Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ تیر ۲۹, پنجشنبه

آیا «اندرش بهرینگ بریویک» یک دیوانه است یا تروریست؟

آیا «اندرش بهرینگ بریویک» یک بیمار روانی  است یا  یک تروریست؟
آیا «اندرش بهرینگ بریویک» یک بیمار روانی  است یا  یک تروریست؟
بدون شک یک بیمار روانی میتواند آسیب پذیر باشد و به یک تروریست خطرناک مبدل بشود  یک بیمار روانی چون دارای خیالاتی مبهم است میتواند  به همه چیز داشته باشد و اینسوءظن  دارند اینسوءظن میتواند به جنون حاد تبدیل بشود و به حمله فیزیکی منجر بشود در سال 2011 یکی که دارای چندین علائم روانی و بیماری عقلی میباشد با تبر به بنده حمله نمودند  آیا شما خودتان قضاوت کنید یک فرد سالم با تبر به کسی حمله میکند؟
این شخص همچنین با سوءظن  و شک و گومان و توهم بر سر میبرند دارای 4 علائم بیماری روانی میباشند. 
بر اساس تحقیقات روانکاوان افرادی که دارای توهم وتوهمگرا هستند خطر بلقوه ای دارند که به یک تروریست مبدل بشوند وبرای جامعه آسیب پذیر باشند چرا چون زندگی این افراد توام باسوءظن میباشد به همه کسسوءظن و شک و گومان دارند. 
بیست و دوم ژوئیه ی سال گذشته حادثه ی تروریستی کشتار جوانان در جزیره ی اوتویای نروژ توسط Anders Behring Breivik صورت گرفت.  دراین جزیره اردوی تابستانی جوانان حزب سوسیال دموکرات نروژ برپاشده بود و اندرش بهرینگ بریویک پس از انفجاربمب پرقدرتی در شهراسلو درمنطقه ای که دفترنخست وزیری و چند وزارت خانه ی دیگرقرارداشت و ۸ کشته به جاگذاشت،  به آنجا رفت و درکمال خون سردی  ۶۹ تن از دختران و پسران شرکت کننده در اردوی تابستانی را به قتل رساند. او در دادگاه اسلو که ده هفته به طول انجامید، محاکمه شد، اما هنوز رای دادگاه درمورد او صادرنشده است. 
در آستانه ی سالگرد حادثه ی خونین نروژ، گفتگویی انجام داده ایم با علی اثباتی، ازحزب چپ سوئد که در روزحادثه در جزیره ی اوتویا بود. دراین گفتگو که کامل آن به زودی در سایت پژواک قرارداده خواهدشد، ازجمله نظراو را درمورد رایی که دادگاه درمورد اندرش بهرینگ بریویک صادرخواهدکردپرسیده ایم، این که اگر او یک بیمارروانی معرفی شود یا یک تروریست، چه معنا و اثری خواهدداشت. 


////////////////////////
ERKÄNNER. Mannen som sitter häktad för att ha misshandlat sin hustru till döds i Malmö har erkänt.
بنابر خبرهای روزنامه افتنبلادت  یک فرد خارجیتبار در روز چهارشنبه در شهر مالمو به طور فجیعی همسر 30ساله خود را به قتل رسانده است  و امروز اعتراف نموده و منتظر دادگاه میباشد در این رابطه آمده است در ماه گذشته این زن درخواست طلاق کرده بود اما به دلیل تهدید مرد همسرش این درخواست را باز پس میگیرد اما سر انجام در روز چهارشنبه در ساعت 03و 30 دقیقه زن محنت زده را به طور فجیعی به قتل میرساند

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر