Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ مرداد ۳۰, دوشنبه

آخوند مخربتر است زلزله یکبار میاد اما آخوند در طول 1400 سال است ویران میکند فتوا صادر میکند دستور گردن زدن را صادر میکند دستور تجاوز و قتلعام و شکنجه صادر میکند خوب آخوند جانوری کثیف است پس آخوند از زلزله خطرناکتر است

چهره واقعی آخوند مغز آخوند مطابق است با مغز گاو
گفتگوی رادیو ایرآوا با دکتر کاظم موسوی، از بنیانگذاران حزب سبزهای ایران و سخنگوی این حزب در آلمان. 
 آخوند مخربتر است زلزله یکبار میاد اما آخوند در طول 1400 سال است ویران میکند فتوا صادر میکند دستور گردن زدن را صادر میکند
 دستور تجاوز و قتلعام و شکنجه صادر میکند خوب آخوند جانوری کثیف است پس آخوند از زلزله خطرناکتر است

کدام مخرب ترند: زلزله آخوندی یا زلزله طبیعی؟ گفتگوی رادیو ایرآوا با دکتر کاظم موسوی سخنگوی حزب سبزهای ایران در آلمان در رابطه با زلزله آذربایجان شرقی.

در اول شهریور 1377 اسدالله لاجوردی مسئول شکنجه گاههای رژیم و از آمران و عاملان شکنجه و قتل هزاران زندانی سیاسی توسط جوانی 19 ساله به نام علی اکبر اکبری متولد ایلام و از هواداران مجاهدین خلق با شلیک یک گلوله به سرش کشته شد. علی اکبر پس از شلیک به لاجوردی در حین درگیری مجروح شد. ماموران حکومتی پیکر نیمه جانش را به زیر شکنجه برده و وی را کشتند. خاتمی در زمان ریاست جمهوری اش از لاجوردی بعنوان "خدمتگزار مردم" یاد کرد.
------------------------------

به انتظار چه نشسته اید؟ عجله نکنید، فریاد نکشید، داد و بی داد سر ندهید ، نوبت شما هم می رسد. زیرا رژیم جلاد منش و آدم کش ولایت وقیح، برای همه ۷۰ میلیون، دار و چوبه اعدام آماده کرده. این رژیم سوای چند میلیون امت خردباخته، بسیجی های جنایتکار، چند گله آخوند، و شماری پاسدار وطن فروش، به فرد دیگری نیاز ندارد. آنوقت می تواند بدون درد سر مملکت را بهتر و راحت تر میان «خودی ها»، بخش و تقسیم کند
----------------------------
-------------------------------

طواف و خاکسپاری پیکرهای شهیدان درکربلا 

روز گذشته پیکر قهرمانان مجاهد خلق حمدالله رحمانی و محمد طاطایی از مجروحان و گروگان های حمله ضد انسانی ۶ و ۷ مرداد ۱۳۸۸ که در تیرماه گذشته به شهادت رسیدند پس از دو ماه تاخیر پس از طواف در حرم سیدالشهداء ، امام حسین علیه السلام ، در وادی السلام در جنب مزار جاودانه فروغ های اشرف خاکسپاری شد. از این پیشتر پیکر مجاهد کبیر و صدیق بتول رجایی از اعضای ارشد شورای رهبری مجاهدین که در خرداد گذشته بدرود حیات گفته بود پس از طواف در حرم امام حسین در همین مزار در جنب مزار شهید حقوق بشر دکتر کاظم رجوی به خاک سپرده شده بود.
قهرمان مجاهد خلق حمدالله رحمانی یکی از شدیدترین مجروحان ۶ و ۷ مرداد ۱۳۸۸ در اشرف پس از سه سال درد و رنج و محاصره در اشرف، سر انجام در سوم تیرماه ، مصادف با میلاد پیامبرجاودان آزادی سیدالشهدا حسین علیه السلام، در اثنای عمل باز قلب، به شهادت رس

ید. او دوازدهمین شهید جنایت علیه بشریت در اشرف در حمله ۶ و ۷ مرداد است
قهرمان مجاهد خلق حمدالله رحمانی فرزند دلیر مردم اَهَر در آذربایجان در شمار معدود مجروحانی بود که پس از حمله جنایتکارانه ۶ و ۷ مرداد، به خاطر شدت جراحت ها و اصابت گلوله های متعدد در شکم و دست چپ و بخاطر شکستگی دندانها و سقف دهان و سکته قلبی به بیمارستان نیروهای امریکایی در بلد منتقل شد وتوسط پزشکان امریکایی چندین بار مورد جراحی قرار گرفت و پزشکان قسمت هایی از روده کوچک او را برداشتند.
قهرمان دیگر محمد آفتاب (طاطایی) که سیزدهمین شهید حمله جنایتکارانه ۶ و ۷ مرداد ۱۳۸۸ محسوب می شود و با پیکر مجروح خود در شمار ۳۶ گروگان اشرفی ۷۲ روز در اعتصاب غذای تر و خشک بسر برد پس از سه سال نبرد پرشکیب و سرفرازانه با جراحت و بیماری، جاودانه شد. او و یارانش در صف مقدم مجاهدان اشرف در ۶ و ۷ مرداد روزهای پیاپی در دخمه و شکنجه گاه بسر بردند و توسط دژخیم سرهنگ صادق محمد کاظم شکنجه شدند.
این قهرمان مجاهد خلق که در میان یارانش به ”محمد آفتاب” نام گذاری شده بود در روز ۶ مرداد ۸۸ با تنی زخم خورده توسط مزدوران به گروگان گرفته شد، اما با استقامت و پایداری خود در ۷۲ روز اعتصاب غذا در اسارتگاه، بهاتفاق ۳۵همرزم دیگر، پوزه دشمن را به خاک ذلت مالید وگواهی تاریخی دیگری بر عزم و اراده مجاهد خلق در سرنگونی دشمن ضدبشر شد.
”محمد آفتاب” با بیش از ۳۷ سال سابقه مبارزاتی و بیش از ۳۳ سال سابقه مجاهدت حرفه ای در تشکیلات مجاهدین از مجاهدان وارسته و بی نام و نشانی بود که از سه دهه پیش به هرآنچه در انگلستان برایش مهیا بود، پشت پا زد و با تمام وجود به مجاهدین پیوست و با گذر از کوره تمامی ابتلائات، به کادری ارزنده و ارزشمند با خصایص انقلابی والا تبدیل شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر