Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ خرداد ۱۰, چهارشنبه

جنایتهای رژیم سوریه علیه کودکان خرد سال آن کشور که دنیا را تکانداد


به گزارش روزنامه آفتن بلادت  که یک روزنامه پر بیننده سوئدی میباشد  در تیتر این روزنامه امروز صبح آمده است که قتلعامهای سوریه که دنیا را تکانداد  نوشته است بشار اسد با این عمل قبیحش به جهانیان نشانداد که چقدر بیرحم و نامرد است و حالا باید برود و دست از سر ملت سوریه بردارد  اگر نه باید منتظر عواقب این جنایتهایش باشد که در حق به کودکان بیگناه سوریه ای انجام داده است.
دیکتاتور سوریه باید بداند که جامعه جهانی صبرشان لبریز شده است و دیگر تحمل دیدن قتلعام کودکان بیگناه سوریه ندارند و در روزهای آینده اقدامات لازم علیه دولت سوریه انجام خواهند گرفت توسط جامعه جهانی.
و یکی از اقدامات جامعه جهانی اعتراض به قتلعام کودکان سوریه بدست رژیم بشار اسد  اخراج دیپلماتهای رژیم سوریه از کشورهای اروپایی و آمریکا میباشد و رژیم اسد باید منتظر اقدام بعدی باشد که منجر به سرنگونی کامل رژیمش خواهند شد.
هیچ وجدانی نمیتواند این جنایتهای هولناک ضد انسانی رژیم سوریه را تحمل کند.
ترجمه توسط ساموئیل کرماشانی البته همه نوشتها ترجمه نشده است.
لینک وب سایت روزنامه آفتن بلادت را در زیر میگذارم.

Massakern som skakar världen

http://www.aftonbladet.se/nyheter/article14905679.ab
-------------------------------------------
کمیسیون اتحادیه ی اروپا در یک بیانیه ی شدید الحن دولت سوئد را به خاطر بالا بودن سطح بی کاری مورد انتقاد شدید قرار داده است.
انتقاد کمیسیون اتحادیه ی اروپا از دولت سوئد

کمیسیون اتحادیه اروپا، برنامه ریزی اقتصادی دولت سوئد را موردتائید قرارداد، اما از جمله در زمینه های کاهش مالیات بردرآمد رستوران ها، سیاست بازارکار و خنثی عمل کردن پیرامون کاهش خطر افزایش بی رویه ی بدهی ها، آن را مورد انتقاد قرار داد. اتحادیه ی اروپا معتقد است که تغییر سریع قیمت ها، بدهی بالا، متغییر بودن بهره ها و بدتر شدن شرایط بازارکار، خانوارها را آسیب پذیرتر می کند. این اتحادیه همچنین گرفتن وام های مسکن با بهره های متغییررا نیز مورد انتقاد قرار داده و خواهان محدود کردن پرداخت وام به خانوارها و انجام تغییراتی در زمینه ی بالا رفتن سرسام آور قیمت مسکن شده است. از جمله مشکلات دیگرسوئد که اتحادیه اروپا به آن اشاره کرده، حفظ سطح سرمایه گزاری در زمینه ی تحقیقات و آموزش است.
این نتیجه ی تحقیقاتی ست که کمیسیون اتحادیه اروپا درزمینه ی سیاست اقتصادی کشورهای عضو اتحادیه انجام داده و گزارش آن را امروز، چهارشنبه منتشرکرده است.
منابع رادیو سوئد

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر