Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۷ شهریور ۱۶, جمعه

به گزارش نگاهی به حقوق بشر کردستان ایران ؛ بی خبری کامل از وضعیت زندانیان “زانیار مرادی ” لقمان مرادی ” رامین حسین پناهی “از روز چهارشنبه چهاردهم شهریور ماه نگرانیهایی برای خانواده این زندانیان فراهم نموده است .به گزارش نگاهی به حقوق بشر کردستان ایران ؛ بی خبری کامل از وضعیت زندانیان “زانیار مرادی ” لقمان مرادی ” رامین حسین پناهی “از روز چهارشنبه چهاردهم شهریور ماه نگرانیهایی برای خانواده این زندانیان فراهم نموده است . 
عثمان مرادی، پدر لقمان مرادی به گزارشگر کمپین گفت: “«از زندان رجایی‌شهر با ما تماس گرفتند و از ما خواستند برای ملاقات با زانیار مرادی و لقمان مرادی روز جمعه به زندان رجایی‌شهر مراجعه کنیم”. سازمان حقوق بشر کردستان ایران ، پیش تر در گزارشی تحت عنوان انتقال ناگهانی زانیار و لقمان مرادی دو زندانی سیاسی محکوم به اعدام به بند اطلاعات سپاه از انتقال این زندانیان خبر داده بود.

امجد حسین پناهی، برادر رامین حسین پناهی، دیگر زندانی محکوم به اعدام در زندان رجایی شهر کرج طی گفتگو با حقوق بشر کردستان ایران گفت: «از صبح روز چهارشنبه ۱۴ شهریورماه دیگر هیچ خبری از وضعیت رامین در اختیار نداریم». امجد حسین پناهی در ادامه گفتگو با حقوق بشر کردستان ایران گفت: «خانواده و وکلای رامین پس از پیگیری های مداوم نتوانستند خبری از برادرم بگیرند و تاکنون هیچ مسئول و نهادی پاسخ شفافی در این خصوص به آنها نداده و ما نگران این هستیم که مبادا رامین را بصورت مخفیانه اعدام کنند». احتمال اعدام مخفیانه این سه زندانی وجود دارد . لازم به یادآوری است که جمهوری اسلامی سابقه اعدامهای مخفیانه را در کارنامه خود دارد 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر