Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۸۹ دی ۲۱, سه‌شنبه

جنایات جمهوری اسلامی ایران و قول و قرارهای امام دجال خمینی


خمینی خونخوار و تشنه به خون انسان به مردم چه وعدهای قرآنی و محمدی داده است

قول و قرارهای

جنایات جمهوری اسلامی ایران و قول و قرارهای امام خمینی ، همان امامی که‌ ایرانیها عکس او را در ماه دیدند، ،همان امامی که‌ نورانی بود ، همان امامی که‌ ازادی را به‌ انها به‌ ارمغان اورد، امروز هم میخواهند امامان دیگری را در مهتاب می ببیند، این امامان جدید کهنه‌ امامانیستند که‌ او را خاتمی و موسوی مینامند ،امامان خاتمی و موسوی را هم در سبزه‌زارها میبیندند و ایرانیان به‌ برای ارج نهادن به‌ انها سبز میپوشند ، سبز به‌ گردن اویزان میکنند، امامان زیادی در صف امام شدن هستند ، امام رجویها ، امام پهلویها ، امامهای کهنه‌ و نو همه‌ در انتظار امام شدن هستند برای این امت ایرانی ، و همه‌ انها قول و قرارهای امام خمینی وار به‌ این امت مهر و خرد ارزانی میدارند،

////////////////////////////////////////////////
امامان زیادی در صف امام شدن هستند ، امام رجویها ، امام پهلویها ، امامهای کهنه‌ و نو همه‌ در انتظار امام شدن هستند برای این امت ایرانی ، و همه‌ انها قول و قرارهای امام خمینی وار به‌ این امت مهر و خرد ارزانی میدارند
برای جنایت کردن رژیم ایران به مقامهای عراقی که به ایران سفر میکنند دخران کم سن وسال در اختیارشان قرار میدهند.
///////////////////////////////
کشته شدن چهار شهروند کرد بر اثر تیراندازی نیروهای رژیم
20-10-1389
کوردستان میدیا: بر اثر تیراندازی نیروهای مسلح رژیم به ماشین کاسبکاران کرد در نزدیکی شهر ساوه چهار نفر جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری کوردستان با اعلام این خبر افزود: شب شنبه، مورخ 18 دی ماه ماشین این کاسبکارها بر اثر تیراندازی نیروهای رژیم واژگون شده و بدین سبب هر چهار سرنشین ماشین جان خود را از دست دادند.
اسم یکی از قربانیها محی الدین زارعی عنوان شده است. سه قربانی دیگر اهل شهرهای سقز و یازیبلاغی هستند که اسمشان هنوز نامشخص است.
علت تیراندازی نیروهای رژیم به ماشین مذکور تاکنون معلوم نیست.
///////////////////////////////////////////////
پاشتێرۆری تێکۆشەرانی رۆژهەڵاتی کوردوستان لە لایەن سپای قۆدس و بە هاوکاری یەکیەتی نیشتمانی بە تایبەت حاکم قادر حاکمی سلێمانی، ناوبراو ئەمجار بووەتە دارێژەری تێرۆری ئەندامانی ئۆپوزوسیونی ناوخۆی باشووری کوردوستان.

بەرێزان مەبەست لە دانانی ئەم ڤیدیوە گوی گرتن لە تەوهینەکانی ئەو کەسە نیە بەڵکوو ناوەرۆکی قسەکانیەتی.

هیوادارم بە هەڵە تێ نەگەن

وه‌ڵامێک بۆ حاکم قادر///////////////////////////////////////////////
من راستش آرزوی این را داشتم که همه انسانهای آزادیخواه ، همه انسانهایی که قلبشان برای آزادی زندانیان سیاسی میتپد و قلبشان برای هر اعدام و شکنجه ای بدرد میآید متحد و همصدا و همزمان جدا از هر گونه اختلاف نظر سیاسی برای آزادی زندانیان سیاسی و علیه اعدام به میدان بیایند به همین دلیل بسیار فکر خوبیست و روز 29 را در هر کجایی که هستیم با هم و همصدا فریاد بزنیم
نه به اعدام نه به زندان زندانی سیاسی آزاد باید گردد.
////////////////////////////////////////////

کشورهای عربی نگران گرایش‌های جدایی‌طلبانه

مفسر روزنامه‌ شرق الاوسط: این واحدهای کوچک می‌توانند بر اساس قاعده استثماری تفرقه بیانداز و حکومت کن، راحت‌تر مورد سوءاستفاده قدرت‌های بزرگ قرار گیرند. هیچکس نمی‌تواند تضمین کند که به زودی کردهای عراق و قبائل مختلف سومالی خواستار کشورهای مستقل نشوند.

کشورهای عربی نگران گرایش‌های جدایی‌طلبانه

رفراندوم استقلال جنوب سودان، محافل سیاسی و مطبوعاتی جهان عرب را نگران کرده است. این محافل بیم آن دارند که اقلیت‌های قومی و مذهبی، در سایر کشورهای آفریقائی و عربی نیز، جنوب سودان را سرمشق مبارزاتجدائی‌خواهانه قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری آلمان، مفسران رسانه‌های پرنفوذ عربی، بیمناک آن هستند که استقلال مسیحیان جنوب سودان، مقدمه فروپاشی‌های تازه‌ای در میان کشورهائی باشد که اقلیت‌های قومی و مذهبی در آنها همواره مورد تبعیض قرار گرفته‌اند.

اقلیت‌ها و کانون‌های بحران

مرزهای جغرافیائی بسیاری از کشورهای عربی و آفریقائی، در گذشته به وسیله قدرت‌های بزرگ استعماری تعیین شده است. در بسیاری از این کشورها، مساله اقلیت‌ها همواره به صورت کانون بحران‌هائی بالقوه وجود داشته است. به‌نظر مفسران عرب، اکنون اقلیت‌های تحت ستم، ممکن است سرنوشت مسیحیان جنوب سودان را، سرمشق مبارزات خود قرار دهند.

"از جوبا تا اربیل" عنوانی است که مفسر روزنامه الحیات برای مقاله خود برگزیده است. وی تحولات سودان و عراق را نمونه‌هائی منفی ارزیابی می کند و به رهبران عرب هشدار می‌دهد که این نمونه‌ها می‌تواند الگوی تجزیه‌طلبی‌های جدیدی در خاورمیانه و شمال آفریقا شود.

مفسر الحیات می‌نویسد:«تیر خلاص نه از خارج که از داخل شلیک می‌شود. حکومت‌هائی که برخوردشان با اقلیت‌ها برابر نیست، در دراز مدت آفریننده خطر شورش‌ها، جنگ‌های داخلی و تجزیه خاک خود هستند.»

شرق‌الاوسط و عرب‌های ایران

شرق الاوسط نیز، نسبت به امکان تجزیه کشورهای منطقه به واحدهای کوچک هشدار می‌دهد. مفسر این روزنامه می‌نویسد:«این واحدهای کوچک می‌توانند بر اساس قاعده استثماری تفرقه بیانداز و حکومت کن، راحت‌تر مورد سوءاستفاده قدرت‌های بزرگ قرار گیرند. هیچکس نمی‌تواند تضمین کند که به زودی کردهای عراق و قبائل مختلف سومالی خواستار کشورهای مستقل نشوند.»

شرق الاوسط هشدار می‌دهد که ممکن است اقلیت عرب ایران و جدائی‌خواهان یمن در شمال و جنوب این کشور نیز، ماجرای سودان را الگو قرار دهند.

مصر و مشکل نیل

دولت مصر نیز، این تصور را که به زودی جنوب سودان مستقل شود، تهدیدی برای خود می‌داند. سیاستمداران مناطق جنوبی سودان سال‌ها است قاهره را به جانبداری از اعراب ساکن مناطق شمالی سودان متهم می‌کنند. یکی از اسناد وزارت‌خارجه آمریکا که از سوی ویکی‌لیکس فاش شده، نشان می‌دهد که مصری‌ها در سال ۲۰۰۹ از آمریکا درخواست کرده بودند رفراندوم استقلال جنوب سودان را حتی‌المقدور عقب بیاندازد.

مصری‌ها در این درخواست استدلال کرده بودند که ممکن است در جنوب سودان، دولتی ناتوان بر سر کار بیاید و سبب شود که سهم مصر از آب نیل به خطر بیافتد.

خبرگزاری آلمان در این مورد می‌نویسد:«مصر نگران آن است که دولت سودان جنوبی با سایر کشورهای آفریقائی کرانه نیل علیا متحد شود. این کشورها مایلند که جریان آب نیل را به روی مصر قطع کنند.»

با این همه، وزیر خارجه مصر آخر هفته گذشته تضمین کرد که قاهره نتیجه رفراندوم استقلال جنوب سودان را، هرچه باشد، خواهد پذیرفت.

JT/FW

منبع: خبرگزاری آلمان

//////////////////////

مه‌ترسیه‌که‌ ئه‌وه‌ نیه‌! مه‌ترسیه‌که‌ ئه‌وه‌یه‌ که‌ ئێمه‌ وه‌ک کورد کڵاوێکی وا گه‌وره‌مان بچێته‌ سه‌ر گه‌وره‌تر له‌و کڵاوه‌ی که‌ نایانه‌ سه‌ر کوردی باشوور، هه‌ڵبه‌ت کڵاو هه‌ر کڵاوه‌و کوردیش هه‌ر کورده‌، ئه‌گه‌ر کڵاو چووه‌ سه‌ر باشوور فه‌رقی زۆر نیه‌ چووته‌ سه‌ری ڕۆژهه‌ڵات و پارچه‌کانی تریش. ئه‌وه‌ خه‌رێکم بابه‌تێک له‌ سه‌ر ئه‌وه‌ ئاماده‌ ده‌که‌م، پاشان که‌ ساز بوو داوا ده‌که‌م بۆم بڵاو بکه‌نه‌وه‌.

خۆنه‌کانی من وه‌لاتی خۆمم ئه‌ویت من مندالیکی ته‌من به‌چۆکم به‌لام خۆنیکی گۆره‌م هییه‌ی سه‌ربه‌خۆیی کورستان

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر