Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ شهریور ۶, دوشنبه

حمله ماموران رژیم جنون اسلامی به دست فروشان در سنندج


حمله ماموران رژیم جنون اسلامی  به دست فروشان در سنندج

خبرگزاری هرانا - ماموران شهرداری سنندج با چماق و قمه به کاسب کاران در میدان کارآموزی سنندج حمله کرده و به تخریب اموال ایشان پرداختند.


بنا به گزارش کمیتهٔ هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل‌های کارگری، روز یکشنبه ۹۱/۶/۵ ماموران سد معبر، وابسته به شهرداری سنندج ساعت ۵ بعد از ظهر با چندین ماشین پر از افراد چماق و قمه به دست جهت جمع آوری کاسب کاران در میدان کارآموزی سنندج به آن‌ها حمله کردند و میان ماموران چماق به دست و میوه فروشان زدو خورد در گرفت.
اقدام به ضرب و شتم دست فروشان توسط ماموین سد معبر شهرداری، با عکس العمل متحدانه دست فروشان و میوه فروشان روبرو شد و مامورین با بردن مقداری از وسایل میوه فروشان و ریختن میوه‌های آن‌ها در خیابان، مجبور به ترک محل شدند.
//////////////////////

بازرسی تحقیر آمیز زندانی سیاسی در زندان اوین

سحام نیوز: محمد داوری، سردبیر سایت سحام نیوز و زندانی سیاسی بند ۳۵۰ اوین، روز شنبه گذشته هنگام بازگشت از بیمارستان، توسط مامورین درب ورودی زندان اوین بصورت تحقیر آمیزی مورد بازرسی قرار گرفت.
ماموران حفاظت زندان اوین از وی خواسته بودند که لباس هایش را درآورد و لخت شود. این اقدام ماموران زندان در حالی بوده که ایشان تحت الحفظ با دو مامور، صبح شنبه به بیمارستان اعزام شده و ظهر نیز برگشت داده شده بود و در تمام لحظه ها مامورین همراه وی بوده اند و هیچ ملاقات کننده ای هم نداشته است.
بارها برخوردهای تحقیر آمیز ماموران حفاظت زندان اوین از طریق دستبند زدن، پابند و چشم بند زدن و بازرسی های بدنی، مورد اعتراض زندانیان سیاسی بند قرار گرفته است. این اقدامات در زمان مدیریت قبلی زندان کمی بهتر شده بود اما تقریبا پس از انتصاب مدیریت جدید، این برخوردها تشدید گردیده است.
مدتی پیش ماموران پس از ضرب و شتم ابوالفضل قدیانی، زندانی سیاسی بند ۳۵۰ اوین که نزدیک به ۷۰ سال سن دارد؛ به ایشان دستبند زدند و با اجبار او را به بیمارستان بردند. در حالیکه این نوع برخورد ماموران زندان امکان حمله قلبی را به وی می داد و جان این زندانی سیاسی در خطر بود.
محمد داوری، اکنون نزدیک به سه سال است که برای گذراندن حکم محکومیت ۵ساله خود در زندان به سر می برد و در این مدت به شدت تحت فشار، محرومیت و محدودیت بوده است.
محمد داوری پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ دستگیر شد. دستگیری او پس از نامه ای بود که مهدی کروبی به رئیس مجلس خبرگان پیرامون آزار زندانیان سیاسی در بازداشتگاه کهریزک نوشت. او بعد از انتشار این نامه بازداشت شد و تحت فشار و شکنجه قرار گرفت تا علیه مهدی کروبی در صدا و سبمای جمهوری اسلامی، اقرار کند.
مهدی کروبی در آن روزها طی نامه‌ای به دادستان تهران، مسئولیت تمام اسناد و فیلم‌هایی را که به عنوان مستندات وجود شکنجه و تجاوز جنسی در زندان‌های ایران ارائه کرده بود بر عهده گرفت و محمد داوری را تنها فیلمبردار مصاحبه‌ها عنوان کرد و گفت او هیج نقش دیگری در این ماجرا نداشته است. با این حال محمد داوری به ۵ سال حبس محکوم شد.
محمد داوری جانباز دوران جنگ ایران و عراق است.هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر