Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ اردیبهشت ۳۰, شنبه

آیا دوستان فارس ما به کردها به با دیدی احترام آمیز نگاه میکنند؟


آیا دوستان فارس ما به کردها به با دیدی احترام آمیز نگاه میکنند؟


در تحقیقاتی که در طول 4 سال انجام داده ام در فیس بوک و پالتالک و چت رومهای دیگر اینطوری نتیجه گرفته ام که نکه برای ملیتهای غیر فارس ارزش قائل نیستند بلکه این ملیتها را مورد تمسخره قرار داده و با دیدی بی ارزشانه و تمسخره آمیز به کردها آذریها و بلوچها و عربهای ساکن ایران نگاه میکنند. بیشتر این دیدگاه های غلط و احمقانه نزد چپیهای موسوم به چریک و سلطنت طلب مشاهده نموده ام و من بارها از نزدیکان آقای رضا پهلوی شنیده ام که گفته اند ما ارتش و سپاه دست نخورده تحویل میگیریم و تمامی آنچه به قول این نژادپرستان کور تجزیه طلب هستند تارومار میکنند و همه را قتلعام میکنند این گفته شخصی است که به هیچ عنوان خاندان خانواده اش با رای مردم به قدرت نرسیده اند بلکه توسط عوامل خارجی به قدرت رسیده اند توسط کودتا و نیروی خارجی در ایران زمانی قدرت در دست داشته اند.

ایرانیها خوب تکنیک فریب دادن و دروغ را آموخته اند میدانند چطوری باید فریب بدهند و دیگران را گول بزنند تا به هدف اصلیشان برسند و وقتیکه قدرت را در دست گرفته درجا عوض میشوند و به یک جانی و یا جانور خونخوار تبدیل میشوند به آسانی زیر قول و قراری که داده اند میزنند این اسمش است زندگی با دروغ و فریب نزد ایرانیان مثل یک فن از زمان بچگی می آموزند چگونه دیگران را گول بزنند و در نهایت سرکوبشان بکنند.

ایرانیان به دلیل چیزها بالای دارند من میگویم مبتلا به جنون دروغ و اغراقگویی شده اند این بیماری ناخودآگاه توسط ولدین به کودکان آموخته میشود بیماری در سر تاسر جامعه پخش میشود و همگیر میشود.

تاج بر سران آمدند کردها و ملیتهای ایرانی را کشتند بنام ضدیت با امنیت ملی شیخها آمدند کردها و ملیتهای دیگر ایرانی را کشتند تحت نام مفسد الفیی الارض و یا محاربه با خدا یعنی ساواک رفت واواک آمد شاه رفت شیخ آمد که هردو از یک قماشند و هردو دشمن بشریت هستند.
من اعلام میکنم که هر حزب و دستجاتی که به هویت ملی من و پرچم ملی من احترام نگذارد من به هیچ عنوان به هویت ملی آنها و به پرچم ملی آنها احترام نخواهم گذاشت.
امروز با روزهای قبل و سالهای قبل فرق و تفاوتی اساسی وجود دارد امروز عصر پیشرفت و تکنولوژی و عصر ارتباطات میباشد و من به دوستان فارس ما توصیه میکنم از تفکر کهنه و گندیده ماقبل تاریخ بیرون بیایند و با تفکری نوین وارد عرصه ی سیاست بشوند که مطابق باشد با عصر حاضر .
متاسفانه ایرانیان همیشه گذشته نگر بوده تا آینده نگر به همین دلیل زود دچار خطا میشوند راه خویش را گم کرده و دسته پاچه میشوند در باره رضا خان حرف میزنند که در زمان ایشان آگاهی و روشنفکری در کشور وجود نداشته است ودر باره زمان کوروش حرف میزنند که مردم 99% بیسواد و نادان بوده اند یعنی 1% جامعه توانسته اند بخوانند و بنویسند کجا ملت توانسته اند بدانند دموکراسی چیست؟ که اصل دموکراسی در فرهنگ یونانی آمده است.
حالا هم به شعور ملیتهای ایرانی اهانت میکنند بدون اینکه حتا یک ذره از خود به پرسند و احساس پیشمانی بکنند.
تریاکی تاج بر سر رفت تریاکی عمامه بر سر آمد هیچ چیزی در اصل عوض نشده فقط نوع لباسها عوض شده است. بر اساس تجربیات تاریخی ما و مطالعات استراتژیکی و ژئوپولیتکی ما هر حزب و دستجاتی که با خاندان غیر منتخب پادشاهیی دست همکاری بدهد سخت در اشتباه خواهند بود و در نهایت پیشمان خواهند شد. چرا چون با کسانی هدست میشوند که هیچ پایگاه اجتماعی در داخل چه ملیتهای ایرانی و چه ملت فارس ندارندو نخواهند داشت.
بنابر این دست همکاری با دستجاتی که نقش خویش را بازی نموده و تاریخ مصرفش تمام شده است اشتباه و کاری غلطی بیش نیست و پیشمانی در آخر گلوی این دستجات خواهند گرفت.
من بر این باور هستم که در جامعه ایرانی فقر فرهنگی در سطح خیلی بالای قرار گرفته است و عدم تحمل یکدیگر و تهمتهای بی روا و نادرست بدون شناخت اتهام را درست میکنیم این عمل قبیح در اصل از یک تفکر بیمار که آلوده به فقر فرهنگی و فقر فکری یک جامعه بیمار که این بیماری توسط حاکمان پشت سرهم به خورد ملت داده شده است بر میخیزد.
ایرانیها دارای شخصیتی دوگانه هستند در عمل رفتاری بیمار گونه دارند در چانه زدن و سماجد و حرف زدن شخصیتی دیگر هستند یعنی بیشتر اهل حرف هستند و شخصیت عملی ندارند این هم به سبب عدم وجود آزادی بیان و عدم وجود دموکراسی واقعی و سرکوبهای پیاپی توسط حاکمان پشت سرهم از شاه گرفته تا شیخها بر سر این ملتهای ایرانی کوبیده اند از نظر روحی و روانی درهم کوفته اند.
حالا آقای رضا پهلوی با خاتمی ارتباط برقرار نموده و در سالهای درازی با بهرمانی هاشمی رفسنجانی میان این کولابردار نمیچه جوجوه ارتباط وجود داشته است اگر باورتان نیمشود به کیهان لندن آرشیو آن روزنامه مراجعه کنید و یا در سایتهای اینترنتی دنبال اطلاعات لازم در این رابطه بشوید.
با امید روزی که هیچ احد و هیچ انسانی بخاطر ابراز عقیده و بیان در ایران زندانی و یا مورد آزار قرار نگیرد که امروز در حاکمیت ننگین جنون اسلامی وجود دارد.
با سپاس فراوان ساموئیل کرماشانی 19/5/2012

------------------------------

تا خر باشد خر سوران فراوانند
تا خر باشد خرسواران فراوانند

دزدی کلکبازی فریب دروغ ناباوری اطاعت کردن خودخواهی بیماری مرده پرستی فرد پرستی وجود داشته باشد خرسواران فراوانندکی و چوقت دست خودخواهی فردپرستی اطاعت و خودپسندی بر سر ملتهای ایرانی کوتاه میشود؟


قهرمان ایران زانو زده و کفشهای شاه را می بوسد. عکس از کتابخانه ملی فرانسه اخذ گردیده و هیچ دستکاری در آن صورت نگرفته است. همین عکس در کتابی به نام (پرتریتس آف پاور) در سال 1979 میلادی به چاپ رسیده است، 

تمایت خواهان با کورش و فردوسی و داریوش به‌ جایی نرسییدند دست به‌ دامان مصدق شده‌اند و روز تولد 
قهرمان نوین ایران مصدق را به‌ هم تبریک میگویند، روزگار یست
وحشیهای شاهنشاهی
--------------------------------


ژنرال گانتس: "بروز جنگ جدید در خاورمیانه محتمل است؛

"این نبرد برای اسرائیل، نبرد بقاء خواهد بود"
گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل-  رییس ستاد کل ارتش اسرائیل، ارتشبد بنی گانتس بروز جنگ جدیدی را در خاورمیانه بعید ندانست. او که در بین سربازان ذخیره ارتش سخن می گفت، اظهار داشت این احتمال وجود دارد که ناچار شویم تمامی نیروی مردمی در کشور اسرائیل را بسیج کنیم و به جنگ برای ادامه موجودیت خود در این سرزمین روی آوریم.
به گفته ژنرال گانتس، چالش هایی که در مقابل اسرائیل قرار دارند روز به روز سخت تر می شوند و این کشور از چند جبهه هم اکنون آماج تهدید قرار دارد.
-----------------------
مدودیف: دخالت نظامی در منطقه، به جنگ اتمی مبدل خواهد شد
گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل-  نخست وزیر روسیه، آقای دمیتری مدودیف هشدار داد که هرگونه اقدام نظامی علیه کشورهای خاورمیانه، ممکن است به یک جنگ اتمی تمام عیار در منطقه مبدل شود. هر چند که او به نام کشور خاصی اشاره نکرد، ولی ناظران گفتند منظور او، اقدام نظامی احتمالی غرب علیه تأسیسات اتمی ایران و یا مداخله نظامی در بحران سوریه بود.
آقای مدودیف توضیح نداد که دخالت نظامی در سوریه یا حمله به تأسیسات اتمی ایران، امکان دارد استفاده از سلاح اتمی از سوی کدام کشور منطقه را متحمل کند! ولی ناظران می گویند با توجه به آنکه دولت مسکو هرگز برای دفاع از رژیم های بشار اسد و حکومت ایران حاضر نیست به رویارویی نظامی با غرب بپردازد، احتمالاً منظور او این بوده است که در صورت وقوع جنگ در منطقه، کشورهایی چون هند و پاکستان و یا حتی کره شمالی ممکن است از تسلیحات اتمی خود استفاده کنند.
آقای مدودیف این سخنان را در آستانه نشست سران هشت کشور صنعتی جهان بیان کرد که گفته می شود بحران سوریه و پرونده اتمی ایران، از اصلی ترین موضوعات مورد بحث در آن نشست خواهد بود. رییس جمهوری روسیه، پرزیدنت پوتین در این نشست شرکت نکرده ولی رییس هیئت اعزامی روسیه گفته است که جلوی صدور هرگونه بیانیه شدیداللحنی را علیه رژیم اسد خواهد گرفت. (همانگونه که تا کنون دولت روسیه اجازه صدور قطعنامه ای در شورای امنیت علیه جنایات حکومت سوریه را نداده است).
---------------------

قطعنامه کنگره آمریکا:

برای جلوگیری از بمب اتم ایران، زمان محدود است
گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل-  مجلس نمایندگان ایالات متحده با صدور قطعنامه ای، ضمن هشدار دادن نسبت به خطرات هسته ای شدن جمهوری اسلامی ایران، خواهان افزایش فشارهای سیاسی و اقتصادی بر رژیم ایران به هدف جلوگیری از دستیابی آن رژیم به سلاح اتمی شد و تأکید کرد که برای رسیدن به چنین هدفی "زمان محدود است". این قطعنامه با 401 رأی موافق در برابر تنها 11 رأی مخالف به تصویب کنگره آمریکا رسید.
این نمایندگان در قطعنامه خود، تأکید کرده اند که جلوگیری از دستیابی حکومت ایران به بمب هسته ای "یک امر حیاتی در منافع ملی ایالات متحده" است و نسبت به هرگونه سیاستی مبنی بر پذیرفتن یک ایران هسته ای، به دولت واشنگتن هشدار دادند.
خانم ایلیانا راس لتینن، رییس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا همچنین خواهان آن شد که دولت واشنگتن، حکومت ایران را وادار سازد که توسعه موشک های بالیستیک را متوقف کند و به حمایت از تروریست های افراطی پایان دهد.
خبرگزاری فرانسه گزارش داد که قطعنامه مشابهی نیز در سنای آمریکا در دست بررسی است که به زودی تصویب خواهد شد. این در حالی است که سناتورهای جمهوریخواه در آمریکا، روز گذشته با تصویب طرحی به منظور تشدید تحریم ها علیه حکومت ایران مخالفت کردند و به همین دلیل این طرح به تصویب نرسید.
سناتور هری رید، رهبر دموکرات ها در سنای ایالات متحده، با انتقاد شدید از مخالفت جمهوریخواهان با تصویب این طرح، گفت: «حال حکومت ایران به ما می خندد که به دلیل اختلافات حزبی، طرحی با این اهمیت را تصویب نکردیم».
سناتورهای جمهوریخواه با تأکید بر اینکه با افزایش تحریم ها موافق هستند، گفتند که برای مطالعه طرح سناتور هری رید، وقت بیشتری می خواهند. سناتور جمهوریخواه لیندزی گراهام نیز با ابراز بدبینی از اینکه تحریم ها بتواند رفتار حکومت ایران را تغییر دهد، خواهان اضافه شدن "گزینه های دیگری" به طرح سنای آمریکا شد.هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر