Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ مرداد ۳۱, سه‌شنبه

در صورت حمله اسرائیل رژیم ظرف 24 ساعت به زباله دان تاریخ خواهد رفت. مطمئن باشید. هیچ پشتیبانی ندارد غیر از چند ساندیس خور نان به نرخ روز خور.


تلاش نتانیاهو برای کسب حمایت اکثریت آرا  برای حمله به ایران


در صورت حمله اسرائیل رژیم ظرف 24 ساعت به زباله دان تاریخ خواهد رفت چرا چون رژیم ایران از هیچ پایگاه اجتماعی برخوردار نیست و ملت ایران هم از دست این رژیم جنایتکار صبرشون بر سر آمده است  نمیدانم از تجاوز جنسی به زندانیان حرف بزنم نمیدانم از شکنجه و خوراندن داروی اعترافگیری  حرف بزنیم  باور کنید مردم ایران منتظر چنین روزی هستند که یک کشور خارجی به رژیم حمله کند اما حمله هوایی نیروهای سرکوبگر رژیم را تضعیف کنند آنگا ملت به خیابانها میریزند و دمار رژیم را در می آورند. 
و تعدادی مفتخور و اجیر هستند از این رژیم پاسداری میکنند در صورت حمله همه تارومار میشوند مطمئن باشید. هیچ پشتیبانی ندارد غیر از چند ساندیس خور نان به نرخ روز خور .

دیدار نماینده نخست وزیر اسرائیل و رهبر معنوی حزب "شاس"

تلاش نتانیاهو برای کسب حمایت اکثریت آرا  برای حمله به ایران


دبی – العربیه. نت فارسی

مطبوعات اسرائیل روز سه شنبه ، 2012/08/21 اعلام کردند بنیامین نتانیاهو یکی از معاونان خود را برای مشورت در مورد هجوم به ایران نزد خاخام عوفادیا یوسف رهبر معنوی حزب  "شاس" فرستاد.


بر اساس این گزارش نخست وزیر اسرائیل در صدد کسب حمایت این خاخام معروف برای اقدام نظامی علیه ایران است.رسانه های اسرائیلی اعلام کردند یاکوف امیدرور مدیر شورای امنیت ملی روز جمعه به منزل خاخام یوسف در بیت المقدس رفت و پرونده ایران را با او بررسی کرد.یک مقالم اسرائیلی که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خبرگزاری فرانسه برگزاری این دیدار را تایید کرد.این خاخام به وزیران وابسته به حزب شاس توصیه کرده است به شکل قاطع با حمله اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران مخالفت کنند.او از اعضای این حزب خواسته است که در صورت تصمیم به اقدام نظامی باید با آمریکا مشورت و هماهنگی کنند.ناظران می گویند ناتانیاهو و ایهود باراک برای دریافت مجوز هجوم علیه ایران از طریق کمیته امنیتی کابینه با مشکل مواجه هستند بنابراین به رهبر معنوی شاس روی آوردند.رادیو ارتش اسرائیل اعلام کرد :" به نظر می رسد خاخام یوسف پس از دیدار با امیدرور مانند گذشته با هجوم علیه ایران مخالفت نخواهد کرد."

/////////////////////

از زبان معاون وزیر امور خارجه این کشور

دولت سوریه برای گفت و گو بر سر کناره گیری بشار اسد از قدرت اعلام آمادگی کرد

قدری الجمیل معاون وزیر امور خارجه سوریه
دبی-العربیه.نت فارسی
قدری الجمیل معاون وزیر امور خارجه سوریه روز سه شنبه 21-8-2012 اعلام کرد دولت کشورش حاضر است درباره کناره گیری بشار اسد از قدرت گفت و گو کند. او همچنین تاکید کرد که گفت و گو تنها راه حل و فصل بحران سوریه است.


این سخنان را قدری الجمیل معاون نخست وزیر سوریه مطرح کرد که در مسکو پایتخت روسیه سخن می گفت.الجمیل افزود که دولت سوریه تصمیم گرفته است در روابط و تعاملات خود، به سمت"دوستان" در شرق همچون چین، هند، روسیه، ایران و ونزوئلا پیش برود. او گفت که شرق مفهومی سیاسی است و نه جغرافیایی. او همچنین تاکید کرد که دولت سوریه تصمیم گرفته است به بحران پایان دهد زیرا بر اقتصاد کشور تاثیر گذاشته است.معاون وزیر امور خارجه سوریه با تاکید بر ضرورت آغاز فوری گفت و گو ها و بررسی راه حل های بحران تاکید کرد: "سخن گفتن درباره هیچ چیزی ممنوع نیست."عمده معترضان سوری، کناره گیری بشار اسد رئیس جمهور سوریه از قدرت را به عنوان پیش شرطی برای گفت و گو با نظام حاکم بر این کشور مطرح کرده اند. مقام های غرب و شماری از مقام های عربی، با پافشاری بر ضرورت کناره گیری بشار اسد از قدرت تاکید کرده اند که راه حلی برای بحران سوریه در سایه ادامه حضور بشار اسد در قدرت، متصور نیست. الجمیل همچنین در ادامه سخنان خود، مداخله نظامی خارجی در سوریه را "محال" دانست زیرا به گفته او، هرگونه جنگی، از مرزهای سوریه فراتر خواهد رفت. سخنان او پاسخی است به هشدار باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا به دولت بشار اسد رئیس جمهور سوریه که درباره استفاده از سلاح شیمایی توسط نیروهای دولتی این کشور صادر شد. اوباما روز دوشنبه در کنفرانسی خبری در واشینگتن گفت که جا به جایی یا استفاده از سلاح شیمایی توسط دولت سوریه برای آمریکا "خط" قرمر است. معاون نخست وزیر سوریه هم در کنفرانس خبری خود گفت: "دخالت نظامی مستفیم در سوریه محال است زیرا هر کس در فکر چنین اقدامی باشد، وارد جنگی خواهد شد که از مرزهای سوریه فراتر می رود."او تاکید کرد که تهدیدهای اوباما برای خوراک رسانه های صورت گرفته است. این در حالی است که سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه دوشنبه نسبت به مداخله نظامی در سوریه خارج از تایید شورای امنیت سازمان ملل هشدار داد.او که که در هيلسنکی پايتخت فنلاند سخنرانی می‌کرد گفت: "بسيار ضروری می‌دانيم که از ميثاق نامه سازمان ملل متحد دفاع کنيم که تاکيد دارد هرگونه استفاده از زور جز از راه تاييد شورای امنيت ممکن نيست."

بیش از 130 کشته در روز سه شنبه

از سوی دیگر، اتحادیه کمیته های محلی هماهنگی اعتراض ها در سوریه، از کشته شدن دستکم 135 نفر در روز سه شنبه در این کشور خبر داده است. شبکه خبری "شام" هم گزارش داده است جنازه 40 نفر که در شهرک معضیمه در حومه دمشق قتل عام شده اند، پیدا شد. 


نیروهای ارتش دولتی سوریه، از زمین و هوا، شهر حراک در استان جنوبی درعا را گلوله باران کردند. آن ها اقدام به اعدام میدانی شماری از پزشکان کردند که در راه اندازی بیمارستان های میدانی برای درمان مردم و معترضان نقش داشتند. گلوله باران توپخانه ای حلب و حومه آن هم ادامه یافت. شهر البوکمال در استان دیرالزور هم توسط توپخانه ارتش سوریه به شدن گلوله باران شد. نیروهای ارتش آزاد سوریه و ارتش دولتی در این منطقه با یکدیگر درگیر شدند. به گفته شاهدان عینی، صبح سه شنبه انفجار خودرویی بمب گذاری شده در نزدیکی یک ایست بازرسی در منطقه المزه در دمشق، به کشته شدن چهار نیروی نظامی دولتی و زخمی شدن شش نفر دیگر انجامید. در دمشق همچنین هلیکوپترهای ارتش سوریه دو منطقه التضامن و القزاز را هدف قرار دادند. گلوله باران مناطق حجر الاسود، القدم، العسالی و دف الشوک نیز از سر گرفته شد.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر