Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۶ تیر ۲۸, چهارشنبه

اميد شریفی دانا كيست و چرا با همه مخالف است؟

اميد شریفی دانا كيست و چرا با همه مخالف است؟
امید شریفی دانا متولد یک‌شنبه 31 تير 1363
برابر با 1984.07.22 در زمان کودکی کارهای خرابی بر سرش آمده است و از نظر روحی و روانی دارای غرایز تنفر میباشند و در زمان کودکی 4 سال زیر نظر روانپزشکان بهزیستی بوده و بقول خودمان زیر نظر بچه بسیجیهای مثل حاج طوسی بوده است . 


امید شریفی دانا در سال 88 در زمان اعتراضات مردمی
دستگیر میشود به اتهام توهین به رهبری رژیم در همان سال حکم اعدام براش صادر میشود اما بعد از اینکه تقاضای ندامت میکنند و توبه میکنند و رسما نامه عذرخواهیی را تسلیم دادستان میکنند و وقتیکه وضعیت معیشتی و زندگی این فرد را مورد بررسی قرار میگیرد دادستان حکم 6 سال براش صادر میکنند و بعد از اینکه با سپاه تماس برقرار میکنند یک شبه توسط علی خامنه ی این فرد بخشیده میشود و در طول 5 ماه در یک مدرسه سپاه ایشان را آموزش میدهند بعد از اتمام آموزش سپاه پاسداران ویزا برایش صادر میکنند که به اروپا سفر کنند فردی به نام به رضای از راه ایمیل با امید شریفی دانا تماس میگیرند و میگویند شما ساپورت میشی دست به کار بشی هر وقت کمبودی داشتی از کانالهای گوناگون ما حلش میکنیم معلوم میشود ب رضایی یکی از افراد وزارت اطلاعات میباشند که مسئول تجاران و روزنامه نگاران برون مرزی وزارت اطلاعات میباشند و در این باره نامه سازمان بهزیستی به این زودی منتشر میشود منتظر اطلاعات بیشتر باشید در این زمینه
در حال حاضر ساکن استکلهم در منطقه ی
Vällingby
چگونگی آمدن این شخص به اروپا به این زودی حتی شماره گذرنامه اش بدست خواهیم آورد تاریخ ورودش و چگونگی حمایت مسجد امام علی در استگلهم و درست نمودن کیس سیاسی و پشتیبانی مالی وزارت اطلاعات از راه تجاران اطلاعاتی وابسته به وزارت اطلاعات منتشر میشوند منتظر اطلاعات بیشتر باشید
پس از اتفاقات سال 88 در ايران بود كه فردي با نام اميد شريفي دانا تلاش كرد تا خود را به عنوان فعال مخالف جمهوری اسلامی معرفي كند.
وي در آن زمان به راحتي در خيابان‌هاي شلوغ تهران تردد كرده و راحتر از همه شعار مي‌داد و در همان زمان هم جريان خارج از كشور وي را يكي از نيروي جمهوري اسلامي براي شناسايي مبارزان عنوان كردند.
جمهوري اسلامي براي اينكه دستش رو نشود، فورا اميد دانا را به زندان انداخت و حكم اعدام گرفت؛ اما به يكباره او به 6 سال زندان و سپس با كمك دست هاي غيبي(سپاه) به 3 سال كاهش يافت.
در همان زمان بود كه فردي كه بر عليه رهبر ايران شعار داده بود و حكم اعدام برايش در نظر گرفته بودند، با عفو رهبر ايران آزاد و در سطح شهر تردد مي‌كرد و اين در حالي بود كه جوانان ايران كه تنها در مراسم اعتراض شركت كرده بودند و هيچ شعاري هم نمي‌دادند براي آنها احکام غریبی صادر شد كه در حال حاضر هم در زندان‌ها هستند.
در همان زمان اميد دانا بدون هيچ محدوديتي با گذرنامه ايراني به خارج از كشور رفت.
*آغاز ماموريت اميد براي جمهوري اسلامي
اميد سال ها در بسيج و سپاه آموزش‌هاي لازم را گذرانده بود پس از آزادي سوري از زندان، به خارج از كشور رفت و شروع به آغاز عمليات گسترده كرد.
اميد كه با تهران و مركز فرماندهي خود دائم در تماس بود دستور داشت تا خود را هر گونه كه مي‌تواند مطرح كند و خودش را به گروه‌هاي مختلف اپوزيسيون جمهوري اسلامي نزديك‌تر نمايد.
اميد دانا ابتدا اقدام به نزديكي خود به شاهزاده رضا پهلوي و همچنين شاهدخت ايشان نمود تا براي جمهوري اسلامي جاسوسي كند، كه اين موضوع با تيزبيني خانواده پهلوي مورد اعتراض قرار گرفته و با بزرگ منشي اين خانواده آبروي وي برده نشد.
وي سپس ماموريت پيدا كرد تا سازمان رستاخيزنوين را تاسيس كند اما در اين گروه هم افكار وي لو رفته و بار ها اعلام كرد كه ما قصد براندازي نداريم(يعني مي خواهيم جمهوري اسلامي و خامنه‌اي باشند) و تنها بايد بعد تبلیغی هواداران پادشاهی زیاد شده و تغيير كند.
پس از اين افكار مسئولان اين سازمان فورا اميد دانا را اخراج و رسوايي جديدي را براي وي به بار آوردند.
*ماموريت جديد اميد دانا
مسئولان اميد دانا در جمهوري اسلامي پس از اين اقدام و با راه‌اندازي شوراي ملي به وي ماموريت دادند تا با همه توان اقدام به تخريب شوراي ملي كنند و وي در مطالب مختلف عنوان کرد که خوشحال میباشد که به شورای ملی ایران نپیوسته و در حال حاضر این شورا کلا منتفی شده و این شورا دلقک بازی بیش نیست!
مجددا اين سئوال مطرح میشود كه آیا امید با تخريب شوراي ملي جز اهانت به شاهزاده رضا پهلوی قصد دیگری دارد؟
*مخالفت اميد دانا با فعالان سیاسی!
اميد دانا كه خود را اپوزيسيون جدا بافته از ديگران مي‌داند بارها و بارها اقدام به تخريب گروه‌هاي مختلف كرده است و كاري به سلطنت‌طلب، گروه‌هاي چپ كارگري، جمهوری خواهان، ملی مذهبی، راديو و تلويزيون‌هاي مختلف و... ندارد و همه را در تيغ تخريب خود قرار داده است حال اینکه همه در یک سنگر و بر علیه جمهوری اسلامی در حال فعالیت میباشند.
اميد دانا كه با اشاره و عفو رهبر جمهوري اسلامي از زندان آزاد و توسط سپاه و نيروهاي امنيتي به خارج از كشور اعزام شد، امروزه به عنوان يكي از عوامل جمهوري اسلامي مطرح است كه حتي بارها و بارها مخالفت خود را با طرح‌هاي تيمسار روحاني مطرح كرده و مي‌كوشد تا به تخريب اپوزيسيون بپردازد.
اميد دانا با فريب دادن افراد مختلف در ايران مي‌كوشد تا مردم را از حركت بر عليه جمهوري اسلامي باز داشته و اهداف مسئولان خود در جمهوري اسلامي را پيش ببرد.
يادمان باشد كه تا افراد نفوذي در ميانمان باشند، نمي‌توانيم به اهداف خود يعني سرنگوني جمهوري اسلامي برسيم.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر