Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ آذر ۲, پنجشنبه

پاسدار نوری المالکی بر روی صحفه فیسبوک خود نوشته است ارتش عراق وارد توزخورماتو شدند این نوشته یعنی بوی جنگ ازش می آئید .


با قلم ساموئیل کرماشانی 
تشکیل  یک هئیت 45 نفره که اکثریت این افرد  کارشناس مسایل اقتصادی و امنیتی  و نظامی  هستند  میان ایران عراق و سوریه برای پایه ریزی ایجاد یک امپراطوری شیعه در منطقه و شخص نوری مالکی عضو این هیئت 15 نفره از جانب دولت عراق میباشند.
حمله به کردها و فشار بر کردها با دستور ولی فقیه مستقیم از تهران صادر میشود و توسط  پاسدار نوری مالکی اجرا میشود.
پاسدار نوری المالکی بر روی صحفه فیسبوک خود نوشته است ارتش عراق وارد توزخورماتو شدند این نوشته یعنی بوی جنگ ازش می آئید .


همیشه رسم بوده است در سیاست دولتهای که در عراق پشت سرم هم بر روی کار آمده اند  برای مستحکم نمودن پایگاه دیکتاتوری خویش  از کارت جنگ علیه کردها استفاده نموده اند.
بنظر بنده باید کردها در روز اول آمریکایها را قانع میکردند که عرب و دموکراسی کجا مرحبا  ملتی خشونت گرا هستند  تنها چیزی که در بین این ملت وجود دارد زبان جنگ خونریزی است و باید از همان روز اول دولت کردی را تشکیل میدادند  در حقیقت خود گول زدن است اگر باور به همزیستی با ملتهای باشیم که در طول سالهای سال کردها را سرکوب نموده اند و فرزندان ما را قتلعام کرده اند و خاک کردستان را با زور به اشغال خویش در آورده اند در حقیقت ما باید از گذشته درس بگیریم و به یک نتیجه مطلوب برسیم که ما دیگر نمیتوانیم با این ملتها زندگی مسالمت آمیز همزیستی را داشته باشیم هرگز امکان پذیر نیست و نخواهند شد. 
اشغالگران فرصتطلب هستند در حالت ضعیف بودن برادر و یا به عربی اخو و یا به ترکی قارداش صدا میکنند اما در هنگام قوی شدن دیگر نه از اخو خبری است و نه از برادر و یا قارداش  بلکه با توپ و تانک و کشتار روبرو خواهیم شد در حقیقت ما باید سادلوحی و خوشباوریهای ناخودآگاه را کنار بگذاریم و تیز بین و آینده گر باشیم و قدرت سنج فکری خویش بالا به بریم تا باردگر دچار خطاهای تاریخی نشویم که دارد تکرار میشود..
از این هم بگذریم  رژیم ایران در خیلی چیزهایش بنظر میرسد  دارد هدفهای را دنبال میکند در منطقه و  در این راستا در منطقه محوری را درست نموده است نوری مالکی در محور رژیم ایران قرار گرفته است و رژیم توانست حماس را علیه اسرائیل تحریک کند و از راه دیگر نوری مالکی  را علیه کردها تحریک کرد ه و میکند و رژیم ایران بیخودی کارشناس منطقه ای میان ایران عراق و سوریه که تشکیل داده است  بیخودی نیست  این کارشناسان  همان کسانی هستند که بحران آفرین هستند در سیاست رژیم ایران اینطوری است بحران بی آفرین و ادامه حیات بدهید یعنی هرچی بحرانهای منطقه ای بیشتر بشوند  رژیم ایران بیشتر در امن و امان خواهند ماند و با بهار ایرانی روبرو نمیشود.
ما در مقالات گذشته خویش فاش نمودیم که رژیم ایران کوشش میکند هر طوری که شده است بر منطقه سلطه خویش را تحمیل کند و در فکر ایجاد یک امپراطوری شیعه میباشد و در این باره دست به تاسیس کارشناسان سه گانه زده است و این کارشناسان  15 ایرانی و 15 نفر سوریای و 15 نفر عراقی میباشند که در این راه کار میکنند و آقای نوری مالکی یکی از اعضای این 15 نفر کارشناس ایجاد امپراطوری شیعه و نوعی ایجا سیستم فدرال در میان ایران و عراق و سوریه و ایجاد یک ارتش مشترک در منطقه  میان این سه کشور میباشند.
یعنی رژیمهای ایران عراق و سوریه یک هیئت 45 نفره را برای نحوی درست نمودن یک امپراطوری شیعه در منطقه تشکیل داده اند  که در بالا هر 15 نفر از یکی از این کشورها میباشند و بیشتر این افراد کارشناس مسائل نظامی  اقتصادی و امنیتی هستند.
و این  هیئت به طور دائم در میان این کشورها در حال تردد هستند و تمامی مسائل منطقه ای  چه سیاسی و چه اقتصادی و چه امنیتی و نظامی مورد بررسی قرار میدهند.
اقلیم کردستان و تهدیدهای که علیه این اقلیم به دستور مالکی صورت میگیرد که همه این تهدیدات زیر سر ولی فقیه میباشد.
بنظر میرسد رژیم ایران چند باری مسئولین کرد در اقلیم کردستان به ایران دعوت نموده است لاکن هرچی کوشش نمود که مسئولین کرد در اقلیم کردستان قانع کنند که به این محور به پیوندند  و در این راستا خیلی هم تلاش و کوشش نمود لاکن مسئولین کرد این دعوت را رد نمودند و قبول نکردند در این محور قرار بگیرند  بنابر این رژیم به پاسدار نوری مالکی دستور داد که از راه نیروی نظامی کردها را مجبور کنند که تا به این محور جدید که سه گانه است میان ایران عراق و سوریه میباشد که با ابتکار  رژیم ننگین آدمکش ولایت فقیه  تدوین شده است به  پیوندند لاکن کردها این درخواستها را رد خواهند کرد چرا چون  کردها هیچ منافعی در این محور بدست نخواهند آورد  از خانه ویرانی نباشد.
 و در حال حاضر نوری مالکی به رسمی کردها را تهدید به حمله نظامی نموده است و ارتش عراق در حال پیشروی به سویی خاک اقلیم کردستان میباشد.
بحران غزه  رژیم ایران
رژیم ایران در حال تشکیل یک محور است که این را باید با وضوح در جنگ چند روزه میان ارتش اسرائیل و تروریستهای حماس دید که از اولین روز ما اعلام نمودیم که این تحریکات به دستور ولی فقیه ایجاد شده است که سلاحهای زیادی بدست حماس رساند  چون دولت جدید اسلامگرایی مصر به این آسانی به رژیم ایران اجازه میدهند که از راه مرز و خاک مصر اسلحه و مهمات را به تروریستهای فلسطینی برساند  و اینبار تروریستهای حماس از موشکهای دوربرد علیه شهروندان اسرائیلی استفاده نموده که ساخت رژیم ایران میباشد.
با سپاس فراوان ساموئیل کرماشانی  23/11/2012

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر