Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۰ بهمن ۲۳, یکشنبه

دعوت آقای بنیامین نتانیاهو از کاربران اینترنتی ایرانی برای مطرح کردن سوالات خود

دعوت  آقای  بنیامین نتانیاهو از کاربران اینترنتی ایرانی برای مطرح کردن سوالات خود

شما سوال کنید، نخست وزیر اسرائیل جواب می دهد


دعوت بنیامین نتانیاهو از کاربران اینترنتی ایرانی برای مطرح کردن سوالات خود
  
  

نخست وزیر اسرائیل، طی فراخوانی از کاربران اینترنتی ایرانی در سراسر جهان دعوت می کند تا پرسش های مطروحۀ خود از وی را، به صورت ویدیوئی و از طریق یوتیوب، ارسال نمایند.

این اقدام بنیامین نتانیاهو، به علاقمندی ویژۀ وی به توسعه و گسترش ارتباط مستقیم با مردم جهان عرب و ایران و به خصوص کشورهایی که خیزش های منطقه ای («بهار عرب») در آنان صورت گرفته، باز می گردد و در این فراخوان همچنین خاطرنشان شده است که کاربران می توانند پیرامون هر موضوعی - از جمله مذاکرات صلح، دموکراسی در جهان عرب، ایران و حتی کشتی های اعزامی به غزه- پرسش های خود را به صورت ویدیویی مطرح کنند.
لازم به ذکر است طی ماههای اخیر، دفتر نخست وزیری اسرائیل، دهها سوال از کاربران اینترنت در جهان عرب و برخی از ایران دریافت نموده و بیشتر کسانی که با دفتر وی تماس حاصل کرده اند، ضمن حمایت و ابراز پشتیبانی از صلح با اسرائیل، خواستار آگاهی از موضع اسرائیل در خصوص «بهار عرب» و آینده مذاکرات با فلسطینی ها بودند.
در این فراخوان همچنین خاطرنشان می شود که نخست وزیر اسرائیل نیز، طی هفته های آینده از همان طریق ویدیوئی یوتیوب، به پرسش های کاربران پاسخ خواهد داد.
///////////////////////////
رقص باحال به کوری چشم هر چی کور اندیش مذهبی هستش

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر