Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ مهر ۳۰, یکشنبه

ولایت به کله میخورد به زمین به این زودی اقتصاد ورشکسته فقر نداری بیکاری شکنجه زندان شلاق تازیانه روز ملت بیدار خواهند شد بر میدارد این همه ظلم و ستم بیرون خواهند کرد از کشور این دین بیگانه


ولایت به کله میخورد به زمین به این زودی  اقتصاد ورشکسته  فقر نداری بیکاری  شکنجه زندان شلاق تازیانه روز ملت بیدار 
خواهند شد  بر میدارد این همه ظلم و ستم بیرون خواهند کرد از کشور این دین بیگانه
 به امید روزی که تصویر هر اسکناس سرزمین عزیزمان ایران مظهر آزادی، صلح و دوستی باشد و نه عکس دیکتاتورها و جنایتکاران بشریّت !

تحریمها؛ صادرات قالی كرمانشاه قطع شده است

رئیس اتحادیه قالیبافی استان کرمانشاه از قطع صادرات قالی این استان به دلیل آنچه «تحریم و فشار‌های اقتصادی غرب بر ایران» می‌خواند خبر داد.
منصوره رضایی در این باره به ایلنا گفت: متاسفانه به دلیل تحریم‌ها و فشار‌های اقتصادی، صادرات قالی به سایر کشور‌ها به طور کامل قطع شده است و این مسئله مشکلات بسیاری را برای قالیبافان ایجاد کرده است.
این فعال صنفی با اشاره به گرانی مواد اولیه صنعت قالیبافی ادامه داد: «در حال حاضر اکثر مواد اولیه صنعت قالیبافی از جمله ابریشم از استرالیا وارد می‌شود که با توجه به گرانی ارز و محدودیت‌های تحمیلی، هزینه واردات این مواد بسیار بالا رفته است.»
رئیس اتحادیه قالیبافی استان کرمانشاه در پایان گفت: همه این شرایط دست به دست هم داده است که درآمدزایی این صنعت برای قالیبافان ناچیز شود. اگر در حال حاضر فعالیتی در زمینهٔ قالیبافی در جریان است فقط برای آن است که قالیبافان بیکار نباشند.
تحریم ها تا کنون بسیاری از مشاغل صنعتی و دستی در ایران را با بحران مواجه کرده است.

///////////////////////////////////

گفتگوی دوجانبه؛ کاخ سفید توافق با رژیم تهران را تکذیب کرد

به گزارش خبرگزاری فرانسه، کاخ سفید واشنگتن روز شنبه گزارش روزنامه نیویورک تایمز را که در آن گفته شده بود آمریکا و رژیم تهران موافقت کردند که در باره برنامه اتمی جمهوری اسلامی مستقیما وارد مذاکره شوند، تکذیب کرد.
"تومی ویتور" سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا در این باره گفت، هیج توافقی میان واشنگتن و رژیم تهران برای انجام گفتگوهای دوجانبه یا هرگونه دیدار دیگری پس از انتخابات ششم نوامبر آمریکا، صورت نگرفته است.
پیش تر روزنامه نیویورک تایمز در شماره روز شنبه خود به نقل از برخی مقامات آمریکايی که نخواستند نامشان فاش شود، نوشته بود که آمریکا و رژیم تهران توافق کردند که درباره برنامه اتمی جمهوری اسلامی مستقیما وارد مذاکره شوند و مسئولان رژیم تهران اصرار کرده اند که گفتگوهای دوجانبه پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا صورت گیرد.
سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا گفت، این گزارش صحت ندارد و ما آن را تکذیب می کنیم.

/////////////////////

ترور؛ آمريکا و عربستان درصدد شکايت از رژيم تهران

روزنامه "العرب" چاپ لندن نوشت اطلاعات تاييد شده ای را به دست آورده است که نشان می دهد عربستان سعودی به دنبال ارائه شکايت نامه ای عليه مقامات رژيم تهران به دادگاه بين المللی جنايی است.
به گزارش سایت عصر ایران، اين روزنامه به نقل از منابع آگاه افزود، عربستان سعودی با ارائه درخواستی به آمريکا از اين کشور خواست همه اطلاعات بيان شده توسط ’منصور ارباب سير’ متهم ايرانی - آمريکايی را ارائه کند.
روزنامه العرب به نقل از شماری از کارشناسان حقوقی نوشته است که دادگاه بين المللی جنايی می تواند در اين زمينه به نفع عربستان سعودی حکم صادر کند.
این روزنامه افزود، عربستان سعودی تلاش می کند به اين مسئله ابعاد حقوقی بدهد تا وسيله جديدی برای اعمال فشار در اختيار همسايگان رژيم تهران قرار گيرد. همسايگانی که از دخالتهای رژيم تهران انتقاد می کنند.
به نوشته اين روزنامه، علاوه بر عربستان سعودی اين احتمال وجود دارد که دولت آمريکا نيز از رژيم تهران در دادگاه بين المللی جنايی شکايت کند زيرا اين ترور قرار بود در خاک آمريکا عملی شود.
منصور ارباب سير عضو نیروی قدس سپاه پاسداران که هم اکنون در آمريکا در بازداشت بسر می برد، اعتراف کرده که قصد ترور سفير عربستان سعودی در واشنگتن را داشته است.
اريک هولدر دادستان آمريکا هم در اين باره اعلام کرد دستور ترور سفير عربستان در واشنگتن از سوی مقامات عاليرتبه رژيم تهران صادر شده بود.
/////////////////////////

خميس قذافی فرزند ديکتاتور سابق ليبی کشته شد

به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان، مقامات رسمی لیبی تایید کرده اند خمیس قذافی کشته شده است. خبرهایی از جشن و شادی مردم لیبی در طرابلس مخابره شده است.
سخنگوی رسمی کنگره ملی لیبی شامگاه شنبه خبر کشته شدن خمیس قذافی فرزند معمر قذافی دیکتاتور سابق لیبی را تایید کرد.
عمر حمیدان سخنگوی رسمی کنگره ملی لیبی گفت، خمیس قذافی در درگیریهای مسلحانه شهر بنی ولید کشته شده است.
همچنین در گزارش دیگری سی ان ان از کشته شدن چهارده تن از نیروهای دولتی و شبه نظامیان هوادار دولت در درگیری با شبه نظامیان در بنی ولید خبر داد.
منابع بیمارستانی از زخمی شدن بیش از دویست تن در این درگیری ها خبر داده اند.
بنی ولید مامن هواداران قذافی است.
پیش از این نیز موسی ابراهیم سخنگوی معمر قذافی در روزهای آخر رژیمش بازداشت شد.
بازداشت ابراهیم یک سال پس از کشته شدن معمر قذافی اتفاق افتاد.
مقامات لیبی از انتقال وی به طرابلس خبر داده اند. 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر