Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۲ اردیبهشت ۱۹, پنجشنبه

بر اساس یک اطلاعات محرمانه هک شدن وب سایت رسمی سازمان دموکراتیک یارسان به فرمان و دستور شخص رضا پهلوی صورت گرقته است این پیام ره به تمامی کردها میفرستم که رضا پهلوی بزرگکترین شمن کردها میباشد.
از طرفداران رضا خانزاده کوچلو میخواهم به این دلیل که هک کردن وب سایت سازمان دموکراتیک یارسان بدوستور ایشان صورت گرفته است رسما از جامعه مردم یارسان عذر خواهی کنند اگر نکنند باید منتظر عواب اعمال کثیفشان باشند از نظر قانونی متوانند تحت تعقیب بین المللی قرار بگیرند و از نظر قوانین بین المللی قرار بگیرند و هک کردن وب سایت رسمی یک سازمان جرم میباشد که اگر کسی بخواهد وبسایت رسمی حزب و یا سازمانی را هک کند.
باید متنظر کاریکاتورهای نیز باشند امام رضا پهلوی که یک کینه توز و خونخوار نیز هستند حتی به خانواده خویش نیز رحم نکرده اگر فردا در ایران کاری بدست بگیرد این را بدان از خمینی بدتر خواهند شد نمونه بارزش همین پول دادن به یک هکر ایرانی برای هک کردن وب سایت سازمان دموکراتیک یارسان به دستور رضا پهلوی صورت گرفته است و کردها در این رابطه هیچ ظلمی را قبول نخواهند کرد و ساکت نخواهند نشست اینقدر کرد هکر داریم حد و حساب ندارد اگر آقایان دست به جنگ الکترونیکی بزنند با کردها مطئنا پیروز نخواهند شد .
بر اساس یک اطلاعات محرمانه هک شدن وب سایت رسمی سازمان دموکراتیک یارسان به فرمان و دستور شخص رضا پهلوی صورت گرقته است این پیام را به تمامی کردها میفرستم که رضا پهلوی بزرگترین دشمن کردها میباشد و کردها باید از همین امروز مرز خود را با این جانوران شاهوللهیی مشخص کنند. و در این رابطه اعلام میکنم ما اسناد محرمانه همکاری رضا خان با هیتلر در دست داریم

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر