Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۱ بهمن ۱۳, جمعه

Angela Merkel oh beby baby had long since missed you muhmmad Morsy baby give me a kiss


Angela Merkel oh beby baby had long since missed you muhmmad Morsy baby give me a 
kiss.
آخ چون مسلمان حشری بیا جون فداتون یه بوسه میخواهم محمد جون آخ جون بیا جلو


فرش قرمز دولت آلمان زير پاي ديکتاتورها

دعوت همزمان از ديکتاتورهاي اسلامي از جمله مرسي٬ وزير امور خارجه سودان و صالحي وزير امور خارجه جمهوری اسلامي به آلمان٬ موجي از اعتراضات را در آلمان دامن زده است.


خانم آنجلا مرکل و وزير امور خارجه اش اين هفته دستهايشان به خون آلوده ميشود. امروز چهارشنبه در برلين طي تشريفات کامل وبا سان ديدن از تعدادي نظامي٬ رئيس جمهور مصر وارد آلمان ميشود. قاتلی که هنوز جاي پايش محکم نشده٬ بيش از صد نفر به فرمان او در خيابانهاي مصربه قتل رسيده و حکم اعدام حداقل پنجاه نفر را صادر کرده است٬ به اينجا ميايد تا به کمک دولت آلمان سرپا بماند و مردم معترض را سرکوب کنند. وستر وله امروز در برلين گفت٬ بايد صبر داشته باشيم اوضاع مصر را مرسي کنترل ميکند! در مقابل دست دوستي دادن دولت آلمان به اين ديکتاتور تازه به دوران رسيده در مصر٬ در آلمان موجي از اعتراض از سوي مصريهاي ساکن آلمان و مردم شکل گرفته است.

دومين دسته گلي که جناب مرکل اين هفته به آب داده دعوت از عمر البشير و مقامات حکومت سودان به آلمان است. مقامات حکومتي که در دادگاه لاهه به اتهام جنايت عليه بشريت محکوم شده اند. بدنبال اعتراضات کمی عقب نشینی کردند و گفتند بجای عمر البشیر، وزير امور خارجه اين حکومت مي آيد. سودانيهاي مقيم آلمان با برگزاري کنفرانس مطبوعاتي و ميتينگ به اين رفتار اعتراض کرده و گفتند خانم مرکل شرمتان باد! با جنايتکاران و آدمکشان اسلامي همکاري نکنید و به آنها دست دوستي ندهيد! بگذارید مردم سودان اینها را ساقط کنند.

سومين آبروريزي سياسي براي مرکل٬ دعوت از صالحي وزیر خارجه جمهوری اسلامی است که قرار است در روزهای اول تا سوم فوریه در کنفرانس امنیتی مونیخ و سپس روز ٤ فوریه برای سخنرانی به برلین بیاید. دولت آلمان صالحي را به آلمان مياورد و قرار است نه فقط در کنفرانس امنيتي مونيخ شرکت کند٬ بلکه بطور ويژه وزارت امور خارجه آلمان در یک اقدام بی شرمانه صالحی را به برلین دعوت کرده است. قرار است دولت آلمان برای وزیر خارجه رژیمی که روز روشن دست میبرد و جوانان را در خیابان ها به دار میکشد و دوش به دوش بشار اسد در سوریه مخالفان را کشتار میکند، کنفرانس سازمان بدهد، تا اندرباب "صلح در خاومیانه و سوریه و ..." سخنرانی کند.

دعوت ازوزیر خارجه رژیمی که بدون هیچ تردیدی یکی از منفورترین حکومت های دنیا است و روزی را بدون جنایت آشکار علیه مردم ایران و سوریه نمیگذراند، رژیمی که هرحقی را از مردم ایران سلب کرده و در ملاء عام شلاق میزند و دست و پا میبرد و بساط اعدام برپا می کند، رژیمی که یکی از مهمترین موانع امنیت و آزادی مردم سوریه است، یک دهن کجی آشکار به مردم ایران، به مردم سوریه و به شهروندان آلمان است.

جای سران و مقامات جمهوری اسلامی نه درتریبونهای سخنرانی بلکه، روی صندلی محاکمه است. مقامات جمهوری اسلامی از جمله صالحی باید دستگیر و به جرم بیش از سه دهه جنایت سیستماتیک علیه مردم ایران، به جرم شرکت در جنایات دولت سوریه و به جرم صدور ترور به کشورهای دیگر محاکمه شوند.

کمیته آلمان حزب کمونیست کارگری دعوت از این دیکتاتوران جنایتکار و دست دوستي دادن به آدمکشان اسلامي را بشدت محکوم ميکند و از همه ايرانيان منزجر از حکومت اسلامي٬ از مصری ها و سودانیها و سوریه ای ها، از نهادهاي عليه اعدام و سنگسار و مدافعين حقوق و حرمت زنان و حقوق انساني دعوت ميکند که بهر طريق ممکن عليه دعوت از ديکتاتورها اعتراض کنند. دولت آلمان باید بداند که با این کار خود نفرت و انزجار مردم ایران و سوریه و سودان و مصر را برمی انگیزد و شریک جرم جنایات این حکومت ها به حساب میاید.

ایرانیان مقیم آلمان، مصری ها، سودانی و سوریه ای ها و همه مردم انساندوست نباید اجازه دهند که سران جنایکار این دولت ها با خیال راحت به این کشور سفر کنند و دولت آلمان مشغول لاس زدن با آنها بشود. از کلیه مخالفین جمهوری اسلامی و دولتهای آدمکش مصر و سوریه و سودان، از همه مردم آزادیخواه و انساندوست در آلمان و از همه نهادها و سازمانهای پیشرو در مونیخ و برلین و در سراسر آلمان میخواهیم خود را برای تجمعات اعتراضی در این دو شهر آماده کنند و به دولت آلمان اعتراض کنند. جزئیات این برنامه ها متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.

تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست کارگری ایران- آلمان

٣٠ ژانویه ٢٠١٣
لینک این مطلب در بالاترین:


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر