گروه ۹بدر به دستور خمینی تشکیل شد مسئول عملیات ۹بدر شد. از سال۱۹۹۱ و پس از جنگ کویت، رژیم آخوندی مسئولیت عملیات تروریستی در داخل عراق به ویژه علیه سازمان مجاهدین خلق ایران و مراکز آن را را بر عهده هادی عامری گذاشت. عامری در طراحی و اجرای ۱۵۰رشته عملیات تروریستی علیه سازمان مجاهدین در فاصله سالهای ۱۹۹۲ تا ۲۰۰۳ که شمار زیادی کشته و مجروح برجای گذاشت، نقش اصلی را بر عهده داشت.
  در سال۱۳۸۱ (۲۰۰۲) رژیم آخوندی او را به فرماندهی نیروی تروریستی بدر منصوب کرد. او در در دانشگاه موسوم به امام حسین سپاه دوره دافوس (دانشکده فرماندهی و ستاد) را گذرانده است. پس از سقوط حکومت سابق عراق, هادی عامری همچنان تحت امر نیروی قدس کار می‌کند و به طور مستمر برای ارائه گزارش و گرفتن توجیهات و دستورالعملهای جدید به ایران سفر می‌کند. او به طور مستمر با قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس؛ و پاسدار ایرج مسجدی و پاسدار احمد فروزنده فرماندهان قرارگاه رمضان؛ ارتباط دارد. او نقش بسیار مهمی در تسلط سپاه پاسداران و نیروی قدس بر دستگاههای امنیتی و نظامی و اداری عراق داشته است. طبق اسنادی که از درون سپاه به دست مقاومت ایران رسیده است، حقوق ماهیانه هادی عامری در سپاه پاسداران معادل حقوق یک سرتیپ پاسدار حدود ۲۶۰هزار تومان بوده و کد حقوقی او ۳۸۲۹۵۹۷ و شماره حساب بانکی او ۳۰۱۴ بوده است. هادی عامری در سالهای ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ دستگاهی را به نام جهاز مرکزی در وزارت کشور عراق راه اندازی کرد که به کشتار و حذف فیزیکی مخالفان تسلط رژیم ایران بر عراق پرداخت. در سال ۲۰۰۶ به دستور نیروی قدس، با به خدمت گرفتن فرماندهان باسابقه بدر، شبکه های ترور را علیه نیروهای آمریکایی سازماندهی کرد. این شبکه با استفاده از بمبهای جهت دار ،تک تیر قناسه و موشکهای مختلف علیه نیروهای آمریکایی دست به عمل می‌زنند. اسناد محرمانه نیروی قدس «جدیترین مأموریت ابوحسن عامری» را «نابودی مجاهدین» عنوان کرده است. در فروردین۸۵ (آوریل۲۰۰۶) نیروی قدس و کاظمی قمی سفیر رژیم در بغداد به هادی العامری مأموریت دادند تا از طریق پارلمان عراق روی طرح اخراج مجاهدین از عراق کار کند. در اسفند۱۳۸۵ (مارس۲۰۰۷) از طرف نمایندگان وابسته به رژیم به رهبری عامری طرحی مورد بحث قرار گرفت که نیروهای عراقی باید در اطراف قرارگاه اشرف مستقر شده و عناصر عراقی را که می‌خواهند به اشرف بروند، کنترل کنند. هادی عامری به همراه یک کمیته هفت نفره نزد جواد بولانی وزیرکشور رفتند و خواستار سرکوب اشرف توسط وزارات کشور شدند. همان زمان هادی العامری در یکی از جلسات داخلی بدر درباره مراحل اجرای هدف «نابودی مجاهدین اشرف» گفت: «در قدم اول باید کنترل پادگان اشرف را از ارتش از امریکاییها بگیریم سپس مانع هر ترددی به اشرف بشویم، پرونده قضایی برای محاکمه تعدادی از آنها درست کنیم و بقیه را مجبور به بازگشت به ایران و یا ترک اشرف بکنیم». دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران ۲۱آذر۱۳۹۰ (۱۲دسامبر۲۰۱۱   در کنفرانس بیداری اسلامی در تهران-۲۵شهریور۹۰ هادی عامری دست آخوند خامنه ای را می بوسد هادی عامری، در حال عرض ارادت و دست برسینه مقابل خامنه ای
./////////////////////////

آشنایی با تروریست هادی عامری که در سفر به آمریکا، نوری مالکی را همراهی می کنداللهو محمد و الی دولار سبز ایرانی


آشنائي با هادي عامري که به عنوان وزير تجارت، مالكي را در سفر به آمريكا همراهي ميكند
هادي عامري از طرف سرلشگر پاسدار قاسم سليماني فرمانده نيروي قدس سپاه، مالكي را در اين سفر كنترل ميكند كه از خطوط رژيم در مورد مجاهدين تخطي نكند!!

مشخصات.
هادي فرحان عبدالله العامري ملقب به ابو حسن عامري با نام ايراني هادي عامري در نظام ولايت فقيه رژيم آخوندي شناخته ميشود.
وي متولد 1333 استان ديالي است. همسر او ايراني وكرد مهاجر از شهر ايلام مي باشد. فرزندانش در ايران (كرمانشاه) زندگي مي كنند. (اين اطلاعات مربوط به 2007 است و آخرين وضعيت زندگي بچه هايش را نداريم)
هادي عامري يك خانه در ايران – تهران در شهرك سازماني مفتح سپاه ( شهرك سازماني فرماندهان قرارگاه رمضان و نيروي قدس سپاه ) در بلوار طاق بستان دارد.
سابقه فعاليت در ايران
- ابوحسن در سال هاي 1361 (1982) از مسئولين مجلس اعلاء درتهران بود.
- زمان جنگ ايران و عراق از فرماندهان گردانهاي نيروي زميني سپاه بود. مدتي از مسئولين معاونت اطلاعات و سپس مسئول عمليات 9بدر شد.
- در سال 1370 (1991) باقر حكيم (رئيس وقت مجلس اعلاي عراق) مسئوليت عمليات داخل خاك عراق را به وي محول كرد. ابو حسن با حفظ سمت مسئول عمليات 9 بدر، مسئوليت عمليات داخل عراق را نيز بر عهده داشت.
- در سال 1376 به رياست ستاد 9 بدر منصوب شد.
- پس از بركناري ابو علي بصري فرمانده 9 بدر، وي معاون ابو مهدي مهندس فرمانده 9 بدر شد.
- در سال 1381 (2002) وي بجاي ابو مهدي مهندس به فرماندهي سپاه بدر منصوب گرديد.
- هادي عامري در دانشگاه امام حسين سپاه دوره دافوس (دانشكده فرماندهي و ستاد) را گذرانده است.
سوابق هادي العامري در عراق
- پس از سقوط حكومت سابق و به هنگام شروع عمليات ورود نيروهاي 9 بدر به خاك عراق ، هادي عامري فرمانده محور مياني نيروهاي سپاه قدس (در پوش 9 بدر) را بعهده داشت . اولين بار از محور مهران وارد شهر بدره و كوت شد و سپس به عماره رفت. و فرماندهان قرارگاه ظفر رمضان (نيروي قدس سپاه) نيز به همراه عامري وارد خاك عراق شدند.
- عليرغم سقوط حكومت سابق, هادي عامري طي دوران بعد از سقوط دولت سابق روابط بسيار نزديكي با فرماندهان نيروي قدس برقرار كرده و بارها براي ارائه گزارش به آنها و همچنين گرفتن خط و خطوط كار به ايران سفر كرده است. (بعنوان يك افسر نيروي قدس)
- هادي عامري با بالاترين فرماندهان نيروي قدس سپاه سرلشگر پاسدار قاسم سليماني فرمانده نيروي قدس و سرتيپ پاسدار ايرج مسجدي و سرتيپ پاسدار احمد فروزنده فرماندهان قرارگاه رمضان و ساير فرماندهان سپاه ارتباطات و جلسات تنگاتنگي در اين ساليان داشته و دارد و دستورات كارش را مستقيماً از سرلشگر پاسدار قاسم سليماني دريافت كرده و ميكند .
- بعنوان يكي از فرماندهان سپاه قدس بعداز سقوط دولت سابق مخفيانه به ايران ترددهاي متعددي براي دادن گزارش و دريافت خط و خطوط داشت. و نقش جدي در استقرار نيروهاي قدس بعداز سقوط دولت سابق و راه اندازي دستگاه تروريستي اش داشت از جمله ترددهاي مهم در آن زمان:
-در تاريخ 820131 از كوت به كرمانشاه رفت و در ايران جلساتي با فرماندهان نيروي قدس داشت.
- در تاريخ 820210 در كرمانشاه با ابوذر خالصي كه روز قبل از آن از بعقوبه به كرمانشاه آمده بود جلسه داشت و خط وخطوط جديد را از سرتيپ پاسدار جعفري دريافت كرد.
o در تاريخ 830209 در جلسه اي در اهواز با فرماندهان قرارگاه فجر شركت داشت و ملاقاتهايي نيز در منطقه مرزي با فرماندهان نيروي قدس داشته است .
- هادي عامري بعنوان نماينده از مجلس اعلا به مجلس عراق رفت و در مجلس قبل رئيس كميسيون امنيت و دفاع بود, مطابق خواسته رژيم آخوندي خط و خطوط امنيتي و طرحهاي ويژه اي كه با هدف سركوبي مخالفين, نحوه نفوذ شبه نظاميان بدر در ارتش و پليس و توطئه عليه مجاهدين را از اين طريق و در پوش قانون كميسيون امنيت دنبال ميكند.
دريافت حقوق از سپاه قدس :
- بعد از سرنگوني حكومت سابق طبق سندي كه اسامي بيش از 32000 نفر از عوامل نيروي بدر كه بعنوان اعضاي نيروي قدس در عراق حقوق دريافت ميكردند بدست مقاومت ايران رسيد (كه در لندن افشا شد) در اين سند ابوحسن (هادي) العامري بعنوان يكي از فرماندهان نيروي قدس سپاه با كد حقوقي اش 3829597 و شماره حساب بانكي او 3014 ذكر شده بود كه ميزان حقوق يك سرتيپ پاسدار را به او پرداخت ميكردند. (مبلغ 2601783 ريال در آن سند ذكر شده است)
فرمانده و پيش برنده خط ترور و جنگ طائفه اي در عراق
درسالهاي 84- 85 درزمان نخست وزيري جعفري كه بيان جبر وزيركشور بود، هادي العامري جهاز مركزي را بدستور خامنه اي بعنوان يك ارگان سراسري اداره كننده جوخه هاي ترور جهت كشتار مخالفان بكارگرفت واين ارگان درهماهنگي با نيروهاي بدر كه دروزارت كشورعراق بصورت گسترده اي درآن زمان نفوذ كرده بودند فعاليت تروريستي خود را گسترش داد .دروزارت كشور سرلشگر احمد الخفاجي ازمعاونين وزارت كشور و سرلشكر محمد نعمه معروف به ابوذوالفقار مدير نيروي پشتيباني وزارت كشور وابومنتظرحسيني همكاري نزديكي با هادي العامري دراين رابطه داشته اند وعلاوه برآن معين الكاظمي رئيس شوراي شهر بغداد و ابوجهاد مدير دفتر حكيم با وي همكاري ميكردند. هادي العامري از رياست كميسيون امنيت ودفاع مجلس حداكثر سواستفاده را در پيشبرد جوخه هاي ترور وحذف مخالفين كرد.
فرمانده شبكه ترور عليه نيروهاي ائتلاف
- درمرداد ماه سال 85 بعد از اجراي طرح امنيتي بغداد برعليه شبه نظاميان توسط نيروهاي آمريكائي، هادي العامري براساس توجيه نيروي قدس، شبكه هاي ترور جديدي برعليه نيروهاي آمريكائي دربغداد سازمان داد. اين شبكه هاي ترور با بخدمت گرفتن فرماندهان باسابقه وقديمي بدر بعنوان فرمانده واستفاده از عناصرانصار بدر وشبه نظامياني كه به ايران براي آموزش اعزام شده بودند ،سازماندهي شد .ازآن زمان اين شبكه ها بصورت گسترده وارد عمليات عليه نيروهاي ائتلاف درعراق با استفاده از بمب هاي جهت دار ،تك تيرقناسه وموشك هاي مختلف شدند كه تاكنون نيز اين فعاليت بصورت مخفيانه ادامه دارد . يكي ازكساني كه با وي دراين زمينه همكاري عملي دارد علي فكري در جادريه مسئول حركات(جنبشها) درجادريه بود
- هادي العامري عليرغم اينكه درظاهر مخالفت خود را با ادامه ترور وناامني درپارلمان مطرح ميكند ولي همزمان خود اداره كننده اصلي شبكه هاي عملياتي درارتباط با نيروي قدس درعراق بود. و در هماهنگي نزديكي نيز با ابومهدي مهندس وابومصطفي شيباني ازسرشبكه هاي اصلي تروريستي نيروي قدس درعراق فعاليت ميكرد.
- يكي ديگر ازفعاليت هاي هادي عامري مخالفت با شوراهاي بيداري وهمچنين مخالفت با تشكيل شوراهاي پشتيباني مربوط به تشكل هاي شيوخ بطورخاص دراستانهاي جنوبي عراق ميباشد . دراين رابطه هادي عامري درهمكاري با عمار حكيم پسرعبدالعزيز حكيم طي سال اخير فعاليت هاي مشترك گسترده اي را دنبال كرد.
مأموريت اصلي هادي العامري “نابودي مجاهدين در عراق“
- دريكي ازگزارشات محرمانه مجلس اعلي كه براي نيروي قدس به تهران ارسال شده آمده است :”جدي ترين فعاليت ابوحسن عامري نابودي منافقين شده است! .او مستمرا با شخصيتها وعناصرمختلف تماس گرفته و به اين و آن ميگويد عليه منافقين چكار بايد بكنند وبراي هركس تكليفي مشخص ميكند .او صبح تا ظهر در پارلمان كار ميكند و بعد از ظهر تا شب هم در دفترش مستمر فعاليت ميكند. ”
- مأموريت اصلي ابلاغ شده از فرماندهي نيروي قدس به هادي عامري “تمركز روي اخراج مجاهدين ازعراق“ است. از جمله خطوطي كه در اين رابطه دنبال كرده:
o در فروردين ماه سال 85 (آوريل 2006) نيروي قدس به هادي العامري ماموريت داد تا از طريق پارلمان جديد عراق توسط عوامل خود در پارلمان روي طرح اخراج مجاهدين از عراق كار كند. هادي العامري به همراه 6 تن ديگر از عوامل نيروي قدس درپارلمان عراق كميسيون طرح اخراج را از طريق كميسيون امنيت پارلمان در هماهنگي با كاظمي قمي سفير رژيم در عراق دنبال ميكنند.
o دراسفند ماه سال 1385 (مارس 2007) ازطرف نمايندگان ليست ائتلاف موحد درپارلمان عراق به رهبري ابوحسن عامري طرحي مطرح ميشود كه نيروهاي دولت عراق بايد دراطراف قرارگاه اشرف مستقرشده وعناصرعراقي را كه ميخواهند به اشرف ميروند كنترل كنند. هادي عامري دبيركل بدر بهمراه يك كميته هفت نفره ازنمايندگان ليست ائتلاف موحد درپارلمان كه شيخ جلال الدين صغير وعباس بياتي نيز درميان آنها بودند ،بسراغ جواد بولاني وزيركشور رفته وبه نمايندگي پارلمان مطرح ميكنند ،وزارت كشور بايد با نيروهاي تحت امرخود قرارگاه مجاهدين را محاصره نموده وكنترل آنجا را برعهده بگيرند و به اين ترتيب وزير كشور را تحت فشار قرار ميدهند .
o هادي العامري دريكي از جلسات داخلي بدر درباره مراحل اجراي هدف “نابودي مجاهدين اشرف“ گفت: “هدف ما اين است كه در قدم اول:
- كنترل پادگان اشرف را توسط ارتش از امريكاييها بگيريم
- سپس نفرات قرارگاه اشرف را سرشماري و وسايل و تجهيزاتشان را آمار گيري كنيم
- با كنترل در ورودي اشرف مانع هر ترددي به اشرف بشويم
- پرونده براي محاكمه قضايي تعدادي از آنها درست كنيم
- بجز محاكمه شوندگان مابقي را مجبور به بازگشت به ايران و يا ترك اشرف بكنيم. ”
- هادي عامري دراوائل ارديبهشت ماه 86 (مي 2007) در اجراي خط نيروي قدس اقدام به صدور يك بخشنامه براي عناصر بدر ددراستان ديالي نموده كه دراين بخشنامه ازآنها خواست نفرات عراقي را كه سراغ مجاهدين دراشرف ميروند ،شناسائي كنند . واسم ومشخصات وآدرس آنها را براي سازمان بدر گزارش نمايد . هادي عامري صريحا مطرح ميكند نفراتي كه به قرارگاه اشرف ميروند بعنوان تروريست محسوب ميشوند
- هادي عامري براي فشار آوردن به دولت عراق براي اخراج مجاهدين دراشرف يكسري پرونده هاي تهيه شده توسط وزارت ا
طلاعات ايران را ازشخص قاسم سليماني تحويل گرفته وبه مراجع قضائي عراق بعنوان شكايت براي پيگيري تحويل داده است
-----------------------------

وجودموادخطرناک ازجمله در لباس های ورزشی

لباس ورزشی

اداره ی بازرسی موادشیمیایی نسبت به استفاده ازموادکشنده ی باکتری ها بخاطر رفع بوی بد در لباس ها و تولیدات دیگر، هشدارداده است. به نوشته ی روزنامه ی داگنس نی هیترچندین سال است که اداره ی کمونی پاک سازی نیز اعلام خطرکرده است که درصد مواد کشنده ی باکتری ها در آب فاضل آب خانوارها افزایش یافته است. دلیل این افزایش فروش هرچه بیشتر تولیداتی معرفی شده است که می توانند از انتشار بوی بد جلوگیری کنند، اما ازسوی دیگرمانع گسترش باکتری ها می شوند. این مواد بیشتر درلباس های ورزشی  و تولیدات مخصوص نوزادان که ازجمله نقره درآنها به کاررفته، وجوددارد.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب
اداره ی بازرسی موادشیمیایی حدود ۳۰ لباس را که درآنها مواد ازبین برنده ی بوی بد استفاده شده، مورد آزمایش قرارداده است. ازاین تعداد، ۱۶ لباس دارای نقره و دو نوع ماده ی دیگر ازمجموعه ی triklor که برای موجودات زنده درآب های جاری خطرناک هستند، بوده اند. این مواد هنگام شستن  لباس ها وارد آب می شوند و به گزارش اداره ی بازرسی موادشیمیایی، برای سلامت انسان نیز بسیارخطرناک هستند. این درحالی ست که تولیدکنندگان این لباس ها احتمال نشت موادموجود درآنها را درآب ردمی کنند.
نگرانی دیگراداره ی بازرسی موادشیمیایی تاثیرات منفی زیست محیطی این مواد و نیزکمک آنها به افزایش مقاومت دربرابرآنتی بیوتیک هاست. این اداره همچنین اعلام کرده است که هنوزنمی داند که این مواد چه تاثیری برباکتری های پوست هنگام تماس مستقیم آنها باپوست بدن می گذارند.

محمدعقیلی

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر