Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۰ اسفند ۹, سه‌شنبه

دیپلمات های ایرانی با تروریست های حادثه تایلند ملاقات کردند

دیپلمات های ایرانی با تروریست های حادثه تایلند ملاقات کردند
گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل-  با آن که حکومت اسلامی ایران هرگونه دخالت در رویدادهای تروریستی دو هفته پیش علیه دیپلمات های اسرائیلی در بانکوک، پایتخت تایلند را رد کرده است، اعلام شد که نمایندگان رسمی وزارت خارجه ایران با متهمان دستگیر شده این رویدادها در تایلند و مالزی ملاقات کرده اند.
به گزارش خبرگزاری "فارس"، به نقل از معاون وزیر خارجه ایران، دیپلمات های ایرانی که در کشورهای آسیایی به سر می برند، با سعید مرادی که هر دو پایش بر اثر انفجار بمب همراهش قطع شد، و نیز با محمد خزایی و مسعود صداقت زاده دیدار کرده اند.
مقامات ایرانی ادعا می کنند که مسئولان واقعی رویدادهای تروریستی اخیر در هند، گرجستان و تایلند شناسایی نشده اند و آزاد هستند. سخنگوی وزارت خارجه ایران هفته گذشته ادعا کرده بود که ایران آماده است در شناسایی مسئولان انفجارهای تایلند "حسن نیت" نشان دهد و آنها را پیدا کند.
پلیس تایلند شب گذشته اعلام کرد که سه ایرانی جدید را که نام آنها تازه مطرح شده است، مورد بازجویی قرار داده که یکی از آنها مرد و دو تن دیگر زن هستند و نشانی آنها در جریان بازرسی از مخفیگاه تروریست ها به دست آمده است.
////////////////////

سلام دوستان عزیزم قول داده بودم نامه محرمانه علی گدا را افشا کنم  که در آن از نیروهای اطلاعاتی درخواست میکند که شبکه اینترنت ایران تا اطلاع ثانویی  قطع کنند و ارتباط داخل با خارج مختل کنند جرا چون بقول ولی فقیه دشمنان نظام در کمین هستند .اما خودتان میدانید که وقتیکه آدم مشغول باشد کمی سخت است در روزهای عادی دست به این کار زده بشود اما در روزهای تعطیلی حتما این اسناد را در اختیار همه قرار میدهم همراه با نامه قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس بخش برون مرزی  سپاه پاسداران به حسین یزدانپناه با امضای شخص قاسم سلیمانی در این اسناد قاسم سلیمانی از حسین یزدانپناه گلایه میکند و در روزهای تعطیلی این اسناد با امضای خود فرمانده سپاه قدس که برای حسین یزدانپناه ارسال نموده است در اختیار عموم قرار میگیرد


-----------------------
مقام ارشد اطلاعاتی آمریکا: "اسرائیل در حمله به ایران آمریکا را بی خبر می گذارد"

گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل-  خبرگزاری "اسوشیتدپرس" به نقل از یک مقام اطلاعاتی آمریکایی نوشت که اسرائیل در صورتی که لازم ببیند به تأسیسات اتمی ایران حمله نظامی کند، این موضوع را پیشآپیش به ایالات متحده خبر نخواهد داد.
این مقام اطلاعاتی که نامش فاش نشد، گفت دلیل این عملکرد اسرائیل آن است که دولت واشینگتن در زمینه ناتوانی در جلوگیری از عملیات نظامی اسرائیل، مسئول شناخته نشود.
این گزارش در حالی منتشر می شود که وزیر دفاع اسرائیل، آقای اهود باراک به ایالات متحده رفته است و نخست وزیر این کشور نیز قرار است هفته آینده به واشنگتن سفر کند.

///////////////////////
دولتمردان ترک هم از بحران میان رژیم دیوانه ایران و جامعه جهانی سواستفاده میکنند و این بحران را مثل یک کارت دیپلماسی علیه کردها به کار میبرد

یک مقام ارشد نظامی آمریکا تأیید می کند:

نیروهای آمریکایی برای مقابله با ایران در ترکیه مستقر می شوند

گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل-  فرمانده نیروهای آمریکایی مستقر در اروپا تأیید کرده است که شماری از کارشناسان نظامی و سربازان کشورش در پی راه اندازی رادار دفاعی ناتو در خاک ترکیه، در منطقه و برای "مقابله با تهدیدهای ناشی از ایران" مستقر شده اند. ژنرال مارک هرتلینگ که این خبر را تأیید کرد، در مورد شمار دقیق نیروهای آمریکایی اعزامی به ترکیه سخن نگفت اما افزود واحدهای زمینی این نیروها آماده عملیات لازم هستند و با نیروهای دریایی و نیز هوایی آمریکا همآهنگی های لازم را دارند.
تأیید حضور شماری از نیروهای آمریکایی در خاک ترکیه برای کاربرد تجهیزات راداری در موارد ضروری مقابله با ایران در حالی است که جمهوری اسلامی ایران از مدت ها قبل از راه اندازی این تجهیزات نیز از این امر ابراز نگرانی و خشم می کرد و اخیرا نیز به طور غیر رسمی ترکیه را متهم کرد که به آزمایش جدید راداری اسرائیل، با بهره گیری از سامانه راداری ناتو، یاری رسانی کرده است.
////////////////////

عفو بین الملل: توجه جهانی از نقض گسترده حقوق بشر ایران

تنها به معضل اتمی معطوف شده است

گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل-  سازمان عفو بین الملل در گزارشی اعلام کرد که شمار اعدام ها در ایران در سال 2011 میلادی بیش از دو برابر نسبت به سال پیش از آن افزایش یافته و شمار اعدام های در ملاء عام نیز، چهار برابر شده است. امنستی اینترنشنال در گزارش هفتاد صفحه ای خود تأکید کرده که افزایش شمار اعدام ها در ایران، می تواند به هدف گستراندن ترس در میان مردم مردم و جلوگیری از ادامه اعتراض ها باشد.
در بخش دیگری از این گزارش نیز تأکید شده است که در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، فشارها در ایران بر فعالان سیاسی مخالف و معترض تشدید شده است. سازمان عفو بین الملل با اشاره به این افزایش فشارها نوشت: «در ایران امروز، اگر شما اقدامی کنید که خارج از محدودیت های فزاینده رژیم باشد، خود را با خطری بزرگ روبرو کرده اید».
خانم آن هریسون، از مسئولان ارشد امنستی اینترنشنال تأکید کرد که این اقدامات حکومت اسلامی، دورویی سران رژیم را در حمایت از مردم بحرین و مصر و دیگر کشورهای منطقه نشان می دهد. عفو بین الملل تأکید کرده که معضل اتمی ایران نباید موجب گردد که به نقض گسترده حقوق بشر در آن کشور هیچ توجهی نشود.
/////////////////
صالح موتلگ : انتقال سازمان مجاهدین به کمپ لیبرتی با درخواست تهران بوده است
kurdane.com
معاون نخست وزیر عراق انتقال 400 نفر از اعضای سازمان مجاهدین به کمپ لیبرتی را طبق تصمیم مقامات تهران دانست . صالح موتلگ در این باره اعلام داشت؛ این عمل دولت عراق نقض تصمیمات سازمان ملل میباشد و گفت بایستی در مورد پناهندگان ایران در عراق به معاهده ژنو احترام گذاشته شود.وی افزود وضعیت ساکنین کمپ اشرف بسیار وخیم میباشد و بایستی سازمان ملل در این باره سکوت ننماید.وی اظهار امیدواری کرد که بار دیگر ساکنین کمپ اشرف به مانند سال گذشته مورد حمله مسلحانه قرار نگیرند. 

-------------------

آيا آرزوي جنگ و نابودي يك ملت دیگر که سردمداران خُرد وكلان جمهوري اسلامي از آن دم ميزنند واقعيت داردبه باور من اينگونه بيانات از طرف مقامات جمهوري اسلامي بسيار نا بخردانه است، چرا که تمام سياستمداران دنيا در ظاهر مي كوشند، با بكار  گيري ديپلماسي فعال  بتوانند از شعله ور شدن آتش جنگ در قاره ها و بين ملل مختلف  جلوگير كنند. از سویی تلاش می کنند از شعله ور شدن آتشی که در حال حاضر کشورهای خاورمیانه و هم پیمانان جنایتکار رژیم آخوندی  را در برگرفته است ، جلوگیری کنند .
حکومت ایران در "آرزوی نبرد رو در رو" با اسرائیل


به روز شده:  09:02 گرينويچ - جمعه 24 فوريه 2012 - 05 اسفند 1390


احمد وحیدی، وزیر دفاع ایران، گفته است که حمله احتمالی اسرائیل علیه ایران به نابودی دولت اسرائیل خواهد انجامید و حکومت ایران آرزوی نبردی رو در رو با اسرائیل را دارد.


خبرگزاری فارس به نقل از وزیر دفاع ایران نوشته است که حکومت اسرائیل "ضعیف‌تر از گذشته و درمانده‌‌تر از قبل با ارتش سرخورده و خسته روزهای بدی را سپری می‌کند."


احمد وحیدی با تمجید از حسن نصرالله رهبر حزب الله لبنان گفت "برخی او را با نهرو و ماندلا مقایسه می‌کنند اما بدون شک سیدحسن نصرالله از آنها بالاتر است چراکه مثلا نهرو فقط به هند فکر می‌کرد و ماندلا فقط در فکر آفریقا بود، اما سید حسن نه فقط به لبنان بلکه به افقی بالاتر یعنی جهان اسلام می‌اندیشد."


آيا آرزوي جنگ و نابودي يك ملت دیگر که  سردمداران خُرد وكلان جمهوري اسلامي از آن دم ميزنند  واقعيت دارد  يا  تنها یک توپ ميان خالي است، براي ترساندن عامه مردم که تجربات تلخ گذشته را به خاطر نسپرده اند؟


به باور من اينگونه بيانات از طرف مقامات جمهوري اسلامي بسيار نا بخردانه است، چرا که تمام سياستمداران دنيا در ظاهر مي كوشند، با بكار  گيري ديپلماسي فعال  بتوانند از شعله ور شدن آتش جنگ در قاره ها و بين ملل مختلف  جلوگير كنند. از سویی تلاش می کنند از شعله ور شدن آتشی که در حال حاضر کشورهای خاورمیانه و هم پیمانان جنایتکار رژیم آخوندی  را در برگرفته است ، جلوگیری کنند . رژیم هایی که با حمایت حکومت ایران هر روز صدها تن از مردمان بیگناه را به خاک و خون می کشند. آقاي دكتر علي اكبر ولايتي دبير شوراي تشخيص مصلحت مي گويد، ما با تمام توان براي تداوم حكومت  بشار اسد مي كوشيم، چرا که  مي داند با سقوط حكومت بعث سوريه عمده ترين پايگاه تروريستی خود را از دست مي دهند، سيد حسن نصراله نيزهمراه با یاران تروریست خود  به اتهام دست داشتن در ترور رفيق حريري نخست وزير اسبق لبنان  دربرابر قضات دادگاه لاهه  گرفتار و پای در گِل مانده است .در چنین شرایطی به راستي اظهارات اين حضرات جاي بسي تأسف است ، ميدانند مردم از زندگي به تنگ آمده اند، با تحريمهاي پي در پي و كمر شكن جهاني دست و پنجه نرم مي كنند، اكثر ملت ايران حتی قادر به تأمين زندگي روزانه خويش  نيستند.رژيم جمهوري اسلامي اين تحريم ها را نعمت مي داند و ادعا می کند كه سبب رشد توليدات داخلي گرديده است.توليدات مورد نظر آقايان دست يابي به تكنيكهاي مدرن جنگی  و تهيه تانك و توپ موشكهاي دور برد و ميان برد سامانه هاي خريداري شده از روسيه ،كره شمالي و چين  هواپيمايي تسليم شده رژيم سرنگون شده صدام حسين و نهايتا ازدياد سانتيفوژهاي هسته اي مي باشد.خوب البته نمی توان انکار کرد حق مسلم هر كشوري است براي تأمين امنيت و رفاه حال شهروندان از بنيه نظامي  مناسب و كار آمد بهره مند باشد ، تا ملت در پناه آن با خاطر آسوده بدون ترس  از تهاجم ديگران زندگي كنند.


اما ايران با نمايش هاي جنگ طلبانه و به رخ کشیدن قدرت و توانمندي  نظامي  به قدرتهاي جهاني ، می کوشد وا نمود كند كه مي تواند از منافع  و كرامت و  شرافت و سلامت ملت دفاع كند.


ولي همه می دانیم که حاكمان ايران به درستي از نتيجه بر افروختن آتش جنگ آگاهند و ميخواهند ارزاق احتکاری در انبارهايشان را كوپنی  كرده  و در موقع بروز جنگ دوباره بانگ طبل وكوس ؛ واي اسلاما در خطراست ؛ سردهند  و فرزندان ايران زمين را در برابر آتش بارهای کشنده  ارتشهاي تا دندان مسلح جهان قرار دهند ،براي جلوگيري از گرسنگي و فقر و فلاكت خانواده هاي به اصطلاح مدافعان و جانبازان اسلام از فيض بركت وجود رهبر و صدقه  سر آقا امام زمان  و  و فرزند وارسته اش رئيس جمهور آقاي احمدي نژاد، كه در هلال نور ديده شد ه، نگذارند مردم در فقر زندگي كنند . این دژخیمان در واقع ميخواهند با اين گونه ترفندها و نيرنگ هاي هميشگی  ملت را گول زده  و فریب دهند  تا با استفاده از اين شگرد رياكانه و نامردمي ، جان و مال مردم را فداي بقاي نظام ننگين خودشان بكنند.


ولي كور خونده اند ؛ پيمانه اشان پر شده  و ازخيلي وقت پيش حنایشان دیگر نزد ملت رنگی ندارد.


چه جنايتي از اين بالاتر؛  كساني بنام ولي فقیه  وتحت عنوان  سردار پاسدار از خداوند بخواهند تا با اسرائيل وارد جنگ شوند و سر زمين آنها را از روي نقشه كره زمین  پاك كنند، مگر  مردم يهود براي مجازات خلق گرديده اند؟ هيتلر آنها را بي رحمانه در كوره هاي آدم سوزي سوزاند، حال علم داران امام زمان ميخواهند آنها را نابود و بكلي از كره خاكي  پاك كنند،!


چه کسی  باور می كند حكومت اسلام پناه ، تمام اعمالشان مطابق آيات كلام اله مجید است  ؛ چرا باید بخواهند با کمال بي رحمی فرزندان بني اسرائيل  را كه پيروان پيامبرانی  چون حضرت داود، سليمان و موسي هستند  را از روي نقشه محو كنند.


پيروان حكومت ناب محّمدي  كه از جزيرة العرب ظهور كردند ؛  اكنون مالك سرزمين آبا و اجدادي ما ازتهمورث ، كيومرث، جمشيد ،فريدون، داريوش و،كورش ، كيخسرو  ، رستم  و آرش كمانگر شده اند، اينان همان دشمنان قسم خورده ايرانیان هستند و مي كوشند تا ايران را ويران كنند.


آقاي وزير دفاع سردار احمد وحيدي ، درست است  دست داشتن شما  در عمليات سفارت اسرائيل در آرژانتين كه موجب كشته شدن 85  نفر اكثرا يهودي شد ، مشخص است ، اما من بعنوان يك كُرد، ايراني ، اقليت يارساني پيرو دين ياري ، آرزو مي كنم جنگ بين ايران و اسرائيل يا با هر كشور ديگري رخ ندهد! چرا که  اولا چند صد هزار نفر يهودي ايراني تبار هزاران سال ابا و اجدادشان با پدران ما با صلح و صفا در نقاط مختلف ايران و كرُدستان زيسته اند و اكنون در اسرائيل زندگي مي كنند، اين موضوع را خودتان نيك مي دانيد.


ثانيا چند ميليون اعراب از كشورهاي عرب همزمان با تشكيل كشور اسرائيل  در هفت دهه قبل تا به امروز بقول شما در سرزمين  فلسطين اشغالي زندگی می کنند كه بيشترشان اهل همان فلسطيني هستند كه شما مملكت خودتان را به قضا و قدر مي گذاريد و براي مردمان آن سرزمين و حزب اله لبنان اشك تمسا ح مي ريزيد.


سئوال من  سردار احمد وحيدي اينست آيا اين عزيزان اعراب تبار ساكن سر زمين فلسطين در جنگ رو در رو شما  محفوظ خواهند ماند؟


در صورت جواب بلي بدون شك قبل از شليك موشكهاي ويرانگر شما بسوي تل آویو، اورشليم ، بنياميه و حيفا ، ساكنان مشترك رام الله  ، باريكه  كرانه نور و غزه  اعراب و اسرائيلي باهم زندگي مي كنند، سربازان گمنام و جان به كفان حاضر امام زمان درآنجا اين دوگروه نژادي را از هم جدا مي كنند، طبيعي است دست معجزه   غيب نگهدار مسلمين آن ديار خواهد بود.


در صورت درگيري رو دررو با اسرائيل ، ديگر كشورهایی  كه نيروهايشان در همسايگي ايران مستقرند بي تفاوت نخواهند نشست ، آن موقع است که تمامي ساختار و زير بناي مملكت را که  از هشت سال جنگ ويران گر عراق تازه به نفس افتاده است ،  دوباره ويران خواهد شد و تهديد احمقانه شما و دروغ گويی هایتان  براي ملت ما ايران كاملا آشكار ميشود، ولي بايد ملت ايران خودشان بدون دخالت و يا حمله نظامي خارجي تكليف شما جنايتكاران را روشن كنند.


زمانی که وزير دفاع اسلامي  شما ،  آقاي سيد نصراله رهبر حزب اله را در مقایسه ، بالاتر از گاندي و نلسون ماندلا ميداند به راستي بسي جاي تأسف است. گاندي توانست قاره هند را از چنگال و سلطه استعمار انگليس رهاسازد و در راه آزادي ملتش متحمل  زندان و دردسر فراوان گرديد. و آقاي ماندلا نيز 27 سال عمر خود را در زندانهاي كشنده آپارتايد افريقاي جنوب بسر برد تا نهايتاً با استفاده از انتخاب درست  راه  وصلح ، توانست مردم آفريقاي جنوبي را با احياي آزادي و دمكراسي از زير سلطه ديكتاتوري آپارتايد  نجات دهد.ولي سيد حسن نصراله بدون هاله اي از پاسداران شما و محافظان شخصي نمي تواند در بيروت  تردد كند.اين تفاوت قضاوت غلط شما ست  در مورد  شخصيتهاي سرشناس  و اسطوره هاي تاريخ بشريت.


حتما بياد داريد آقاي ژاك شيراك رئيس جمهور وقت فرانسه به صراحت به شما اعلام كرد اگر دست از پا خطا كنيد شاهد فاجعه و نابودي خودتان خواهيد بود.


و سخنم را با گفته  آقاي دكتر عبدلكريم سروش به پایان می برم که : صداي مردم صداي خداست از افكار پليدتان دست بكشيد و ملت را به سوي نابودي و فاجعه انساني و اقتصادي سوق ندهيد.


علي اصغر خسروي
http://yarsan-dm.com منابع 

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر