Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۰ بهمن ۳۰, یکشنبه

عکس و کپی پاسپورت سربازان گمنام بیت رهبری همان تروریستهای رژیم در تایلند

عکس و کپی پاسپورت  سربازان گمنام بیت رهبری همان تروریستهای رژیم در تایلند

پاسپورت این دو نفر در یک تاریخ چاپ شده است ظاهرا که معلوم است چندتا از خواهران زینب همرا خود داشته اند برای کم کردن زحمت دختران تایلندی که بدست سربازان گمنام امام زمان که حتی به حیوانات نیز رحم نمیکنند 


عشقبازی با خانمهای تایلندی هروقت که  از دختران تایلندی خسته شدند به جان خواهران زینب میروند که همرزمان سربازان گمنام امام زمان یا بیت رهبری بنابر این آقایان برای رفتن به بهشت دونوع بهشت برای خود ساخته خانم بازی در بهشت واقعی  یعنی  روی زمین و بهشت خیالی که قرار است سربازان گمنام امام زمان   آنجا منتظر 75 حوری باشند که به پیشوازیشان بیایند اما پیش از این چند حوری واقعی دور و بر خویش داشته اند
 
تصویر زن ایرانی مظنون به توطئه تروریستی در تایلند
 

لیلا روحانی زن ایرانی مظنون به دخالت در مجموعه ای از انفجار های بمب روز چهارشنبه در بانکوک که توانست تایلند را ترک کرده و به ایران برگردد.دادگاه جنایی تایلند روز چهارشنبه حکم بازداشت وی را صادر کرد.

------------------------------------

رژیم ملایان در عراق حکومت میکنند و هر کاری که بخواهند در آن کشور انجام میدهند  چرا چون دولت خودشان میباشد دستپروردهای زیر دست خودشان آنجا حکومت میکنند

ضمن تاکید بر نقض " حقوق انسانی " ساکنان اشرف شورای عشایر عراق محل انتقال مجاهدین خلق را " زندان " توصیف کرد
دبی – العربیه. نت
شورای ملی عشایر عراق در بیانیه ای از انتقال اعضای مجاهدین خلق به پایگاه جدید در نزدیکی فرودگاه بغداد انتقاد کرد.این شورا که از ریش سفیدان قبایل و عشایر بزرگ عراق تشکیل شده است محل انتقال جدید اعضای مجاهدین را " زندان " توصیف کرده است.

اولین گروه از اعضای سازمان مجاهدین خلق روز گذشته اردوگاه اشرف در 80 کیلومتری بغداد را به محل جدیدی در نزدیکی پایتخت این کشور ترک کردند. مکان جدیدی که این گروه 397 نفره به آن منتقل شدند پیش از این یکی از پایگاه های آمریکا بوده است.

شورای ملی عشایر عراق اعلام کرد به بان کی مون دبیرکل سازمان ملل نامه ای ارسال کرده و از انتقال اجباری ساکنان اشرف به پایگاه لیبرتی انتقاد کرده است.

روسای عشایر عراق از احتمال زیر پا گذاشتن حقوق انسانی پناهندگان اظهار نگرانی کرده اند.

در این بیانیه آمده است " اعلام ضرب الاجل برای تخلیه اشرف و انتقال ساکنان آن بر اساس قوانین بین المللی اقدامی ظالمانه و جنایت جنگی و ضدانسانی است به ویژه اینکه هدف این اقدام اعمال فشار علیه این افراد در مکانی شبیه به بدترین زندان ها باشد."

روسای عشایر عراق تاکید کردند " انتقال ساکنان اشرف بدون رعایت حقوق انسانی آنها غیرقانونی و با قوانین بین المللی تناقض دارد."

بیانیه آنها سازمان ملل و نماینده آن در عراق را مسئول آینده و سرنوشت ساکنان اشرف اعلام کرده است.
بیانیه افزود :" وجود عناصر پلیس در پایگاه لیبرتی کرامت انسانی و معیارهای مقبول برای زندگی شایسته را زیر پا می گذارد."

سازمان مجاهدین خلق روز پنجشنبه گذشته با انتقال به اردوگاه جدید اعلام موافقت کرده بود.

اعضای این سازمان پس از اسکان در مکان جدید تاکید کردند در این پایگاه جو پلیسی حاکم است و از جلوگیری نیروهای عراقی با انتقال برخی وسایل ساکنان اشرف اعتراض کرد.

آنها تاکید کردند مانند اسیران جنگی با اعضای سازمان معامله می شود.

نوری المالکی نخست وزیر عراق روز گذشته در یک گفتگوی تلویزیونی تاکید کرد " پایان دادن به حضور این سازمان در عراق حتمی و غیرقابل بازگشت است. این سازمان غیرقانونی است و به تروریسم متهم است."

رژیم گذشته عراق هنگام جنگ بین ایران و عراق ( 1980 – 1988 ) اعضای این گروه را در عراق اسکان داد.

پس از اشغال عراق توسط آمریکا نیروهای مجاهدین خلع سلاح شدند و تامین امنیت اردوگاه اشراف به نیروهای آمریکایی سپرده شد.

پس از خروج نیروهای آمریکا این اردوگاه بارها توسط نیروهای امنیتی عراق مورد هجوم قرار گرفت.


در ماه آوریل گذشته 34 تن از اعضای مجاهدین به دست نیروهای ارتش عراق در اردوگاه اشرف کشته و 300 تن زخمی شدند.
منابع بخش فارسی العربیه
-------------------------

سناتورهای آمریکایی: اعلام آمادگی ایران برای مذاکره،
یک "مانوور تاکتیکی خطرناک" است

گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل-  همزمان با اعلام آمادگی صالحی برای از سرگیری گفت و گوها با 1+5، ده ها تن از سناتورهای آمریکایی با انتشار نامه ای سرگشاده خطاب به پرزیدنت باراک اوباما، هشدار دادند که حکومت ایران با این رفتارها، می کوشد "وقت بخرد".
در نامه ای که سناتورهای دو حزب جمهوریخواه و دموکرات آنرا امضا کرده اند، اعلام آمادگی ایران برای از سرگیری گفت و گوها، یک "مانور تاکتیکی خطرناک" توصیف شده که هدف از آن، انحراف تلاش های جهانی برای تشدید فشارها بر رژیم ایران است.
///////////////////////
در لیبی انقلاب شد که قرار بود این سیستم جدید  سیاستهای معمر قذافی عمل کند و بر اساس عصر جدید و سیاست جدید بر مبنای حقوق بشر لاکن این قضیه  عکس شد از دوران قذافی خیلی بیشتر انسانها کشته شدند  تجاوز به عنف دیگر حد حساب ندارد در لیبی 

توسط منابع دادستانی

کشته شدن گوینده دو آتشه هوادار قذافی در زندان تکذیب شد

دبی-العربیه.نت
منابع نزدیک به دستگاه قضایی لیبی خبر کشته شدن هاله مصراتی گوینده سابق تلویزیون این کشور و از هوادران سرسخت معمر قذافی در زندان را تکذیب کردند.


پیش از این اعلام شد جسد هاله مصراتی در زندان یافت شد اما منابع نزدیک به دادستانی این گزارش را تکذیب کردند.بر اساس این گزارش ها وی پس از انتقاد از انقلابیون لیبی در سالگرد آغاز اعتراضات مردمی در این کشور کشته شد.

گوینده سابق تلویزیون لیبی همزمان با نزدیک شدن انقلابیون به بخش های مهم طرابلس و تنگ‎ تر شدن حلقه محاصره گرداگرد ‏هواداران قذافی ، در یک برنامه زنده تلویزیونی‎ ‎هفت تیر کشیده و هشدار داده بود هر کس به ساختمان تلویزیون ‏نزدیک شود، سر و کارش‎ ‎با این اسلحه خواهد بود‎. 
اما گوینده هوادار قذافی پس از مدتی دستگیر شد و در بازداشت‎ ‎از خوشرفتاری و ادب انقلابیون‎ ‎سخن گفت و تاکید کرد‎ که به هیچ وجه مورد آزار و اذیت قرار نگرفت.‎
گفتنی است که آخرین فیلم ویدیوی از هاله مصراتی به یک ماه ونیم پیش بر می گردد که در آن گوینده سابق لیبی بر خلاف عادت همیشگی اش هیچ اظهار نظری نکرد.
ظهور هاله مصراتی در تلویزیون و خودداری از سخن گفتن این گمانه زنی ها را به وجود آورد که ممکن است زبان وی توسط انقلابیون بریده شده است.
------------------------------
ارتش اسرائیل حرکت ناوچه های ایرانی در مدیترانه را زیر نظر گرفت

گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل-  در رابطه با ورود دو رزمناو حکومت ایران به آب های دریای مدیترانه، یک مقام مسئول اسرائیلی که نامش برده نشد گفت: اسرائیل حرکت این رزمناوها را به دقت دنبال می کند و مواظب است که به آب های ساحلی اسرائیل نزدیک نشوند.
یک ناوشکن ایرانی و یک کشتی تدارکاتی آن که از کانال سوئز گذشته و وارد مدیترانه شده بودند، هم اکنون در بندر طرطوس در سوریه لنگر انداخته اند.
آگاهان می گویند که ورود رزمناوهای ایرانی به سوریه به نوعی ابراز پشتیبانی نسبت به ادامه کشتار مردم سوریه توسط رژیم حزب بعث، و نوعی قدرت نمایی در برابر ترکیه و کشورهای عرب است که جنایات خاندان اسد را به شدت محاصره کرده اند.
---------------------------------
همسایگان ایران خود را برای روزهای پس از
حمله نظامی به جمهوری اسلامی آماده می کنند

گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل-  کشورهای همسایه ایران خود را برای روبرو شدن با عواقب حمله نظامی غرب به جمهوری اسلامی آماده می کنند. از جمله این کشورها، ارمنستان است که انتظار می رود در صورت بروز جنگ در ایران، ده ها هزار تن به آن کشور بگریزند. برخی از ایرانیان از هم اکنون به خرید املاک در ایروان، پایتخت ارمنستان پرداخته اند و به همین دلیل بهای مسکن در آن شهر، حدود پانزده درصد افزایش یافته است.
به گزارش تارنمای خبری "پیک. نت"، کوچ برخی ارامنه و صاحبان صنایع ایرانی به ارمنستان، چندی است که آغاز شده و ادامه دارد. دولت ایروان با جمهوری اسلامی ایران روابط دوستانه دارد.
-----------------------
موضوع اتمی ایران، در رأس مذاکرات دانیلون در اسرائیل

گزارش بخش فارسی رادیو اسرائیل-  ورود یک هیئت بلندپایه امنیتی ایالات متحده به اسرائیل، از جانب رسانه های همگانی به عنوان تلاش دیگر آمریکایی برای جلوگیری از حمله نظامی اسرائیل به تأسیسات اتمی حکومت ایران، و یا دستکم ایجاد همکاری وهمآهنگی بین دو کشور تلقی شد. این هیئت بلندپایه آمریکایی به ریاست تام دانیلون، مشاور امنیتی کاخ سفید، شب گذشته به اسرائیل آمد و نخستین دیدار اعضای آن با آقای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل می باشد. قرار است آقای نتانیاهو در آینده نزدیک به ایالات متحده برود و با پرزیدنت اوباما دیدار و گفت و گو کند.
آگاهان می گویند احتمال زیاد می رود که در این دیدار، مهم ترین موضوع مورد بحث مسئله برنامه های اتمی رژیم ایران باشد.
رهبران ایالات متحده از این که اسرائیل به طور مستقل تأسیسات هسته ای را مورد حمله قرار دهد به شدت نگران هستند.
آقای جیمز کلاپر، رییس نهاد امنیت ملی ایالات متحده سه روز پیش (پنج شنبه) هنگام ادای شهادت در کمیسیون سنای آمریکا ارزیابی کرد که اسرائیل ممکن است در بهار پیش رو به این حمله دست بزند؛ زیرا در آن هنگام موقعیت جوی مناسب تری وجود خواهد داشت. گفته شد که رییس امنیت ملی ایالات متحده نیز قراراست در روزهای آینده از اسرائیل دیدن کند.
یک مقام آمریکایی که نامش برده نشد، به روزنامه نگاران اسرائیلی گفت: دولت اورشلیم اخیراً در رابطه با احتمال حمله به تأسیسات اتمی رژیم ایران، بسیار جدی تر سخن می گوید. 


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر