Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۸۹ مهر ۱۵, پنجشنبه

منم زنی از تبار عشقهای خموش با قلبی به‌ سپیدای سحر و نگاهی بارانی


منم
زنی از تبار عشقهای خموش
با قلبی
به‌ سپیدای سحر
و نگاهی بارانی
زنی پنهان
در پس ابرای سیاه‌
اما به‌ زلالی همه‌ آبها
با لبانی غرق
عشق و تمنا
منم
زنی از دیار شیرین
زنی از تبار لیلی
که‌ عشق را زندگی میخواهد
و زندگی را زمزمه‌ میکند
در بود و نبودها
که‌ بود ؟
آن سیه‌ سوار که‌ بود؟
که‌ آمد از دور دستها
عشقم را قدغن کرد و
سکوتم را ستود
که‌ بود ؟
آنکه‌ با بوسه‌ ای بزک کرده‌
لبخندم را ربود
که‌ بود ؟
کژال نقشبندی
--

Samuel Kermashahi فقر در کشورهای اسلام زده داد میزند که منابع غنی دارد لاکن دزدان اسلامی اموال ملت را میدزدند اگر واقعا دست به چرت و پرت گویی های ملاها میگیرید میگویند در دنیا هیچ کس هیچ چیزی به همراه خویش نمیتواند به برد همین انسان چیزی داشته باشد بخورد کافی است اما خود آنها تمام اموال ملت را به غارت برده اند.
--------------------------------------------
عکس خنده دار جنون اسلامی که به زنان توهین میکنند این خودش نوعی توهین به زن و انسانها میباشد
//////////////
کۆمەڵگای پیاومەزن ژیانی کچە کوردێـک بە ناوی سۆهەیلا قەدیری ئاڵۆز کرد و کۆماری ئیسلامی دۆینێ شەو لە سێدارەی دا، بێدەنگ ... بێدەنگ ... بێدەنگ لە پەنای هەموو پێکەنینەکانەوە ، هەموو ژێستە ماقوڵانەکانەوە سۆهەیلایان ئازار دا و جێژیان لێوەرگرت و ئێستاش پێی دەڵێن شێت، رەوانی ... ژنە، شیاوی ژیان نیە .

تاوان --- گوناح --- نامۆیی --- ئازار --- ، من و تۆ تاوانباری کام گوناحی نەکراون وا ئازار هەوێنی ژیانمانە

بێکه‌سترین و ته‌نیاترین زیندانی!
نه‌ که‌سێکی بوو بۆ ئه‌وه‌ی له‌ سێداره‌ی نه‌ده‌ن هاوار بکات/نه‌ که‌سێکیش له‌و دیوی زیندانه‌وه‌ هاتبوو تا هه‌واڵی ئێعدامه‌که‌ی پێ بده‌ن.هیچ که‌س ته‌رمی بێ گیانی ئه‌و وه‌رناگرێت و که‌سیش رێوڕه‌سمێکی بۆ ناگرێت.له‌و هه‌موو داهاته‌ی وڵاتی ئێران ته‌نیا چه‌ن میتر ته‌نافی پێ برا.............
هاوار بکه‌م بۆ کام لا
/له‌کێ بکه‌م سکاڵا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

///////////////////////
حکم اعدام حبیب‌الله گلپری پور تایید شد
Peyamner در روزهای گذشته حکم اعدام "حبیب‌الله گلپری پور"، جوان بیست و هفت ساله‌ی کوردستانی از سوی دیوان عالی کشور جمهوری اسلامی ایران تایید شد.

به‌ گزارش هرانا، گلپری پور در تاریخ دوم اردیبهشت ماه 1389 به اتهام محاربه از طریق فعالیت تبلیغی و عضویت در یک حزب مخالف نظام به استناد ماده‌ی 186 و 190 قانون مجازات اسلامی از سوی دادگاه انقلاب مهاباد به اعدام محکوم و در شهریورماه این حکم توسط دیوان عالی کشور تایید شد.

او از یک سال قبل در بازداشت است و هم اکنون در زندان مهاباد به سر می‌برد.

به گزارش رادیو زمانه، "خلیل بهرامیان "، وکیل حبیب‌الله‌ گلپری‌پور ضمن تائید حکم قطعی اعدام برای موکلش گفت: "اتهام حبیب‌الله گلپری‌پور عضویت در گروه پژاک بوده و دادگاه بر این اساس وی را محکوم به اعدام کرده است."

وی افزود: "اتهام محاربه و عضویت در گروه پژاک با گفته‌های موکلم به هیچ وجه همخوانی ندارند."

این وکیل هم‌چنین اضافه کرد که صدور چنین حکمی در حالی است که به گفته‌ی وی هیچ‌گونه سلاحی از موکلش کشف نشده است. ظاهراً حبیب‌الله گلپریپور در زمان دستگیری تنها چند کتاب در دست داشته است.

بهرامیان در باره‌ی اتهام محاربه گفت: "به اعتقاد من اساساً ماده‌ی 183 و 186 قانون مجازات اسلامی با یکدیگر در تضاد هستند و بر اساس موازین فقهی اصوللا صدور حکم اعدام در چنین مواردی مبنای فقهی و قانونی ندارد."

-----------------------------------

دادستان جنایتکار رژیم در تهران بازاریان را تهدید کرد

دادستان جنایتکار رژیم در تهران، بازاریان معترض را مورد تهدید قرار داد و گفت، دستگاه قضائی با کسی که بخواهد با بی ‌تفاوتی و تجاهل نسبت به مسائل اقتصادی با احتکار و بستن بازار نظم جامعه را برهم بزند برخورد می ‌کند.

جعفری دولت ‌آبادی گفت، اگر کسی بخواهد علنی جرمی را مرتکب شود که نظم عمومی را برهم بزند، خیلی روشن است که دستگاه قضائی و انتظامی برخورد کنند.

این در حالیست که اعتصاب طلافروشان در شهرهای مختلف ایران از حدود دو هفته پیش آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

یکی از بازاریان در مشهد گفت، فشار زیادی روی طلافروشان وارد می آوردند که کوتاه بیاییم و اعتصاب را بشکنیم، ولی ما نمیتوانیم مغازههای خود را باز کنیم. حرفمان منطقی است و به اعتصاب ادامه خواهیم داد.

در تبریز نیز بازاریان طلا فروش دهمین روز اعتصاب خود را پشت سر گذاشتند و زیر فشار رژیم برای باز کردن مغازه های خود نرفتند.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر