Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۳ فروردین ۳۱, یکشنبه

آدمکشان به قتل عمده شهروندان ایرانی افتخار میکنند و از آئمکشی خویش دفاع میکنند


آدمکشان به قتل عمده شهروندان ایرانی افتخار میکنند و از آئمکشی خویش دفاع میکنند

آخوند لاریجانی به اروپا: ما بخاطر شما اعدام می کنیم

رئیس دستگاه قضا در واکنش به قطعنامه‌های حقوق بشری اتحادیه اروپا و کشورهای غربی گفت: آنها نسخه می‌دهند قصاص در ایران متوقف شود و خواستار آزادی همجنس بازی هستند اما بدانند اهمیتی به آنها نمی دهیم.


به گزارش مهر آیت الله صادق آملی لاریجانی روز یکشنبه در نوزدهمین نشست فرماندهان نیروی انتظامی اظهار داشت: در چند ماه اخیر هجمه هایی درباره حقوق بشر از سوی اتحادیه اروپا، وزارت خارجه انگلیس و آمریکا علیه نظام اسلامی آغاز شده است که ما می‌گوییم برای خودشان بحث می کنند چراکه اقدامات ما مبنایی است. آنها اعلام می کنند که چرا در ایران اعدام وجود دارد که ما در پاسخ می گوییم که بخشی از آن ناشی از قصاص است که حق است.
وی ادامه داد: آنها برای ما نسخه می پیچند که اعدام نکنید و در کنارش می گویند همجنس بازی باید آزاد شود. به مسئولان عالی قضائی گفتم فرزندان ما در مرزها شهید می شوند تا مواد مخدر به اروپا نرود، آنها به جای قدردانی مدعی می شوند که چرا اعدام انجام می دهیم.
به گفته رئیس قوه قضائیه، جمهوری اسلامی برای تمیز نگه داشتن آنها شهید تقدیم می کند و حرف هایی که این افراد می زنند فریبنده است که می گویند با اعدام و خشونت مخالفیم.
وی تاکید کرد: غربی ها خیال می‌کند ما اهمیتی به آنها می‌دهیم اما می گوییم شماها چه کسانی هستید که در مقابل حق تعالی این گونه سخن می گویید، آنها در نگاه موحدان کسی نیستند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر