Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۸۹ آذر ۱۴, یکشنبه

در آستانه 16 آذر سایت دانشجو نیوز مورد حمله سایبری قرار گرفت

در آستانه 16 آذر سایت دانشجو نیوز مورد حمله سایبری قرار گرفت

سایت دانشجونیوز از صبح امروز برای ساعاتی مورد حمله اینترنتی افراد یا گروه های ناشناس قرار گرفت.بر اثر این حمله، سایت برای ساعاتی از دسترس خارج شد و امکان مشاهده مطالب آن وجود نداشت. به نظر می‌رسد این حمله بی ارتباط به نزدیک شدن به روز دانشجو و اتفاقات دانشجویی هفته گذشته نباشد. طی ٢ هفته گذشته فعالین دانشجویی بسیاری از دانشگاه‌های کشور با انتشار بیانیه هایی آمادگی خود برای گرامیداشت روز دانشجو را اعلام کردند. همچنین در برخی از دانشگاه‌ها همچون دانشگاه خواجه نصیر دانشجویان مراسمی اعتراضی برگزار کردند. در برخی از دانشگاه‌ها همچون دانشگاه علم و صنعت، فردوسی مشهد، دانشگاه تهران و دانشگاه علامه نیز دانشجویان با شعار نویسی یا با پخش نشریه هایی به استقبال روز دانشجو رفته اند. گرچه مسئولین جمهوری اسلامی رسما، حمله بر سایت‌های اینترنتی گروه‌های منتقد و مخالف را بر عهده نگرفته اند، اما طی ٢ سال گذشته بسیاری از سایت‌های مخالف دیکتاتوری ایران مورد حمله قرار گرفته اند. سپاه پاسداران به طور غیررسمی مسئولیت پشتیانی بخشی با عنوان "ارتش سایبری ایران" را بر عهده دارد که تاکنون بارها به سایت‌های مختلف حمله کرده است.
-----------------------------------------------
ک‌شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۸۹ / ۰۵ دسامبر ۲۰۱۰
AddThis Social Bookmark Button

پاسدار دانایی فر, سفیر رژیم آخوندی در عراق و یکی از سرکردگان نیروی تروریستی قدس, که از گردانندگان ماشین ترور و جنایت فاشیسم دینی حاکم بر ایران در عراق است، در حالیکه مانند دیگر سردمداران رژیم آخوندی نمی تواند خشم و نگرانی خود را از حمایت گسترده جهانی از مجاهدان اشرف به ویژه قطعنامه پارلمان اروپا پنهان کند،

امروز در مصاحبه با روزنامه حکومتی الصباح الجدید، از اینکه این رژیم و ایادی و مزدوران عراقیش نتوانسته اند اشرف و سازمان مجاهدین خلق ایران در عراق را نابود کنند به سوز و گداز پرداخت و گفت: «...این برای ما یک علامت سؤال بزرگ است چرا که این سازمان دستش به خون مردم عراق به خصوص در کردستان، کربلا و نجف آلوده است پس چرا به رغم اینکه خلع سلاح شده است به این شکل باقیمانده است و منحل نشده است». وی که از فرط بیچارگی به دامان آمریکا آویخته بود گفت: با اینکه «آمریکا که این سازمان را به عنوان یک سازمان تروریستی و جزء سازمانهای تروریستی طبقه بندی کرده است...چرا باید به این سازمان اجازه داد که به حیاتش ادامه بدهد... ثابت شده است که این سازمان کشتارها و جنایتهایی مرتکب شده است و ما فقط یک سند نداریم بلکه هزاران سند داریم که ثابت می کند این سازمان کشتارهایی در اینجا و آنجا مرتکب شده است و در داخل ایران تعدادی از دانشمندان و افراد بیگناه را کشته است»
پاسدار دانایی فر همچنین در یک اذعان آشکار به پرونده سازی برای مجاهدین و به کار گرفتن دادگاه عالی جنایی عراق از نقش رژیم در صدور احکام غیر قانونی از سوی دادگاه عالی جنایی پرده برداشت. وی گفت:«اخیرأ دادگاههای عراق حکم دستگیری ۳۸تن از اعضای این سازمان را صادر کرده اند ولی این حکم تا الان اجرا نشده است. همچنین ما به عنوان سفارت اخیرأ و یکبار دیگر تعدادی مدرک را به مسئولین رسمی عراق و وزارت خارجه عراق تحویل دادیم که جنایاتی که این سازمان مرتکب شده است را ثابت می کند».
در یک کر هماهنگ، تلویزیون دولتی العراقیه که تحت نفوذ شخص مالکی است، به نقل از مصاحبه ناظم فرمان العبودی رئیس دادگاه عالی جنایی عراق که قرار است روز دوشنبه از این تلویزیون پخش شود, گفت: «این سازمان همانطور که در سطح بینالمللی دستهبندی شده, تروریستی است. این سازمان در دهه هشتاد به عراق آمد. قضا قضا است. قضا به مثابه شمشیر است. کسی که مرتکب جرم شده مجازات میشود و مورد بازخواست قرار خواهد گرفت».
مقاومت ایران در اطلاعیه یی به تاریخ ۲۴تیرماه ۱۳۸۹ اعلام کرد: مدتی قبل پاسدار کاظمی, سفیر پیشین رژیم در عراق در ملاقات با مالکی, از او خواست برای برخورداری هرچه بیشتر از حمایت رژیم ایران در تشکیل دولت جدید عراق, احکام بازداشت مجاهدان اشرف از طریق دادگاه عالی جنایی بایستی مجدداً فعال شود. در همین رابطه مجموعه یی از اوراق و اسناد ساخته شده توسط نیروی قدس و اطلاعات آخوندها را به مالکی تحویل داد». در همین اطلاعیه تصفیه و اخراج قضات مستقل توسط مالکی «به خاطر اینکه حاضر نبودند به اعمال نفوذ رژیم و دولت مالکی در انتخابات عراق تن بدهند» و ترور «قضات شریف و ملی عراقی به دست ایادی رژیم ایران و مالکی» فاش شده است. این دادگاهی است که برای محاکمه مقامهای دولت پیشین عراق تشکیل شده است و به گفته رئیس سابق آن مدتهاست، مأموریتش تمام شده است.
یادآوری می شود دکتر ایاد علاوی در ۴ آذر۱۳۸۹ به الشرق الاوسط گفت: قضاییه عراق به مسائل سیاسی آلوده شده است. همچنین در روز ۱۶مرداد همین سال به تلویزیون العراقیه گفته بود: «قضاییه همچنان تحت تأثیر سیاسی و طرفهای سیاسی است ... و همچنان مستقل به معنای واقعی کلمه نیست».
همزمان با مصاحبه دانایی فر و ناظم فرمان العبودی خبرگزاری سپاه پاسداران موسوم به فارس به نقل از پاسدار کاظمی قمی, سفیر قبلی رژیم در عراق, نوشت:«... دولت عراق مصر است که این گروهک در عراق حضور نداشته باشد. جامعه جهانی، سازمان ملل، وزارت‌خارجه آمریکا و اتحادیه اروپا نیز بر تروریست بودن این گروهک تأکید کرده‌اند... این‌که پارلمان اروپا به‌لحاظ سیاسی این گروهک را از فهرست سیاه خارج می‌کند، در ماهیت تروریستی آن تأثیرگذار نخواهد بود».
پاسدار کاظمی یکی از کسانی است که می بایست به جرم جنایت علیه بشریت در یک دادگاه بین المللی محاکمه شود. وی در یک فرار به جلوی ابلهانه با اشاره «به اعمال فشار اخیر از سوی اروپا و آمریکا بر دولت عراق مبنی بر این‌که با اعضای این گروهک از منظر انسانی برخورد شود» گفت: «ایران نسبت به این‌که سرکردگان این گروهک نفاق به‌عنوان جنایتکاران جنگی و عوامل تروریست تعقیب، محاکمه و به عدالت سپرده شوند، جدی است».
این پاسدار سرخورده که طعم شکست را در مقابل اراده مجاهدان اشرف در طول چند سال گذشته به خوبی چشیده است با تلخی به این حقیقت اعتراف کرد و گفت: «اعضای گروهک تروریستی منافقین این اردوگاه را مکانی مقدس برای خود می‌دانند».
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۴ آذر ۱۳۸۹(۵ دسامبر ۲۰۱۰)

http://www.hambastegimeli.com

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر