Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ خرداد ۸, دوشنبه

بخشی از متن نامه رضا پهلوی به طرفدارانش در اروپا و آمریکا این نامه در ماه اواخر ماه آوریل 2012فرستاده شده است.


بخشی از متن نامه رضا پهلوی به طرفدارانش در اروپا و آمریکا این نامه در ماه اواخر ماه آوریل 2012فرستاده شده است.
در روزهای آینده نامه رضا پهلوی را افشا خواهم کرد که برای طرفدارانش در اروپا ارسال نموده است و دراین نامه کوتاه کردها را ساده لوح و بی عقل معرفی نموده است و در باره پیمان نظامی ایران با دولت ترکیه و به قول رضا خواب دیده به گور بردن حرکتهای کردستانی و یا جنبشهای کردستانی با یاری دولتهای منطقه مثل عراق و ترکیه و خود ایران بحث نموده است.
و در ادامه متن نامه محرمانه رضا پهلوی برای طرفدارانش در اروپا که با ایمیل شخصی خود ارسال نموده است آمده است که ما با دولت ترکیه در حال گفتگو هستیم و تا بحال گفتگوها بخوبی پیشرفته است و روابط دوستانه و براردانه ای را با سیاستمداران دولت ترکیه برقرار نموده ایم و این روابط میتواند برای آینده کشورمان سازنده باشدو
ما سراحتا اعلام نموده ایم که بهمان قدر که دولتمردان و سیاست مداران دولت ترکیه نگران تجزیه طلبها هستند ما هم هستیم و این کار به تنهای یک کشور نمیتواند به این آسانی که تجزیه طلبها و تفکر تجزیه طلبی رشد نموده است سرکوب و خنثی کند بلکه با یاری همدیگر و با کمک یکدیگر میان کشورهای منطقه میتوان به این حرکتهای کور خاتمه داد .
به همین دلیل ما مخالف از هم پاشیدن ارتش و سپاه هستیم در ایران اگر جنگی و یا رویاروی نظامی میان ایالات متحده آمریکا و ایران روی بدهد و یا میان اسرائیل و ایران بوقوع به پیوندد و در این رابطه با سراحت به سیاستمداران اسرائیلی گوش زده نموده ایم و به آنها بصورت پیاپی هشدار داده ایم که ایران را مثل عراق نکنید ملت ایران این را قبول نخواهد کرد که مثل عراق بشود.
در متن نامه به طرفدارانش گفته است در حال حاضر در موقعیت حساسی قرار داریم هرچی که کردها میگویند بگوید بله درست است آنها ساده هستند اسم هر زهرماری که بکار میبرند بگوید خوب است با شما هستیم فدرالیسم و یا هر زهرماری که اسم ازش میبرند قبول کنید ظاهرا تا زمانیکه پایه خویش را مستحکم کردیم آنگاه با یاری کشورهای منطقه خود و تفکرشان را بگور میبریم.
در متن همین نامه به دیدار خودش با مصطفی هجری و عبدالله مهتدی اشاره نموده است و این دو فرد را افرادی ساده و کم تجربه و نا آگاه خطاب نموده است.
مصطفی هجر ی و عبدالله مهتدی با بنده دیدار نمودند به صورت خلاصه تر بگویم اینها افرادی ساده بودند و نادان به نظر میرسیدند و هیچ چیزی نداشتند منتظر این بودند چیزی از بنده یاد بگیرند در اصل برای یادگیری به بنده روی آورده بودند.
این بخشی از نامه دوم رضا پهلوی میباشد که به طرفدارانش در اروپا و آمریکا ارسال نموده است
/////////////////////////////////////////


لورین خواننده مغربیتبار سوئدی  هرگز باور نمیکردم که چنین بشه و پیروز بشوم حالا که پیروز شده ام بسیار خوشحالم 
از ملت تشکر میکنم که ما را به این جایگا هدایت نموده اند.
در حالیکه توسط پلیس اسکورت میشد با مردم دست میداد و همه منتظرش ایستاده بودند


-------------------------------------

کۆمێنتی ساختە لە فەیسبووکدا تاوانە

کوڕێکی پانزە ساڵانە لە شاری نۆرشیۆپینگ لەڕێی فەیسبووکی هاوڕێیەکییەوە نامەی بەناوی هاوڕێکەیەوە ناردووە بەو هۆیەوە شکاتی پۆلیسی لێکراوە. دەستبەسەراگرتنی کۆنتۆی کەسێکی دی کە پێی دەوترێت (facerape)، ئەو کارە وەک تاوانی دزیی کۆمپیوتەری چاوی لێدەکرێت و سزاکەی بە پێی ئاستی لادانەکە تاوانە (dagsböter) یاخود نزیکەی دوو ساڵ زیندانییە. بەپێی بەدواداچونێکی دەستگەی پشکنینی کۆمپیوتەر(datainspektionen) کە ساڵی پار ئەنجام دراوە نیوەی گەنجە سویدییەکان توشی ئەو جۆرە کارە هاتوون کە هاوڕێیەکیان بەناوی ئەوانەوە کۆمێنتی سەرسوڕهێنەر بە باش یان خراپ لە ڕێی فەیسبوکەکەیانەوە بڵاو کردۆتەوە  بەڵام کەم لەو گەنجانە سکاڵایان ناردۆتە پۆلیس، بەڕای پسپۆڕی پرسی تاوانەکان هۆکار ئەوەیە کە نازانن ئەو کارە بە تاوانێکی جدی چاو لێدەکرێت و بەپێی یاسا سزای لەسەرە.

http://sverigesradio.se/sida/default.aspx?programid=2200  

--------------------------------------------------
تصاویر ویدئویی خبرنگار فرانسوی ربوده شده در کلمبیا
چریکهایی کلمبیایی موسوم به “فارک” تصاویر ویدئویی متعلق به رومئو لانگلوآ، خبرنگار شبکه تلویزیونی فرانسوی، فرانس 24، را پخش کرده اند که نسبتا صحیح و سالم بنظر می رسد.
او در این تصاویر می گوید: “پیش بینی می کردم که کار در این شرایط چه مشکلاتی را به بار آورد، اما فکر نمی کردم تا این اندازه وحشتناک باشد.”
این تصاویر دو روز قبل از آزادی او که پیش بینی می شود در روز چهارشنبه باشد پخش شده است.
خوآن کارلوس پینسون، وزیر دفاع کلمبیا در این باره گفت: “ما با هماهنگی با دولت فرانسه و صلیب سرخ توانستیم به آزادی این خبرنگار فرانسوی کمک کنیم.”
رومئو لانگلوآ، یک ماه پیش در حالی که همراه با ارتش کلمبیا در حال تهیه گزارشی در مورد مبارزه با مواد مخدر بود در استان کاکتای این کشور توسط شورشیان مارکسیست فارک ربوده شد.
///////////////////////////


برخورد نادرست با فقر کودکان در سوئد

یونیسف سازمان حقوق کودکان
عملکرد سوئد در زمینه ی کمک به کودکانی که زیر خط فقر قرار دارند نادرست خوانده شده است. در مقایسه با ۳۵ کشور ثروتمند جهان، سوئد در آخرین ردیف  در میان کشورهای شمالی  و بیست و دومین در میان همه ی این کشورها قرار دارد. این نتیجه ی گزارشی ست که یونیسف سازمان حقوق کودکان وابسته به سازمان ملل، امروز منتشر کرده است.  Christina Heilborn از حقدانان یونیسف در این مورد می گوید که ۱۵۰ هزار کودک در سوئد در فقر بسر می برند. او مشکل اصلی را در این می بیند که برای رفع مشکل این کودکان، ازامکانات موجود به اندازه ی کافی استفاده  نشده و توجه لازم نیز به شرایط آنها نمی شود.
کریستینا هیل بورن اما می گوید که سوئد در سطح بین المللی از شرایط بهتری برخوردار است. او تاکید می کند که سوئد در مورد کمک به کودکانی که از قبل در فقر بوده اند، ناموفق بوده است. دفتر یونیسف در سوئد، از دولت می خواهد که با اتخاذ یک استراتژی جدید به کودکانی که در فقر بسر می برند کمک کند

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر