Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۰ بهمن ۱, شنبه

رژیم ایران در حال تاسیس پنج پایگاه نظامی در خاک عراق میباشد 1 پایگاه در نزدیکی نجف و
رژیم ایران در حال تاسیس پنج پایگاه نظامی در خاک عراق میباشد 1 پایگاه در نزدیکی نجف و کربلا و ٢پایگاه در نزدیکی شهر بصره و ٣ در سامرا میباشد و پایگاه 4 در منطقه کوت و میباشد پایگاه 5 در نزدیکی شهر بغداد میباشد و به طور همزمان قرار است دولت ایران یک بودجه کلانی صرف یک پروسه در عراق تحت نام تشکیل نیروی مقاومت بسیج عراق خرج کند که اکثریت فرماندهان این نیروها عراقی الاصل هستند اما دست پرورده رژیم ایرانند و قرار است یگ پایگاه نسبتا مخفی در منطقه توزخرماتو تاسیس کنند که برای نیرو جزب کردن میباشد برای این رژیم ایران اکثریت فرماندهان سپاه قدس را به عراق اعزام نموده است که تا بتواند در عراق نفوذ قوی خویش را حفظ کند و برای تاسیس یک امپراطوری شیعه کوشش کنند .
در ایران علی خامنه ای به سپاه دستور داده است برای تاسیس یک ارتش قویی در عراق باید دست به کوشش کنند و باید این ارتش زیر نظر فرماندهان ایرانی باشد و تحت تاثیر رهبری رژیم ایران باشد.
دیروز همزان با سفر فرمانده سپاه قدس به عراق و پیش از این سفر 5 کاروان نظامی و امنیتی ایرانی وارد خاک عراق شده اند و یک تیم خصوصی وارد شهر خانقین شده اند که اکثرا بر زبان کردی و لهجه ی کرمانشاهی آشنای دارند و این برای پیش بر د کارهای رژیم ایران در آن مناطق دست به کار شده اند.
همزمان 1200 نفر از نیروهای سپاه قدس که اکثرا کردتبار هستند با اسمهای گوناگون وارد اقلیم کردستان شده اند و این افراد تحت نامهای گوناگون مثل تجار مثل خبرنگار و مثل توریست در شهرهای هولیر سلیمانیه و رانیه کلار کرکوک دربندیخان پخش شده اند برای شناسایی افراد سیاسی و ایجاد ترس و وحشت در این منطقه.
در این گزارش آمده است که سپاه قدس در کشورهای اروپایی در حال تاسیس شبکه های مخفی میباشد نمونه این تحرکات در کشورهای اسکاندیناوی میباشد که در یک اطلاعیه در این راستا این تحرکات را افشا نموده ام.
با تشکر ساموئیل کرماشانی 21/1/2012

----------------------------------------
رژیم ایران چون نوری مالکی دست پروردی خودش میباشد و گماشته شده ولی فقیه در عراق میباشد  هر که ولایت بخواهند نوری مالکی در عراق اجرا میکند

نوری مالکی دبه در آورد


نوری مالکی دبه در آورد و از صدقه و برکات عمامه‌داران باز خواب نما شد و در 22 دی ماه طی مصاحبه‌ای اختصاصی با دکانداران مطبوعاتی رژیم مثل خبرگزاری فارس و تله‌ویزیون حاج عزت ضرغامی و پرس تی وی دوباره روضه‌های سید علی را با آب و تاب ذکر کرده و این بار خواستار دستگیری 126 تن از ساکنین اشرف شد و گفت منافقین تروریست هستند و در ایران و عراق جنایت کردند

و عملاً جفت پا رفت روی توافقنامه‌ای که با سازمان ملل نوشته بود و می‌بایست به آن متعهد می‌ماند مالکی که مالکیت خامنه ای را در عراق می‌خواهد و عراق را به چراگاه آخوندها تبدیل کرده در این مصاحبه با تکرار مکرر کلمه منافقین مثل آخوندهای خودمان، برای مجاهدین کلمه معادل پیدا می‏کند و با این دهان دریدگی مراتب حق شناسی و انس الفت خود را به محضر ولایت ابراز می‌دارد

داستان از این قرار است که مجاهدین در بیانیه 7 دیماه خود آمادگی 400 تن از ساکنان اشرف برای انتقال به کمپ لیبرتی را اعلام و از راه حل مسالمت آمیز جامعه جهانی استقبال کرده بودند و طبق توافق‌نامه‌ای که 4 دی دبیر کل سازمان ملل متحد و کمیساریای پناهندگان با دولت عراق داشتند و حتی اتحادیه اروپا و دولت آمریکا هم از آن پشتیبانی کرده بودند، قرار بر این بود که روز 31 دسامبر این 400 نفر به کمپ لیبرتی زیر پرچم سازمان ملل منتقل شوند

امٌا رژیم ایران برای به شکست کشاندن راه حل مسالمت آميز تلاش‌های همه جانبه خود را با شلیک موشک‌های کاتیوشا آغاز کرد و از طرفی به مهندسین اشرف اجازه بازدید از کمپ لیبرتی، قبل از نقل و انتقال را نداد و حالا هم از حکم دستگیری 126 نفر از مجاهدین خبر می‌دهد و هنوز هم می‌گویند کمپ لیبرتی آماده نشده! نگو مالکی می‌خواهد همان نقش آدلف آیشمن معمار اصلی نقل و انتقال به اردوگاه مرگ را بازی کند و بعد از تبدیل کردن کمپ لیبرتی به کمپ آشویتس ولایت، این جنایت‌کار قدم به قدم همان فرامین پیشوا خامنه ای را به اجرا در بیاورد!!

مالکی به کمک نیروی قدس محدوده کمپ لیبرتی را از 40 کیلومتر به کمتر از یک کیلومتر تقلیل داده و دیوارهای بتونی مرتفعی در اطراف آن می‌سازد و با نصب دستگاه‌های جاسوسی شنود و دوربین های مخفی عملاً این کمپ را به بازداشگاه تبدیل کرده است و می‌گوید ساکنین اشرف حق آوردن خودروها و اموال شخصی خود را ندارند!


البته آقای نوری مالکی، که برای مبارزان و پناهندگان سیاسی همان خط و نشان‌های آیشمن را می‌کشد بایست یادش بیاندازیم که آیشمن را بخاطر جنايت بر عليه قوم يهود، جنايت بر عليه بشريت و جنايت جنگی به دار آویختند و اگرصدور حکم دادگاه اسپانیا علیه مالکی و احضار 3 جنایتکار دیگر به‌خاطر ارتکاب جنایت علیه بشریت در اشرف را هم نادیده بگیریم و به وضعیت کنونی عراق نگاه کنیم باید به عرض علیجناب مالکی برسانیم که شما فعلاً قاچ زین را بگیر سواری پیشکش !

موقعیت سیاسی شما در عراق مرا یاد آن مرد روستائی می‌اندازد که می‌گفت در فلان جا بلائی بزرگ از سرم گذشت، چون تا قوزک پا در باتلاق فرو رفته بودم. گفتند چه جای هراس بود، تا قوزک پا که چیزی نیست ، پا بیرون می‌کشیدی و به راه خود می‌رفتی. گفت آخر اشکال کار در این بود که از کله در باتلاق رفته بودم حالا وضعیت شما هم چنین شکلی است. بگذار باز آخوندهای حقه باز دهانت را شیرین کنند و خرت را نعل کنند امٌا بقول اقبال هر که حق باشد چو جان اندر تنش ، خم نگردد پیش باطل گردنش
منابع سایت بادبان

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر