Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ تیر ۸, پنجشنبه

خبر فوری امروز خبر رسید وزیر رژیم تروریستی آدم ربای آخوندی در قبرص دستگیرشد


خبر فوری  امروز خبر رسید وزیر رژیم تروریستی آدم ربای  آخوندی در قبرص دستگیر  شد


مبارزه با تروریسم؛ بازداشت وزیر خارجه رژیم در قبرسسایت فارسی رادیو تلویزیون ترکیه: وزیر امور خارجه ایران در بخش یونانی نشین قبرس دستگیر شد.

علی اکبر صالحی که بنا به دعوت رسمی مقامات قبرس با یک هواپیمای ویژه به جزیره قبرس سفر نموده بود، در فرودگاه لارناکا از سوی مامورین شعبه مبارزه با تروریسم دستگیر شد.
مطبوعات بخش یونانی نشین، دلیل بازداشت علی اکبر صالحی را قرار گرفتن نام وی در "لیست تحریم اروپا" اعلام کردند.

بر اساس اخبار جای گرفته در مطبوعات یونان، پلیس مبارزه با تروریسم فرودگاه پس از مدتی کوتاه صالحی را آزاد کرد.
منبع انعکاس خبر: سایت خبری ایران پرس نیوز
هم اکنون عکس صحنه ی دستکیری اکبر صالحی وزیر خارجه دولت تروریستی ایران را مشاهده میکنید


دستگیری وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی در قبرس

بر اساس اخبار واصله علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه ایران در بخش یونانی نشین قبرس دستگیر شد. علی اکبر صالحی که بنا به دعوت رسمی مقامات قبرس با یک هواپیمای ویژه به جزیره قبرس سفر نموده بود، در فرودگاه لارناکا از سوی مامورین شعبه مبارزه با تروریسم دستگیر شد. مطبوعات بخش یونانی نشین، دلیل بازداشت علی اکبر صالحی را قرار گرفتن نام وی در "لیست تحریم اروپا" اعلام کردند


بر اساس اخبار جای گرفته در مطبوعات یونان، پلیس مبارزه با تروریسم فرودگاه پس از مدتی کوتاه صالحی را آزاد کرد و مقامات قبرس بدلیل این امر از صالحی معذرت خواستند.

علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه ایران در سفر یک روزه خود به قبرس با دیمیتریس هیریستوفیاس رهبر بخش یونانی نشین قبرس و واسوس شارلیس وزیر دارایی این کشور که هم اکنون سرپرست وزارت امور خارجه کشور را نیز بدست دارد، دیدار و گفتگو نمود

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر