Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ شهریور ۱, چهارشنبه

هشدار صریح مقام نظامی اسرائیل به سران رژیم تهران


یک مقام بلند پایه نظامی اسرائیل به صراحتا به رژیم جنگطلب و ضد بشری آخوندی هشدار داد
هشدار صریح مقام نظامی اسرائیل به سران رژیم تهران
به گزارش خبرگزاری فرانسه از اورشلیم؛ رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل در اظهاراتی خطاب به آنهايی که این کشور را به نابودی تهدید می کنند، هشدار داد که با ارتش بسیار قدرتمند اسرائیل روبرو خواهند شد.

ژنرال بنی گانتس در هشداری صریح که به نظر می رسد خطاب به سران رژیم تهران باشد، گفت، به آنهايی که فکر می کنند می توانند اسرائیل را نابود سازند، توصیه می کنم که دچار اشتباه محاسبه نشوند.
رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل افزود، آنهايی که در این مسیر گام بر می دارند، با قدرت آتش غیرقابل تصور ارتش اسرائیل روبرو خواهند شد.
خبرگزاری فرانسه نوشت، این هشدار شدیداللحن رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل خطاب به سران رژیم تهران بیان می شود که در روزهای اخیر با حملات لفظی شدید به اسرائیل، خواستار نابودی این کشور شده اند.
/////////////////

دبیرکل سازمان ملل با پیام هشدارآمیز به تهران می رود

به گزارش خبرگزاری فرانسه از نیویورک (مقر سازمان ملل)، سخنگوی بان کی مون، دبیرکل سازمان ملل امروز اعلام کرد که وی در اجلاس غیرمتعهدها در تهران شرکت خواهد کرد.
این در حالیست که دولت آمریکا از دبیرکل سازمان ملل خواسته بود از شرکت در این اجلاس خودداری کند.
مارتین نسیرکی، سخنگوی بان کی مون گفت، دبیرکل سازمان ملل در سفر به تهران، نگرانی ‌های عمیق و انتظارات جامعه بین ‌المللی را در زمینه برنامه هسته ای، تروریسم، حقوق بشر و بحران سوریه انتقال خواهد داد. 
باج کلان رژیم درمانده به مهمانان اجلاس عدم تعهد
دیگربان: روزنامه «جوان» اعلام کرد که جمهوری اسلامی از اجلاس سران عدم تعهد برای دور زدن تحریم‌ها استفاده خواهد کرد و به همین منظور ۶۰ میلیارد دلار معاهده‌نامه اقتصادی برای امضاء آماده است.
روزنامه «جوان» در شماره روز چهارشنبه (اول شهریور) خود به نقل از عوض حیدرپور، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نوشته که این معاهده‌نامه‌ها قرار است «در طول برگزاری اجلاس میان رؤسای جمهور و وزرای کشورهای شرکت کننده با جمهوری اسلامی امضاء شود.»
آقای حیدرپور از برگزاری شانزدهمین اجلاس سران عدم تعهد به عنوان «فرصت بزرگی برای بی‌اثر کردن و شکستن تحریم‌ها» یاد کرده است.
شانزدهمین اجلاس سران عدم تعهد از پنجم تا دهم شهریور در تهران برگزار خواهد شد که جمهوری اسلامی تلاش‌ می‌کند از این اجلاس بهره‌برداری سیاسی٬ اقتصادی و رسانه‌ای گسترده‌ای بکند.
هزینه این اجلاس که گفته شده با حضور هفت هزار مهمان خارجی برگزار خواهد شد٬ چندصد میلیارد تومان ارزیابی شده که این مسئله منجر به بروز پاره‌ای انتقاد‌ها در ایران شده است.
مسئولان برگزار کننده این اجلاس تاکنون از اعلام هزینه برگزاری این اجلاس خودداری کرده‌اند٬ اما برخی سایت‌ها این هزینه را بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کرده‌اند.
مقام‌های جمهوری اسلامی همچنین از اعلام نام شرکت کنندگان در این دوره از اجلاس خودداری کرده و علت آن را جلوگیری از فشار‌ کشور‌های غربی بر روی مهمانان به منظور لغو سفر خود اعلام کرده‌اند.
برقراری امنیت شانزدهمین دوره اجلاس سران عدم تعهد به سپاه پاسداران واگذار و شهر تهران برای برگزاری این اجلاس به مدت پنج روز تعطیل شده که زیان اقتصادی این تعطیلات سه میلیارد دلار پیش‌بینی شده است.
این اجلاس در شرایطی برگزار می‌شود که مردم ایران تحت فشار‌های شدید اقتصادی ناشی از تحریم‌های بین‌المللی قرار دارند و مقام‌‌های ایران از آنها می‌خواهند در برابر این فشار‌ها مقاومت کنند.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر