Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۷ خرداد ۴, جمعه

خش کوتاهی از گفتگوی ستاره درخشش از صدای آمریکا با مایک پمپئو: رژیم ایران از غارت مردم دست بردارد


پخش کوتاهی از گفتگوی ستاره درخشش از صدای آمریکا با مایک پمپئو: رژیم ایران از غارت مردم دست بردارد
سخنان مایک پمپمئو دربارە ایران با چە ھدفی بود؟
سخنان مایک پمپئو وزیر خارجە آمریکا در گفتگو با صدای آمریکا در چھارچوب فشار بر جمھوری اسلامی برای پذیرفتن شروط دوازدەگانە واشنگتن است. پیام مایک پمپئو بە جمھوری اسلامی: ھنوز زمان برای تغییر رفتار باقیست! ولی ھمزمان آمریکا تلاشھا برای پیروزی نمایندەھای واقعی مردم ایران را افزایش می دھد.


🔹 ولی از دید مردم ایران زمان برای تغییر رفتار جمھوری اسلامی بە پایان رسیدە. این نظام تغییر رفتار ماھوی نخواھد داد.
افزایش فشار و تحریم آمریکا بر ایران. نظام جمھوری اسلامی راھی جز نرمش فوق قھرمانانە ندارد
 وزیر خارجه ایالات متحده روز پنجشنبه بیش از سه ساعت به سوالات سناتورهای دو حزب در کمیته روابط خارجی سنا پاسخ داد. او چندین بار در سخنانش به ایران اشاره کرد و گفت بعد از اعلام شروط دوازده گانه به ایران برای مذاکره و توافق، ایالات متحده فشار و تحریم بر جمهوری اسلامی را افزایش می‌دهد.

🔹 یک روز بعد از حضور وزیر خارجه آمریکا در جلسه کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان، مایک پمپئو از صبح پنجشنبه سوم خرداد ماه برای بحث درباره بودجه پیشنهادی و اولویت‌های وزارت خارجه ایالات متحده در کمیته روابط خارجی سنا حضور یافت تا به پرسش‌های اعضای این کمیته پاسخ دهد.

🔹 وزیر خارجه آمریکا در پاسخ به ضمانت های دوازده شرط اعلام شده از سوی او در روز دوشنبه برای بازگرداندن ایران به توافق جامع تری گفت، قانون کاتسا و سایر مصوبات کنگره به پرزیدنت ترامپ اختیار می دهد که تحریم های بیشتری را علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال کند.

🔹 وی افزود، به زودی ما تحریم های جدیدی اعلام خواهیم کرد. همانطوری که می دانید ما تحریم هایی را در این یک هفته علیه بانک مرکزی و مقام های جمهوری اسلامی اعلام کردیم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر