Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۰ بهمن ۲۹, شنبه

آزادی نامی شیرین و پر محتوا و پر معنا در سرتاسر جهان جاری است بر سر زبانها.

 ای آزادی نامی شیرین و پر محتوا و پر معنا در سرتاسر جهان جاری است بر سر زبانها.


ای آزادی نامی شیرین و پر محتوا و پر معنا در سرتاسر جهان جاری است بر سر زبانها.


ای آزادی نامی زیبا پر معنا پر محتوا جاری هستید بر سر زبانها حتی در عمق زندانها و شکنجه گاه ها نام تو نامی آشناست ای آزادی چه کسی کند اصول تو را اجرا میدانم تنها کبوترها اصول آزادی این نام شیرین و پر معنا را کرده اند اجرا . 
ای آزادی نام تو بر سر زبان خونخوارترین دیکتاتورها بدترین انسانها نیز جاریست بر درب و دیوارها با تیتر درشت نوشته اند آزادی لاکن در عمق زندانها بهترین انسانها باید شکنجه بشوند اعدام بشوند به خاطر نام زیبا تو ای آزادی.
خیلیها برای رسیدن به اهدافشان نام زیبا تو را هر لحظه هر دقیقه بر زبان می آورند شعارهای رنگاورنگ وشیرین سر میدهند ادعایی عدالت بر اساس اصول تو سخنرانی میکنند لاکن همین که چند نفری دور و بر خود جمع نمودند با آنها قرارداد اقتصادی و یا پیمانی به وجود آمد و به هدف خود رسیدند بدترین دشمن آزادی میشوند و شکنجه گاه و زندانهای بزرگ بر پا میکنند و آزادی را در چهارچوب فکری شخصی خویش معنا میکنند و در انحصار خویش قرار میدهند و آزادی تنها برای کسیست که با او باشد و فرمانبردارش باشد.
نام تو ای آزادی به بیراهه میکشانند از اصول حقوقی و عدالت و انسانیتی که تو برای انسانها و تمامی جانداران دارا هستید زیر پا میگذارند ای آزادی دیکتاتورهای خونخوار نام تو را در چهارچوب نظری و فکری خویش معنا میکنند به اصول تو راه و روش اجتماعی آزدای دنبال نمیکنند چهارچوب دارند.
میدانم آزادی چهارچوب خاصی ندارد کبوترها وقتیکه پرواز میکنند هیچ چهارچوبی را نمیشناسند بنابر این میدانم و عمیقا به این اعتقاد دارم که آزادی همچون پرواز کبوترها هیچ چهارچوب خاصی ندارد.
این همه جنگ و جدل بر سر کوته نظریست گر نظر پاک کنید مسجد و میخانه یکیست مکه دهکده یکیست مکه و میخانه یکیست گر دل پاک کنید گر آزاد اندیش باشید گر کبوتروار اندیشه کنید شما میتوانید در میخانه همچون در داخل کعبه به اندیشید.
هیچ چیزی مقدس نیست و چیزی بنام مقدس وجود ندارد تنها چیزی که برای انسان مقدس است مادر است چرا چون شمای انسان میان 9 ما
ه و 9 روز بر دوش مادر هستید یعنی در شکم مادر هستید زمانیکه به دنیا می آید مادر حاضر است خود و جان خویش را فدای زنده ماندن بچه اش بکند.
و مادر تلاش میکند تا فزندش بزرگ بشود و پشت و پناهی برای مادرش باشد مادر غمخورترین فردیست که همیشه دلش برای دیر رسیدن فرزندش وسواسه میکند شب خواب ندارد میخواهد شب و روز در کنار فرنزدش باشد فرزند همچنین مادر را تکیه گاهی برای خود میداند.
بنابر این نه کعبه مقدس است نه کلیسا مقدس است و نه ابادتگاه هیچ کدام از اینها مقدس نیستند .
این مقاله در باره آزادی است که اگر میخواهید در باره اصول سکولار بیشتر بدانید بر روی گوگل این نوشته را جستجو کنید فدرالسم بهترین راه چاره برای ایران آینده که من در سال 2005 نوشته ام تقریبا 4 مقاله میباشدو مقاله دوم من که در سال 2008 نوشته شده است بنام سوسیال لیبرال دموکراسی نوین نوشته ساموئیل کرماشانی یعنی خودم نوشته ام حتما مطالعه کنید خیلی مفید خواهند بود.
اما در باره فدرالیسم با نامی نوشته ام که در عراق برای خودم انتخاب نموده بودم.
این را یادآور میکنم هیچ ایدئولوژی و هیچ مذهبی و هیچ عقیده ای  نمیتواند به اصول آزادی پایبند باشد چرا چون دارای چهارچوب خاصی هستند و نه کمونیست نه اسلام سیاسی نه مسیحیت سیاسی و نه هیچ عقیده و باوری دیگر که دارای چهارچوب هستند نمیتوانند به اصول آزادی پایبند و  اصول آزادی را راعایت کنند بنابر این باید خود را از این چیزها مبری کنید تا به آزادی و آزاد اندیشی برسید حتی فردپرستی حزب پرستی و در چهارچوب فکری خاصی قرار گرفتن هم نوعی ایدئولوژی میدانم تازه از میکروب مذهب خطرناکتر است.

با آمید به رسیدن به آزادی و دموکراسی با سپاس ساموئیل کرماشانی 2012/2/18 شماره تلفن 0046720303668 begin_of_the_skype_highlighting            0046720303668      end_of_the_skype_highlighting
samuel.ku35@gmail.com
www.ajansknews.tk///////////////////////////////////

hi I am Amina Ghaderi the mother of political prisoner sentenced to death Zanyar Moradi.
Of all people, organizations, Amnesty International human rights organizations, and civil and political rights and freedom for those who demand the same, I try to stop this unjust sentence to dehumanize the prisoners and civil.

Especially to avoid the death penalty Please stop and let the , I hope that the international community and humanitarianorganizations to prevent this disastersentence becarried out Zanyar Luqman Moradi and take action. Like because they have not committed a crime. 
This is an unjust sentence against two teenagers and AlqmanZanyar Moradi
People and their families know this well and hope that with your support of the Islamic Republic can not prevent. The abundant amina Ghaderi

من آمنه قادری مادر زندانی سیاسی محکوم به اعدام زانیار مرادی هستم. از تمام مردم، سازمان امنستی اینترناشنال وسازمان های حقوق بشری، سیاسی و مدنی و آنهایی که برای حقوق بشر و آزادی و یکسانی تلاش میکنند تقاضا میکنم که برای جلو گیری از این حکم ناعادلانه نا انسانی که نسبت به زندانیان سیاسی و مدنی، بخصوص برای جلوگیری ازاجرای حکم اعدام زانیار و لقمان مرادی اقدام کنند. بخاطر اینکه آنان همچین جرمی را مرتکب نشده اند. مردم و خانواده قربانیان خودشان این مساله را به خوبی میدانند و امید وارم که با حمایت خودتان از این حکم جمهوری اسلامی جلوگیری کنید. با تشکر فراوان
Save Loghman and Zanyar Moradi
www.gopetition.com
We the undersigned demand that the international community bring all possible pressure to bear upon the Islamic Republic of Iran to 1) drop al
charges against Loghman and Zanyar Moradi 2) immediately and unconditionally release Loghman and Zanyar
Hi, I'm Eqbal Moradi Zanyar moradis father who currently sits with his cousin loqman Moradi in the Iranian prison in Karaj and waiting for execution, they sit under torture and violation of the Iranian regime's prison guards Iranian regime forbidden to call someone or to meet up close relatives we have not talked to my son for 30 months have not met either, right now we ask everyone who works for human rights throughout the world for help to stop execution of my son and his cousin please please save my son and his cousin I am so grateful if you could help us and stop the execution of my son Zanyar Moradi I love my son very much he did not do any crime just because I am not in Iran and was a member of a Kurdish organization because it grabbed my son and tortured him in several months please help us I can not sleep day and night thinking of my son.
Sincerely Eqbal Moradi

حکم اعدام لقمان و زانیار مرادی به بخش اجرای احکام فرستاده شد
با تایید حکم اعدام لقمان و زانیار مرادی، احتمال آن میرود این دو زندانی سیاسی اعدام شوند.
دوستان گرامیم لطفا لینک را باز و امضا کنید 
فقط کلیک کافی نیست این کار فقط چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت 
سپاسگزارم
Save Loghman and Zanyar Moradi
www.gopetition.com
We the undersigned demand that the international community bring all possible pressure to bear upon the Islamic Republic of Iran to 1) drop all charges against Loghman and Zanyar Moradi 2) immediately and unconditionally release Loghman and Zanyar.
--------------------------------------
---------------------------
هرانا؛ احکام اعدام زانیار و لقمان مرادی در اجرای احکام / تصویر اسناد
خبرگزاری هرانا – دیوان عالی کشور احکام اعدام صادره برای زانیار و لقمان مرادی را بدون ابلاغ کتبی به ایشان به اجرای احکام زندان رجایی شهر کرج ارجاع داده است.
بنا به اطلاع گزارشگران هرانا،  بر اساس احکام صادره از سوی دیوان عالی کشور که هنوز به روئیت این دو متهم نیز نرسیده است و «ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران» بدان دست یافته است این احکام در کمتر از شش ماه پس از صدور حکم دادگاه بدوی تائید و یک روز بعد نیز به اجرای احکام زندان اوین (دادسرای موسوم به شهید مقدس) ارسال شده است و در تاریخ ۲۷ تیر ماه سالجاری به ریاست زندان رجایی شهر ابلاع شده است.
این در حالی است که حکم صادره دیوان عالی کشور اخیرا و در تاریخ ۱۷ بهمن ماه سال ۹۰ به صورت رسمی از سوی قاضی عمرانی رئیس اداره دفتر دیوان عالی کشور در رسانه ها اعلام شد.
بر اساس سند شماره یک زندانی سیاسی لقمان مرادی فرزند عثمان متولد سال ۶۲ که در تاریخ ۱۳ مرداد ۸۸ بازداشت و در تاریخ یک دی ماه از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده بود، در تاریخ ۱۸ تیر ماه سال ۹۰ از سوی دیوان عالی کشور به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق محاربه، ترور و مشارکت در وارد کردن یک قبضه سلاح از عراق به اعدام در محل ترور (شهر مریوان) محکوم شده است.
حکم صادره در تاریخ ۱۹/۴/۹۰ به امضای قاضی اجرای احکام رسیده و نسخه ای از آن نیز به ریاست زندان رجایی شهر کرج ابلاغ شده است.
بر اساس سند شماره دو زندانی سیاسی لقمان مرادی از تاریخ ۱۹ بهمن ماه سال ۸۹ از حق ملاقات و تماس تلفنی تا اطلاع ثانوی محروم است.
بر اساس سند شماره سه زندانی سیاسی زانیار مرادی فرزند اقبال ۲۱ ساله که در تاریخ ۱۳ مرداد ۸۸ بازداشت و در تاریخ یک دی ماه از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده بود، در تاریخ ۱۸ تیر ماه سال ۹۰ از سوی دیوان عالی کشور به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق محاربه، ترور و مشارکت در وارد کردن یک قبضه سلاح از عراق به اعدام در محل ترور (شهر مریوان) محکوم شده است.
حکم صادره در تاریخ ۱۹/۴/۹۰ به امضای قاضی اجرای احکام رسیده و نسخه ای از آن نیز به ریاست زندان رجایی شهر کرج ابلاغ شده است.
بر اساس سند شماره چهار زندانی سیاسی زانیار مرادی از تاریخ ۱۹ بهمن ماه سال ۸۹ از حق ملاقات و تماس تلفنی تا اطلاع ثانوی محروم است.
سند شماره یک
سند شماره دو
سند شماره سه
سند شماره چهار

---------------------------------
اطلاعيه شوراى ملى مقاومت ايران
کمپ لیبرتی

درهای کمپ ليبرتی بايد به روی وکيلان و خبرنگاران باز باشد تا آنها بتوانند با ساکنان ديدار و گفتگو کنند
هر کس استانداردهای انسان دوستانه و حقوق بشر و استانداردهای بين المللی حفاظت پناهندگان به ويژه آزادی رفت وآمد در يک «جابجايی داوطلبانه» را تأييد کرده است، بهتر است در برابر خبرنگاران و ساکنان ظاهر شود و پاسخگو باشد 

بعدازظهر روز جمعه 28بهمن، به درخواست مريم رجوی، رئيس جمهور برگزيده شورای ملی مقاومت برای دوران انتقال حاکميت به مردم ايران، 400تن از اعضای سازمان مجاهدين خلق ايران در اشرف به کمپ ليبرتی می روند. 
اما برخلاف پروپاگاند و اظهارات تبليغاتی، حداقل اطمينانها تأمين نشده و هيچ کس استانداردهای انسانی و بشردوستانه را در اين کمپ تأييد نکرده است. در اظهارات مزورانه تبليغاتی تلاش می شود زير ساختهای فنی از قبيل تعداد شيرهای آب (بدون آب آشاميدنی)، که يک تکنسين سرپناه سازی آنها را گزارش کرده است، با تأمين استانداردهای انسانی يکسان جلوه داده شود. 

کميساريای عالی پناهندگان ملل متحد بر ضرورت آزادی رفت وآمد و برخورداری ساکنان به عنوان پناهجويان و «افراد مورد نگرانی» از حفاظتهای پايه يی امنيت و رفاه آنها تأکيد کرده است. 
دعوت از خبرنگاران نبايد فقط به منظور بهره برداری سياسی و تبليغاتی و مانند گذشته بدون دسترسی به ساکنان و بدون ديدار و گفتگو با آنها باشد. 
هر کس استانداردهای انسان دوستانه و حقوق بشر و استانداردهای بين المللی حفاظت پناهندگان در يک «جابه جايی داوطلبانه» را تأييد کرده است، بهتر است در برابر خبرنگاران و ساکنان ظاهر شود و پاسخگو باشد. بدون آزادی تردد، دسترسی آزادانه به خدمات پزشکی، ديدار با وکيلان و خارج شدن مأموران مسلح عراقی از محوطه داخل کمپ چيزی جز زندان تحت نام «ليبرتی» در کار نيست. 

دبيرخانه شورای ملی مقاومت ايران 
28بهمن۱۳۹۰ (17فوريه۲۰۱۲)

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر