Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۸۹ آذر ۸, دوشنبه

کشتار کردهای فیلی ژینوساید اعلام شد

ایام کریسمس بر همه مسیحیان ایرانی و فارسی زبانان عزیز مبارک باد امیدوارم سال آینده سال صلح آشتی دوستی و برقراری انسانیت و سال حقوق بشر بشود که ملت کرد نیز از این حقوق انسانی خویش بی بش نباشد. با تشکر ساموئیل کرماشانی
جه‌ ژنی کریسمه‌س له‌ مه‌سیحیکانی کورد زمان پیرۆز بی هیۆاداره‌م سالی داهاتۆ به‌ بیته‌ سالی ئاشتی و برایتی به‌ بیته‌ سالی سه‌ربه‌خۆۆه‌ی کوردستان
سوپاس ساموئیل کرماشانی

[julkort.jpg]
[julkort+till+min+sötnos.GIF]
-----------------------------------------------------

بر اساس اخبار و اطلاعات رسید ه از داخل کشور در شهر قروه اقای افشین حسین پناهی که قبلا دستگیر شده بود در اثر شدت شکنجه های وارده برای اعترافات تلویزیونی تحت فشارهای طاقت فرسائی قرار دارد به نحوی که در اثر شدت این شکنجه ها افشین حسین پناهی یکی از چشم های خود را از دست داده است و از آنجا که تداوم این حرکت های وحشیانه این نگرانی را دامن می زند که این هموطن کرد ما جان خود را از دست بدهد لذا توجه مجامع بین المللی حقوق بشری را به این موضوع جلب می نماید . در ضمن افشین حسین پناهی برادر انور حسین پناهی یک از زندانیان سیاسی کرد می باشد که هم اکنون در زندان مرکزی سنندج زندانی میباشد
----------------------------------------------------

دوستان متن انگلیسی زیر را به همراه مشخصات خود به آدرس زیر و آدرس هر سازمان دیگری که دارید ارسال کنید
باشد که فشارهای ما سازمانهای مربوطه وادار به عکس العمل در مقابل وضعیت آقای کبودوند نماید
ما نباید بگذاریم جلو چشمانمان نخبگانمان پرپر شوند

E-mail: amnestyis@amnesty.org


Dear receiver,

Mohammad Sediq kaboudvend is father af kurdistan Human Rights
his sitoation is very bad in Iranian Prison, He has been completely unconscious under the dreadful tortures in the prison of Iranian intelligent agency,
our silence now will mean cooperating in crime against him.

Best Regards
------------------------------------------------------------------
کشتار کردهای فیلی ژینوساید اعلام شد
چاپ
14:52

kurd.aware3امروز دادگاه‌ عالی جنایی عراق سه ‌نفر از مجرمان پرونده‌ کردهای فیلی را به‌ اعدام محکوم کرد و جنایتهای انجام گرفته ‌‌در مورد کردهای فیلی را به ‌ژینوساید اعلام کردند.
امروز دادگاه‌ عالی جنایی عراق جنایتهایی که‌ بر کردهای فیلی انجام گرفته‌ را ژینوساید اعلام کرد.
در دادگاه ‌سعدون شاکر، مزبان خضر هادی و عزیز صالح النومان که ‌مجرمان پرونده ‌کشتار جمعی و کوچ اجباری کردهای فیلی در دهه‌ 80 میلادی شناخته ‌شدند به ‌اعدام محکوم شده‌ و هر دو برادران ناتنی صدام حسین، سبعاوی ابراهیم حسن و وتبان ابراهیم حسن و فازل سلفیج العزاوی بیگناه‌ شناخته ‌شده‌ و همچنین طارق عزیز به ‌20 سال زندان محکوم شد.
دادگاه ‌عالی جنایی عراق ضمن دادن حکم اعدام به ‌سه‌ مجرم مزبور ،جنایتی که ‌در زمان رژیم بعث بر کردهای فیلی انجام گرفته ‌بود را رسما ژینوساید اعلام کرد.

---------------------------------------

زرگداشت 32مین سالروز تاسیس پ.ک.ک توسط گریلاهاچاپ
دوشنبه, 08 آذر 1389 ساعت 23:19

pkk1به مناسبت فرارسیدن 32مین سالروز تاسیس پ.ک.ک ،گریلاهای کردستان در مناطق حفاظتی میدیا مراسمی برگزار کردند.
اعضای شورای رهبری کنفدرالیسم جامعه دمکراتیک کردستان ک.ج.ک و چندین نفر از دیگر فرماندهان گریلا نیز در این مراسم شرکت داشتند.
بزرگداشت 32مین سالروز تاسیس پ.ک.ک در مناطق حفاظتی میدیا با مراسم نظامی آغاز شد.
در مراسم "جمیل بایک" از اعضای شورای رهبری ک.ج.ک، یکی از فرماندهان ه.پ.گ "باهوز اردال" ، عضو کمیته دفاع از خلق و فرماندهان پاژک، ه.پ.گ ، و ی.ژ.آ ستار نیز در مراسم شرکت دارشتند.
جمیل بایک عضو شورای رهبری کنفدرالیسم جامعه دمکراتیک کردستان ک.ج.ک در این مراسم برای گریلاها سخنرانی کرده و گفت: پ.ک.ک دارای تاریخ گرانبها و شکومندانه‌ای است.
بایک چنین ادامه داد.
حقیقت پ.ک.ک حقیقت زن است . پ.ک.ک حقیقت اجتماعی شدن بر اساس جوهر زن است.
پ.ک.ک اجتماعی شدن و انسانیت را اساس کار خود قرار می‌دهد. رهبر آپو به خاطر اینکه در شخصیت کردها مشکلات جامعه انسانی را حل نماید پ.ک.ک را تاسیس کرده و پیشرفت داد. حقیقت پ.ک.ک و رهبر آپو ظهور علیه هرگونه ستم و فرهنگ تجاوز است.
جمیل بایک اعلام کرد که پ.ک.ک از روز تاسیس خود تا به امروز از معیارها و پرنسیپهای خود حفاظت نموده و چنین ادامه داد: کردهای امروز ،کردهای گدشته نیستند. پ.ک.ک احساس ،فکر، شخصیت ، اصول سازماندهی، فعالیت و همه چیز را تغییر داد. پ.ک.ک و رهبر آپو انقلابی نوین را برپا نمودند. برای همین پ.ک.ک در هر عرصه‌ای انقلابی ایجاد نمود. دلیل اصلی پویایی و جوانی همیشگی پ.ک.ک نیز در همین است.
سپس فرمانده ه.پ.گ باهوز اردال سخنرانی کرده ،ضمن تبریک 27 نوامبر به خلق کرد و یادآوری مقاومت و مبارزات تاریخی پ.ک.ک گفت : ما در 33مین سال آغاز مبارزات پ.ک.ک بیش از هر زمان دیگر به آزادی نزدیک شده‌ایم.
بعداز ایراد سخنرانی‌ها برنامه‌های فرهنگی گریلاها که به همین مناسبت تدارک دیده بودند تقدیم گردید.

--------------------------


صدور تروریسم بسیجی به خارج از مرزهای خود رحیم صفوی لازم است الگوی بسیجی موجی در عراق شکل بگیرد یعنی عراقیهای را موجی کنند مثل خودشان
دوشنبه، ۰۸ آذر ۱۳۸۹ / ۲۹ نوامبر ۲۰۱۰
AddThis Social Bookmark Button

در شرایطی که طشت رسوایی دخالتهای تروریستی آخوندها از بام آفریقا و عراق و لبنان به زیر افتاده است، پاسدار رحیم صفوی، که سمت «مشاور فرمانده کل قوا» را یدک می کشد، گفته است لازم است الگوی بسیج همانند فلسطین و لبنان در عراق نیز شکل بگیرد. ایسنا ۸ آذر: رحیم صفوی مشاور خامنه ای در همایش کارکنان و اساتید بسیجی دانشگاه تربیت معلم که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد گفت: همه دنیا می‌دانند که ایران قدرتی تاثیرگذار در منطقه هست و قدرت‌های بزرگ باید با ایران کنار بیایند.

وی افزود: سیاست‌های آمریکا نیز نظیر سایر کشورهای استعماری که مدت‌های قبل دست تعرض به افغانستان دراز کردند با شکست مواجه می‌شود و سرنوشت آمریکا در افغانستان شبیه سرنوشت روسیه در سال ۱۹۸۹ خواهد بود. و مثل روسیه با خفت از کشور رانده می‌شود و هر روز که می‌گذرد تلفات آمریکا در افغانستان افزایش می یابد به طوری که امسال تعداد کشته‌های آمریکا در افغانستان ۶۲۲ نفر بوده که دو برابر سال قبل است.

صفوی با تاکید بر لزوم پیاده‌سازی الگوی بسیج در عراق گفت:‌ پس از شکل‌گیری بسیج و تفکر بسیجی در ایران این الگو در لبنان و فلسطین پا گرفت و نتایج مثبتی در برداشت و این الگو لازم است در عراق نیز شکل بگیرد.

پاسدار صفوی در پایان با تاکید بر حضور بسیج در همه صحنه‌ها در کشور گفت: بسیج در جنگ نرم نیز قدرت برتر ماست و دانشجویان باید سربازان این جنگ نرم باشند.

همبستگی ملی
-------------------------

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر