Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۸۹ دی ۲۴, جمعه

اعتراف گیری از دو زندانی سیاسی تحت فشار تجاوز جنسی برای اعتارف گیری مامورین رژیم زانیار مرادی و لقمان مرادی را به تجاوز جنسی تهدید کرده اند


خبر فوری و عاجل و مامورین زندان و شکنجه گران لقمان و زانیار مرادی را تهدید به تجاوز جنسی نموده اند اگر اعتراف نکنند به جرمی که به آنها اتهام داده شده است

اعتراف گیری از دو زندانی سیاسی تحت فشار تجاوز جنسی برای اعتارف گیری مامورین رژیم زانیار مرادی و لقمان مرادی را به تجاوز جنسی تهدید کرده اند

اعتراف گیری از دو زندانی سیاسی تحت فشار تجاوز جنسی

به گزارش کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی، دو زندانی سیاسی محکوم به اعدام "زانیار و لقمان مرادی" توسط بازجویان و شکنجه گران رژیم تهدید به تجاوز جنسی شده بودند.

طبق گزارش مذکور این دو زندانی سیاسی طی تماسی از زندان رجایی شهر کرج با کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی، ضمن درخواست یاری و کمک از مدافعان حقوق بشر تاکید کرده اند کلیه اعترافات اخذ شده در ارتباط با فعالیت مسلحانه آنان و قتل فرزند امام جمعه مریوان در سال گذشته به دلیل شکنجه های زیاد و تهدید به تجاوز جنسی و نیز بازداشت خانواده صورت گرفته و آنان هیچ دخالتی در این اقدام نداشته اند.

مرگ بر رژیم ضدبشری آخوندی

رژیم جهل و جنون سهم ملت ایران زندان و شکنجه اعدام شده کار روزانه اشان متاسفانه سهم کردها در ایران زندان شکنجه اعدام میباشد مرگ بر رژیم جنون اسلامی خمینی کثیف.

/////////////////////////

بیانیه انجمن قلم بین الملل برای آزادی نسرین ستوده

کمیته نویسندگان دربند "انجمن پن بین الملل" با صدور بیانیه ای حکم صادره علیه "نسرین ستوده" مبنی بر ۱۱ سال زندان و ۲۰ سال محرومیت از وکالت و خروج از کشور را محکوم کرد.

انجمن پن بین الملل تصریح کرده است که نسرین ستوده صرفا به دلیل اعمال مسالمت آمیز حق خود در آزادی بیان محکوم شده است. انجمن قلم بین الملل ضمن اعلام نگرانی از ادامه دستگیری ها در ایران و صدور احکام زندان طولانی، خواستار آزادی فوری و بی قید و شرط نسرین ستوده شد. از سوی دیگر به دنبال صدور بیانیه پن بین الملل، انجمن قلم سوئد نیز طی اطلاعیه ای اعلام کرد نسرین ستوده را به عنوان عضو افتخاری خود پذیرفته است.

/////////////////////////////

تحریم های جدید علیه خطوط کشتیرانی رژیم اسلامی

به گزارش "بی بی سی" اخیرا وزارت خزانه داری آمریکا 26 شرکت را به اتهام ارتباط با خطوط کشتیرانی و سازمان صنایع هوافضای رژیم اسلامی تحریم کرده است.

وزارت خزانه داری ایالات متحده با صدور بیانیه ای اعلام کرد نام 24 شرکت خصوصی که در هنگ کنگ و جزیره "مان" یکی از جزایر نیمه خودمختار در دریای ایرلند به ثبت رسیده اند به اضافه دو شرکت مستقر در تهران را به فهرست تحریم های خود اضافه کرده است

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر