Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ فروردین ۲۱, دوشنبه

جناب آقای مسعود بارازانی رئیس جمهوری اقلیم کردستان در یک گفتگو پرده از طرح حمله نظامی نوری المالکی به کردستان پرده برداشت که قرار بوده این عملیات با هماهنگی چند کشور اشغالگر صورت پذیرد.


جناب آقای مسعود بارازانی رئیس جمهوری اقلیم کردستان در یک گفتگو  پرده از طرح حمله نظامی  نوری المالکی به کردستان پرده برداشت  که قرار بوده این عملیات با هماهنگی چند کشور اشغالگر صورت پذیرد.
این راز زمانی فاش شد که نوری المالکی قصد خریدن هواپمای اف 16 از آمریکا داشت است.
که در یک نشست محرمانه میان فرماندهان ارتش عراق  عرب وابسته به نوری المالکی  طرح چگونگی عملیات نظامی علیه اقلیم کردستان در آن نشست طرح ریزی شده است  اما چند نفری که خود نیز عرب هستند با این طرح مخالفت نموده و به دولت اقلیم کردستان خبر میدهند.
بر اساس اطلاعاتی که بدست ما رسیده است به شرح زیر میباشد.
به احتمال زیاد طارق الهاشمی معاون رئیس جمهوری عراق در این نشست محرمانه شرکت داشته است که به علت فاش این راز انگشت اتهام  بسوی ایشان توسط نوری المالکی  دراز شده است.
و به گفته ی یکی از افسران عراقی نخواسته نامش فاش بشود گفته است در این نشست محرمانه  دولت ایران و ترکیه حضور داشته اندو ایران به نوری المالکی قول داده در صورت حمله به کردستان هواپیماهای که در زمان جنگ خلیج  توسط دولت وقت عراق به ایران منتقل شدند و توسط ایران مصادره شدند به ارتش نوری المالکی تحویل داده بشیوند.
1
طرح ریزی توطئه  عملیات  علیه ملت کرد به این شرح بوده است.
اول باید عربهای زیادی به اقلیم کردستان فرستاده بشوند  در آنجا سعی بشود جوانان کرد را مشغول کارهای جنسی بشوند دختران و خانمهای که به کار تنفروشی مشغول هستند و زیباه هستند به اقلیم کردستان فرستاده بشوند تا جوانان را از راه ملی گرایی منحرف کنند به سوی کارهای جنسی و سکسی و در عین حال عربهای که به اقلیم کردستان فرستاده میشوند با اسلحه و مهمات مجهز بشوند و دست به نوعی چشم ترساندن بزنند در میان کردها و بر اساس یک طرح ترکی ایرانی باید ترکمنهای کرکوک با عربهای آن شهر متحد کنند تا مانع نفوذ کردها در آن شهر بشود از هر راه و گزینه ای برای جلوگیری از نفوذ کردها باید استفاده نمود در صورت درگیری نیروهای پیشمرگ با ارتش عراق عربهای که به اقلیم کردستان فرستاده میشوند و با دوستان کرد خود که با مسئولین حالی اقلیم مخالفت دارند  مسئولین و کسانی که قصد رویاروی با ما دارند هدف قرار بدهند.
2
توطئه ی دوم  این بوده که سپاه قدس که در  اقلیم کردستان با جنبش گوران یا تغیر روابط حسنی ای دارد از راه اتحادیه اسلامی یعنی  یه کگرتوی اسلامی کردستان و کومه لی اسلامی کردستان روابط دارند کاری بکنند از راه آنها بر اقلیم کردستان فشار بیاورند و از این گروه های وابسته حمایت بکنند تا بهتر بتوانند به اهدافشان برسند.
در آن نشست مطرح شده است که باید طوری برنامه ریزی بشود که هیچ بهانه ای برای دخالت ایالات متحده آمریکا در این قضیه باقی نماند کارهای دیپلماتی بر عهده دولت ترکیه باشد که طوری ایالات متحده را قانع کند که راه حمله و طرح عملیاتی را هموار کنند.
3
طرح توطئه که باید انجام بگیرد 
 در این نشست این موضوع مطرح شده است که تمامی افراد و گروه های که مخالف اقلیم کردستان هستند و کرد هستند در کشورهای اروپا و آمریکا شناسائیی بشوند و به این افراد کمک مادی بشود تا بتوانند دست به تبلیغاتهای گسترده ای علیه اقلیم کردستان بزنند و از راه این افراد بتوانیم یک جبهه ی داخلی در داخل دل اقلیم کردستان بگشایم که به نفع ما خواهند بود و مسئولیت این طرح بر عهده سپاه قدس و مزدوران کردش میباشد که بتوانند در این راستا بودجه ای در اختیار مخالفین آقای مسعود بارازانی  قرار بدهند در این کشورها تا از راه رسانه های خارجی  بتوانند علیه اقلیم  کردستان دست به تبلیغات بزنند  که این تبلیغاتها باید طوری طرح ریزی بشوند که بر افکار عمومی مردم کرد تاثیر گذار باشند. 
حتی مسائلی مثل طرح کمک به افراد مخالف اقلیم کردستان که در سایتی موسم به پالتالک جمع میشوند و دست به تبلغیات میزنند مطرح شده است که کردهای زیادی در این چت رومها حضور دارند باید به این مخالفین کمک مادی و معنوی بشود و حتی فیسبوک نیز مطرح شده است در این رابطه.
4
 طرح و توطئه ی چهارم که نهایت حمله نظامی باشد.
دوباره استفاده از دین برای سرکوب کردها
در این نشست  امنیتی آمده است که باید افراد با نفوذ و ملاها در کردستان و یعنی در داخل اقلیم کردستان قانع کنند که امضای توماری را جمع آوری کنند در بین کردها که گویا اکثریت مردم کرد خواهان آمدن ارتش عراق  به اقلیم کردستان و رهایی این مردم از چنگ  مسعود بارازانی و خانواده بارازانی باشد که اگر چنانچه سازمان ملل به این طرح عملیاتی اعتراض نمود ما هم با دست پر  امضای کردها که خود درخواست نموده اند از ارتش عراق برای رهایی از دست خانواده مسعود بارازانی  به سازمان ملل نشان بدهیم دیگر جای سئوال و یا ابهامی برای جهانیان باقی نمیماند.
و سعی کنیم نمایندهای تازه که وابسته به خود را برای جایگزین مسئولین حالی اقلیم کردستان پیدا کنیم که بتوانند در سطح جهانی تاثیر گذار باشند اما زیر نفوذ 100% ما.
5
طرح و توطئه پنجم
وقتیکه اقلیم کردستان تسخیر کردیم آنگاه مسئله ای  پژاک و حزب پی کی کی هم حل میشود و راه بیشتری پیدا میکنیم برای از بین بردن گروه های کرد مخالف دولت ایران و گروه های کرد مخالف دولت ترکیه آنگاه آرامش  را به مرزهای خود باز میگردانیم.
این را یاد آور کنم در این نشست این مسئله مطرح شده است که در زمان جنگ عراق و آمریکا چون کردها به صدام پشت کردند خیلی سریع سرنگون شد و کردها در یک نقطه ی حساس استراتژیکی قرار دارند به هر دولتی پشت بکنند  فلجش میکنند  به همین خاطر باید تلاش خودمان را بکنیم برای از بین بردن این خلاهای که باعث بی ثباتی دولتهای ایران عراق و ترکیه میشوند اگر به تاریخ مراجعه کنیم خیلی از دولتمردان منطقه که کرد در آن وجود دارند  تمامی تحولاتهای که در این کشورها به وقوع پیوسته است نقش کردها همیشه اول بوده است و باید ما هم طرح و استراتژی دراز مدتی را طرح ریزی کنیم  که مانع  تلاش آنها بشویم .
به تازگی سپاه قدس مزدوران رژیم پیشین عراق که در کمپ التاش بر سر برده اند سازماندهی نموده است که برای خنثی نمودن مخالفین رژیم ایران به  آنها کمک  میرساند که تعدادی از این افراد در کشورهای اسکاندیناوی بر سر میبرند و تعدادی در شهر کلار و سلیمانیه بر سر میبرند که به تازگی سپاه قدس به این افراد تماس بر قرار نموده است بر اساس اطلاعاتی که در اقلیم کردستان توسط دوستان بدستمان رسیده است.
با سپاس فراوان ساموئیل کرماشانی 9/4/2012
---------------------------


با لێرەو دەست پێ بکەین

ژیان چییە!؟ گرنگی ئەم ژیانە لە چی دایە کە خۆمان وەک تەوق بەستووەتەوە بە ژیانەوە، یان ژیان خۆی وەک تەوق بە گیانی ئێمەوە ئاڵاندوە، بە دڵنیایەوە هەموو کەس دەمرێ ، بەڵام هەر کەس بە شێوەیەک بە جۆرێ ، ژیان ئەوەندە گرنگە کە مەرگیش ئەوەندە گرنگە 

کاتێ کە باس لە ژیان دەکەیت ، وەک وشە لە سەر بوژانەوە کار دەکات، بوژانەوە! 
ئەم باسە رەنگە زۆری پەل و پۆ لێ بێتەوە، 
بەڵام بە کورتی و پوختی دەتوانێ باسێکی سەیر لە دەروونی ئێمەدا بهرۆژێنی 
بۆ بەرگەری لە ژیان دەبێ بمرێ،!
ئەوە هەڵسووکەوتی گرۆپێکە کە ئیستە دەمرن بۆ ئەوەی بژین بۆ ئەوەی بوژێنەوە، ئایا ئەوان خۆ بەخت دەکەن لە پێناو چی دا؟ چاک یا خراپ؟ وەک باوەڕ دەگەرێتەوە سەر خۆیان هەرچەن ، من لە گەڵ هەموو خاڵەکانیان دا کۆکم، و ئەگەر وشەی شەرەف بوونی هەبێ ئەوە لای ئەم هەڤاڵانەیە، 
تکایە بۆ چەن چرکە بێ هیچ بەرچاو تەنگیەکی حیزبی گوێ لە وشەکانی نیگار بگرن بزانن چۆن دەنگی شەڵاڵی خەم و ئازارە
ئاخ خەمی نا کۆتایی

..................
زام و گلان


چاو لە دەلاقەدا
چاوەروان،
مانگ پێ هەڵخلیسکاوەتە سەر بەفر
کڕێیوەیە‌و خەیاڵم ڕەق دەبێتەوە
هەڵم شووشەی داپۆشیوەو،
گوورگ دەلورێنێ‌و ئەنگوستەچاو
مانگ دەگلێ لە سەر زینی تاریکی شەو
هەتەر دەبم، بزر دەبم
نوقم گورانی‌و خوێن دەبم
لەم شەوەدا سرود دەچرێکێنێ،
ئەسپێ شیڕەت،دەحیلکێنێ،
مانگ دەگلێ لە سەر زینی تاریکی شەو
لە میژە ساڵە نووستووم
یا خۆ شەوە گیانی داگرتووم ،
سیس و ژاکاو هەڵدەوەرێ ،،،،!
چاوەگەی گیانم قوڵپ دەدا سارێژ دەبێ
گەر ئەمجارە
مانگ نەگلێ لە سەر زینی تاریکی شەو
تینم، وزەم، رێگەم
تینووی شەونمی دەم بەیانی چاوەگەم
زوڵاڵ بە گیانم دا بێ‌و بڕوا ،
ئاخۆ!؟
مانگ بێ‌و لەم شەوەدا بم با،
لە گەڵ قاسپەو هاواری کەو
گەرئەمجارە وەن نەبێ
یاخۆ
نەگلێ لە سەر زینی تاریکی شەو،
خۆم بە زریان دەسپێرم
بە بۆنی عەتری گوڵاوی ئەو ،
ئاخ!
ئەی ئەستیرەی کاروان کوژی دەم بەیانی
توولە رێی‌و گیانم هیلاکی لێ دەرژێ
نم نم باران، گەزۆ لە لێرەوار
ناوەقەدی شاخ دای‌یە ئازار،
بەڕوار دەگری لە دەم کەلێ
گازەری پشتی دای ژانێ
بۆ گلانی مانگ لە گەرووی
تاریکی شەو،
قومێ،دڵۆپێ،وزەم دەرێ
تاکو ببڕم رێگەی درێژی
شەو.
--------------------------------------


( ایرانی یعنی مصدق )
مصدق ( یادت گرامی بزرگمرد ) هنگامی که قرار بود دادگاه لاهه براي رسيدگی به دعاوی انگليس در ماجراي ملی شدن صنعت نفت تشکيل شود، دکتر مصدق با هيات همراه زودتر از موعد مقرر به محل دادگاه رفت. در حالی که پيشاپيش جای نشستن همه ي شرکت کنندگان تعيين شده بود، دکتر مصدق رفت و به نمايندگی هيات ايران روي صندلی نماينده انگلستان نشست.

قبل از شروع جلسه، يکي دو بار به دکتر مصدق گفتند که اينجا برای نماينده هيات انگليسی در نظر گرفته شده و جای شما آن جاست، اما پيرمرد توجهی نكرد و روی همان صندلی نشست. جلسه در جال آغاز بود و نماينده هيات انگليس روبروی دکتر مصدق منتظر ايستاده بود تا بلکه بلند شود و روي صندلی خويش بنشيند، اما پيرمرد اصلاً نگاهش هم نمی کرد.

جلسه شروع شد و قاضی رسيدگی کننده به مصدق رو کرد و گفت که شما جای نماينده انگلستان نشسته ايد، جای شما آن جاست. کم کم ماجرا داشت پيچيده می شد و که دکتر مصدق بالاخره به صدا
در آمد و گفت:
شما فكر می کنيد نمي دانيم صندلی ما کجاست و صندلی نماينده هيات انگليس کدام است ؟ نه جناب رئيس، خوب مي دانيم جايمان کدام است. اما علت اينكه چند دقيقه ای روی صندلی دوستان نشستم به خاطر اين بود که دوستان بدانند بر جای ديگران نشستن يعنی چه ؟ سال های سال است دولت انگلستان در سرزمين ما خيمه زده و کم کم يادشان رفته که جايشان اين جا نيست و ايران سرزمين آبا و اجدادی ماست نه سرزمين آنان ...

سكوتی عميق فضای دادگاه را احاطه كرده بود و دكتر مصدق بعد از پايان سخنانش كمی سكوت كرد و آرام بلند شد و به روی صندلی خويش قرار گرفت. با همين ابتکار و حرکت عجيب بود که تا انتهای نشست، فضای جلسه تحت تاثير مستقيم اين رفتار پيرمرد قرار گرفته بود و در نهايت نيز انگلستان
محکوم شد


( ایرانی یعنی مصدق )

///////////////////////////////
تکامل اسلامی به روایت تصویر از میمون تا چماغ و سربریدن ناب محمدی

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر