Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ شهریور ۸, چهارشنبه

میت رامنی نامزد رسمی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد /

میت رامنی نامزد رسمی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد
 /
میت رامنی به طور رسمی به عنوان نامزد جمهوری خواهان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا معرفی شد.
منبع یورونیوز

سه ‌شنبه، در نخستین روز همایش حزب جمهوری خواه که در شهر تامپا ایالت فلوریدا برگزار می‌شود، اکثر فرستادگان ایالت‌های مختلف آمریکا از این حزب، به نامزدی او رای دادند. سپس فرماندار سابق ماساچوست، پیش از سخنرانی همسرش، به روی صحنه رفت و مورد تشویق حضار قرار گرفت.
اَن رامنی در سخنان خود خطاب به هموطنانش که همچنان از خود می‌پرسند چه کسی می‌تواند رئیس جمهور آینده آمریکا شود گفت: «هیچکس به سخت کوشی میت رامنی نیست و هیچکس به اندازه او برای بهبود شرایط کشور تلاش نخواهد کرد.»
به این ترتیب او در کنار پل رایان، معاون اولش، ششم ماه نوامبر به مصاف باراک اوباما رئیس جمهوری کنونی آمریکا از حزب دموکرات و معاونش جو بایدن، خواهند رفت.
گردهمایی حزب جمهوری خواه تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت و به احتمال قوی با سخنرانی میت رامنی به پایان خواهد رسید.
/////////////////////

 

اطلاعات جدید در مورد نژادپرستی در فورشِروم

انجمن های اسلامی از وزیر دادگستری خواسته اند که به منظور بررسی علت حوادث رخ داده در فورشروم (Forserum) و چگونگی تضمین حقوق سومالی های سوئد، یک کمیسیون بحران تشکیل دهد. در رابطه با وجود نژادپرستی در منطقه فورشروم اطلاعات جدیدی منتشر شده است که طبق آنها گفته می شود که یک زن سیاه پوست ساکن این منطقه مجبور شده است که بر سر خود شیر ریخته شده تا سفید شود. 

////////////////////////

 

دادگاه سه مرد مظنون به تلاش بری قتل لارش ویلکس

امروز محکمه در مورد سه مردی که درخزان امسال طی ملاقاتی با نقاش ـ لارش ویلکس در فستیوال هنری یوتبوری ، می خواستند او را به قتل برسانند، تصمیم می گیرد.
در آغاز این سه مرد به جرم آمادگی برای یک حمله ی تروریستی بازداشت شدند. بعداً آنها مظنون به برنامه ریزی به قتل شناخته شدند که دادگاه یوتبوری آنان را بی گناه اعلان کرد. اما قاضی (دادستان) با این تصمیم مخالفت کرد. امروز قرار است دادگاه استیناف غرب سویدن در این مورد کارش را آغاز کند.

 

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر