Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ فروردین ۳۱, پنجشنبه

رضا پهلوی یک فرد فرصت طلب بدتر از خمینی ...خواب دیدنت مبارک شاه زاده خیالی

رضا پهلوی یک فرد فرصت طلب بدتر از خمینی ...خواب دیدنت مبارک شاه زاده خیالی
رضا پهلوی یک فرصت  طلب که ازگفتهای خمینی و از فن خمینی استفاده میکند  در یک گفتگو با رادیو دویچه وله رادیو آلمان گفته است به این دلیل از اسرائیل درخواست کرده ام که به جای بمباران به اپوزیسیون یعنی خود شخص ایشان کمک کنند  تا سپاه و ارتش از هم نپاشند و او بتواند با شیوی خمینی ارتش و سپاه دست نخورده تحویل بگیرند برای سرکوب اقلیتهای ملی در ایران مثل کردها بلوچها آذریها و بقیه فارسهای که با بنیاد شاه و شیخ مخالف هستند و به اضافه عربها . 
رضا پهلوی میگویند بگزارید به آزادی برسیم بعد از آزادی در باره نحوی تشکیل دولت گفتگو میکنیم یعنی خمینی هم از چنین واژهای استفاده نمود وقتیکه قدرت مطلق را در دست گرفت همه آزاد اندیشان را قتلعام کردند بچه شاه یعنی از دودمان شیخ بدتر خواهند بود  البته شاه به هیچ عنوان با رای مردم به قدرت نرسیده بود بلکه یک دستنشانده بیش نبود که حتی اختیار شخصی خویش نیز در دست خودش نبوده بلکه اربابانش همه چیز برای ایشان تعین میکردند که چگونه بخوابد و برخیزند.
 شاه توسط انگلیس و آمریکا به قدرت رسید و دولت ملی و دموکراتیک دکتر محمد مصدق را سرنگون کردند بجای ایشان محمد رضا شاه را به کرسی نشاندند بنابر این نه فرزند شاه و نه تفکر شاه در میان توده های ایرانی هیچ جایگاهی نخواهند داشت . رضا میتواند مثل یک فرد ایرانی که دارای حقوق فردی باشند لاکن شاه شدن خیالی باطل است.
 با این خیالبافی که خواب میبیند که روزی پادشاه مطلق بشوند و ولایت فقیه شاهنشاهی تشکیل بدهند سخت در اشتباه هستند مردم و ملتهای ایرانی گول چنین ترفندهای  نخواهند خورد و   سیستم پادشاهی نقش خویش را بازی نموده و به نظر بنده بازگشت ناپذیر خواهند بود و تاریخ مصرفش هم به پایان رسیده است و یک ایرانی 6 ملیتی  هرگز به پادشاهی رای نخواهند داد و گفتهای این آقابرای  ملتهای  ایرانی تازگی ندارد  و ملتهای ایرانی گول چنین دروغهای نخواهند خورد که این آقا مطرح میکنند .
به نظر بنده باید پیش از هر چیز یک توافق در خارج از کشور امضا بشوند زیر نظر سازمان ملل و نباید کردها و احزاب کردی پشت به یکدیگر بکنند بلکه باید نیروی پیشمرگ سرتاسری تشکیل بدهند و احزاب سیاسی  جدا از این ارتش باشند تا بتوانند برای هر احتمالی نیری آماده را داشته باشند.
رضا خواب دیده که ملتهای ایرانی برایش کف میزنند این خواب درست نیست آقا رضا  تاریخ مصرف کف زدن هم رو به پایان است عمر شیخ مثل عمر شاه و تاریخ مصرفش هم رو به پایان است.
این آقایان هنوز کردها را مهاجر خطاب میکنند که خوب تاریخ را مطالعه نکرده اند که کردها زمانی که در این سرزمین زیسته اند و پادشاه ماد را در دست داشته اند پدربزرگان این آقا در دشتهای تاجیکستان سرگردان به دنبال عقاب گرفتن بوده اند.
و امروز ملت کرد هم خیلی بیدار است و مثل قبل نیست که به این آسانی تسلیم بشوند و به این آسانی به قول طرفداران پهلوی سرکوب بشوند امروز کردها از خیلی لحاظ نیرومند هستند و دارای تشکلهای ملی و با توان هستند  دیگر هیچ قدرتی نمیتواند تهمت راهزن را بر ما بزند و به آسانی ما را بکشند اینبار وضعیت خیلی جدی است و اگر چند نفر ساده لوح به خاطر موقعیت شخصی خویش با سلطنت طلبها دست دوستی داده اند برای ملت کرد شناخته شده هستند و آنها هیچ جایگاه اجتماعی در میان ملت کرد ندارند.
اینجا در زیر فرزند شاه یعنی پسر عموی شیخ را که در یک گفتگو با رادیو آلمان انجام داده است در اختیارتان میگذارم.

رضا پهلوی: چرا از اسرائيل می‌خواهم به مردم ایران کمک کند؟
رضا پهلوی از اسرائيل خواسته است به جای تهدید نظامی به مردم ایران کمک کند. او در گفت‌وگو با دویچه وله ضمن توضیح این موضوع از ضرورت تشکیل کنگره ملی و دادگستری مستقل برای تامین امنیت آینده ایران سخن گفت..
http://www.dw.de/dw/article/0,,15889990,00.html
----------------------
//////////////////////////////////////////////////////////////

دوایین بارودۆخی شاری بۆكان

له‌ ماوه‌ی رۆژانی رابردوو كچێك 17 ساڵان له‌ شاری بۆكان كوژرا. 
به‌پێی ئه‌و هه‌واڵانه‌ی به‌ كۆمه‌له ی ژنان رۆژهه‌لاَت گه‌یشتوون، سومه‌یه‌ فه‌یزوڵاپور پاش هه‌فته‌یه‌ك بێ سه‌روشوێن بوون ته‌رمه‌كه‌ی نزیك پردی تازه‌ی بۆكان ده‌دۆزرێته‌وه‌. 
هاوكات چه‌ندین كه‌س ده‌ستیان داوه‌ته‌ ئه‌زێت و ئازاری خه‌ڵك و پێش به‌ لاوان و شارۆمه‌ندان ده‌گرن و ئاسایشی خه‌ڵكیان خستۆته‌ مه‌ترسییه‌وه‌.


 شارۆمه‌ندان له‌ بۆكان ده‌ڵێن ئه‌و كه‌سانه‌ سه‌ر به‌ كۆماری ئیسلامین و ده‌وڵه‌ت هیچ جۆره‌ به‌ربه‌ستێكیان بۆ دانانێت و ئه‌گه‌ریش ده‌ستگیریان ده‌كات پاش چه‌ند رۆژ ئازاد ده‌بن.
به‌هۆی ئه‌م دۆخه‌وه‌، كۆمه‌ڵێك له‌ چالاكانی بواری ژنان له‌ بۆكان بانگه‌وازێكیان بڵاوكردۆته‌وه‌ و داوایان كردوه‌، رێپێوانێكی هێمنانه‌ به‌ ناڕه‌زایه‌تی به‌ روداوه‌كانی ئه‌م دواییانه‌ به‌ڕێوه‌بچێ.


http://www.jnanirojhalat.com

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر