Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ اردیبهشت ۱۷, یکشنبه

اولین سخنرانی فرانسوا اولاند نامزد پیروز انتخابات ریاست جمهوری فرانسه


بازگشت سوسیالیست ها به الیزه

فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه شد


خلاصه سوسیالیستها در فرانسه پیروز شدند  و در گذشته این حزب دوست ملت کرد بوده و حال بدانیم سیاست جدید فرانسه در قبال منطقه و بخصوص خاورمیانه چگونه خواهد بود و این را نمیتوان در طول چند روزی  یا چند ماهی بررسی نمود بلکه  همیشه سیاستهای احزابی که در رائس قدرت قرار دارند میانگین  6 ماه الی یک سال سیاستش روشن میشود  اما به هر حال حزب آقای اولاند   همان حزب آقای میتران است که دوست نزدیک و یار کردها بوده در گذشته  آیا سیاست این حزب تغیر کرده در این رابطه در ما های آینده همه چیز روشن میشود.
اولین سخنرانی فرانسوا اولاند نامزد پیروز انتخابات ریاست جمهوری فرانسه
فرانسوا اولاند، نامزد پیروز انتخابات ریاست جمهوری فرانسه اولین سخنرانی اش را در “تول” شهری که پیش تر از طریق آرای شهروندانش به نمایندگی مجلس راه یافته بود ایراد کرد.
اولاند با تشکر از نیکولا سارکوزی، نامزد مغلوب و رییس جمهور حال حاضر فرانسه، بار دیگر بر قولهای انتخاباتی اش تاکید کرد.
سوسیالیستها دومین بار است که قدرت را در جمهوری پنجم فرانسه به عهده می گیرند. آنها بعد از 17 سال دوباره به قدرت رسیده اند.
او با اشاره به اولین پیروزی سوسیالیستها در 6 مه 1981 گفت: “بسیاری به یاد ندارند و بقیه هم که به یاد دارند همواره با نا امیدی تحولات سوسیالیستها را دنبال می کردند. بسیار مفتخرم که طعم خوش پیروزی و امید دوباره به آنها دادم.”
اولاند گفت:” وظیفه یک رییس جمهور متحد کردن کل ملت است و به همین دلیل او رییس جمهور تمام فرانسویها خواهد بود. حتی آنهایی که به او رای نداده اند. اولاند گفت اولین وظیفه اش بازگرداندن رشد اقتصادی به کشور است. “
اولاند از کاهش بدهی های فرانسه گفت و اعلام کرد باید مدل جدیدی از سوسیالیسم برای فرانسویها ترسیم کرد. او گفت باید سیاستهای دولتش را برسه اصل مهم نظام جمهوری فرانسه برابری، برادری و آزادی، هم چنین بزرگداشت ارزشهای انسانی استوار کرد.
اولاند هم چنین تاکید کرد که باید سیاست های را پی گرفت که حفظ محیط زیست و اکولوژی را در اولویت قرار خواهد داد.
او گفت زمانی که فهمید به پیروزی رسیده است به تمام قاره اروپا فکر کرد و بسیاری از اورپاییها که با پیروزی او امید جدید برای تغییر سیاست های فعلی این قاره گرفته اند.
اولاند با اشاره ای به اروپا گفت که خواهان تغییرات اساسی در سیاست های راهبردی این قاره است. اولاند همانطور که قبلا هم اعلام کرده بود گفت: “سخت گیریهای اقتصادی تنها راه خروج از بحران نخواهد بود.”

فرانسوا اولاند گفت باید با دخالت دولتها بار دیگر اروپایی را ساخت که در آن رشد اقتصادی، کار آفرینی از اصول اساسی باشند. اولاند گفت این پیام من به شرکای اروپایی اش خصوصا آلمان خواهد بود.

فرانسوا اولاند نامزد چپ گرا در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه توانست نیکولا سارکوزی را شکست دهد. با پیروزی اولاند سوسیالیست ها پس از 17 سال وارد کاخ الیزه می شوند.


چندین موسسه نظرسنجی که نتایج رای گیری را به دقت دنبال می کنند پیش از این اعلام کرده اند اولاند بر رقیب خود پیروز شده است و ساعاتی بعد منابع رسمی نیز پیروزی وی را تایید کرد.موسسه " سی ای اس " اعلام کرد اولاند 51,8% آراء را به دست آورده و دو موسسه " ایبوس " و " تی ان اس " نیز آمار نزدیکی منتشر کرده و اعلام کرده اند وی به ترتیب 51,9% و 52% آراء را به خود اختصاص داده است

فرانسوا اولاند و همسرش
فرانسوا اولاند و همسرش
او هفتمین رئیس جمهور، در جمهوری پنجم فرانسه خواهد بود و رهبری این کشور بزرگ دارای سلاح اتمی وعضو دائم شورای امنیت را بر عهده می گیرد.


فرانسوا هولاند همچنین دومین رئیس جمهور چپ گرا پس از فرانسوا میتران است. هر چند که چپ گرایان بین سال های 1997 و 2002 بر اساس همزیستی با دیگر گروه های سیاسی در دولت این کشور حضور داشتند.نیکولا سارکوزی با این شکست به جمع رهبران یونان ، اسپانیا و ایتالیا که همگی به دلیل بحران اقتصادی پست های خود را از دست دادند ، پیوست.در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه بین 80 الی 82% واجدان شرایط شرکت کردند.
اولاند برای هوادران خود درود می فرستد
اولاند برای هوادران خود درود می فرستد
فرانسوا اولاند هنگام انداختن رای خود به صندق گفته بود:" روز طولانی خواهد بود اما نمی دانم آیا امروز زیبا خواهد بود ، فرانسوی ها خود تصمیم خواهند گرفت."
او فارغ التحصیل مرکز آموزش مدیریت ملی است. تعداد زیادی از رهبران بزرگ این کشور نیز در این مرکز معروف تحصیل کرده بودند.


رئیس جمهور جدید فرانسه برای 11 سال رئیس حزب سوسیالیست فرانسه بود.

اما هیچگاه در کابینه های مختلف وزیر نبوده است.وی در شرایطی توانست نیکولا سارکوزی را شکست دهد که فرانسه به شکل بی سابقه ای با کاهش بودجه و افزایش نسبت بیکاری به بالای 10% روبه رو است.سارکوزی ( 57 ساله ) در سال 2007 به ریاست جمهوری فرانسه رسیده بود و روز یکشنبه بزرگترین شکست سیاسی خود را تجربه کرد.او در سخنرانی در میان هواداران خود به شکست در برابر اولاند اعتراف کرد و گفت بوسیله تماس تلفنی پیروزی وی را تبریک گفته است.سارکوزی از همه مردم فرانسه خواست با رئیس جمهور جدید همکاری کنند و برای او آرزوی موفقیت کرد.
-------------------------------
انقلاب کور اندیشه های کور انتخاب کور نتیجه اش همین است که در ایران میگذرد.
خر سواران شیخواللهی حتی بر نوامیس مردم هم رحم نکردند  چه وقت ملتهای خاورمیانه باید  از شر بت پرستی مرده پرستی  شخص پرستی رها بشوند ؟
اطاعت و زیر دستی متیع و تسلیم پذیری رها بشوند

اونهایی که انقلاب کردید یک سلام و خسته نباشید 
خانمهای که مورد تعرض گشت ارشاد قرار گرفته اند خانمهای که در زندانهای رژیم مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند مردانی که در زیر شکنجه مورد تعرض تجاوز به عنف توسط سربازان امام زمان واقع شده اند خستنه باشید این دردی بود که خود با دست خویش به خانه خویش آوردید تا خر باشد خر سوار هم هست خر متیع خریست که هر کاری بهاش بکنید قبول میکند گوش کن است و پیرو و اهل زیر دستی است سرابازان امام زمان با برکت خدا برای جهاد در راه خدا و اسلام ناب محمدی به زنان زندانی تجاوز میکنند و زنان پس از آزادی خود را قربانی میکنند و به زندگی خود خاتمه میدهند و دست به خودکشی میزنند انقلاب شد حق ملت بر باد رفت جنون شاهنشاهی رفت جنون بدتر از آن آمد بنام جنون شیخ همان جنون خطرناک اسلامی آمد ایران کرد ویران زندانها و قبرستانها شدند آباد  تجاوز به گوش دورترین ملتهای جهان رسید اعدام دگر 

اندیشان رسید به دورترین نقطه ی جهان
گفتهای فرخ نگهدار فدائیان اسلام ناب خمینی دوست جونجون عبدالله مهتدی


چپنماهای پیرو جهل جنایت دفاع میکند از جنایت بدرایت

از فرخ نگهدار یک جمله به یاد ماندنی وجود دارد:

ما هیچ نبودیم، آیت الله خمینی واقعا امام بود.

این را شخصی میگوید که "دین را افیون توده ها" میدانست... 
آیا طرفداران پیشین کومه له در کمپ الطاش حالا برای سپاه قدس کار و جاسوسی میکنند 
و خود را بعنوان سیاستمدار و کارشناس معرفی میکنند که حالا در ایران با نام خود خانه و زمین خریده اند 
 و ادعای هیچ و پوچ هم میکنند و با مهتدی کار میکنند بله این آقا هر ماه به اقلیم کردستان سفر میکنند و از مرز پرویزخان وارد ایران میشوند و با سپاه قدس معاملات خویش را انجام میدهند و دوباره باز میگردند

از خر سواری 35 ساله جنون شاهنشاهی تا خر سواری جنون شیخولللهی در ایران چه بر سر این مردمان گذشته است
راستش خیلی دلم میخواست در مورد این عکس مطلب بنویسم حالا بعداً حتما دل به دریا میزنم و مطلبی در خور حال و روزمان و این عکس بسیار پر معنا مینویسم هر کس را هم رنجور کرد پوزش را خواهم گفت اما حقیقتی در این خر وخرسوار نهفته که نگو ونه پرس چه کسی حضرت ایت الله العظمی امام خمینی و جانشین (خر سوارمکرمش ) حضرت ایت الله امام خامنه ای ولی امر خران جهان را بر این خر پر مدعا نشانده است ،وحال هر از چندگاهی هم عرعری میکند آیا خود خر راضی به این خرسوار نبوده است ؟ اگر پاسخ منفی است پس چرا هیچ تلاشی برای بر زمین انداختنش نمی کند؟

در حال نوشتن و اتمام مطلب بودم پشیمان شدم و شروع کردم با بسیار ملحظات به نوشتن در دل خودم گفتم هر چه بادا باد حال که ما را می برد باد . واینگونه ادامه دادم . امیدواریم به ریش و قبای کسی برنخورد اگر این پالان را برازنده خود نمیدانیم برای از تن بدر آوردنش همت کنیم و این نام خریت را از شناسنامه مبارک خودمان پاک کنیم .

روزگاری نه چندان دور پالان دوزانی پالان از بر خود دوختند دیگرانی برای این دوخت ودوز کمک وهمکاری کردند پالان دوزان پالان جهالت برتن خود بکردند در اون اوضاع خر تو خر یکی در حال پیاده شدن ویکی در انتظار سور شدن بود .حقیقتاً هم پالان نو و سوار برازنده این سواری بودند خود این خر سوران از قبل این نوید را داده بودند اگر سوار شوند محال است پیاده شوند مگر حیمار ساقط شود.به قول یکی از دوستانم:"ملا که سوار خر شد 300 سال طول میکشد که پیاده شود!"
مرد چابک آمد و آوردنش دید پالانی نو و حیماری رام مهیا گشته است با کمی محک زدن وباز ناز وکرشمه و حتی با خواهش رضایتش را برای سوار شدن حاصل نمودند چون سوار بر خر مراد گشت چهار نعل بتاخت و هرچه که در سر راه ومانعش بود لگد مال و نابود کرد خر مطیع هم بدون کمترین اعتراض به آتش کشیدن خرمن وخرگاه کمک کرد سالها براین منوال بگذشت خرسوار پیر وفرتوت گشت باید برای سوار دیگری فکرچاره میشد آن خر سورا نمرده این یکی بر پالان جهالت خران جلوس فرمودند و این خر سواری با تکنیک و تاکتیک جدید همچنان ادامه دارد و تا خر باشد خر سوار هم هست مگر اینکه خر ساقط گردد و یک احتمال دیگر هم وجود دارد وانهم اینست خر از خریت خود دست بکشد امیدوارم اینگونه باشد این متن خطاب به کسانی است که هنوز با نداشتن گوشهای دراز نقش خر و پالان خر را برای این خر سوار ایفا می کنند این است داستان خر و خرسوار . بیدار کردن کسی که خود را به خواب خریت زده است کاری بس دشوار و شاید محال ممکن است . 

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر