Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ آبان ۴, پنجشنبه

گذری به زمان بچگیم و یاد دوستان همکوچه نشین خیابان جوانشیر


گذری به زمان بچگیم و یاد دوستان همکوچه نشین خیابان جوانشیر 


وقتیکه این عکس را دیدم یاد زمان بچگیم افتادم ما به هیچ عنوان ختنه نمیکنیمو تا آنجایکه بنده خبر داشته باشم هیچ کدام از اعضای خانواده بنده ختنه نکرده اند چرا چون ما مسلمان نیستیم .. 9 سالم بود دیدم که حسین کرمی که یکی از دوستان بنده بودند که همیشه با هم بازی میکیردیم یک دفعه پرید تو حیات ما گفتم حسین چی شده است گفت جای هست که خودم را قایم کنم؟ من گفتم مگر چکار کرده اید که نکند دوباره خانه را آتش زده باشید چون یک بار خانه را آتش زده بود او 12 سالش بود 3 سال از من بزرگتر بود گفت در کوچه نشسته بودیم که یک مرد آمد با یک کیف بزرگ گفتند بچه هایتان را صدا کنید تا ختنه اشان بکنم حسین هم از ترس ختنه خود را به حیات ما پرت کردند من هم رفتم در زیر زمینی خانه ما یک انبار بود که بردمش آنجا قایمش کردم ناگهان مادرم فهمید گفت ناقولا بدجنس سام کار خراب کرده اید دولته دنبال حسین است و میگوئید در خانه ما قایم شده است. خلاصه ماجرا را برای مادرم تعریف نمودم مادرم رفتن گوشی را برداشت و به دولته تلفن زد گفتند حسین رفته بیرون از شهر در خانه خواهرم است من خودم فردا با ماشین میرم میارمش پیشتون دولته هی گریه میکردو چون دوست صمیمی مادرم بودند قبول کردند و مادرم هم به دولته گفت دولته شما 3 تا از بچه هایت را ختنه نموده اید این حسین را به بخشید و ایشان را ختنه نکنید من تمامی گناهان ایشان را میپذیرم خلاصه دولته قول دادند و حسین برای همیشه از ختنه شدن معاف شدند و دولته به محمد شوهرش گفته بودند که حسین ختنه شده است و برای اینکه پدرش را راضی کنیم حسین 2 هفته خانه ما بودند .... ختنه و ترس بچها خیلی دردناک است خیلی از بچه های که ختنه شده بودند برای ما تعریف میکردند که چه در دی دارد.
با سپاس فراوان ساموئیل کرماشانی 
///////////////////////////////


جواني به دليل نگهداري سگ به 6 ماه زندان محکوم شد!


روزنامه خراسان : جواني که به اتهام نگهداري و همراه داشتن يک سگ در مشهد دستگير شده بود به تحمل ۶ماه زندان محکوم شد.

به گزارش خراسان، تازه دامادي که در يکي از مناطق معروف واقع در غرب مشهد يک قلاده سگ را با خود در خيابان ها همراه مي کرد و بدين ترتيب متهم است که سلامت بهداشتي و رواني شهروندان را به مخاطره انداخته است(!)، توسط ماموران انتظامي دستگير و براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شد.
جوان مذکور که جرم مشهودي را مرتکب شده بود، چاره اي جز پذيرش اتهام خود نداشت و به ناچار در مراحل رسيدگي به پرونده اش جرم خود را پذيرفت. بنابراين دادگاه، متهم اين پرونده را به تحمل ۶ماه حبس تعزيري محکوم کرد.

اين گزارش حاکي است: پس از ابلاغ راي به متهم، وي به راي صادره از سوي دادگاه اعتراض کرد و با تقاضاي بخشش، خواستار تخفيف در مجازات خود شد. به دنبال اعتراض تازه داماد، اين پرونده در شعبه ششم دادگاه تجديدنظر استان خراسان رضوي رسيدگي شد. اگرچه در مرحله مقدماتي رسيدگي به اين پرونده، راي صادره از سوي دادگاه تجديدنظر تاييد شد، اما قضات اين شعبه پس از مشورت نهايي و با توجه به شرايط خاص متهم و نداشتن هيچ گونه سوء سابقه، اجراي اين حکم را به مدت ۲سال تعليق کردند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر