Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۸۹ دی ۲۹, چهارشنبه

حسين خضری، سمبل شكست‌ناپذيری اراده مليتان‌های پژاك

لطفا ما را نجات دهید

جان خیلی از زندانیان سیاسی که در زیر تیغ جلادان هستند در خطر جدی میباشد
--------------------------------------------------------

ایران کشور سنگسار و اعدام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
---------------------------------------------------------------------------
pjak.logo
حسين خضری، سمبل شكست‌ناپذيری اراده مليتان‌های پژاك.

مرکز ایدئولوژیک حزب حیات آزاد کردستان پژاک با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اعدام مبارز کرد حسین خضری، فقدان این جوان انقلابی کرد را به‌خانواده ‌وی و همه ‌ملت کرد تسلیت گفت.

مرکز ایدئولوژیک حزب حیات آزاد کردستان پژاک در ابتدای بیانیه‌ خود به ‌روح مقاومت طلبی و تسلیم ناپذیری مبارز کرد، حسین خضری درود فرستاده‌ و می‌گوید:

در نتيجه ‌توطئه‌ای همه ‌جانبه كه از سوی حکومتهای ايران‌ـ تركيه‌‌ـ عراق و سوريه عليه خلق کرد تدارك ديده شده است، مليتان پژاك حسين خضری توسط جلادان جمهوری اسلامی به شهادت رسيد. شهيد حسين خضری در برابر وحشيانه‌ترين شكنجه‌های دژخيمان رژيم فاشيستی ايران جانانه مقاومت نمود و اعدام و شهادت در راه آرمان‌های خلق و جنبش آزاديخواهی را بر ننگ تسليميت و خيانت ترجيح داد.

در ادامه ‌بیانیه‌ چنین آمده ‌است: در برهه‌ای كه خلق كرد در تمام بخش‌های كردستان برای دستيابی به حياتی آزاد مبارزه می‌كند، ايستار انقلابی فرزندان شايسته‌ی خلق؛ فرزاد، شيرين، فرهاد، علی، عگيد، فصيح و اكنون حسين خضری نشان می‌دهد كه هيچگاه سياستهای سركوبگرانه‌ اشغالگران کردستان نخواهد توانست حتی يك قدم ما را از تداوم اين راه و رسانيدن آن به پيروزی بازدارد.

مشخص گرديد كه خوش‌ خدمتی برخی سياستمداران كرد نظير هوشيار زيباری به حکومتهای ضد بشری تركيه و ايران، جز محاكمه ‌سياستمداران راستين كرد و طناب دار چيز ديگری به ارمغان نياورده و نخواهد ‌آورد. همچنين رژيم ضد انسانی ايران نه ‌تنها حاضر به حل دمكراتيك مسئله‌ خلق‌های ايران و از جمله خلق كرد نيست، بلكه تنها قتل‌عام و سركوب را سرمشق خود قرار داده‌ است.

مرکز ایدئولوژیک پژاک در بیانیه‌ خود با اشاره ‌به ‌دوم بهمن ماه سالگرد تأسیس جمهوری کردستان ضمن گرامیداشت این روز نوشته ‌است: تروريست ‌خواندن پژاك از طرف هوشيار زيباری و تأييد حكم اعدام شهيد هيمن از جانب وی، يادآور اعدام شهيد پيشوا قاضی محمد است. مشابه همين موضع عاری از اخلاق سياسی هوشيار زيباری بود، که‌ در آن دوران پيشوا را در برابر رژيم پهلوی بی‌پشتيبان گذاشت.

شهيد پيشوا جهت دفاع از آرمان‌های خلق كرد خود را فدا نمود اما امثال هوشيار زيباری امروزه منفعت پليد خود را بر كرامت خلق كرد ترجيح داده‌ و بشکلی بزدلانه تسليم اوامر دولت احمدی‌نژاد می‌شوند. با اين حال تمامی اين طرف‌ها بايستی به‌ خوبی بدانند كه ما با اقتدا به روحيه‌ مقاومت‌ طلبانه ‌رفيق حسين خضری كه تمامی اين توطئه‌گران را در سلول‌ زندان و در پای چوبه‌دار به عجز و شكست واداشت، تا رسيدن به قله ‌پيروزی از پای نمی‌نشينيم و حساب تمامی خيانت‌‌ها و بی‌عدالتيهایی را كه در حق خلق‌مان روا داشته شده خواهيم خواست.

در این بیانیه ‌خطاب به ‌روشنفکران، دانشجويان، روزنامه‌نگاران آزاد، هنرمندان، احزاب و گروه‌های مبارز و آزاديخواه با اعلام اینکه‌ حسين خضری در راستای انجام وظايف روشنگری انقلابی فعاليت خستگی‌ناپذيری در ميان اقشار مختلف به ‌ويژه دانشجويان داشته‌، از آنان خواسته‌ شده ‌تا با پايبندی در قبال وظايف و تعهدات اخلاقی‌‌ـ سياسی ـ روشنفكرانه‌ خود، در برابر سياست‌های بيدادگرانه‌ رژيم جنايت‌ كار جمهوری اسلامی به ‌پا خيزند.

این مرکز همچنين خطاب به رسانه‌های كردی و غيركرد كه در مقابل سخنان افرادی نظير هوشيار زيباری سكوت كرده ‌و نسبت به اعدام جوانان مبارز كرد هيچ واكنشی نشان نمی‌دهند، اعلام داشته‌اند كه سكوت در برابر چنين مسائلی به معنای همراهی با خيانت و همدستی با جلادان رژيم است.

مرکز ایدئولوژیک پژاک از تمامی اقشار مختلف جامعه از جمله دانشجويان مبارز و معترض، هنرمندان مسئوليت‌پذير، روشنفكران دمكرات، روزنامه‌نگاران طرفدار آزادی انديشه، گروه‌های مبارز و آزاد‌خواه دعوت کرده‌ است تا در مقابله با چنين سياستهای انكارگرايانه و خائنانه به پا خاسته و اعتراضات خود را به اشكال مختلف نشان دهند.

در خاتمه ‌بیانیه‌ چنین آمده ‌است: در پایان بار ديگر به ايستار آپوئيستی و روح تسليم‌ناپذير شهيد حسين خضری درود ‌فرستاده‌ و اعلان می‌داريم كه پيروزی از آن خلق كرد است كه مليتان‌های مبارزی همچون حسين خضری دارد و شكست و نابودی از آن سياست‌های جمهوری ضد اسلامی ايران و خائنان است.

http://farsi.rojhelat.eu/taybet/1391-2011-01-19-14-43-09

----------------------------------

محمد اولیایی فرد وکیل زندانیان سیاسی یکی از شریفترین وکلا ی و حقوقدانان مدافع حقوق بشر که الان در بدترین وضعیت جسمانی و مریضی حاد در زندان بسر میبرد.
وکیل حبیب الله گلپری پور
وکیل و متهم در بند.

---------------------------------------------

کارهای مهمی هست که ما میتوانیم انجام دهیم از جمله کمک برای آوردن جمهوری اسلامی به دادگاه حقوق بشر ، تلاش در هماهنگی بین المللی برای نجات زندانیان سیاسی وفشار به دولتهای خارجی برای گذاشتن اشخاص مهره ای جمهوری اسلامی در لیست تروریست ها . این کار را ما در خارج کشور با هم بستگی میتوانیم انجام دهیم که مردم در داخل نمیتوانند . بیخود انرژی مصرف نکنیم برای کار هایی که از عهده ما خارج است، به جای ان کارهایی بکنیم که توان انجام دادنش را داریم . کار های تکمیلی برای جنبش داخل کشور که فرا حزبی و عقیدتی است . اگر موافق هم کاری هستید لیک بزنید تا من با شما جداگانه تمامس بگیرم

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر