Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۸۹ آبان ۱۴, جمعه

سوپاس نامە لە تەرەف بنە ماڵەێ جوامیری

سوپاس نامە لە تەرەف بنە ماڵەێ جوامیری

لImageه ته ره ف خانه واده ی ئه سه د جوانمیری وه ، سوپاس و قه در دانیوه ئه و که سانه یلله هیوشیم که چوو له ری تماس تلفونی و چوو لهری یه ل دییوروه له ه عه زاداری ئیمه شورکه ت کردن و ،هاوده ردی

خوه یان وه خانه واده ی ئیمه ئزهار کردن.

ته شه کور له عشق و موحبه ت و سه برو حه و سه له تان.

بنه ماله ی ئه سه د جوانمیری.

--------------------------------------------

بنیانگذار ویکی لیکس یک هکر سابق که به فعالیتهای حقوق بشری روی اورده است

جولیان آسانج، بنیانگذار این مؤسسه یک هکر قدیمی است که به فعالیت حقوق بشر روی آورده است. او را یک فرد نامرئی توصیف میکنند که هیچ خانه دائمی ندارند و در نقاط مختلف دنیا سر و کله اش پیدا میشود. او تنها یک کوله پشتی دارد و یک کامپیوتر لپ تاپ که حمل میکند. توئیتر موتور اصلی ارتباطات با هواداران ویکی لیکس است.

تلویزیون سی ان ان، روز یکشنبه در برنامه ای با عنوان معرفی ویکی لیکس، گفت: ویکی لیکس هیچ دفتر کاری ندارد، هیچ کارمند حقوق بگیری هم ندارد. محل کار آن «همه جا» مکتوب شده است. این سایت برای شفافیت کامل فعالیت میکند. شعار آن این است «ما دولتها را باز میکنیم».

ولی ویکیلیکس را خیلی جدی گرفته اند. هزاران سند را تاکنون فاش کرده است که بخش عظیمی از آن اخیراً در مورد جنگها بوده است. اکنون نیز هزاران نسخه سند جنگی را از حملات بمبهای کنار جاده یی گرفته، تا کشتار غیرنظامیان بوده و تصویری شفاف از جنگی که به هیچوجه بر وفق مراد نیست، داده است. و او را به این نقطه رسانده که چنین اظهارات شجاعانه یی بکند.
آسانج: مردم باید بدانند که ویکیلیکس ثابت کرده است که قابل اعتمادترین منبع خبری موجود است. زیرا ما تنها مطالب اصلی را با بررسیهای دقیق افشا میکنیم.
سی.ان.ان: ویکیلیکس صدها داوطلب در میان روزنامه نگاران، متخصصین امنیت کامپیوتر و غیره دارد که با ویکیلیکس همکاری میکنند تا اطمینان حاصل کنند که اسناد تدقیق شود.
ویکیلیکس با شکایات زیادی رو به رو بوده، ولی هیچ‌کدام به واقعی بودن و مستند بودن اسناد آن تردید نداشته اند.
ویکیلیکس اطلاعات خود را از کجا میگیرد؟ سایت مزبور میگوید نمیداند. آسانج و دیگران یک سیستم برای خبرچینها ایجاد کردهاند تا اطلاعات خود را بدون بردن نام و به طریق کد شده افشا کنند که به این وسیله اطلاعات خبرچین را از همه خصوصا خود ویکیلیکس مخفی نگه میدارد.

----------------------------------------------------

At 5pm EST Friday 22nd October 2010 WikiLeaks released the largest classified military leak in history. The 391,832 reports ('The Iraq War Logs'), document the war and occupation in Iraq, from 1st January 2004 to 31st December 2009 (except for the months of May 2004 and March 2009) as told by soldiers in the United States Army. Each is a 'SIGACT' or Significant Action in the war. They detail events as seen and heard by the US military troops on the ground in Iraq and are the first real glimpse into the secret history of the war that the United States government has been privy to throughout.

The reports detail 109,032 deaths in Iraq, comprised of 66,081 'civilians'; 23,984 'enemy' (those labeled as insurgents); 15,196 'host nation' (Iraqi government forces) and 3,771 'friendly' (coalition forces). The majority of the deaths (66,000, over 60%) of these are civilian deaths.That is 31 civilians dying every day during the six year period. For comparison, the 'Afghan War Diaries', previously released by WikiLeaks, covering the same period, detail the deaths of some 20,000 people. Iraq during the same period, was five times as lethal with equivallent population size.

Please donate to WikiLeaks to defend this information

.

سخنگوی وزارت خارجه رژیم: مطالب ویکی لیکس به هیچ وجه مورد تایید نظام نیست۰

AddThis Social Bookmark Button

چهار روز پس از افشای اسناد مربوط به جنایات دیکتاتوری آخوندی و عوامل شناخته شده آن در عراق، سخنگوی وزارت خارجه رژیم به نحو مضحکی مدعی شد که این اسناد به هیچوجه مورد تأیید نظام نیست.
مهمانپرست که در جلسه هفتگی مطبوعاتی خود صحبت می کرد، در واکنش به سوال مربوط به رسوایی دیکتاتوری آخوندی بخاطر دست داشتن در کشتار و شکنجه شهروندان عراقی، گفت: «راجع به این اسناد تردید و ابهام جدی وجود دارد و نیات منتشر کنندگان این اسناد مشخص نیست».
سخنگوی وزارت خارجه رژیم، مدعی شد افشای جنایات رژیم و مالکی بخاطر موفقیت های دیکتاتوری آخوندی در عرصه های جهانی بوده و به نحو خنده داری گفت: «..پس از بازتاب های مثبت سفر رئیس جمهور به کشور لبنان و همچنین تشکیل قریب الوقوع دولت عراق به نظر می رسد که انتشار این اسناد با نیات خاص صورت گرفته است. به نظر می رسد این حرکت شیطنت آمیز بوده و ما با این گونه اقدامات به شدت مخالف بوده و مقابله خواهیم کرد». مهمانپرست در بخش دیگری از اظهارات خود، دادن یک گونی اسکناس بسته شده اورو از جیب مردم ایران به عواملش در دولت افغانستان را با وقاحت تحت عنوان کمک برای بازسازی تأیید کرد و گفت: «جمهوری اسلامی ایران به عنوان دولتی که در همسایگی افغانستان است و برای بازگشت ثبات و امنیت در این کشور و بازسازی زیرساخت های افغانستان کمک های زیادی را انجام داده است».
وی گفت: «این کمک ها به افغانستان از دولت هشتم آغاز شده و همچنان ادامه دارد زیرا همه کشورها باید کمک کنند که زیرساختهای اقتصادی افغانستان بازسازی شده و رویکرد نظامی در این کشور رها شود».
سخنگوی وزارت خارجه رژیم همچنین بار دیگر نسبت به تنگ تر شدن حلقه تحریمها به آه و ناله پرداخت و افزود: «آنها برخلاف ادعایی که دارند به دنبال این هستند که مردم ایران را تحت فشار قرار دهند و آنها را از حقوقشان دور کنند..».

------------------------------------------------------------

دختران بی گناه در خانه های فساد , دست داشتن باندهاي قاچاق آخوندي در انتقال آنها به كيش ودوبي

آژانس ايران خبـــــــــــــر: روز دوشنبه دهم آبـان بیست دختر که که حدود سنی آنها 17 تا 25 ساله بود توسط نیروی انتظامی زرین شهر اصفهان بازداشت شدند. این افراد که همگی به وسیله یک مینی بوس در حال انتقال به جنوب کشور و از آنجا به کیش و دبی بودند توسط یک باند قاچاق دختران هدایت میشدند. نکته قابل تعمق آن است که تمام این دختران پس از دو ساعت بازداشت و بدون هیچ حکمی از طرف دادگستری آزاد شدند, علت آن هم جلوگیری از هرگونه تحقیق در مورد اینگونه باند ها میباشد. به گزارش خبرنگار آژانس ايران خبـــــــــــــــر اکثر این دختران که برای اولین بار دوری از خانه و افتادن در ورطه فساد را تجربه میکنند از شهرستانهای استان های اصفهان و چهار محال در خانه های فساد در فولاد شهر و ویلا شهر اصفهان نگهداری میشوند و از آنجا به کیش و دبی منتقل میشوند, شیوخ عرب برای دخترکان بیگناه ایرانی مبالغ هنگفتی به دلالان جمهوری اسلامی پرداخت میکنند. وابستگی این دلالان فساد و باند های قاچاق به حکومت اسلامی و برخی سران کاملا مشهود است و دلایل بسیار بر این امر موجود است که اثبات این موضوع را ساده میکند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر