Subscribe:

Ads 468x60px

۱۳۹۰ تیر ۳۰, پنجشنبه

خطا به شبکه لابی خودفروشان رژیم که تعدادی از این مزدوران در شهر کارلستاد بر سر میبرند بگویم ننگتان باد

خطا به شبکه لابی خودفروشان رژیم که تعدادی از این مزدوران در شهر کارلستاد بر سر میبرند بگویم ننگتان باد
این افراد خیلی وقت است شناسایی شده اند و رهنمودهای لازم از سوی سفارت ایرانی بخش اطلاعاتی این سفارت دریافت میکنند که من امروز وارد جزئیاتش نمیشوم چرا چون ما هم تاکتیک خودمان داریم و بر اساس روش و رهنمودهای که با هماهنگی دوستان در نظر گرفته شده است روبروز این ابرو باختهای بیمار کشف و به مردم معرفی و اهداف شوم این جانوران روانی افشا خواهند شد.
این شبکه در طرز برخورد و حرکاتشان واضح و روشن میباشد که چه هدفی دارند دنبال میکنند همین شبکه توسط وزارت اطلاعات یعنی بخش برونمرزی وزارت اطلاعات که در سفارتخانه های رژِیم فعالیت میکنند که این افراد بیسواد و بی اراده در اصل خودفروش به سفارت رفت و آمد میکنند سفارت هم از فرصت استفاده میکند و اینها را در خدمت اهداف خود به کار میگیرد و در مقابل پولهای هم به این مزدوران داده میشود.
آنهایکه به سفارت میروند و بعنوان پناهنده سیاسی به کشور سوئد آمده اند تا زمانیکه زیر برگه توبه نامه که در سفارت آنرا برگه درخواست بخشش بخاطر عبور غیر قانونی از کشور نامیده میشود اما در اصل این برگه همان برگه توبه نامه میباشد که این آقایان در جا باید این برگه را پر کنند و زیرش را امضا کنند و به سفارت داده میشود در این برگه خیلی چیزهای مهم و حیاتی دیده میشود که ما توانسته ایم بخشی از این برگه ها که به یک خانمی در یکی از شهرهای سوئد داده شده است و او هم این برگه همراه خود به خانه برده است به این زودی منتشر میشود.
در زیر برگه یعنی آخر این برگه آمده است من که میخواهم شناسنامه ایرانی دریافت کنم تعهد میدهم که به هیچ عنوان در هیچ تظاهرات قهر آمیزی علیه جمهوری بوگند اسلامی شرکت نکنم تعهد میدهند آقایان خودفروش که در خدمت مصالح مملکت و کشور ایران گامبردارند اگر چنانچه به تعهداتشان عمل نکردند سفارت بر اساس قوانین کشور شناسنامه ایرانی از شخص نامبرده گرفته میشود و باطل میشود این شناسنامه ای که از سوی سفارت ایران برای شخص درست شده است.
در پشت این برگه باز آمده است کسانی که زیر این برگه امضا میکنند به دقت پشت برگه را مطالعه کنند امضا کنندگان این برگخ در اصل توبه نامه میباشد باید پشت برگه را علامت صحیح بزنند که در پشت برگه نوشته شده است ما که برای دریافت گذرنامه ایرانی به اینجا آمده ایم ضد هر نوع جنگ مسلحانه ای هستیم و ما ضد شعارهای ضد حکومتی و ضد انقلابها هستیم و در این راستا تعهد میدهیم.
هر گروه هی که بخواهد علیه جمهوری ننگین بوگند اسلامی دست به اسلحه به برد ما با آنها سخت مخالفیم و دشمن خود تلقی میکنیم.
البته ناگفته نماند بردران حزب دموکرات کردستان ایران به این آسانی به سفارت ایران میروند و سر خویش را زیر میکنند و این برگه با تمام وقاحت امضا میکنند.
من با ویدئو صدا و تصویر در دست دارم که اعضای کمیتهای این حزب میگویند ما به سفارت ایران میرویم و چرا چون زمین و خانه داریم باید پس بگیریم این حق خویش میدانیم یکی دیگر از این آقایان میگویند حزب دموکرات کردستان ایران هیچ مشکلی با این روش ندارد و بارها گفته است ما با جمهوری بوگند آخوندی هیچ مشکلی نداریم و خود را هموطن ایرانی میدانیم و سفارت ایران هم نماینده ایرانیها میدانیم و نمانیده خود.
و بر این اساس بود که توطئه ی ترور رفیق مبارز مهندس عبدالرحمان حاج احمدی را ریخته بودند و این توطئه را از سوی بخش اطلاعات سفارت رژیم طرح ریزی شده بود و در روزهای آینده به طور واضح و روشن شرکت کنندگان این توطئه و چه کسانی در این توطئه دخالت داشته اند و حتی در این راستا با بخش نوروز تیوی تماس گرفته بودند و گفته بودند این ساموئیل کرماشانی با بخش اطلاعات موساد اسرائیل کار میکند هوستان باشد خلاصه این مزدوران تا جای پیشرفته بودند که به توطئه نزدیک شده بودند اما خوشبختانه این توطئه هم در هم شکس
ت اما توسط همین مزدوران با تبر به شخص ما حمله شد که بعدا کشف شد که چه کسانی در این برنامه نقش موثر داشته اند.
من بیشتر این توطئه در مورخ 28/2/2011 کشف نمودم زمانیکه با برادر مبارز مهندس عبدالرحمان حاج احمدی یک قطعه عکس گرفتم یکی از این مزدوران به من گفت برای چی این عکس میگیرید مثل اینکه این آقا خود شخصا به سفارت ایران نرفته است و در سرپل ذهاب خانه و زمین نخریده است و به آسانی به ایران رفت و آمد نمیکند و با اطلاعات برون مرزی وزارت اطلاعات ارتباط ندارد.
خوب این آقایان برای ما شناخته شده هستند اینها چند نفر هستند توسط بخش اطلاعات سفارت رژیم مامور شده اند که دست به نامه نگاری و قلم فرسای دروغین و بیمارگونه خود بزنند علیه نویسندگان و کسانی که مبارزه میکنند در اصل این توجهی شدگان بیمار هستند که پولپرستان بیمار هستند که در این کشور دست به خیلی توطئه های توخالی زده اند تازه این توطئه ها دارند روز بروز کشف میشوند.و
از مخدر فروشی گرفته تا کارهای ناپسند غیر اخلاقی و دور از انسانی در این کشور که ما همه این برخوردها بصورت بایگانی روزی به صورت کتاب منتشر میکنیم.
جای برای فتنه انگیزی و دروغپراکنی و حتی بعضی اوقات میگویند خدا چرا ما به این کشور خافر آمده ایم کافر این کشور به شما نان میدهند خانه مجانی میدهد پول میدهد کسی شما را شکنجه نمیکند خوب دلتان برای کتک خوردن از دست عربها سوخته است مگر نه؟
جای برای نشستن و توهین کردن به دیگران جای برای خالی کردن دردها و بغضهای ناخودآگاه بیماران خودآزاری و مبتلا به توهم گرایی
در پشت دیوارهای این شهر دور هم جمع میشوند و دست به دروغ گفتن برای خالی کردن دردها و رنجهای درونیشان دست میزنند و روزی با یکی از این برادران سفارتی ملاقات نمودم گفت شما چیزی را منتش میکنید سریع پاکش میکنید بهش گفتم آیا شما سایت من را نگاه میکنید ؟ گفت نه من هم گفتم از کجا میدانید که من پاک میکنم برو آرشیف سایت را نگاه کنید ما به هیچ عنوان هیچ چیزی که منتشرش میکنیم پاک نمیکنیم این خیال پردازی و دروغ پردازی در پشت دیوارهای این شهر بین پیر مردان و پیر زنان با این خیال که بتوانند به شخصیت ما ضرری برسانند اما شخصیت ما فقط با رفتار کا همه این چیزها روشن میشود و رفتار پرخاشگری و بیمار آنها هم روز بروز برای مردم سوئد روشنتر و واضحتر میشود. از دزدی موبایل دختران سوئدی گرفته تا دزدیدن کفش پسران و دختران سوئدی که با آنها در یک جشن شرکت میکنند این گویای یک واقعیت میباشد تشویق بچه ها برای پیوستن به گروه های مجرم این گویای دیگریست که این آقایان دست به آن میزنند که در نهایت به اخراجشان منجر خواهند شد.
چون بیکار هستند و حتی چندین سال است در این کشور برسر میبرند یک کلمه زبان این کشور بلد نیستند و حتی درس زبان را تمام نکرده اند و خود را سیاسی و با سواد میدانند دروغ شاخدار دروغ بیماران روانی از حد و حساب عبور نموده است.
--------------------------------

‎: نهێنی جوڵەپێكردنی هێزەكانی یەكێتی بۆ ناوچە سنوورییەكان ئاشكرادەكات
21/7/2011
لڤین پرێس

ماوەی چەند رۆژێكە سوپای پاسدارانی ئێران لەڕێگەی هێرشی ئاسمانی‌و زەمینییەوە ناوچە سنورییەكانی هەرێمی كوردستان تۆپباران دەكات‌و لەناوچە سنورییەكانی هەرێمی كوردستانیش جوڵە بەهێز دەكرێت‌و سەرچاوەیەكیش ئەوە ئاشكرادەكات كە جوڵەپێكردنی ئەو هێزانەی یەكێتی بۆ جێگرتنەوەو دەستبەسەركردنی ئەو ناوچانەیە كە ئێستا هێزی پژاك‌و پەكەكەی تێدایە.

بەپێی ئەو زانیارییانەی دەست سایتی لڤین پرێس كەوتووە، حكومەتی ئێران‌و حكومەتی هەرێمی كوردستان‌و هەردوو لایەنی پارتی‌و یەكێتی گەشتتوونەتە جۆرێك لەڕێكەوتن كە دوای تۆپبارانكردنی ناوچە سنورییەكان‌و هێرشكردنە سەر بنكەو بارەگاكانی پژاك‌و پەكەكەو لەئەگەری چۆڵكردنی ناوچەكان، هێزەكانی هەرێمی كوردستان لەو ناوچانەدا جێگیربكرێن، سەرچاوەیەكی نزیك لەپەكەكەوە بەلڤین پرێسی راگەیاند "ئامانجی هێرش‌و تۆپبارانەكانی ئێران‌و لەوەدایە كە ناوچە سنورییەكان بەهێزەكانی پژاك چۆڵبكات‌و دوای چۆڵكردنی ناوچەكە لەلایەن هێزەكانی پژاكەوە بەهێزی پێشمەرگەی حكومەتی هەرێمی كوردستان پڕبكرێتەوە، ئەمەش دوای ئەو رێكەوتننامە دێت كە لەنێوان حكومەتی هەرێمی كوردستان‌و حكومەتی ئێرانیدا كراوە".

سەرچاوەكەی لڤین ئەوەیشی وت "ئێران بڕیاری داوە كە هەرچۆنێك بێت ئەو ناوچانە بەهێزەكانی پژاك چۆڵبكات‌و ئەو هێزانەش بەرەو قووڵایی ناو خاكی هەرێمی كوردستان راوبنێت، كە دواتر ئەمەش وەك كارتێكی فشار لەبەرانبەر حكومەتی عێراقی بەكاربهێنێت".

ماوەیەكیشە حكومەتی هەرێمی كوردستان هێزەكانی جوڵە پێكردووە بەرەو ناوچە سنورییەكان‌و بەپێی ئەو زانیارییانەی لەو سەرچاوەوە دەست سایتی لڤین پرێس كەوتووە ئەو هێزانەی كە لەسنوری سلێمانییەوە جوڵەی پێدەكرێت بەرەو ناوچە سنورییەكان، بەپێی ئەو رێكەوتنامەی نێوان حكومەتی هەرێم‌و حكومەتی ئێرانی جێگەی بنكەو بارەگاكانی هێزەكانی پژاك‌و پەكەكە بگرێتەوە بۆ ئەوەی جارێكی تر ئەو هێزانە نەگەڕێنەوە ناوچەكان.

بڵاوبوونەوەی ئەم زانیارییانەش لەكاتێكدایە كە ماوەیەك لەمەوپێش گۆڤاری لڤین چەند بەڵگەو دۆكۆمێنتێكی بڵاوكردەوە سەبارەت بەڕێكەوتنە نهێنییەكانی نێوان حكومەتی هەرێم‌و حكومەتی ئێرانی.
هەواڵی گەرماو گەرم لەبەرەکانی جەنگەوە لێرە بخوێنەوە

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر