Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۲ فروردین ۱۱, یکشنبه

تداوم بازداشت دو روزنامه نگار کُرد، برادران کردپورتداوم بازداشت دو روزنامه نگار کُرد، برادران کردپور

کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی
تداوم بازداشت ۲ روزنامه نگار کرد، خسرو و مسعود کردپور بیش از سه هفته از بازداشت ۲ روزنامه نگار کرد خسرو و مسعود کردپور می گذرد در صورتی که این دو روزنامه نگار که از ۱۷و ۱۹ اسفندماه کماکان در بازداشت بسر میبرند.

در این باره یکی از نزدیکان این دو روزنامه نگار کرد به کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی گفته که مسعود و خسرو کَردپور از بازداشت‌گاه اداره‌ی اطلاعات مهاباد به اطلاعات شهر ارومیه منتقل شدند. و قرار باداشت آنها نیز تمدید شده است.
وی ادامه داد که خانواده این دو روزنامه‌نگار با وجود پیگیری‌ها و مراجعه به ارگانهای رژیم و اداره‌ اطلاعات موفق به ملاقات و اطلاع از سرنوشت آنها نشده‌اند.
از طرفی دیگر و در همین رابطه و به گزارش آژانس خبررسانی کُردپا، مسعود و خسرو کَردپور مورخه‌ی ششم فروردین‌ماه از بازداشت‌گاه اداره‌ی اطلاعات مهاباد به اطلاعات شهر ارومیه منتقل شدند.
خسرو کُردپور مورخه‌ی هفدهم اسفندماه ١٣٩١، در شهر مهاباد و در منزل شخصی خود، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.
در همین رابطه و یک روز بعد، مسعود کُردپور در حالی که به منظور پی‌گیری سرنوشت برادرش به اداره‌ی اطلاعات شهر مهاباد مراجعه کرده بود وی نیز توسط این مرکز امنیتی بازداشت شد.
بازداشت این دو فعال حقوق بشر در حالی است که چند روز بعد از بازداشت، وکیل آنها به منظور اطلاع از وضعیت و دیدار با مسعود و خسرو به اداره‌ی اطلاعات شهر مهاباد مراجعه کرده بود، اما علی‌رغم اینکه نیروهای اطلاعاتی رژیم از دیدار با این دو روزنامه‌نگار ممانعت بعمل آوردند، وکالت‌نامه‌ی آنها را نیز که توسط وکیل‌شان ارائه داده شده بود توقیف کردند.
////////////////

دستگیری ۲۰ امام زمان در مسجد جمکران قم

یک منبع آگاه اعلام کرد که در یک ماهه گذشته بیش از ده نفر در قم با عنوان مدعین دروغین امام زمان در مسجد مقدس جمکران دستگیر شده اند.
یکی از امامان زمان قلابی بهش تجاوز جنسی شد به امام زمان تجاوز شد
به گزارش”بوتیا”، اخیرا در شهرهای مختلف کشور افراد منحرفی که بعضی از آنها سابقه رمالی در پرونده ی خود دارند به دروغ ادعای مرتبط بودن با امام زمان (عج) را میکنند و با سوء استفاده از احساسات مردم سعی می کنند آنها را منحرف کرده و اهداف شوم خود را القا کنند .
عمده ی این افراد که بی سواد هستند در چند سال گذشته اقدام به سوء استفاده از عنوان ارتباط با امام زمان(عج) کرده و مردم را به سمت و سو های مشخص شده دشمنان اسلام می بردند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شده اند.
اما در چند ماهه گذشته برخی از این افراد دستگیر شده که آزاد شده اند ادعای جدیدی کرده که خودشان امام زمان هستند.
یک منبع آگاه اعلام کرد که در یک ماهه گذشته بیش از بیست نفر با عنوان مدعین دروغین امام زمان(عج) در مسجد مقدس جمکران دستگیر شده اند.
برخی از افراد منحرف قصد داشتند در آستانه عید نوروز وبا استفاده از شلوغی مسجد مقدس جمکران قم به مهدویت و امام عصر (عج) توهین کنند که خوشبختانه نتوانستند هیچ اقدامی انجام دهند.
بیشتر افراد دستگیر شده ارتباط خود را با برخی عناصر ضد دین خارج از کشور اعلام نموده اند این افراد در زندان هم ادعاهای واهی خود را تکرار می کردند.
برخی از این امام زمان های قلابی دستگیر شده که تیمی هایی را در سطح مسجد مقدس جمکران قم داشته اند با ایجاد شبهه در رابطه با مهدویت قصد تخریب حضرت ولی عصر (عج) را داشته و می خواستند به ساحت مقدس امام عصر(عج) توهین کنندکه خوشبختانه با هوشیاری به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) در مسجد مقدس جمکران و در محوطه حیات مسجد در حین جو سازی و طرح ادعاهای واهی دستگیر شده اند .
این افراد به دنبال شیادی و کلاهبرداری هستند و قصد فریب دادن عوام را دارند و عمده ی آنها سابقه دار و قبلا نیز به جرایم مختلف در زندان بوده اند .

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر