Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۷ آبان ۲۴, پنجشنبه

کثیف تر از قاضی کثیف ولایت ان جلاد کثیفی است که کلاشینکوف بر دوش نقاب بر چهره دارد بر مردم است که این زنازاده ها را بیابند با انها کار داریم 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡💥💥💥💥💥💥💥


کثیف تر از قاضی کثیف ولایت ان جلاد کثیفی است که کلاشینکوف بر دوش نقاب بر چهره دارد بر مردم است که این زنازاده ها را بیابند با انها کار داریم 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡💥💥💥💥💥💥💥
........................
رژیم اسلامی ایران جنایتکارترین حکومت تاریخ غمبار ایران است .

سازمان عفو بین اللمل می گوید به دنبال موج دستگیری‌هایی که از دوم مهرماه، یعنی دو روز پس از حمله مسلحانه مرگبار در شهر اهواز آغاز شدند، تخمین زده می‌شود که در حدود ۶۰۰ تن از عرب‌های اهوازی بازداشت شده و هرگونه ارتباط آن‌ها با دنیای بیرون قطع شده است.
در روزهای گذشته، فعالان عرب اهوازی خارج از ایران به اطلاع عفو بین‌الملل رسانده‌اند که ۲۲ نفر از جمله فعال مدنی، محمد مومنی تیماس، مخفیانه کشته شده‌اند.
به گفته فلیپ لوتر، مدیر تحقیقات خاورمیانه و شمال آفریقای عفو بین‌الملل: «در صورت تایید، این اعدام‌های مخفیانه نه تنها برمبنای قوانین بین‌المللی عملی مجرمانه به حساب می‌آیند، که نقض منزجرکننده حق حیات افراد و استهزای کامل عدالت، حتا با معیار‌های تکان‌دهنده نظام قضایی ایران، نیز هستند.

حتا تصور منصفانه بودن محاکمه این افراد، درحالی که تنها چند هفته از بازداشت آنها گذشته بود، سخت است، چه برسد به تصور این که فرصت درخواست تجدید نظر در حکم اعدام را داشته‌اند.»

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر