Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۸۹ دی ۱۳, دوشنبه

جهت حمایت از کاندیداتوری محمد صدیق کبودوند لینک زیر را کلیک و امضا کنیدجهت حمایت از کاندیداتوری محمد صدیق کبودوند
لینک زیر را کلیک و امضا کنید
http://www.gopetition.com/petition/41511.html

بیانیه دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان
بیش از یک دهه از فعالیت های محمد صدیق کبودوند در زمینه حقوق بشر بر اساس بازگویی ارزش های برسمیت شناخته شده توسط کشورهای عضو سازمان ملل متحد می گذرد .

با وجود بایکوت همه جانبه کردستان! تبعیض،آپارتاید نژادی و مذهبی او توانست برای اولین بار سازمانی مدافع حقوق بشر را در کردستان و ایران بنا نهد. سازمانی که به شکلی مدنی و مسالمت آمیز از حقوق انسانها و آزادیهای اساسی مردم کرد دفاع کند .از جمله آنها تلاش برای برابری حقوق زنان با مردان و رفع تبعیض در بین ملل و اقوام ایران و نیز تامین حقوق اساسی و آزادیهای مدنی و سیاسی همه شهروندان ایرانی است.

کبودوند نه تنها وابستگی به هیچ گروه و حزبی نداشته بلکه برای بیان عمده فعالیت هایش از حمایت هیچ سازمانی برخوردار نبوده است . اما قطعا تلاشها و فعالیت های انساندوستانه او در را احقاق حقوق بشر در تاریخ ثبت خواهد شد.

عمده فعالیت های او به جامعه 40 میلیونی مورد ستم و سرکوب و آپارتاید فرهنگی، سیاسی و اقتصادی ملت کردمحدود نبوده، بلکه او در راستای احقاق حقوق همه ملل تحت ستم در جهان کوشاه بوده است .

کبودوند همانطور که خود می گوید: «تا لحظه مرگ از ارزش های انسانی و جهانی دفاع خواهد کرد و مبارزه خود را برعلیه آپارتاید و نابرابری میان زنان و مردان و ملت ها و اقوام هیچگاه حتی در بند و زندان رها نخواهد کرد.»

سازمان دفاع از حقوق بشر كردستان، "محمدصدیق کبودوند " کسی را که سالهای زندگی خود را وقف دفاع از حقوق بشر و صیانت حرمت انسانها کرده است ، شایسته جایزه صلح نوبل در سال 2011 می داندو از این رو از همه آزادی خواهان و مدافعان حقوق بشر در ایران و سایر کشورهای جهان می خواهد از خواست و پیشنهاد خانواده كبودوند حمایت کنند.

"سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان"

دوشنبه 13 دی 1389 - 03 ژانويه 2011
----------------------------------------------------------------------------
دوستان برای اینکه با نهادهای بین المللی ارتباط داشته باشیم و رژیم جنایتکار اسلامی را به زانو در بیاوریم من شماره تلفن و فکس و ایمیل خیلی از شخصیتهای سازمان ملل و آمریکا اینجا میگذارم.
رژیم افسار گسیخته، وحشی گونه به جان زندانیا‌ن در بند افتاده است. خاموش نشینیم. به عنوان یک ایرانی‌ که هیچ، به عنوان یک انسان تعهد داریم اعتراضمان را بگوش جهانیان برسانیم. تمامی‌ دولتهای خارجی‌، سازمان‌های حقوق بشر، سازمان ملل متحد باید این جنایات را محکوم کنند و تمام ارتباطات اقتصادی و سیاسی را با یک نظام فرو مایه که دست به قتل عام دیگری از پیر و جوان با هر سنخیت سیاسی زده برخیزند. در قبال کشتار دیگری ساکت نشینیم.. خاموشی ما گناهی است بیش از ارتکاب جرم. با گروه‌ها و سازمان‌ها و افراد ذکر شده تماس بگیرید، رژیم جمهوری نگبتبار و خونخوار جنون اسلامی بیرحمانه و بدون وقفه هر روز به بهانه های گوناگون جان یک انسان را میگیرد و هر کسی که گفت آزادی و یا در باره لیبرالیزم لب بگوشاید به اتهامات محاربه یعنی دشمنی با خدا جانش را میگیرند.

دبير كل، بن كي مون
Excellency Ban Ki-moon
Secretary General
United Nations
New York, NY 10017
USA
ecu@un.org
sg@un.org
sgcentral@un.org

خانم ناوي پيلاي كميسر عالي حقوق بشر ملل متحد
Hon. Navanethem Pillay
United Nations High Commissioner for Human Rights
Palais Wilson
1211 Geneva 10,
Switzerland
Navi Pillay [NPillay@ohchr.org]
registry@ohchr.org

آقاي لين پاسكو، معاون سياسي دبيركل
Ambassador B. Lynn Pascoe
Under-Secretary-General for Political Affairs
United Nations Building, Room S-3770A
New York, NY 10017
Tel: 212-963-5055
Fax: 212-963-5065
Assistant:Joan Felli
felli@un.org
رييس جمهور آمريكا

براي او فقط ميتوانيد فاكس كنيد در ايميل او سند ضميمه نميشود
Honourable Barack Obama
President,
United States of America
The White House
1600 Pennsylvania Avenue NW
Washington, DC 20500
Fax: 0012024569150 رئيس دفتر شوراي امنيت ملي / 12024562461

وزير خارجه آمريكا
فقط فاكس
Hon. Hillary Clinton
Secretary of State
U.S. Department of State
2201 C Street NW
Washington, DC 20520
United States of America
Fax: 001-202-6478947

وزير دفاع آمريكا
Honorable Robert Gates
Secretary of Defense
Department of Defense
The Pentagon, Room 3E880
Washington, DC 20301-1000
Fax: 001 703- 571-8951
/////////////////////////////////////////////////
هشدار وزیر خارجه و وزیر دفاع آلمان به رژیم ایران در مورد پیامد ادامه بازداشت دو خبرنگار آلمانی

وزیر دفاع آلمان کارل تئودور زو گوتنبرگ به رژیم ایران در مورد پیامد ادامه بازداشت دو خبرنگار آلمانی هشدار داد. وزیر خارجه گیدو وستروله نیزگفت، ”این دو خبرنگار باید آزاد شوند و هرچه زودتر به آلمان بازگردند. “

به گزارش خبرگزاری فرانسه، وزیران دارایی آلمان نیز به همراه نزدیک به صد شخصیت دیگر سیاسی، اقتصادی و فرهنگی این کشور خواستار آزادی سریع این دو خبرنگار شدند.
/////////////////////////////////////////////////
در دفاع از فعال کارگری بهنام ابراهیم زاده
بهنام ابراهیم زاده را به جرم دفاع از منافع طبقه کارگر به بیست سال زندان محکوم کردند.
این انتقام بورژوازی و مفتخوران حاکم از کارگران آگاهی است که فداکارانه و در بدترین شرایط تلاش میکنند کارگران را متشکل کنند.
این هشدار و پیام دزدان میلیاردر و دولت آنها به کارگران و مردم محروم است که اعتراض نکنند و به وضع موجود رضایت دهند.
این در عین حال فراخوانی است به همه مردم که این حکم جنایتکارانه طبقه حاکم را بشدت محکوم کنند و همبستگی خود را تقویت کنند.
هر تعرضی را باید به تعرضی متقابل تبدیل کنیم. همه جا بگوئیم:
بهنام باید آزاد شود. این دزدارن و جنایتکاران حاکمند که باید به جرم تحمیل فقر و فلاکت به اکثریت مردم محاکمه شوند.
//////////////////////////////////////
کشف تمامی کسانی که برای سفارت رژیم در شهر کارلستاد سوئد جاسوسی میکنند از راه دو خانم این افراد حالا همگی برای ما شناخته شده هستند و در روزهای آینده بر روی سایت دیگرم که باید با کد وارد بشوید منتشرش میکنم نام و نام خانوادگی ادرس محل زندگی کارهایشان و کثافتخوریهای که قبلا کرده اند و سطح سوادشان و کارهای خلاف قانون که در کشور سوئد انجام میدهند همه در این لیست منتشر میشوند. در این عملیات محرمانه که این اسناد را بدست آورده ایم با نفوذ به داخل تمامی کامپیوترهای که در خانه دارند از راه آی پی و یا شماره ریانه ای توانسته ایم خیلی از اسناد مخرمانه این جانوران را بدست بیاوریم دیروز جهت درست نمودن کامپیوتر به خانه ای مراجعه نمودم در آن همه چیز برایم کشف شدو بعضی دیگر از کشف مزدوران بیسواد کثیف از راه شنود تلفنی بدست آورده ایم که در سایت مخصوصی که داریم به طور کلی هم صداشون و هم عکسشان منتشر میشود. بعضی از این افراد زمانی نوکر خانه شیخ بوده اند به گفته یکی از دراویش خانه همان شیخ گفته است در یک تماس تلفنی که آن هم باید منتشر کنم این درویش گفته است هرزمان که از سکس با دخران سیر میشدیم به جان پسرها میرفتیم شیخ هم چون به ما احتیاج داشت چشم پوشی میکرد بعدا از ترس اینکه که دختران باکره نباشند به افراد مسن به شوهر داده شیخ چرا چونکه شیخ خودش با آنها هر وقت دلش میخواست سکس میکرده است این گفتی یکی از دراویش خانه شیخ بوده است ما در یک سئوال آیا این فرد سواد داشته است و یا درس خوانده است درویش جواب داد نه خیر او به هیچ عنوان به مدرسه نرفته است بلکه زمانی که در حزب دموکرات کردستان خدمت نموده بود به ایشان کمی سواد یاد داده بودند.
با تشکر ساموئیل کرماشانی
--------------------------------------------
مصاحبه روز رسا با مادر منصور اسانلو، رئیس هیئت مدیرهٔ سندیکای شرکت اتوبوس رانی‌ تهران و حومه پیرامون بی‌‌-خبری مادر و دوستان ایشان از وضعیت آقای اسانلو از چهار روز پیش.


هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر