Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ شهریور ۳, جمعه

تظاهرات گسترده علیه جنون اسلامی و تفکر جنون آمیز اخوان المسلمین در مصر

تظاهرات گسترده علیه جنون اسلامی و تفکر جنون آمیز اخوان المسلمین در مصر
همچنان که همه آگاه هستند دولت جدید مصر بر اساس قوانین اسلامی بناه شده است و رئیس جمهوری این کشور یکی از اعضای برجسته پدرخوانده آلقاعده اخوان المسلمین هستند

در مقابل تظاهرات "حمایت از قانون" برگزار خواهد شد

برگزاری تظاهرات میلیونی بر ضد گروه "اخوان المسلمین" در مصر


دبی-العربیه.نت فارسی مردم مصر روز جمعه 24 -8-2012 به دعوت برخی احزاب و شخصیت های سیاسی این کشور ، به منظور ابراز مخالفت خود با گروه "اخوان المسلمین" در مصر ، تظاهرات میلیونی برگزار می کنند. 

به گزارش العربیه فراخوان تظاهرات ، از سوی محمد ابو حامد عضو سابق پارلمان مصر و موسس حزب "حیاه المصریین" و توفیق عکاشه رئیس کانال تلویزیونی الفراعین صورت گرفته است. 

این درحالی است که هوادران اخوان المسلمین جهت اعلام حمایت خود از این گروه پس از نماز جمعه در میدان تحریر تظاهرات میلیونی برگزار خواهند کرد. 

تظاهرات ضد اخوان المسلمین که آن را "24 اگوست" نام نهاده اند در مناطق عباسیه قاهره و خیابان مأمون و در همچنین در نزدیکی وزارت دفاع و در نزدیکی مقر ریاست جمهوری برگزار می شود. 

برخی از برنامه ریزان ، تظاهرات امروز را "انقلاب دوم بر ضد اخوان المسلمین" خوانده اند. 

.در همین حال ائتلاف "جبهه مصر برای دفاع از نیروهای مسلح" و نیز گروهها و احزابی که قرار است در تظاهرات "24 اگوست" بر ضد اخوان المسلمین شرکت کنند، مردم سایر شهرها و استان های دیگر مصر را به برگزاری تظاهرات فراخواند. 

از سوی دیگر برخی نیروهای انقلابی برای شرکت در تظاهرات میلیونی "حمایت از قانون" که در واکنش به تظاهرات "24 اگوست" صورت می گیرد ، اعلام آمادگی کرده اند. 

نیروهای انقلابی گفته اند که با تشکیل "کمیته های محلی" به حمایت از موسسات عمومی از جمله قصر ریاست جمهوری خواهند پرداخت. 

قرار است در تظاهرات میلیونی "حمایت از قانون" گروه اخوان المسلمین ، جنبش 6 آوریل ، سازمان انقلابیون مصر و برخی گروههای انقلابی دیگر شرکت خواهند کرد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر