Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ شهریور ۴, شنبه

نامه اعتراضی اسرائیل به سازمان ملل پیرامون اظهارات اخیر ایران


نامه اعتراضی اسرائیل به سازمان ملل پیرامون اظهارات اخیر ایران
«ایران، یک کشور عضو سازمان ملل متحد، به اعلان خود که خواهان نابودی اسرائیل، یک کشور دیگر عضو سازمان ملل، است، ادامه می دهد. همانطوریکه اسرائیل در نامه های پیشین خود به شورای امنیت روشن ساخته است، کنار آمدن با سخنان و تحریکات نفرت برانگیز ایران امری خطرناک است.»
عالیجناب آقای جرارد ارائود
رئیس شورای امنیت سازمان ملل متحد 
نیویورک

عالیجناب،

طی روزهای اخیر، بالاترین مقامات ایرانی اظهاراتی ظالمانه دیگری بیان کرده اند که خواهان نابودی اسرائیل و شیوع و گسترش یهودستیزی بدطینت که اساس ایدئولوژی آنهاست، شده اند.

رهبر ایران، آیت الله سید علی خامنه ای به صورت آشکار گفته است که «صهیونیزم برای تمامی بشریت خطرناک است» و اسرائیل «غده سرطانی... در قلب جهان اسلام است.»

در اظهارات روز جمعه گذشته نیز، رئیس جمهور محمود احمدی نژاد گفت که «موجودیت رژیم صهیونیستی خود بی حرمتی به ملت های جهان است» و خواستار آن شد که «تمام جامعه بشری این غده سرطانی، یعنی رژیم صهیونیستی را از پیشانی بشریت حذف کنند.»

رئیس جمهوری ایران چند تئوری توطئه و لکه ننگ یهود ستیزی، من جمله این امر که «دو جنگ جهانی را صهیونیست ها... که ضربه ها و آزار و اذیت بسیار سنگینی را به مدت دو هزار سال به بشریت رسانده اند، برنامه ریزی کرده اند»، را تکرار کرد.

در همان روز، فرمانده نیروی هوائی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار امیر علی حاجی زاده تهدید کرد که ایران اقدام به نابودی اسرائیل خواهد کرد و گفت که «رژیم مصنوعی از صفحه نقشه پاک شده و برای ابد به زباله دان تاریخ انداخته خواهد شد.»

اینها فقط تعداد مثال هائی از سخنان نفرت برانگیزی است که طی روزهای اخیر ما آنها را از منبرها و تلویزیون ها در ایران شنیده ایم. ایران، یک کشور عضو سازمان ملل متحد، به اعلان خود که خواهان نابودی اسرائیل، یک کشور دیگر عضو سازمان ملل، است، ادامه می دهد.

همانطوریکه اسرائیل در نامه های پیشین خود به شورای امنیت روشن ساخته است، کنار آمدن با سخنان و تحریکات نفرت برانگیز ایران امری خطرناک است. اظهارات توهم آمیز رهبران ایران، اظهارات انسان های روانی نیست بلکه اظهارات افراط گرایان منطقی با نفرتی غیر منطقی است. می توان تجسم کرد که چنین رژیم بنیادگرائی چه خواهد کرد اگر خطرناک ترین سلاح جهان را نیز در اختیار داشته باشد.

مقاطع زمانی وجود دارند که سکوت در آنها گزینه ای مناسب نیست. ما انتظار داریم که شورای امنیت و نیز تمامی اعضای مسئول جامعه بین المللی اظهارات نفرت برنگیز ایران را بدون تاخیر بیشتری محکوم کنند.

بسیار سپاسگزار خواهم بود اگر این نامه به عنوان یک سند رسمی شورای امنیت توزیع شود. نامه مشابهی نیز به جناب آقای بان کی مون، مدیرکل سازمان ملل متحد، ارسال شده است.

بار دیگر، با اجازه عالیجناب، من بالاترین احترامات را به حضورتان عرض می کنم.

ارادتمند،

ایسرائل نیتصان
نماینده دفتر اسرائیل در سازمان ملل متحد

-----------------------

 
ماوەی دەستبەسەرکرانی دوو چالاکی کورد له مەریوان درێژکرایەوە

ماوەی دەستبەسەر کرانی دوو چالاکی مەریوانی بۆ ٢٠ رۆژی تر درێژ کراوە .
به‌ پێی هه‌واڵی ئاژانسی هه‌واڵی موکریان، ماوەی دەستبەسەر کرانی عوبەید زارعی و عەلی تاسە دوو چالاکی مەریوانی که ١٩ی پووشپەڕ لە لایەن ئیدارەی ئیتلاعاتی مەریوانەوە دەستبەسەر کرابون، رۆژی ٢ی خەرمانان بو ماوەی ٢٠ رۆژ درێژ کراوەتەوە. 
هه‌تا کاتی بڵاو بوونه‌وه‌ی ئه‌م هه‌واڵه، هیچ زانیارییه‌ک له‌ تۆمه‌تی ئه‌و دوو هاووڵاتییه‌ کورده‌ له‌به‌ر ده‌ستدا نییه. 
جێگای ئاماژەیە کە ئەم دوو شارۆمەندە لە ماوەی دەستبەسەرکرانیاندا تەنیا یەک جار توانیویانە کە بنەماڵەکانیان ببینن.

-----------------

 
از کجا می آید این آوای دوست

در بزنگاهی از تاریخ درست در لحظه ای که سردار بزرگ ایرانی بابک خرمدین با حیله دون صفتان و با دسیسه خلیفه بغداد بعد از بیست و اندی سال مبارزه بی امان بر علیه اشغالگران عرب شکست می خورد آیینی از دورن دین زرتشت سر بر میاورد که ما امروزه آن را یارسان مینامیم 

چهل سال قبل از این زمان پیروان دین زرتشت به دلیل فشار مسلمانان اشغالگر آیینی را بر اساس اصل پنهان کاری بوجود میاورند با نام خرمدینیان رهبر این جنبش شخصی با نام جاو.یدان ابن شهرک میباشد باید توجه داشت که در این زمان به گفته استاد زرین کوب دویست سال از حضور اشغالگران عرب در ایران میگذرد و ایران شاهد شورش های بزرگ و کوچک بر علیه اشغالگران میباشد و یکی از شیوه های زرتشتیان برای پنهان بودن آیینشان دین سازی و بوجود آوردن مذاهبی با اسامی مستعار بوده است در اذربایجان نام زرتشتیان به خرمدینیان تغییر کرده است بعد از مر
گ جاویدان ابن شهرک بابک پسر عبدالله از اهالی مدائن جانشین وی میگردد بابک توسط همکیشان خود برای نبرد با اشغالگران عرب فراخوان میدهد اولین پاسخی که به ندای بابک داده میشود در منطقه کردستان ایران ( پیروان آیین میترایسم )و منطقه کرمانشاه کنونی و بخشی از کردستان فعلی عراق و و دامنه نشینان البرز ( پیروان آیین زرتشت ) بوده نبردی سهمگین و بی امان بنا به گفته استاد زرین کو.ب به مدت بیست سال به طول میکشد بعد از شکست خرمدینیان سپاه بابک هر کدام بصورت گروهی و یا دسته های کوچک به سویی میگریزند و به نظر میرسد در این زمان ایین یارسان پا به عرصه وجود میگذارد و تا کنون نیز به حیات خود ادامه داده است ولی از اصل و اعتقاد اولیه خود به دلائل گوناگون متاسفانه بسیار دور گشته است که در این بین بی اطلاعی و ترس و زبونی بیش از حد بزرگان آیین یارسان تاثیر بسزایی در عدم گسترش این ایین اهورایی داشته است و مدت مدیدی است که راه به بیراهه گذاشته ایم

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر