Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ اردیبهشت ۳, یکشنبه

موضوع اطلاعیه در باره افشای یک مرکز ضد آزادی در کشور ترکیه زیر نظر 5 نهاد بالای دولتی در این کشور مثل وزارت خارجه وزارت داخلی و نهاد ریاست جمهوری ارتش و وزارت اطلاعات موسوم به میت.


موضوع اطلاعیه در باره افشای یک مرکز ضد آزادی در کشور ترکیه زیر نظر 5 نهاد بالای دولتی در این کشور مثل وزارت خارجه وزارت داخلی و نهاد ریاست جمهوری ارتش و وزارت اطلاعات موسوم به میت.
این مرکز توسط 19 نفر مثل نظاره گر اداره میشود که در زیر نام این مراکز می آید
این 5 نهاد دائم دراین باره با کشورهای اروپای و همسایه خود در ارتباط هستند و در این مرکز دولت ترکیه توانسته است تعدادی هکر که در زمان معمر قذافی در لیبی فعالیت نموده اند به ترکیه منتقل کند و در خدمت این نهاد قرار بگیرندو دولت ترکیه یک بودجه 1 میلیارد و 500 هزار دولاری در اختیار این نهاد قرار داده  است تا این نهاد با این بودجه بتواند در سرتاسر جهان هکرهای که نیاز به پول دارند در خدمت نهاد ضد آزادی قرار بگیرند و بر اساس اطلاعاتی که بدست ما رسیده است در حال حاضر 340 نفر در این مرکز فعالیت میکنند که همه آنها ترک نیستند بلکه عرب آلمانی 4 تبعه ی سوئدی و ایرانی و 8 آمریکای و چند نفر روسی و اوکرائینی  در این مرکز کار میکنند به نفع دولت ترکیه.
این مرکز با گروه های ضد کرد ایرانی  و عرب در خارج از کشور ارتباط دارند و حتی  با دولت ایران نیز ارتباط مسقیم دارند یعنی این نهاد دولتی با دولتهای مثل دولت سوریه ایران و عراق در تماس میباشندو همکاری امنیتی دارند با این کشورها که خودنظاره گران با مرکز مراقبت از اینترنت ایران که با راتش سایبری نامگذاری شده است و مرکز مراقبت از اینترنت عراق و سوریه و کشور آذربایجان در تماس دائم قرار دارند.
در نزدیکی این مرکز یک مرکز کوچک قرار دارد که هردو مراکز در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری ترکیه قرار دارند که مرکز کوچک مسئولیت ارسال پارازیت برروی کانالهای ماهوارئی کردی بر عهده دارد که زیر نظر وزارت فرهنگ ترکیه قرار دارد این مرکز که 20 نفر کارمند دارد و این مرکز توسط اداره مخابرات و زیر نظر ارتش فعالیت میکند زیر این نام کار میکند این مرکز
Turkish technology.
این مرکز مسئولیت دارد که سایتهای که حاوی عکس رهبر ملت کرد آقای عبدالله اوجالان  و پرچم کردستان و یا لوگوهای که همراه با پرچم کردستان و حای ویدئوهای از جنایتهای دولت ترکیه بر ضد کردها و عکسهای اذیت و آزار کردها توسط پلیس آن کشور  میباشند هک کنند اگر هم در هک کردن این وب سایتها موفق نشدند با هیئت نظارت بر این مرکز که از 4 نفر از اطلاعات ترکیه موسوم به میت و 3 نفر از نهاد ریاست جمهوری یک مرد و 2 خانم میباشند 6 جنرال ارتشی و 4 نفر از وزارت خارجه و 2 نفر از وزارت داخلی ترکیه بر این نهاد نظارت دارند تماس گرفته میشود و وزارت خارجه با کشوری که صاحب وب سایت و یا صاحب  حساب فیسبوک باز کرده قرار دارد تماس گرفته میشود برای مسدود کردن این وب سایتها و یا حساب فیسبوکی و یا تویتری این افراد که کرد هستند اقدام میشود توسط وزارت خارجه ترکیه و حتی مستقیم با صاحب این وب سایتها تماس گرفته میشود و مستقیم خواستار مسدود کردن حساب فیسبوکی و یا تویتری و یا وب سایت میشوند تحت عنوان ترویج خشونت و  تبلیغات برای خشونت.
 همچنین در بالا آمده است که این مرکز زیر نظر 19 نفر مثل نظاره گر اداره میشود که از نهادهای مختلف تشکیل شده اند که در بالا نام این نهادها آمده است.
در پشت این مراکز یک مرکز در وزارت خارجه تشکیل شده است که یک هیئت 8 نفره میباشند که مسئولیت تماس با کشورهای اروپای و آسیای بر عهده دارند اگر تماسهای این هیئت 8 نفره مؤثر نبود با فرماندهان ارتش که در ناتو مشغول به کار هستند تماس برقرار میشود از راه ناتو اقدام میشود که به تازکی دولت ترکیه یک هیئت متخصص کامپیوتری که در ارتش هستند مسئول تماس با نیروهای ناتو در کشورهای اروپایی و آمریکا هستند دست به اقدام لازم برای پاک کردن عکسها و یا ویدئوهای که به کمال اتاتورک توهین میشود و یا وب سایتهای که حاوی عکس پرچم کردستان و یا ویدئوهای که حاوی جنایتهای دولت ترکیه علیه کردها میباشند اقدام میکنند برای مسدود نمودن این وب سایتها.
بر اساس خبری که توسط دوستان در ترکیه بدستمان رسیده است دولت ترکیه دست به یک اقدام ضد انسانی نموده و 40 میلیون دولار را در اختیار گردانندگان فیسبوک قرار داده است تا به مدت 10 سال  کسانی که عکس رهبر ملت کرد آقای اوجالان و عکس پرچم کردستان و لوگوهای حاوی پرچم کردستان و یا عکس و ویدئوهای که در آن پلیس ترکیه کردها را آزار میدهند بر روی پروفایل خود قرار میدهند فیلتر کنند که خیلی از بخشهای فیسبوک را بروی این افراد مسدود کنند و پیاپی به این افراد هشدار ارسال بشود در صورت ادامه  پخش چنین ویدئوهای و یا عکسهای حساب فیسبوکی آنها مسدود میشود.
در این باره رژیم ایران در سال گذشته دست به چنین اقدامی زده بود که 30 هزار دلار را به گردانندگا فیسبوک داده بود و فیسبوک هم دست به اقدام زد و چندین حساب که متعلق به ایرانیان مخالف رژیم ایران بود مسدود کرد که با مخالفت مقامات ایالات متحده آمریکا روبرو شد و فیسبوک هم بر روی این قضیه سرپوش گذاشت و دراین باره اجازه نداد در اختیار رسانه ها قرار بگیرد این قضیه.
از این قضیه هم بگذریم  این رژیمها مزدورانی هم دارند در میان کردها که نام وآدرس و مشخصات افراد دارنده سایت و یا حساب فیسبوکی را برای کشورهای اشغالگر کردستان ارسال میکنند متاسفانه تنها افراد نیستند دست به این عمل قبیح و زننده میزنند بلکه اعضا و هواداران احزاب سنتی اردوگاه نشین نیز در این اعمال کثیف نقش دارند این احزاب سنتی بر این اساس دست به این اعمال میزنند تا شاید توسط اشغالگران کردستان پولی نصیبشان بشود تا برای چند ماه و چند سالی دیگر در درون اردوگاه ها باقی بمانند و متاسفانه از نظر خلق کرد این نوعی خودفروشیست و ما بهش میگیم جاش یعنی کره خر.
مرگ بر هرچی جاش و خود فروش است
زند باد گریلاهای قهرمان قندیل سربلند زنده باد آپو مرد آهنین کردستان که در اسارت میباشد و عکسهایش بر روی اینترنت  سیستم نظام اشغالگران کردستان را به لرزه در می آورد و برای پاک کردن عکسهای این شیرمرد فرزند انقلابی کردستان بودجه های کلانی خرج میکنند آپو (عمو) یعنی کردستان و کردستان یعنی آپو.
زنده باد صلح و آزادی
با سپاس فراوان ساموئیل کرماشانی 22/4/2012
--------------------------------

نرگس محمدی، وکیل دادگستری بازداشت شد


خبرگزاری هرانا - نرگس محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و نایب رییس کانون مدافعان حقوق بشر روز شنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۱ پس از احضار به اداره اطلاعات زنجان، بازداشت و به تهران منتقل شد.

به گزارش فارس شنبه نرگس محمدی به دادسرای زندان اوین برای اجرای حکم شش سال زندان تعزیری احضار شده بود.

نرگس محمدی و شمار دیگری از اعضای کانون مدافعان حقوق بشر از سوی دادگاه انقلاب متهم به عضویت در یک گروه غیر قانونی شده اند.

کانون مدافعان حقوق بشر در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی ۳۰ دی ماه ۱۳۸۷ دفتر آن را پلمپ و برخی از اعضای آن را بازداشت کردند. عبدالفتاح سلطانی و محمد سیف زاده، دو عضو شورای عالی نظارت کانون مدافعان حقوق بشر هستند که در حال حاضر در زندان به سر می برند.

نرگس محمدی، همسر تقی رحمانی از فعالان ملی- مذهبی است که پس از خروج اجباری همسرش از ایران، سرپرستی دو کودک خردسال خود را به تنهایی برعهده گرفت. او که در خرداد سال ۱۳۸۹ مدتی را در بند ۲۰۹ زندان 
-
اوین زندانی بود، به دلیل حمله های عصبی و بی حسی بدنش از زندان آزاد شد.

-------------------------------


لندن - کمال قبیسی – العربیه.نت فارسی

یک روز پس از ارتکاب جرم

سرباز متجاوز بچه باز امام زمان فرار کرد

دیپلمات ایرانی متهم به آزار جنسی کودکان در برزیل فرار کرد


خودروی پلیس برزیل

مطبوعات برزیل روز جمعه 20 – 4 – 2012 اعلام کردند دیپلمات ایرانی متهم به آزار جنسی کودکان در یکی از استخرهای پایتخت یک روز پس از آزادی فرار کرد.

پلیس برزیل پیش از این اعلام کرد حکمت الله قربانی رایزن اول سفارت ایران در برازیلیا به اتهام آزار جنسی کودکان در استخر باشگاه " ویزینیانسا " بازداشت و پس از مشخص شدن وابستگی او به سفارت بر اساس قانون مصونيت دیپلماتیک آزاد شد اما پرونده وی به وزارت امور خارجه این کشور ارسال شد.

در حالی که گمانه زنی هایی در مورد احتمال اخراج دیپلمات ایرانی منتشر شده است مطبوعات برزیل اکنون می گویند وی یک روز پس از ارتکاب جرم خاک این کشور را ترک کرده است.

سفارت ایران در برازیلیا پس از منتشر شدن گزارش های فراوان در مورد این اتهام در بیانیه ای مسئله را " سوء تفاهم " اعلام کرده بود.

در این بیانیه آمده است:" سفارت اعلام می کند اتهام وارده به دیپلمات ایرانی صرفا سوء تفاهم و ناشی از اختلاف در مفاهیم فرهنگی است."

دینالدو ازیفیدو یکی از معروف ترین روزنامه نگاران برزیل در مقاله ای که در روزنامه " او استادو دی سان پائولو " منتشر شده است بیانیه سفارت ایران را " عذر بدتر از گناه " توصیف کرد.

او این سوال را مطرح کرد که " آیا مفاهیم فرهنگی و آداب و رسوم ایرانی ها به این وحشی 51 ساله متاهل و دارای دو فرزند اجازه می دهد به دختران بین 9 الی 15 ساله تعدى جنسى کند؟"

بر اساس مطبوعات برزیل دیپلمات ایرانی هنگام شنا به زیر آب می رفت و اقدام به آزار جنسی کودکان می کرد.

هنگام وقوع جرم حدود 10 کودک در استخر شنا می کردند و یکی از آنها که چندین بار توسط دیپلمات ایرانی مورد آزار قرار گرفت با صدای بلند فریاد کشید و سپس خانواده او به سمت وی شتافتند و پس از اینکه از ماجرا آگاه شدند دیپلمات و همراهش را به پلیس تحویل دادند.

بر اساس قوانین قضایی برزیل مجازات آزار جنسی کودکان 8 سال زندان است اما به دلیل مصونيت دیپلماتیک این حکم شامل حکمت الله قربانی نمی شود.

------------------------------------

دبی –العربیه.نت

به درخواست ارتش آزاد سوریه دو ناظر سازمان ملل در حمص باقی ماندند


ناریگ سینگ سخنگوی ناظران بین المللی در سوریه روز یکشنبه 22-4-2012اعلام کرد به در خواست ارتش آزاد سوریه و اهالی حمص ، به دو تن از ناظران سازمان ملل ماموریت داده شد تا درحمص باقی بمانند.

به گزارس تلویزیون العربیه سخنگوی ناظران گفت :" ناظران سازمان ملل برای اولین بار از مناطق مختلف شهر حمص در سوریه، بازدید کردند."

وی افزود :"گروه ناظران پس از ملاقات با مقامات محلی شهر حمص از مناطق حضور مخالفان دولت بشار اسد و برخی از خانواده های آسیب دیده در این شهر بازدید کردند."

براساس این گزارش دو تن از ناظران سازمان ملل به در شهر بحرانی حمص باقی خواهند ماند تا پس از پایان ماموریت، مشاهدات خود را به صورت گزارشی مستند به فرستاده ویژه سازمان ملل و اتحادیه عرب آقای کوفی عنان ارائه دهند.

بسام جعاره یکی از مخالفان برجسته رژیم اسد در مصاحبه ای با تلویزیون العربیه با استقبال از تصویب این قطعنامه گفت: " اگر رژیم اسد به این قطعنامه پایبند بشود و آتش بس را رعایت کند، اکثریت مردم سوریه به خیابانها سرازیر خواهند شد وکار اسد را یکسره خواهند کرد."

تصمیم به ابقای دو تن از ناظران سازمان ملل در شهر حمص زمانی اتخاذ گردید که اهالی حمص در دیدار با ناظران سازمان ملل از نقص آشکار آتش بس توسط ارتش اسد و نیز تلاش دستگاهای امنیتی رژیم برای فریب سازمان های بین المللی ناظران را آگاه کردند.

ستوان یکم عبد الرزاق طلاس فرمانده گردان فاروق از ارتش آزاد مستقر در حمص نیز در دیداری که با سرهنگ احمد حمیش نماینده ناظران سازمان ملل داشته است، خواستار بقای حداقل دو تن از ناظران در شهر حمص برای جلوگیری از نقض آتش بس توسط ارتش اسد شد.

وی به ناظران سازمان ملل تاکید کرد که امنیت و سلامتی آنان را در زمان ماموریتشان درمناطق تحت کنترل ارتش آزاد تضمین می نماید.

گروه ناظران سازمان ملل در اولین ماموریت خود در مناطق بحرانی از برخی نواحی شهر حمص که شاهد شدیدترین گلوله‌باران ارتش رژیم اسد بوده، بازدید کردند.

فعالان مخالف دولت سوریه به آنها گفته‌اند که ارتش اسد، برای اولین بار طی ماه جاری، همزمان با ورود ناظران سازمان ملل، به این شهر گلوله ‌باران را متوقف و تانک‌های خود را مخفی کرده است.

ابو خالد صالح سخنگوی شورای هماهنگی انقلاب در حمص، ضمن دیدار با ناظران گفت:" بقای دو تن از ناظران سازمان ملل در شهر حمص می تواند مانع گلوله باران مناطق حمص شود".

وی افزود رژیم اسد به هیچ تعهدی پایبند نخواهد بود و چنانچه ناظران از شهر خارج شوند دو باره شاهد حضور تانک ها برای سرکوب مردم خواهیم بود.

شورای امنیت سازمان ملل، روزگذشته قطعنامه ای را تصویب کرد که به موجب آن 300 ناظر بین‌المللی آتش بس به سوریه برای مدت 3 ماه، اعزام می شوند.

پیش‌نویس قطعنامه از سوی اتحادیه اروپا و روسیه تنظیم شد و با اجماع کامل همه اعضای شورای امنیت به تصویب رسید.

در قطعنامه از حکومت بشار اسد به صراحت خواسته شده تا فورأ خشونت‌ها را متوقف کرده و به طرح شش ماده‌ای کوفی عنان، از جمله عدم استفاده از تسلیحات سنگین و خروج نیرو‌ها از مناطق پر جمعیت است عمل کند.

قطعنامه همچنین به‌ بان کی مون دبیر کل سازمان ملل اختیار عمل می‌دهد تا در مورد زمان اعزام ناظران بیشتر به سوریه، با توجه به وضعیت منطقه تصمیم‌گیری کند.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر