Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۸۹ دی ۸, چهارشنبه

انقلاب جهل و جنون بربریتیا انقلاب یا بربریت! انقلاب جهل و جنون بربریت بیمار خمینی
اکثریت مردم کردستان بیکارند, حتی مثل کولبرهم امنیت ندارند!!! چه رسد به فعالین مدنی و سیاسی! البته وضعیت درکل ایران چنین است. در زیر سیطره وحاکمیت دولت جمهوری اسلامی ایران هرآنچه که مغایرت دارد با حقوق پایه ای انسان مانند بیکاری, گرانی, گرسنگی, ستم, سرکوب, خشونت, زندان, شلاق, شکنجه, اعدام, سنگسار, قصاص, تبعیض, فساد, فحشاء,اعتیاد, غارت, چپاول, ووووووووووو.....دارد غوغا میکند. با سرنگونی این رژیم خونخوار آخر ما چه چیزی را داریم که از دست بدهیم جز زنجیرهای دست و پاهامون! امَا در عوض دنیاي رابدست خواهیم آورد. دیگر بیش از این معطل نکنیم, اول متشکل و متحد شویم بعد نرده ها و دَرهای زندانها را بشکنیم و عزیزان خود را ازمرگ نجات دهیم! سپس این دولت آخوندی و دیکتاتور و ضد بشری را برای همیشه به ذباله دان تاریخ بیاندازیم! فراموش نکنیم که رمز پیروزی ما فقط در اتحاد ما به رهبری طبقه ی آگاه و پیشرو کارگراست !
مردم مبارز ایران اینک نه وقت خواب است، بیدار شوید وقت انقلاب است!
سرنگون باد رژیم جمهوری اسلامی ایران!
زنده باد اتحاد و انقلاب توده های ستمدیده.
//////////////////////////////////////

احضار سه فعال کارگری در نقده به دادگاه انقلاب

سه تن از اعضای کمیته هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکلهای کارگری در نقده به نام های عمر اسماعیل پور، ابراهیم اسماعیل پور و صدیق خسروی به دادگاه انقلاب ارومیه احضار شدند.

به گزارش آژانس خبری موکریان، عمر اسماعیل پور باید روز پانزدهم دیماه سال جاری و ابراهیم اسماعیل پور و صدیق خسروی روز 29 دی ماه در دادگاه انقلاب اسلامی ارومیه حاضر شوند.

اد آور می گردد این سه فعال کارگری اهل نقده، چندی پیش توسط نیروهای امنیتی دراین شهر بازداشت و پس از مدتی با قرار وثیقه از زندان آزاد شده بودند.

/////////////////////////////////

درخت اسلام خون مي خواهد". اين جمله آشنايي ست که از دهه ۶۰ به خوبي به ياد مي آوريم. آن روزها براي قوام گرفتن و مستقر شدن نظام کثيف اسلامي ده ها هزار نفر از مردم شريف و آزاديخواه را کشتند. درخت اسلام خون مي خواهد براي توضيح اين قتل عام بود. فکر مي کردند اگر درخت منحوس اسلام را با خون جوانان و مخالفين و فعالين آبياري کنند مي تواند قوام بگيرد و ديگر خيالشان راحت مي شود که مزاحمي نخواهند داشت. اما چنين نشد.

////////////////////////////////////////

دستگاه قضایی رژیم اسلامی در تداوم اعمال ضد بشری و جنایتکارانه خود علیه دو جوان اهل شهر مریوان با نام های "زانیا و لقمان مرادی" حکم اعدام در ملاء عام صادر کرد.

لازم به ذکر است روز پنجشنبه 2 دیماه سازمان کردستان حزب کمونیست ایران "کومه له" در سایت های خبری ضمن تکذیب ادعای رسانه ها و نهادهای قضایی و امنیتی رژیم اسلامی در خصوص دستگیری و محاکمه اعضای خود اعلام نمود: "افراد دستگیر شده (زانیا مرادی و لقمان مرادی) هیچ وابستگی سیاسی و تشکیلاتی به کومه له ندارند و فردی که قاتل فرزند امام جمعه مریوان و بیش از 40 تن از کاسبکاران و زحمتکشان این منطقه است، شخصی به نام "هیوا تاب"، فرمانده گروه ضربت مریوان و از مهره های اصل
ی و سرسپرده اطلاعات در این ناحیه و عامل اصلی اذیت و آزار مردم می باشد.

قاضی ابوالقاسم صلواتی، رئيس شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران، دو جوان کرد به نام های "زانيا مرادی" و "لقمان مرادی"را به اعدام محکوم کرد.

بر اساس گفته ی مسئولان قضايی کشور، اين دو جوان به اتهام "محاربه"، "مفسد فی‌الارض" شناخته و محکوم به اعدام در ملأعام شدند.

روزنامه ی دولتی ايران در گزارشی به نقل از مقامات قضايی زانيا مرادی و لقمان مرادی را عضو حزب کومله دانسته و مدعی شده است که ايشان در چهاردهم تيرماه سال ۸۸ پسر امام جمعه مريوان و دو تن از همراهان وی را به وسيله ی اسلحه کشته اند.

پس از محاکمه ی اين دو متهم در تاريخ اول دی ماه در دادگاه انقلاب تهران، بنا به کيفرخواستی مبنی بر ارتکاب قتل عمد که از سوی دادستان تهران صادر شده است، پرونده ی ايشان به دادگاه کيفری استان تهران نيز ارجاع داده شد و مقرر گشت که در وقت فوق‌العاده و خارج از نوبت به آن رسيدگی شود.

هم چنين گفته می شود که اتهامات اقبال مرادی، ديگر متهم اين پرونده نيز در دست بررسی است

/////////////////////////////////////////////


اجرا، صدور و درخواست 10 حکم اعدام در طی دو روز گذشته قصابخانه اسلامی در ایران

در طی دو روز گذشته دست کم 10 حکم اعدام از سوی دستگاه قضایی صادر، اجرا و یا درخواست شده است.
بنا به این گزارش یک مرد در تهران به اتهام قتل همسرش از سوی شعبه 7 دیوان عالی کشور به اعدام محکوم شد از سوی دیگر در پی تائید حکم قاتل سعادت آباد نور الله عزیز محمدی رئیس شعبه 71 دادگاه کیفری تهران از اجرای حکم اعدام وی در هفته آینده و در ملاء عام خبر داد.

هم چنین یک مرد که به اتهام اسید پاشی بازداشت شده بود نیز به قصاص محکوم شد، طبق این حکم یک چشم مجرم تخلیه (کور) و لاله یک گوش اش نیز بریده خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان نیز برای 5 متهم به سرقت مسلحانه درخواست حکم اعدام داده است.
شایان ذکر است روز گذشته دو متهم سیاسی و امنیتی اعدام شدند و برای دو متهم سیاسی نیز حکم اعدام صادر شده است.

//////////////////////////////////////////////

اعتصاب کارگران کشتارگاه دام کردستان

خبر رسیده از شهر سنندج حاکی است، کارگران "کشتارگاه دام کردستان" وابسته به استانداری کردستان، در پی اخراج 30 تن از همکاران خود اعتصاب کردند.

اعتصاب کارگران کشتارگاه دام کردستان از شامگاه روز دوشنبه هفته جاری آغاز گردیده است. کارگران معترض از ساعت 8 تا 11 صبح روز سه شنبه 7 دیماه در مقابل استانداری کردستان تجمع اعتراضی برپا کردند. در نتیجه این تجمع اعتراضی نماینده استاندار با دو نفر از نمایندگان کارگران گفتگو کرد و قول مساعد داد که تا روز پنجشنبه 9 دیماه به خواسته کارگران که همانا بازگشت به کار همکاران اخراجی خود می باشد، رسیدگی نماید. کارگران معترض هشدار دادند در روز چهارشنبه 8 دیماه نیز به اعتصاب خود ادامه خواهند داد و چنانچه وعده استاندار عملی نگردد بار دیگر اعتصاب خواهند کرد.

لازم به ذکر است به دلیل اینکه کارگران این کشتارگاه بیمه نیستند در پی اخراج، قادر به استفاده از بیمه بیکاری نمی باشند.

////////////////////////

تازه ترین خبرها در خصوص وضعیت بازداشت شدگان در خانه پدری "حبیب الله لطیفی"

خبرهای رسیده از شهر سنندج از تداوم بازداشت و بی اطلاعی از وضعیت شماری از بازداشت شدگان در جریان یورش ماموران امنیتی رژیم به خانه پدری زندانی سیاسی محکوم به اعدام "حبیب الله لطیفی" حکایت دارد.

خبر رسیده حاکی است روز سه شنبه 7 دیماه دو خواهر و پدر "حبیب الله لطیفی" از زندان آزاد شده اند اما شماری دیگر از افراد بازداشتی با نام های "پدرام نصراللهی، زاهد مرادیان، سیمین چایچی، حمید ملک الکلامی و شاهو مجیدی" و فردی با نام خانوادگی "مظفری" همچنان در بازداشت نیروهای امنیتی رژیم بسر می برند و از محل نگهداری آنان اطلاعی در دست نیست.

همچنین شامگاه روز سه شنبه در تماسی تلفنی با خانه پدری "زاهد مرادیان" به آنان اطلاع داده اند که خودرو نامبرده در خیابان حسن آباد شهر سنندج پارک گردیده و یکی از دوستان وی با مراجعه به محل آن را مشاهده و به مکان دیگر منتقل کرد.

از سوی دیگر دستگاه امنیتی رژیم جهت کنترل بیشتر رفت و آمدها در اطراف خانه پدری حبیب الله لطیفی اقدام به نصب تعدادی دوربین های مداربسته نموده است.

///////////////////////////////////

تداوم بازداشت های سیاسی در سنندج

گزارش رسیده از شهر سنندج، از تداوم بازداشت های سیاسی در این شهر و بازداشت 2 تن دیگر از شهروندان توسط ماموران دستگاه امنیتی رژیم خبر می دهد.

ماموران امنیتی رژیم در پی بازداشت شماری از شهروندان شهر سنندج در روزهای گذشته، "رحیم لقمانی" و "ناصح نقشبندی" را بازداشت کردند. گزارش منتشره بازداشت های اخیر را مرتبط به اعتراض مردم این شهر به حکم اعدام زندانی سیاسی "حبیب الله لطیفی" مرتبط دانسته است.


علی‌ صارمی عزیز، آزادیت مبارک

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر