Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ مهر ۴, سه‌شنبه

مدارک اثبات دروغ بودن نوشتهای توابی اطلاعاتی ایرج مصداقی که در مورد بنده نوشته است

مدارک اثبات دروغ بودن  نوشتهای توابی و مزدور برون مرزی وزارت اطلاعات ایرج مصداقی که در مورد بنده نوشته است
در ضمن بگویم آقای ایرج مصداقی با این عملش به اعتبار روزنامه گریش ضربه میزند و اعتبارش پیش از پیش از بین میرود .
در زیر عکس بخشی از تماسهای بنده با آقای مولود افند به تصویر کشیده میشوند و در اختیار دوستان و عزیزان علاقمندان کیس مولود افند قرار میگیرد که ایرج مصداقی یک دروغگوی بزرگ و بی وجدان 
میباشند.
http://freeddomiran.blogspot.ie/
اعترافات پاسدار سیاسی وزارت اطلاعات و هموار کننده قتل عام مبارزین و اعضای سازمان مجاهدین خلقایران بنام ایرج مصداقی در مورد نوشتن انزجار نامه و همکاری با وزارت
توضیح: ایرج مصداقی همکاری اش با دادستانی و وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی را از همان سال ۱۳۶۰ پس از دستگیری اش آغاز کرد. او به سرعت بعد از دستگیری اش ندامت می کند و به همکاری با پاسداران روی آورده و به همران آنان برای شناسایی و شکار مبارزان و فعالین سیاسی به بیرون از زندان میرفته است. شکارها و دستگیریهایی که در نهایت منجر به قتل عام اینمبارزین، مجاهدین و فعالین سیاسی می شده است. ایرج مصداقی خود در جلد اول کتاب خاطرات زندانش بنام غروب سپیده در صفحه ۶۶ چاپ ۱۳۸۳ اینگونه میگوید: میدانستم هر بار که بیرون میرویم، مرا در وسط می نشانند و در دو طرفم پاسداری می نشست….. در صفحه ۶۷ همین کتاب ایرج مصداقی سخن از شناسایی و دستگیری خواهر و برادری که توسط او لو داده میشوند، میکند. ایرج مصداقی پس از توضیح در مورد دستگیری این خواهر و بردار می نویسد: اشتباه و حماقتم باعث شده بود زیاده از حد صحبت کنم ….حالا منجر به دستگیری این برادر و خواهر شده بود. عذاب وجدان لحظه ای رهایم نمیکرد……به خود لعن و نفرین میکردم چرا همراه آنها رفتم؟ آیا امکان نرفتن وجود نداشت؟ آیا امکان مقاومت وجود نداشت؟ شرم از تسلیم و عذاب وجدان مرا تا سرحد جنون می برد. فشارهای فوق العاده ی شکنجه و واقعیت تسلیم، بطور فزاینده ای مرا در هم پیچیده بود.
اسناد – برای بزرگ کردن عکسها روی آن کلیک کنید
ایرج مصداقی
ایرج مصداقی
ایرج مصداقی
IMG_0086
ایرج مصداقی
ن 
ایرج مصداقی دروغگویی بی شرم و بی حیا این دروغگو تعداد 37000 هزار نفری که توسط خیمنی  در سال  1367و به فرمان خیمنی قتلعام شدند  از 37000 هزار نفر به 5000 هزار نفر به پاینترین سطح در کتاب دروغینش رسانده است و در اینجا خدمت بزرگی به وزارت اطلاعات نموده است.
ایرج مصداقی با کمک و یاری وزارت اطلاعات از ایران خارج شدند و از ترکیه به سوئد نیز باز هم با کمک سرویسهای اطلاعاتی و امنیتی رژیم ایران به سوئد آمدند و در اینجا در صدد بودند به گروه های مخالف رژیم ایران ضربه وارد کنند وقتیکه دید که کارش به جای نمیرسد خلاصه در آخر خود را لو داد این مزدور.
و این مزدور دروغگو را بشناسید

ایرج مصداقی عضو حزب توده بوده و حزب توده هم برای مردم ایران و منطقه شناخته شده است
من با مدرک کافی در باره مولود افند  و ارتباط بنده با آقای مولود افند با مدرک در اختیار دوستان قرار خواهم داد  بنده در مورخ 12/2/2012  به آقای مولود افند در تی یک نامه محرمانه که در آینده در اختیار خوانندگان قرار خواهند گرفت با زبان کردی  در باره مزدور بودن مریم سنجابی به آقای افند خبر داده بودم و ایشان در این باره خیلی آگاه میبوده است که هرگز فریب مریم سنجابی اطلاعاتی نخورده است.
در مورخ 1/5/2012 بنده و آقای مولود افند تصمیم گرفتیم یک گروه تحقیقاتی با همکاری چند استاد در آلمان مثل آقای جمال و با همکاری فلاکالدین کاکایی در اقلیم کردستان و در اروپا تاسیس کینم  شخص آقای مولود افند شماره تلفن آقای جمال همراه با ادرسش برای بنده از راه فیسبوک ارسال نمودند که من با آقای جمال تماس گرفتم در این رابطه قرار بود بنده به آلمان بروم و با آقای جمال تماس بگیرم لاکن بعد از ناپدید شدن آقای افند  من از این کار منصرف شدم و حتی قول داده بودم در ماه ژولی به آلمان بروم و شخصا آقای جمال از نزدیک ملاقات کنم.

من به وضوح میتوانم اعلام کنم بخش بزرگی از نوشتهای ایرج مصداقی کذب محض و دروغی بیش نیستند و این شخص با اجیر شدن و دریافت پول دست به درغپردازی زده اند.
و در همین رابطه در مورخ 3مه 2012 یعنی 3/5/2012  آقای مولود افند رسما از بنده درخواست نمودند که یک سرور قوی و قابل اعتماد برای درست کردن پایکا اینترنتی سازمان اسرائیل به ایشان کمک کنم و رسما از بنده خواستند نمایندگی این سازمان در اروپا بر عهده بگیرم اما من به خاطر مشغول بودن  گفتم تنها در راه انداختن وب سایت به شما کمک میکنم و مدیریت وب سایت را بر عهده میگیرم.

و در این باره وب بلاگ سازمان اسرائیل کرد در حال حاضر فعالیت میکند  برای آقای مولود افند درست نمودم و مدیریت این وب بلاگ را بر عهده گرفتم و هنوز بر عهده بنده میباشد که در زیر می آید.
و این را در بیانیه صفحه فیسبوکی آقای مولود افند میتوان مشاهده نمود که شخصا وب بلاگ را به دوستان و یارانش معرفی نموده است به زبان کردی.

اینجا به طور ریزبینانه و با اطلاعات کافی و مدارک کافی اثبات میکنم که بخش خیلی بزرگی از نوشتهای ایرج مصداقی صداقت ندارند و کذب محض هستند .

آقای ایرج مصداقی  یک توده ای میباشند و مثل خواب ننه خرسه خوابی دیده اند و یا خوابوار چیزهای به گوشش کوبیده اند تا دست به نوشتن چیزهای سرهمبندی شده و از پیش توسط مزدوران رنگاورنگ  وزارت اطلاعات و مزدورانش که د یکته شده است انتشار بدهند در مورد بنده که هیچ اساسی ندارد بنده بعداز هک شدن وب سایت اسرائیل کرد مسئولیت وب سایت را بر عهده گرفتم و تا راه انداختن وب سایت رسمی یک وب بلاگ که در زیر این نوشته می آید راه اندازی نمودم

.
برای دستخوشی از آقای ایرج مصداقی  در مورد این نوشتها  اما این را بگویم  در باره بنده مبالغه نموده اند در حقیقت
آقای ایرج مصداقی فریب مزدوران رژیم ایران را خورده است  چیزهای سرهمنبدی نموده اند که در سایتهای دروغین وابسته به
رژیم ولایت فقیه که توسط مزدوران رژیم در آن منتشر شده است و در حال حاضر هم آمده اند  در یک نامه تحت عنوان ربوده شدن آقای مولود افند که در آینده ما یک مقاله مفسر را منتشر خواهیم نمود که با مدارک کافی و دلایل کافی برای دنبال نمودن کیس آقای مولود افند میباشد و چه چیزهای باعث شده که مولود به این آسانی به دست مزدوران رژیم با همکاری بعضی از احزاب کردی با همکاری مزدوران وزارت وزارت اطلاعات  در اقلیم کردستان ربوده بشود منتشر خواهم نمود.
آقای ایرج مصداقی بدون اینکه با بنده تماس بگیرند بدون اینکه  با بنده در این باره مشاوره بکنند آیت الله وار  دست به  نوشتن سرهمبندی مشتی نوشتهای که بوی ترور شخصیتی ازش می آید و بخوبی انگشت برادرانی که شب و روز در سفارتخانه های رژیم ولایت فقیه بر سر میبرند دیده میشود در  این نوشتها میتواند انگشت آنها را بخوبی دید.


ما بارها اعلام نموده ایم ایمیلی که با اسم بنده چیزهای جعلی را برای روزناه های بی سروپا و وابسته به رژیم  فرستاده اند  به هیچ عنوان ایمیل جعلی نتعلق به بنده نیست بلکه توسط مزدوران رژیم برای ترور شخصیت بنده دست به چنین کاری زده اند دوما من در هیچ جای نه نوشته ام بنده نماینده سازمان اسرائیل کرد هستم    اگر شما  بخودتان زحمت بدهید و به آرشیو وب بلاگهای بنده مراجعه کنید در هیچ کدام از وب بلاگهایم ننوشته ایم که نماینده سازمان اسرائیل کرد هستم  من و مولود افند  قرار گذاشته بودیم  بعد از راه انداختن وب سایت سازمان اسرائیل کرد در اروپا دختر نمایند گی دائیر کنیم و در این رابطه آقای جمال که در آلمان بر سر میبرند شاهد هستند  که آقای مولود افند از راه  ایمیل با بنده تماس گرفتند و تماسهایکه از راه ایمیل برقرار نموده بودیم در دست میباشند که به زبان کردی میباشد.
نوشته آقای ایرج مصداقی بدون مقدمه و بنابر درخواست تعدادی که خودشان در ربوده شدن مولود افند دست داشته اند انتشار یافته است در ضمن مولود افند یکی از دوستان بنده بشمار می آمدند میدانم چه کسانی به آقای ایرج مصداقی گوشزده نموده بودند و این هم روشن است در آینده در یک مقاله مفسر در باره ربوده شدن مولود افند توضیح خواهم داد که روابط بنده با آقای مولود افند و دستگاه یا سازمان اسرائیل کرد چگونه بوده است و توضیح خواهم داد که تمامی چیزهای که با اسم بنده انتشار داده شده است توسط مزدوران
وزارت اطلاعات و خودفروشان جاش انجام گرفته است برای به بی راهه کشاندن کیس مولود افند من درست است یک یهودی هستم اما من و مولود افند دوست یکیدیگر بوده ایم و با هم در تماس بوده ایم و چه از راه ایمیل و چه از راه تلفن در تماس بوده ایم و در آینده توضیح خواهم داد در این رابطه برای جواب بعضی از دروغپردازیهای که در حق به بنده صورت گرفته است با دست پر پاسخشان خواهم داد منتظر باشید

در باره شیرزاد عمر محمود و سرهنگ محمد رمضان هم اطلاعات کافی در دست میباشد و در آینده با اطلاعات کامل و دقیق در اختیار یاران و دوستان قرار خواهند گرفت که شیرزاد عمر در سال 1974 تا سال 1994 در ایران در شهر کرج ساکن بوده است و برادرش بنام آراس عمر محمود با درجه سرهنگی در نیروهای امنیتی  حزب دموکرات کردستان پاراستن  کار میکنند و پدرش یکی از کادرهای قدیمی این حزب میباشند شکی در این رابطه نیست که ایشان با وزارت اطلاعات ایران در ارتباط بوده اند و سفرهای متعددی به ایران نموده اند این در نوشتهای بنده در گذشته آمده است.

و در سال 1994 به اقلیم کردستان باز گذشت همرا با خانواده اش و شیرزاد عمر یکی از افرادی میباشد که همرا با چند نفر دیگر مستقیم با وزارت اطلاعات رژیم ایران در ارتباط بوده است  شیرزاد عمر در ایران درس خوانده است و بنابر اطلاعاتی که در دست میباشد شیرزاد عمر با وزارت اطلاعات کار میکرده است و در نوشتهای که توسط دوستان بدست ما رسیده است  آمده است که شیرزاد عمر محمود همیشه به ایران سفر نموده اند و دارای کارت مخصوص قرارگاه رمضان میباشند.

سرهنگ محمد رمضان هم کادر نیروی رزمی حزب دموکرات کردستان میباشد پدرش یکی از افسران بلند پایه ی حزب دموکرات به رهبری آقای مسعود بارازانی میباشند و به همین دلیل هم همیشه همراه مولود افند بوده است همچنین که در عکسها میبینید هر وقت هم مولود به قندیل سفر نموده است سرهنگ محمد رمضان همراه ایشان بوده اند و در این رابطه عکس در دست میباشد در اینجا نشان میدهد که روزنامه نگار کرد آقای مولود افند تحت نظر بوده اند توسط سرهنگ محمد رمضان و شیرزاد عمر و دیاری محمد که اهل رانیه میباشند  این گومانه وجود دارد که وابسته به دستگاه زانیاری نیروی امنیتی اتحادیه میهنی کردستان میباشند
http://freedommawludafand.blogspot.se/2012/07/notice-iraqi-kurdistan-and-even-entire_25.html#more
مدارک نماینده اقلیم کردستان که در این  مدارک و اسناد درخواست بسته شدن  ماهنامه اسرائیل کرد شده است 

مدارک  نماینده اتحادیه میهنی کردستان که در تهران بر سر برده است و نرخواست بسته شدن ماهنامه اسرائیل شده اند
در ماه  های گذشته شایعه نمودند گویا مولود افند در زیر شکنجه بدست نیروهای امنیتی اتحادیه میهنی کردستان کشته شده است این هم یک دروغ بزرگ آخوند ساخته بیش نبودند.
شماره ماشینی که مولود افند را با داروی بیهوش کننده بیهوشش کرده بودند و به وزارت اطلاعات تحویل داده بودند

در این باره هیچ شک و تردید وجود ندارد که هر دو حزب قرتمند در اقلیم کردستان هر یک بسوی یکی از دولتهای اشغالگر کردستان  نشانه دوستی گرفته اند حزب دموکرات کردستان به رهبری آقای مسعود بارازانی  بسوی ترکیه و غرب و اتحادیه میهنی کردستان به رهبری جلال طالبانی به سوی رژیم تروریستی ایران و اتحادیه میهنی کردستان قرارداد امنیتی و یا توافق امنیتی را رژیم ایران  دارد که در سال 1994 و 95 قراردادی میان نیروهای امنیتی اتحادیه میهنی کردستان موسوم به دستگاه زانیاری و مخابرات سوریه و وزارت اطلاعات  رژیم ایران درتهران به طور سه جانبه به توفق رسیدند که با هم همکاری امنیتی داشته باشند و تسلیم آقای مولود افند هم در این چهارچوب قرار گرفته است   آقای جلال طالبانی بطور رسمی اعلام میکند که بدون رژیم ایران نمیتواند زندگی بکنند این در چندین بار اظهاراتش  اعلام نموده است .
و  در این رابطه  رژیم ایران بعداز ترکیه دارای شرکتهای زیادی هست در اقلیم کردستان که ایران دارای 550 شرکت مختلف میباشد که بیشتر این شرکتها وابسته به وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه پاسداران رژیم ایران هستند.
و ترکیه دارای شرکتهای بیشتری میباشد در اقلیم کردستان که بالغ بر 750 شرکت مختلف در اقلیم کردستان فعالیت میکنند که بیشتر کارمندان این شرکتها وابسته به دستگاه های امینتی و اطلاعاتی آن کشور میباشند.
و در این باره شکی وجود ندارد نه رژیم ایران و نه رژیم ترکیه هیچکدامشان خوششان نمی آید که اقلیم کردستان با دولت لیبرال دموکرات اسرائیل روابط سیاسی و اقتصادی داشته باشد و در این باره شکی نیست در مورد ربوده شدن مولود افند هم دیپلماتهای رژیم  ترک و هم رژیم ایران از وجود دستگاه اسرائیل کورد در اقلیم کردستان خرسند نبودند بخصوص که سر دبیر ماهنامه اسرائیل کورد که خودش زمانی گریلا بوده و در طول چند سالی عضو حزب حیات آزاد کردستان بوده است برای رژیم ترکیه خیلی نگران کننده به نظر میرسیده است و شکی در این رابطه وجود ندارد که هر دو دولت با فشار بر اقلیم کردستان  راه را هموار نموده اند برای ربودن آقای مولود افند روزنامه نگار سرشناس کرد و سر دبیر ماهنامه اسرائیل کورد دست بالای داشته اند .
چرا چون مولود  افند همیشه در نوشتهایش و مقالاتش از عملکرد رژیم ترکیه در قبال کذردهای آن کشور  انتقاد میکردند و رژیم ترکیه بخصوص کنسولگری ترکیه در هولیر  از مقالات مولود افند نگران بوده است اما این قضیه به طور محرمانه با مسئولین اقلیم کردستان در میان گذاشنته بودند و اعتراضات خود را به طور محرمانه به مسئولین اقلیم داده بودند  بنابر خبرهای که از سوی دوستان بدستمان رسیده است  کنسولگری ترکیه تمامی اعتراضات کشورش نبست به نوشتهای آقای افند بطور محرمانه به مسئولین اقلیم میرسانده است.

و در این باره شکی وجود ندارد شیرزاد عمر محمود و سرهنگ محمد رمضان و دیاری محمد یکی از افرادی بوده اند که توسط دستگاهای امینتی رژیم با همکاری بعضی از مسئولین اقلیم کردستان بخصوص اتحادیه میهنی کردستان باند جلال طالبانی  به طور مداوم  مولود را تحت مراقبت و تحت نظر داشته اند حتی طوری خود را از مولود نزدیک نموده اند که  تا بتوانند از تماسهای ایشان با خارج هم آگاهی داشته باشند.  رژیم ایران 20 پیش از اینکه مولود افند بربائید  کنسولگری رژیم تروریستی ولایت فقیه در هولیر علانا اقلیم کردستان را با دست داشتن در ترور داشنمندان هسته ای خود متهم نمودند که گویا موساد اسرائیل در اقلیم کردستان پایکاه دارند و منظور سر کنسولگری رژیم تروریستی ولایت فقیه بیشتر وجود آقای افند بود و دستگاه اسرائیل کرد در اقلیم کردستان.
چند روز پیش از اینکه آقای مولود افند ناپدید بشود رئیس جمهوری گماشته شده ولایت فقیه احمدینژاد همراه با چند تن از فرماندهان  سپاه قدس و متخصصین  اوضاع عراق وارد کشور بغداد شدند یک روز بعد خبر رسید که امحمدینژاد لیست چند کردی که برای نیروهای امنیتی اسرائیل موساد کار میکنند به نوری المالکی رئیس وزرای عراق تحویل داده اند در این باره آقای مولود افند در یک اطلاعیه این موضوع را افشا نمودند که نوشتها موجود هستند به زبان کردی که من لینک وب سایت را اینجا میگذارم که نوشتهای آقای مولود افند بر روی این وب سایت هستش که در زیر مشاهده میکنید..
بنده بطور مداوم با آقای مولود افند در تماس بوده ام و قرار بود یک گروه تحقیقی تاسیس کنیم با هم تا 6/6/2012
بعد از این تاریخ دیگر تماس با آقای مولود قطع شد به دلیل اینکه تلفن آقای افند قطع شد و از راه ایمیل هم جوابی نبود خیلی دلگران شدم با فامیلش تماس گرفتم گفتند  او هم از مولود اطلاعی ندارند و خیلی کم با مولود در تماس هستند خلاصه خیلی نگران شدم اما هیچ تماسی وجود نداشت تلفن جواب نمیداد و موبایلش بسته شده بود.
با مرکز پاراستن تماس گرفتم آنها هم اظهار بی اطلاعی نمودند و گفتند هیچ خبری در این باره در دست ندارند که آیا مولود کجا هستش.
خلاصه منتظر بودم که آقای داود باغستانی بنیانگزار سازمان اسرائیل کورد اطلاعیه ای صادر کنند ناگهان وارد وب سایت  روزنامه سبی وابسته به حزب گوران یا حزب تغیر در اقلیم کردستان مراجعه نمودم که دیدم آقای داود باغستانی در یک نامه ناپدید شدن مولود افند را اعلام نموده است.
در آن زمان وب بلاگ اسرائیل کورد در دست بنده نبود با مدیر وب بلاگ تماس گرفتم او هم اظهار بی اطلاعی نمودند که خودش در اسرائیل بر سر میبردند نام سکایپ خود را به من دادند تا کد یا رمز وب بلاگ را ازش بگیرم خلاصه توانستم رمز را ازش بگیرم یک اطلاعیه خیلی سریع منتشر نمودیم به زبان کردی که مولود افند به هیچ عنوان به شهر سلیمانیه سفر نه نموده است بلکه با زور به آنجا برده اند و یا با داروی بیهوش کننده بیهوشش کرده اند و به شهر سلیمانیه برده اند و به وزارت اطلاعات تحویل داده اند .
بعد از این اطلاعیه بلافاصله شخصی سر و کله اش پیدا شد بنام شیرزاد عمر محمود که در نهایت معلوم شد که یکی از موهرههای وزارت اطلاعات رژیم ایران میباشند خود را مسئول روابط عمومی سازمان اسرائیل کرد معرفی نمودند و اعلام کردند که مولود افند زنده هستند و چند روز دیگر باز میگردند  و جانش در خطر نیست خلاصه در این اطلاعیه توانستند کیس مولود افند را مخدوش کنند و سر از روزنامه نگاران سردرگم کنند خلاصه ما بیش از هر کسی دیگر با صدور اطلاعیه ای نوشتهای شیرزاد عمر محمود را زیر سئوال بردیم و کیس مولود را دنبال نمودیم.
3 روز بعد وزارت اطلاعات اعلام نمود که یک گروه بزرک از افراد موساد اسرائیل را دستگیر نموده اند که در ترور داشنمندان هسته ای دست داشته اند و در یک کشور همساده پایگاه نظامی و آموزش داشته اند و این خبر بر روی وب سایت واسته به سپاه پاسدران موسوم به فارس نیوز منتشر شد که وزیر اطلاعات در باره دستگیر شدگان دست به چردندیات زدند.
 خلاصه 20 روز بعد از ناپدید شدن آقای مولود افند نوشیروان مصطفی رهبر حزب گوران به ایران رفتند و با اکثریت رهبران و مسئولین رژیم ایران ملاقات نمودند  اینجا برای خیلیها این سئوال ایجاد میشود که چرا در این روز و در این وقت به ایران سفر نموده اند به نظر ما سفر آقای نوشیروان مصطفی رهبر گوران  بنابر درخواست جلال طالبانی انجام گرفته است برای اینکه مولود افند را بر روی کانالهای تلویزیونی نیاورند و مولود را پنهان کنند این سفر بعد از این صورت گرفت که وزیر اطلاعات رژیم ایران اعلام نموده بودند که به این زودی متهمین پرونده ترورهای هسته ای و مامورین موساد اسرائیل را بر روی کانالهای تلویزیونی خواهند آورد و اعترافات آنهارا پخش میکنند
http://www.bultannews.com/fa/news/90150/%D9%86%D9%88%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B5%D8%B7%D9%81%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF
 خلاصه ما به طور فعالانه و بدون هیچ چشم اندازی کیس دستگیر شدگان را دنبال نمودیم
یک ماه بعد ایمیلی جعلی توسط مزدوران برون مرزی و خودفروشان وزارت اطلاعات درست شد که با اسم بنده نامه های برای چند روزنامه در بین این روزنامه ها روزنامه مشکوک لفین پرس که سر دبیر آن احمد میره نام دارد و فردی مشکوک میباشند منتشر شد گویا ما نامه را ارسال نموده ایم در ضمن بنده دارای وب سایت متعلق بخودم هستم و هر چیزی هم منتشر کنم اول بر روی وب سایت شخصی خودم منتشرش میکنم و در این رابطه خیلی کم عادت دارم نوشتهای خود را برای روزنامه ها ارسال کنم آنهم برای روزناه ای که از نظر بنده مشکوک باشند اسم ایمیل به این شرح میباشد .
Samuel.ku36@gmail.com
تا جای این نامه های جعلی  بر روی سایتهای رژیم جهل و جنون ولایت فقیه منتشر شدند که آنها  بطور وقیحانه ی دروغپردازیهای خودفروشان با اسم بنده انتشار داده بودند اینجا معلوم میشود که دست این اشخاصی که امروز علیه بنده قد علم نموده اند و دست به ترور شخصیتی میزنند  در درست کردن این ایمیل برای ترور شخصیتی بنده دست بالای داشته اند  که آقای مصداقی را مامور نموده اند 
تا دست به توشتن چرندیات مالخولیای وار بزنند علیه بنده.
http://nashmin-zareh.blogspot.se/
و کیس دستگیر شدگان در اینجا معلوم شد که تمامی دستگیر شدگان بچز دو  نفرشان  نباشد همه ساکن اقلیم کردستان بوده اند مریم زرگر  مریم ایزدی نشمین زارع  مازیار ابراهیمی محسن و بهزاد عبدلی و فئواد فرامرزی و فیروزه یگانه و تعدادی دیگر در اقلیم کردستان بر سر برده اند و عضو یکی از احزاب وابسته به جلال طالبانی بوده اند و چون حزب کومه له وابسته و بخشی از باند جلال طالبانی میباشند با باند طالبانی به توافق رسیده است اگر هر کسی صفوف حزبش را ترک بکند بلافاصله به اتحادیه میهنی تحویلش میدهند و اتحادیه میهنی هم با به میدان آوردن یک سناریوی آخوند ساخته به وزارت اطلاعات تحویلشان میدهند تا راز درونی حزب مذکور را پرد پوش کنند و در ضمن مازیار ابراهیمی صاحب شرکت آهورا میباشند که در شهر سلیمانیه قرار دارد که بعد از دستگیری مازیار ابراهیمی فردی که قبلا نماینده اتحادیه میهنی کمردستان در تهران و روابط بین وزارت اطلاعات و دستکاه موسوم به زانیاری بوده اند شرکت آقای مازیار ابراهیمی زا تصاحب کرده اند و خود را شریک ایشان معرفی نموده اند در اصل خود این شخص یکی از عوامل وزارت اطلاعات میباشند.

و در اینجا روشن میشود که تمامی دستگیر شدگان همه دوستان و یاران مولود افند هستند و آنچه وزارت اطلاعات بعنوان ترور هسته ای ازشان نا میبرد بیشتر برای صحنه سازی و فریب افکار عمومی میباشد  و اعترافات آنها بر اثر فشارهای شکنجه و تجاوز جنسی و با ضرب داروی اعترافگیری انجام گرفته است و آنها از اعرتافات خویش خبر و اطلاع ندارند چرا چون در حالت بیهوشی دست به این اعترافات آخوند ساخته آنهم زیر فشارهای طاقتفرسا شکنجه تجاوز جنسی  و آزار  و اذیتهای قرون وسطایی اجبارا مجبور به 
اعترافات شده اند.
اعترافات با ضربه این دارو انجام گرفته است

بنابر این هر کسی هم  این اعترافات را تائید بکند بعنوان مزدور وزارت اطلاعات معرفی میشود.


زمینه سازی برای اعدام مخفیانه مولود افند توسط وزارت اطلاعات و شایعه پرانی مزدوران وزارت اطلاعات در اقلیم کردستان
به دلیل اینکه موضوع مولود افند دارد جهانی میشود و بار رژیم دردمنش خشونت پیشه ولایت فقیه دارد سنگینتر میشود و روزبروز موضوع ناپدید شدن این روزنامه نگار در سطح جهانی گسترش میبابد و این موضوع  دارد کار انسان ربای رژیم ایران را برملا میکند بنابراین   این خبر نمیتواند صحت داشته باشد و دور است از راستی و این مسئولی که نخواسته نامش فاش بشود در دستگاه امنیتی جلال طالبانی  بنابر درخواست وزارت اطلاعات بوده است برای گم کردن موضوع دنبال کردن مولود افند روزنامه نگار  ناپدید شده کرد ایرانی ساکن اقلیم کردستان  میباشد . این با وضوح در اسناد وزارت اطلاعات آمده است که کردستان عراق به مرکز موساد اسرائیل در آمده است و سربازان جهل و جنایت پیشه امام زمان از آنسوی مرزها چند نفر از افراد خرابکار همکار صهیونیستها را دستگیر نموده اند در یک عملیات برق آسا و خطیر و به داخل انتقال داده شده است به بازداشتگاه  همین خودش مدرکی است دال بر اینکه کاک مولود افند در زندان ایران میباشند و بیشتر این خبرها برای وارونه و به بیراهه کشاندن افکار عمومی نسبت به قضیه  ناپدید شدن این روزنامه نگار میباشد. و اگر حتی جنازه مولود افند نیز نشان بدهند  گویا در آسایش شهر سلیمانیه کشته شده است همباز جای شک و تردید میباشد چرا چون  این باز رژیم بعداز گرفتن اعترافات و بدست آوردن اطلاعات در باره کارهای مولود افند را مخفیانه اعدام نموده اند و سپس بر اساس یک توافق فی مابین میان اتحادیه میهنی کردستان به رهبری جلال طالبانی و وزارت اطلاعات  دست به این جوسازی دروغین و دور از راستی نموده اند برای منحرف نمودن افکار عمومی نسبت به قضیه  مولود افند روزنامه نگار ناپدید شده کرد شرق کردستان.
بر اساس اطلاعاتی که بدست ما رسیده است کاک مولود به تنهای تحویل رژیم داده نشده است بلکه یک خانم ایرانی که یکی از اعضای پیشین سازمان مجاهدین بوده و یک نفر دیگر بنام  کریم کژال عضو حزب دموکرات کردستان که در 2 ماه پیش ناپدید شده است در بین افرادی هستند که توسط کرد فروشان به وزارت اطلاعات فروخته شده اند .
کسانی که نقش مهمی در به دام انداختن و جاسوسی برای وزارت اطلاعات نموده اند و خود را بعنوان دوست به کاک مولود افند نزدیک نموده اند  به شرح زیر نامشان می آید 1 دیاری محمد عبدالله  2 سرهنگ محمد رمضان  3 شیرزاد عمر محمود سرهنگ پدرش یکی از افسران بلند پایه ی حزب دموکرات مردستان عراق به رهبری مسعود بارازانی میباشند و خود سرهنگ افسر نیروی زمینی این حزب میباشند وشیرزاد عمر محمود هم در پاراستن کار میکنند و برادرش بنام آراس عمر محمود با رتبه سرهنگ در دستگاه امنیتی حزب آقای بارازانی مشغول به خدمت هستند . فکر کنم در باره دیاری هم دوستان دارند دنبالش هستند.
ما بعنوان بخش اروپایی دستگاه اسرائیل کرد این خبر را نادرست میدانیم  بلکه این خبر را یک سناریوی دیگر برای زمینه سازی اعدام مخفیانه مولود افند توسط جلادان تهران با همدستی باند جلال طالبانی و بعضی از مسئولین اقلیم کردستان  میدانیم .
بر اساس اطلاعات رسیده از داخل نیروهای امنیتی اقلیم کردستان در روز 8 ژوئن سرهنگ به همراه دیاری محمد به خانه شیرزاد عمر میروند و در آنجا با داروی بیهوش کننده که وزارت اطلاعات در اختیارشان قرار داده بود  مولود افند را به خانه شیرزاد عمر در مسیف صلاحالدین میبرند و در آنجا توسط این داروی بیهوش کنند بیهوشش میکنند و سپس با ماشین سیاه رنگی که کسی نمیتواند داخل آن را به بیند و اما از راه داخل بیرون قابل دیدن است با همکاری سرکنسلگری رژیم ایران به شهر سلیمانیه منتقلش نموده اند و در آنجا با همکاری دستگاه زانیاری  به وزارت اطلاعات رژیم ایران که در گرده کان دفتر نمایندگی دارند تحویل داده شده است در مقابل 25 دفتر دلار آمریکای در یافت نموده اند و  نام ماشین به شرح زیر میباشد.
 bmw6 series 2013 
با شماره 1158 موقت شهر دهوک میباشد  


با درود دستگاه اسرائیل کرد اروپا
مولود افند در آسایش سلیمانیه کشته شده است"

NNS ROJ: یک منبع مطلع از کشته شدن مولود افند، سردبیر مجله اسرائیل-کرد در بازداشتگاه اداره آسایش سلیمانیه و در زیر شکنجه خبر داده است. 

یک منبع نزدیک به اداره آسایش سلیمانیه که نخواست نامش فاش شود به NNS ROJ گفت مولود افند که از حدود یک ماه پیش در این شهر ناپدید شده بود، دربازداشت نیروهای امنیتی سلیمانیه(آسایش) بوده است.

این منبع همچنین افزود که مولود افند دو روز پیش در زیرشکنجە کشته شده است.

NNS ROJ سعی خواهد کرد تا از طریق ارتباط با برخی از منابع دیگر صحت این خبر را پیگیری کند. 

مولود افند، روزنامەنگار کرد ایرانی در تاریخ هشتم ژوئن در شهر سلیمانیه ناپدید شد. با گذشت حدود یک ماه از ناپدید شدن آقای افند، مقامات امنیتی اقلیم کردستان واکنش رسمی به این مسئله نشان ندادەاند. 

از هنگام ناپدید شدن مولود افند گمانەزنی هایی در خصوص ربوده شدن وی توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران مطرح شده بود
سرچاوە دەزگای ئیسرائیل کورد
http://israelkurd.blogspot.se/2012/07/blog-post_03.html
منتظر باشید در آینده با سپاس فراوان ساموئیل کرماشانی


 جا نازانم بۆ چی بە چی مەبەستیک شیرزاد عومەر مەحمود دەستی بە نۆسینی راگەنادنیک کرد گۆایە مەلوود ئافەند نەرفیندراوە  دەبێت وەلام بەداتەوە

شیرزاد عومەر و دیاری محەمەد و داود باغستانی، بەرپرسن لە پاراستنی ژیانی مەولود ئافەند

پێنوسەکان
ئێمە، لەدەزگای ڕاگەیاندنی پێنوسەکان، لەبەریتانیا، لەڕێگای پێگەی سەرەکیی خۆمانەوە، ماڵپەڕی پێنوسەکان، هەرسێك لە ( شێرزاد عومەر و دیاری محەمەد و داود باغستانی) بە بەرپرس دەزانین لە پاراستنی ژیانی( مەولود ئافەند) سەرنوسەری گۆڤاری ئیسرائیل – کورد، بەپێی ئەم زانیاریانەی خوارەوە:
داود باغستانی، لەووڵاتی تورکیاوە، لەنامەیەکدا کەبۆ پێنوسەکانی ناردووە، لەڕێکەوتی ١١/٠٦/٢٠١٢ کاتژمێر ٥ ی پاش نیوەڕۆ، بەکاتی بەریتانیا، نوسیویەتی:
ئاگاداری بۆ میدیای کوردی و جیهانی
بەناوی خۆم و دەزگای ئیسرائیل کوردەوە
لەڕۆژی ٠٨/ ٠٦/٢٠١٢ دا و کاتژمێر ١٠ ی بەیانی، سەرنوسەری گۆڤاری ئیسرائیل – کورد، هەڤاڵ( مەولود ئافەند) بەسەردانێکی تایبەت چووە بۆ ساری سلێمانی و هەتا ئێستابێ سەروشوێنە. وونبوونی هەڤاڵ مەولود، تەنها بۆنی فڕاندنی لێ دەکرێت لەلایەن دەزگا سیخوڕیەکانی یەکێتی و ئیتڵاحاتەوە، بۆیە، داواکارین لەدام و دەزگا ئەمنیەکان بەزووترین کات، چارەنوسی هەڤاڵ مەولودمان بۆ ئاشکرا بکەن، ئەگینا پەنا دەبەینە بەر دادگای نێودەوڵەتی و مانگرتنی سەرتاسەری.
داود باغستانی
سەرۆکی دەزگای ئیسرائیل- کورد/ تورکیا
ئەمەش لینکی بابەتەکەیە لە پێنوسەکاندا بڵاو کراوەتەوە:
http://penusakan.com/gshty/babaty-halbzharda/6381-2012-06-24-01-27-25.html

هه‌واڵی‌ ڕفاندنی‌ سه‌رنوسه‌ری‌ گۆڤاری‌ ئیسرائیل كورد ڕه‌تده‌كرێته‌وه‌

-
مه‌ولود ئافه‌ند سه‌رنووسه‌ری گۆڤاری ئیسرائیل ـ كورد
دوای‌ ئه‌وه‌ی‌ هه‌واڵی‌ ڕفاندنی‌ سه‌رنووسه‌ری‌ گۆڤاری‌ (ئیسرائیل ـ كورد) بڵاوبووه‌وه‌، (شێرزاد عومه‌ر) به‌رپرسی په‌یوه‌ندییه‌كانی ده‌زگای ئیسرائیل كورد هه‌واڵه‌كه‌ی‌ ڕه‌تكرده‌وه‌و ڕایگه‌یاند، ئه‌و هه‌واڵه‌ به‌مه‌به‌ست بڵاوكراوه‌ته‌وه‌.

له‌ڕاگه‌یه‌نراوێكی‌ ڕۆژنامه‌وانیدا كه‌ وێنه‌یه‌كی‌ ده‌ست NNA كه‌وتووه‌، (شێرزاد عومه‌ر) به‌رپرسی په‌یوه‌ندییه‌كانی ده‌زگای (ئیسرائیل ـ كورد) باسی‌ له‌وه‌كردووه‌، كه‌ ئه‌وان ڕایده‌گه‌یه‌نن (مه‌ولود ئافه‌ند) سه‌رنووسه‌ری گۆڤاری (ئیسرائیل ـ كورد) نه‌ڕفێنراوه‌و ژیانیشی له‌مه‌ترسیدا نییه‌، به‌ڵكو ناوبراو ئێستا له‌گه‌شتێكی‌ تایبه‌تدایه‌.

(شێرزاد عومه‌ر) ئه‌وه‌شی‌ ئاشكراكردووه‌، كه‌ چه‌ند ڕۆژێك له‌مه‌وبه‌ر، (داود باغستانی‌) سه‌رۆكی‌ پێشووی‌ ده‌زگای‌ (ئیسرائیل ـ كورد) هه‌واڵێكی‌ بڵاوكردووه‌ته‌وه‌، گوایه‌ (مه‌ولوود ئافه‌ند) سه‌رنووسه‌ری گۆڤاری (ئیسرائیل ـ كورد) ڕفێندراوه‌. وتیشی‌:"ئه‌گه‌رچی‌ داود باغستانی‌ ئه‌و هه‌واڵه‌ی‌ بڵاوكردووه‌ته‌وه‌، به‌ڵام ئێمه‌ ڕایده‌گه‌یه‌نین كه‌ هه‌واڵه‌كه‌ دووره‌ له‌ڕاستییه‌وه‌و ماوه‌ی‌ چه‌ند مانگێكیشه‌ باغستانی‌ هیچ په‌یوه‌ندییه‌كی‌ به‌ده‌زگای‌ ئیسرائیل كورده‌وه‌ نه‌ماوه‌و ئێستا له‌توركیا سه‌رقاڵی‌ ژیانی‌ تایبه‌تی‌ خۆیه‌تی‌

http://www.radionawxo.org/kurdi/index.php?option=com_content&view=article&id=38439:2012-06-13-13-33-50&catid=3:kurdistan&Itemid=27
بۆ شیرزاد عومەر دەبێت لە گەل رۆژنامەکانی سەر بە سۆپای پاسداراندا وەتۆویژ بەکات_

بۆ کوردپرێس/ شێرزاد عومه‌ر: ده‌زگای ئیسرائیل – کورد هه‌ڵنه‌وه‌شاوه‌ته‌وه‌ 
هه‌ولێر - به‌شی به‌دواداچوون و په‌یوه‌ندییه‌کانی ده‌زگای ئیسرائیل-کورد، هه‌موو ئه‌و هه‌واڵانه‌ی ره‌ت کرده‌وه‌ که‌ باس له ‌هه‌ڵوه‌شاندنه‌وه‌ی ده‌زگاکه‌ ده‌که‌ن‌


///////////////////


سەرچاوەیەکی ئاگادار نیە ویستوە ناوی بەهیندرێت لە شاری سلیمانی پیمانی راگایەاندوە کە نەشیروان موستەفا لە سەر داوای یەکئیتی نیشتمانی کوردستان یەک گەرتوەی ئیسلامی کوردستان ناردراوە بۆ ئیران بۆ ئەوی داوا لە کار بەدستانی رەژیمی ئیران بەکات کە مەولوود ئافەند ئاشکرا نەکن . چۆۆنکە ئیتلاعاتی ئیران قەولی دابۆۆ کە لە رۆژانی داهاتودا ناوی ئەو سیخۆرانی وا چەند کەسیان لە وەلاتیکی هاوسا دەست بە سەر کراوەن کە بۆ
 موسادی ئیسرائیل کاریان کردوە بەلاو بەکاتەوە و بیان هینێتە سەر شاشی تەلەڤیزیون لە ئیران. هەر دوابەدوای ئەو هەوالە نەوشیروان مسسەفا خۆیی کرد بە ئیراندا دیارە سەفرەکی کاک نەوشیروانیش لە سەر داوای ئەو کەسانی یان لایەنانی بۆۆە کە وا دەستیان لە رادەست کردنەوەی کاک مەولوود ئافەند بە ئیتلاعاتی ئیران هەبۆۆە ناردراوە بۆ تاران.


دیارە نەوشیروان مستەفا ئاگادری ئەم قەزیە ی کە بە بی ئاگاداری خۆیی ناکات بە تاراندا یان لایەنەپەیوەندیدارەکان ناردوەیانە بۆ کەپ کردنەوەی ئەو هەوالانی وا ئیتلاعاتی ئیران باسی لیەوە دەکرد و شاردەنەوەی دوزی کاک مەولوود ئافەند چۆۆنکە ئیتلاعاتی ئیران بریاری دابۆۆ کە ناوی ئەو کەسانە بەلاو بەکاتەوە بیان هینیتە سەر شاشی تەلەڤیزیون ئاشکرایان بەکات چۆۆنیەتی کارەکانیان ئاشکرا بەکات بەلام زۆر جیگای سەرسورمان بۆ کە نەوشیروان مستەفا بە پەلە خۆیی کرد بە ئیراندا لە گەل زۆربی بەر پرسانی رەژیمی ئیراندا کوبۆنەوی کرد.

رۆژیک میژو رۆی کورد فرۆشان رەش و رسوا دەکات.

سەرکوتن بۆ هەمووان پیام نیری ٣ شاری سلیمانی چاوە رۆان بن وەردەکاریەکان دەنیرین بۆتان لە داهاتودا
.--
فاشیزم شوینیزم تمامیت خواه و فرصت طلب و تخریب کننده  باید بی پاسخ هم نماند

په‌رله‌مانتار ئوسامه‌ جه‌میل ده‌ڵێت ئێران هه‌میشه‌ له‌ هه‌وڵی فراوانکردنی شیعه‌گه‌رێتی بووه‌

وتووێژی رسدیۆی دەنگی کوردی ئەمریکا  له‌گه‌ڵ ئوسامه‌ جه‌میل
--

اینجا چرندیات آقای ایرج مصداقی سرباز تازه به میدان آمده امام زمان به بین چه دروغهای سرهمبندی بنموده است این مزدور

--
آقای ایرج مصداقی بگذارید پاسخ این عکسها هم بدهند که به دفاع از نوری المالکی برخواسته اند 

نکند این عکسها و این مدارک کافی هم جعلی باشند؟ آقای مصداقی ها این هم جعل است مثل اینکه این آقای از خیلی چیزها خبر دارند و یا خیال پردازی میکنند؟

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر