Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۸۹ دی ۱۹, یکشنبه

مامۆستا هەژار لە چێیشت مجیوردا دەڵێت:

این هم یک آرم زیبا با پرچم کردستان اما با شکلی زیبا
//////////////////////////////////////////////////
مامۆستا هەژار لە چێیشت مجیوردا دەڵێت: من و پیاوێکی هێندی پێکەوە لە نەخۆشخانەیەی روسیە بووین و دوای ماوەیەک ورینگە کردن لەیەک تێگەیشتین. ئەڵێ کابرای هێندی وتی ئێوە نەتەوەیەکی بە غیرەت و ئازان بەڵام بەهۆی ئەوەیکە عەقڵی رێبەریتان نیە ناتوانن ببن بە وڵات.باشە بۆ کابرایەک لە نەتەوەکانی دیکە ناگرن و پێی بڵێن کاکە وەرە ببە سەرکردەی ئێمە و دە ساڵ سەرکردەمان بەو داهاتی وڵاتەکەمان ببە بۆخۆت و پاشانی داهاتی دەساڵی دیکەت ئەدەینێ بەڵام بماکە بە وڵات. هەنووکەش پاش تێپەربوونی ساڵانێکی دوور و درێژ بەسەر ئەم وتەیدا دیسانەوە هەمان زەمەنە تێیدا دەژین. خان و خانزادەکانی کورد نەیان هێشت منداڵانی بەئەمەکی و دڵسۆز هەژاران و زەحمتکێشی کورد پێبگات و خۆیشیان لە دوژمن، دوژمن تربوون بۆ بزووتنەوەی کورد.
------------------------------------------------
این متن ندای دوستان در بند هست که کپی‌ پیست کردم،به عنوان میثاق با دوستان دربند، شما هم میتونید در استاتوس بنویسید، همین
روزی که پا در عرصه مبارزه با سیاه پرستان گذاشتم، از سیاه پرستان، انتظاری جز قتل و اعدام و مرگ نداشته و ندارم. از اعدام نمی ترسم. ای هموطن! اگر روزی سیاه پرستان جان من را نیز ستاندند، بر من سیاه نپوش و اشک نریز، حقم را پس بگیر، همين.
---------------------------------------------
مادر مجید توکلی در شرح ماجرا می گوید: " به ما می گویند مصاحبه نکنید وقتی هم که ما مصاحبه نمی کنیم و زنگ می زنیم تا حال پسرم را بپرسم جوابی نمی دهند و تلفن را به روی ما قطع می کنند. خوب ما پس چه جوری صدایمان را به گوش مردم برسانیم که اینها این بلاها را به سرمان درمی آورند. این برخوردها و ریختن به خانه یک مادر که فرزندش هم در زندان است و نمی تواند او را ببیند یک شکنجه است."
---------------------------------------------------------------------
بانک خاندان پهلوی
آیا از ثروت میلیاردی خاندان پهلوی خبر دارید؟ این بانک یکی از آنها میباشد رضا پهلوی با جمهوری اسلامی کار میکند زیر پوشش انجمن کودکانی که زنش رئیس آن است و جمهوری اسلامی هم دعواهای مالی با خاندان را رها کرده است بشرطی که رضا پهلوی هرچه دلش میخواهد داد بزند ا...ما دو نفر را با هم جمع نکند مافیای اقتصادی جهان همراه او هستند هزار و یک پرسش در خودکشی دادن های لیلا و علیرضا در همین جا نهفته است رضا پهلوی از طریق انجمنی که زنش رئیس آن است برای جمهوری اسلامی پولشوئی میکند اینک هم اعلام کرد تا بجای گل برای علیرضا پولش را بحساب انجمن زنش بریزند آنجایی که بسیاری از دبیرخانۀ های ما در مورد ارسال گل پرسش نموده اند، پیشنهاد میشود که هزینه آن به بنیاد کودکان ایران که با سابقۀ بیست ساله در راه نجات کودکان ایرانی و کودکانی با اصلیت ایرانی خدمات ارزنده ای انجام داده است هدیه شود برای دسترسی به تارنمای بنیاد کودکان ایران لطفا اینجا را کلیک کنیدو.
///////////////////////////////////////////////////

گزارش های منتشره حاکی است "ابوالقاسم صلواتی" رئیس شعبه 15 دادگاه اسلامی رژیم در تهران، زندانیان سیاسی "زانیا مرادی" و "لقمان مرادی"را به اتهام واهی "محاربه" و "مفسد فی‌الارض" محکوم به اعدام کرد.
لازم به ذکر است روز پنجشنبه 2 دیماه سازمان کردستان حزب کمونیست ایران "کومه له" در سایت های خبری خود اعلام نمود: "افراد دستگیر شده (زانیا مرادی و لقمان مرادی) هیچ وابستگی سیاسی و تشکیلاتی به کومه له ندارند.
جناب پاسدار جنایتکار قاضی القضات ابولقاسم صلواتی در پیشگاه مردم و حضور خانوادهٔ شهدأ وزندانیان سیاسی سوگند یاد میکنیم که از خون شهیدان و این دو عزیز زندانی که در انتظار اعدام بسر می برند گذشت نخواهیم کرد،این حکم مغایرت دارد با حقوق شهروندی و انسانی و قانون مجازات اسلامی.وباید هرچه زودتر این زندانیان سیاسی آزاد گردند.نابود باد نظام فاسد اسلامی آخوندی.
//////////////////////////////////////////////////////////

دوستان: تسلیت به همه شما که در راه آزادیخواهی و برابری طلبی و سرنگونی جمهوری اسلامی مبارزه و تلاش می کنید. دوستان کار شما بسیار قابل تقدیر است و شکی در آن نیست که انسانهای بسیار شرافتمندی نیز هستید. اما دوستان یک نکته و انتقاد مهم از شما؟! آیا مگر صرفا حبیب لطیفی زیر ضرب و تیغه اعدام جمهوری اسلامی جنایتکار است؟!!! آیا نمی توان همزمان برای دیگر زندانیان سیاسی که از مدتها پیش رژیم اسلامی آنها را در لیست اعدام قرار داده است تلاش و یا تبلیغ و کمپین گذاشت؟!!! آیا مگر از سال گذشته یادمان رفته است که 43 زندانی کرد بودند که اکنون چند تن از آنها تقریبا 9 نفر باقی مانده اند و امروز صبح فصیح یاسمنی را از همان لیست زندانیان اعدام نمودند؟!!! چرا بایستی تمامی تلاش روی یک فرد متمرکز شود؟!!! و از یاد دیگر زندانیان سیاسی غافل شد؟! حال اینکه کسانی مانند فصیح یاسمنی دور از ذهن نبودند؟!!! موفق باشید.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر