Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ مرداد ۳۱, سه‌شنبه

پاسخی کوتا به پاسداران سیاسی و مزدوران رنگاورنگ برون مرزی وزارت اطلاعات و دروغگوهای بیمار فرصتطلب


پاسخی کوتا به پاسداران سیاسی  و مزدوران رنگاورنگ برون مرزی وزارت اطلاعات و دروغگوهای بیمار  فرصتطلب
من دیروز به طور ناگهانی وارد وب سایت موسوم به سایت پیشمرگه کان متعلق به حزب دموکرات کردستان 
 وارد شدم دیدم که همان شخص فرصتطلب و دروغگو دست به یک حمله
شخصی علیه شخص بنده زده است حمله شخصی و توهین شخصی یک جرم محسوب میشود و اگر من بخواهم مثل این پاسدار پاسخ بدهم باید برود برای خودش گریه بکند.
اعلام میکنم این شخص دچار اختلالات روانی از نوع جنون دوقطبی شده است همراه با جنون شیدا.
در باره مشکوک بودن شخص خودتان از همه کشکوک تر هستید و شما جای شک و تردید شده اید برای خیلیها از فعالان سیاسی در خارج از کشور من در زیر توضیح میدهم.


 البته  سایت مذکور جای تعجب نیست به دلیل اینکه این سایت متعلق به حزب دموکرات کردستان ایران میباشد و ما هم چند باری از رفتار غیر مسئولانه افرادی که خود را هوادار و یا اعضای حزب میدانند و به سفارت رژیم ایران تردد میکنند انتقاد نموده ایم و به همین دلیل  آقای بیمار روانی یکشبه مثل دکتر کپی دکترای دروغین میگیرند و در باره شخصیت دیگران قضاوت میکنند بدون اینکه چیزی در باره روانشناسی بدانند من اینجا به دو چیز مهم در باره افرادی که چپی هستند و از یک ایدئولوژی به ایدئولوژی دیگر خود را تغیر میدهند چون در داخل اعصابشون دچار جنگ اعصاب میشوند بیشتر به بیماری روانی مبتلا میشوند دلیل این هم ناتوانی در هضم  تفکر جدید و عدم خروج از تفکری قبلی میباشد که در زمان کودکی به خورد آنها داده شده است و خروج از آن تفکر برای این افراد محال و لاینحل میباشد و فرد را دچار بیماری روانی از نوع پارانوئیدی  و اسکیزوفرنی و دچار خودخواهیهای ناخواسته و ناپسند میشوند که  کاری میکند این افراد از سایه خودشان نیز شک و تردید داشته باشند آقای هول هوله زن هم مبتلا به این دردبیدرمان شده اند.
در باره اهانت و هتک حرمت از سوی سایت پیشمرگه کان جای شک و تردید نیست بلکه  مثل همان که در بالا بهش اشاره نمودم آنها بدنبال انتقامگیری هستند بجای اینکه خود را اصلاح کنند براداران حزب دموکرات کردستان ایران که  به سفارت ایران در تردد هستند و هر کسی که لب توهین آمیز متوجه ما نمود حتی اگر یکی از اعضای سپاه پاسداران باشد این وب سایت منتشرش میکند.
دلیل حمله علی قنبری علیه شخص بنده برمیگردد به افشاگریهای من علیه وزارت اطلاعات و دستگاه زانیاری   که تنها داری 5 کلاس سواد نیز هستش و ادعای رهبری مردم کرمانشاه میکنند و خود را کرمانشاهی معرفی میکنند که در اصل اینطوری نیست از اینجا آغاز میشود که بنده برای نجات جان دستگیر شدگان اخیر که به جرم آخوندساخته جاسوسی برای کشور اسرائیل متهم شده اند کمپین درست کردم و دست به افشاگری زدم و توانستم با داخل تماس برقرار کنم و چگونگی دستگیری این عزیزان توسط اتحادیه میهنی کردستان به رژیم ایران تحویل داده شده بودند همراه با مولود افند روزنامه نگار کرد و سردبیرماهنامه اسرائیل کرد که حدود 67 روز پیش در شهر سلیمانیه ناپدید شدند و بعد از اعترافات آخوند ساخته جاسوسی که به ضرب داروی اعترافگیر  آنها را مجبور و یا وادار به اعترافات نموده بودند ما دست به افشاگری زدیم خلاصه ماموری که دیروز از سایت  پیشمرگه کان سر در آورد و به سایت آژانس کی نیوز حمله نمودند و سردبیر این وب سایت را روانی و بیمار معرفی نموند  البته در این باره بگویم این یک سیاست غلط و احمقانه ای است در خاورمیانه و بخصوص میان  احزاب ما مثل کومه له و دموکرات هرکسی که لب انتقاد را گوشود علیه آنها در جا دکتر کاذب میشوند و اتهامات واهی و آخوند ساخته و وزارت اطلاعاتی بهش میزنند.
لاکن من میتوانم اثبات کنم که آقای قنبری مبتلا به بیماری روانی از نوع جنون دوقطبی و اسکیزوفرنی وهمراه با پارانوئیدی و در عین حال این شخص دچار خودشیفتگی و خودپسندیهای ناخودآگاه و بیمارگونه شده اند.
البته بنده به چنین نوشتهای کاذب و آخوند ساخته و وزارت اطلاعات وار میخندم و به تمسخره اش میگیرم چرا چون بنده دارای چندین مقاله نوشته و اطلاعیه هستم و همین که در وبگردهای گوگل اسم بنده ساموئیل کرماشانی را جستجو کنید برای شما روشن میشود که ما کی هستیم و آیا چه کسی دلسوز ملتش و فقرا میباشند .
بله فرصتطلبان کاذب که خود را مسئول و نماینده استان کرمانشاه معرفی میکنند و یعنی بطور خودخوانده که دچار خودبزرگبینی و خودشفیتگی نیز شده اند و این احساس پیششون ایجاد شده است که همان فرستاده کاذب خدا شده اند در اصل مبتلا به بیماری خطرناک روانی و روحی میرساند چنین ادعای هیچ و پوچی که این آقایان دست به آن زده اند.
این آقا به سراحتا بیان میکنند که دیسک کمر دارند و توان کارکردن را ندارند پس پول این ساختمان دو طبقه ای در شهر دربندیخان از کجا آورده است؟ چگونه و کی مخارج سفرهای به کردستان ایشان را میپردازد اگر برای دستگاه زانیاری کار نمیکنند؟ اگر طرفدار آقای مهتدی هستند پس آقای مهتدی برادر صلاح مهتدی هستند و صلاح مهتدی هم مشاور رهبر حزب اتحادیه میهنی کردستان به رهبری مام جلال میباشند و اتحادیه میهنی کردستان متحد وزارت اطلاعات و رژیم ایران هستند پس سئوال دوم اگر این آقا چیزی زیر کلاهش نیست پس چگونه در شهرهای زیر دست اتحادیه میهنی کردستان که نزدیک به 550 شرکت ایرانی و اکثریت این شرکتها متعلق به نیروهای امنیتی و اطلاعاتی  و سپاه پاسداران هستند تردد میکنند بدون هیچ مشکلی ؟ اگر واقعا یک فرد سیاسی و تاثیر گذار در سیاست منطقه خود را معرفی میکنند و بقول خودشان در داخل دو حزب عمده کردستانی که هیچ چیزی برای کرد انجام نداده اند  شرکت فعال داشته اند چرا وزارت اطلاعات مولود افند را دستگیر میکنند و میربایند و برای  دستگیری ایشان  پول دادند تا دستگیرش بکنند که آقای قنبری را هیچ کاری بهش ندارند و در داخل شهرهای کردستان قدم میزنند رژه میروند.
میخواهم یک چیز خیلی مهم اینجا یادآور کنم روانی و بیمار آن کسی است که میرفت درب خانه های سوئدیها را میزدند و پول جمع آوری میکردند گویا برای چند فقیری لاکن  این گدا بازی را ادامه میدادند و این پولها را میبردند در کردستان خانه و زمین باش میخریدند.
آیا پول این ساختمان 2 طبقه ای در دربندیخان زمین در سرپل ذهاب و یک ساختمان در شهر کرمانشاه از کجا آورده اید آیا به این کشور در باره خردین این زمینها و ساختمانها مالیات داده اید؟
آیا اگر کاسه ای زیر نیم کاسه نیست چگونه هر ماه به کردستان سفر میکنید و آیا هزینه ی این سفرها چه کسی میپرازد؟
در این کشورها 3 چیز میتوانند انسان را صاحب پولهای کلانی بکند مخدرفروشها و کسانی که در یک لوتو و یا بینگو موفق میشوند که پولی را ببرند و یا مهندس و یا کارمند رده بالای دولتی مثل وزیر  پس هوستان باشد ما خیلی چیزها را مورد بررسی قرار میدهیم.
بقول خودتان هر ماه به نروژ سفر میکنید و سیمینار برگزار میکنید و آخوند وار برای چند بدبخت کم سواد چهه چهه میزنید و روضه میخوانید آیا میدانید این سفرها همچنین هزینه دارند؟  و در هر سیمیناری باید هزینه مهمانی و نمیدانم خوردن کفت و زهرمار باید هزینه کنید؟ پس به بین خود را روی سر ما شریف معرفی نکنید بلکه زیر دمتان گندیده است و شما خیال میکنید با ضدیت با حزب حیات آزاد کردستان که هم اکنون در میدان خط مقدم هستند بجای میرسید و یا طرفداران آقای جلال طالبانی که شما هوادارشان هستید  همان حزبی که نزدیک به 800 تا 900 کرد ایرانی در زیر دستش ناپدید شده اند و یا به طور ناروشنی ترور شده اند و تحویل وزارت اطلاعات داده شده اند  آیا این کردهای که از بین رفته اند بی کس و کارند  فامیل ندارند؟ که روزی دستشان برسد پوست مسببین را خواهند کند.
فروید میگوید کسانی که از بیماری جسمی رنج میبرند این بیماری بر روحیه و روان آنها تاثیر میگذارد و سیستم فرماندهی فرد را دچار اختلالات  میکند بنابر این کسانی که سیستم فقراتشان ناسالم باشد تمام بدنشان سییستماتکی ناسالم میشود و بر مغز و کار کرد مغزشان تاثیر مخربی خواهند داشت و میتواند سیستم مغزیشان دچار اختلالات بکند.
خوب از مسائل پزشکی بگذریم در باره مسائل اصلی تعریف کنیم.
آنهایکه نوشتهای ما را وارونه کپی میکنند و برای این آقا رسال میکنند همان مزدوران برون مرزی وزارت اطلاعات و همان بیماران روانی شناخته شده هستند من دارای تفکری آزادیخواهانه هستم هر کسی و با هر عقیده و باوری که دارد میتواند مطالب و نوشته و افشاگری برای ما رسال کند ما منتشرش میکنیم ما برخلاف وب سایتهای سانسورچی هیچ نوشته ای را سانسور نمیکنیم ما یک چیز را منتشر نمیکنیم تفکر گندیده و پوسیده ولایت فقیه و عوامل کثیفش را منتشر نمیکنم بدون شک از هر آزادیخواهی استقبال میکنیم و  اگر میخواهید از پلیس شکایت کنید بکن صبر هم نکنید اما یادتان نرود در سال 2011 یعنی 25 مارس شما صدایتان در دست میباشد همراه با شماره تلفنتان که شحصی روانی که بیماری عقلی دارند علیه ما همرا با کسی دیگر که فامیل شما نیز هستند علیه بنده تحریک نموده اید من هم این پرونده زنده خواهم کرد نوشته با زبان سوئدی تکیل شده است  هر لحظه میتواند در اخیتار پلیس قرار بگیرد.
در رابظه با نوشتهای که بر روی وبت سایت بنده منتشر شده است یک سایت خبری میباشد و ما هیچ چیزی را سانسور نمیکنیم.
تازه آنچه در یک ایمیل برای بنده آمده بود خیلی توهین آمیز بودند من توهینها را پاک کردم فقط بصورت احترام آمیز دست به انتشارش زدم دیدم که آقای کینه توز به طورکینه توزانه ای در سایت موسوم به پیشمرگه کان متعلق به حزب دموکرات کردستان ایران پا را از مرز فرا گذاشته است مثل رهبرش احمدینژاد دست به روضه خانی زده است.
با مزدوران گماشته شده وزارت اطلاعات و جانوران چپنما موسوم به ضد امپریالیستی  بدانند با این توهینهای احمقانه ما دست از نوشتن و افشاگری برنخواهیم داشت و تا روزیکه زنده هستیم قلم تیزمان متوجه جانوران خودفروخته و پاسداران سیاسی خواهیم نمود. حتی اگر این  پاسداران سیاسی خود را روزی با لباس دکتر کپی کاذب بزنند و یا دست به توهین و ترور شخصیتی بزنند باز قلم تیز ما در قلبشان کارا خواهند بود.
مرگ بر هرچی جاش و خودفروش و ننگ بر پاسداران سیاسی ننگ و نفرت بر ولایت فقیه و عواملش ننگ و نفرت بر آن کسانی که  لاف سیاسی میزنند و شب و روز در سفارتخانه های رژیم بر سر میبرند.
با سپاس فراوان ساموئیل کرماشانی 2012/8/22

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر