Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ آبان ۳۰, سه‌شنبه

یک خانم سوئدی که 37 ساله میباشد در خانه این زن اسکلت انسانها پیدا شده است که این احتمال وجود دارد رفته باشد قبرستانها را ویران کرده باشد و اسکلت مردها را به خانه خویش منتقل نموده باشدیک خانم سوئدی که 37 ساله میباشد در خانه این زن  اسکلت انسانها پیدا شده است که این احتمال وجود دارد رفته باشد قبرستانها را ویران کرده باشد و اسکلت مردها را به خانه خویش منتقل نموده باشد

پیدا شدن اسکلت انسان در آپارتمان یک زن

منبع روزنامه آفتن بلادت

یک زن ۳۷ ساله ساکن یوته بوری، پس از اینکه مقادیر زیادی از استخوان های اسکلت انسان در آپارتمان او یافت شد، دادگاهی می شود.اتهام او، نبش قبر اعلام شده است که در سوئد می تواند تا دو سال زندانی داشته باشد. روزنامه یوته بوری پوستن می نویسد که در خانه این زن، شش جمجمه، یک استخوان ستون فقرات و تعداد زیادی از دیگر استخوان های بدن انسان یافت شده است. خود او این اتهامات را رد می کند و اظهار داشته است که علاقه او به تاریخ باعث شده است که این استخوان ها را جمع آوری کند.
//////////////////////////

تلاش برای پیدا کردن قاتلان در پرونده های قدیمی

Poliser vid dator i bagagelucka på polisbil. Foto: Lasse Hejdenberg/Polisen
فاز جدیدی از رسیدگی به پرونده های سرد در پلیس آغاز شده است. این پرونده ها مربوط به موارد قتل هستند که هنوز به سرانجام نرسیده اند و قاتلان همچنان آزاد هستند. روزنامه مترو می نویسد که تعداد این پرونده ها، ۴۵۰ مورد قتل حل نشده هستند که با تغییر قوانین در سال ۲۰۱۰، هرگز بایگانی نخواهند شد. بنابر این گزارش، صدها قاتل هستند که هنوز ناشناخته اند و آزاد در جامعه زندگی می کنند.  

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر