Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۰ آذر ۱۴, دوشنبه

موضوع اطلاعیه به افکار عمومی و خطا به جوانان ایرانی ساکن خارج کشور.
موضوع اطلاعیه به افکار عمومی و خطا به جوانان ایرانی ساکن خارج کشور.
جوانان عزیز و پناهندگان ایرانی مقیم خارج کشور و یا به هر دلایلی که بستگانتان در ایران هستند و میخواهید آنها را به بیبینید لطفا سفر خویش را به ایران متوفق کنید چرا چون این احتمال وجود دارد که جانتان به خطر به افتد و در ایران دستگیر بشوید همچنان که در خبرها آمده است بهار علی نیا و روژین محمدی نمونه بارز و روشنی هستند که در هنگام ورود به ایران توسط وزارت اطلاعات دستگیر شدند.
شما خودتان شاهد هستید که رژیم سرکوبگر ایران شلم کورم به درب و دیوار مشکوک میشود و دچار بیماریهای اسکیزوفرنی و پارانوئیدی شده اند سران رژیم جنون آخوند به طریق جنون آمیزی دست به دستگیری و شکنجه فعالان سیاسی و مدنی میزنند.
در این باره خیلی هشیار باشید به هیچ عنوان به کشور نا امن ایران سفر نکنید اگر هم با مشکلات روحی و روانی دچار شده اید به زود ترین وقت با روانشناسان ایرانیتبار مراجعه کنید که برای دریافت کمک از آنها کمک بگیرید.
لطفا جان خود را به خطر نه اندازید و ریسک نکنید به ایران سفر نکنید چرا چون ایران خیلی نا امن است و هیچ امنیت جانی برای شما وجود ندارد.
با تشکر ساموئیل کرماشانی 2011/12/5
-----------------------


مفقود شدن یک وبلاگ نویس و فعال سیاسی


خبرگزاری هرانا - بهار علی نیا، دانشجو و وبلاگ نویس هفته گذشته پس از خروج از منزل مفقود شده است.
نزدیکان وی به گزارشگران هرانا گفتند:"این وبلاگ نویس و فعال سیاسی هفتهٔ گذشته از خانه خارج شده و به منزل بازنگشته است."
خانواده وی که احتمال بازداشت وی را محتمل می‌دانستند نیز با مراجعه به زندان اوین پیگیر وضعیت وی شدند که تاکنون بازداشت ایشان مورد تائید قرار نگرفته است.
این دانشجو که در خارج از کشور مشغول به تحصیل بوده است دو هفتهٔ پیش برای دیدار خانوادهٔ خود به ایران بازگشته بود.
با توجه به سابقه و فعالیت‌های وی احتمال می‌رود که وی توسط مامورین وزارت اطلاعات بازداشت شده باشد.
اخیرا پلیس فتا ( پلیس سایبری) در گفتگو با رسانه های حکومتی اعلام داشته است که با متخلفین در فضایی مجازی برابر قانون برخورد می کند و در پی این اظهارات نیز چندین وبلاگ نویس در شهرهای مختلف بازداشت شده اند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر