Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۸۹ آذر ۷, یکشنبه

کشف جسد فعال سیاسی سنندجی


کشف جسد فعال سیاسی سنندجی
:جسد یکی از فعالان سیاسی شهر سنندج در اطراف این شهر کشف شد.
به گزارش یکی از خبرنگاران سنه نیوز جسد فعال سیاسی وریا خالدیان در منطقه ای در حد فاصل جاده مریوان _ سنندج کشف گردیده است.شایان ذکر است جسد فعال سیاسی "وریا خالدیان" در حالی کشف گردید که نامبرده از 2 ماه قبل ناپدید شده بود و تاکنون اطلاعی از دلیل مفقود شدن و یا مرگ نامبرده در دست نیست
بنابر خبری که بدست ما رسیده است چند روز پیش از اینکه ترور بشود به خانه اش زنگ زده اند و یک مرد گفته است من دوست شما هستم بیا تا با هم قدم بزنیم بعد از اینکه خانه را ترک میکند به سوی آن شخصی میرود که با ایشان تماس گرفته است یک ماشین شخصی از نوع بنز با شماره تهران ایشان را سوار میکند که یک خانم و یک مرد بیشتر نبوده اند بعد از این خادثه هرگز به خانه بازنمیگردد معلوم بوده که افراد مزبور از لباس شخصیهای وزارت اطلاعات بوده اند و ایشان را به طور فچیعی کشته اند و در سر جاده برای درست کردن وحشت و رعب در میان مردم رها نموده اند.
اینگونه قتل ها فقط از دزدان امام زمان خیالی بر می اید و بس
قاتلین لباس شخصی ننگتان باد.از ساواک پند نگرفتین چگونه سوراخ موش را خریدار بودند؟
سگ صد شرف دارد به اینها اگر شرف داشتند مردم بی گناه را شهید نمی کردنند ظلم تا کی اخ هر روز دارد به بهانی جوانان را شهید می کنند دین انها از خودشان هم اشغال تر هست
این جلا دان اولین بار شان نیست که این کار هارا می کنند ننگشان باد دوست عزیز مرگ این دیکتا توران خیلی نزدیک است به امید ازادی هر چه زوتر درود بر ازادی مرگ بر جلادن رژیم اعدام مرگ.
كمپين دفاع از زندانيان سياسي و مدني این جنایت بززگ را را قویا محکوم می کند و خواستار یک اعتراض مردمی جهانی به این جنایات است. سکوت در مقابل هرجنایتی که رژیم مرتکب می شود، دست جنایت کاران حاکم را برای کشتارهای بعدی باز می گذارد. از اين ستاد مرکزی کمپین این فاجعه بزرگ را به تمامي ايران و بخصوص مردم كردستان و خانواده هاي اين عزيزان از دست رفته تسليت مي نمايد.
---------------------------------------------------------------

افزایش آمار خودسوزی به دلیل فقر وحشتناک


بر اثر فشار وحشتناک اقتصادی در تهران آمار خودکشی از طریق خودسوزی هر روز افزایش می ‌یابد. گزارشهای رسیده حاکی است که در یک هفته گذشته در تهران چندین نفر خودسوزی کرده‌ اند که اکثر آنها را زنان تشکیل می ‌دهند.

همچنین در خبرهای امروز گزارشی تکاندهنده درج شده مبنی براینکه مردی به دلیل فقر و تنگدستی کودک هشت ماهه ‌خود را فروخته است. این فرد پس از دستگیری گفته : مجبور به این کار بودم ضمن اینکه عاشق فرزندانم هستم اما به‌ خاطر بیکاری و بی‌ پولی به ‌شدت درمانده بودم و قادر به تامین هزینه‌ های زندگی و نگهداری از خانواده ‌ام نبودم

دریافت توسط ایمیل
------------------------------------------------------------
درباره شیخ و دراویش

شیخ و دراویش بدون پشم و ریش


شیخ و دراویش بدون پشم و ریش عاجز میشه چونکه درویشه این راه کرده پیشه این خاک آب پر از شیخ و درویشه این راه راکرده پیشه نمیشه با اینها صحبت کرد چونکه عقلشون عقل درویشه اگر هم لب انتقاد را بگشاید تهمت هزاران بر تومیشه نمیشه با اینها نمیشه شیخ و درویشه این راه را کرده پیشه اگر مبارزه برای رهایی ملت کرد میشه پس این همه شیخ و درویشه چه میشه ؟
----------------------------------


frihet för shahlah,,,,, freedom of shahlah
آزادی برای شهلا حاهد شهلا را نکشید او را آزاد کنید

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر